Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Μπαροτσαρκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα caenus
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 348
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sete

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
Μολις ειδα τα πμ αλλα επειδη δε το εχω με τα forum και την τεχνολογια  θα απαντησω εδω για σιγουρα  :)
Sorry εκ των προτερων και παμε στισ αποριες.Απο τις απαντησεις θα καταλαβετε οσοι μoy στειλατε pm, na μη σας εκθεσω ;)
Για Χαλαρα μολις μπειτε απο Κηφισου στην Εθναρχου Μακαριου το πρωτο φαναρι εινε η Κυπρου.Το μαγαζι εινε γωνιακο επι της Κυπρου στο δεξι μας χερι οπως ανεβαινουμε προς Μπουρναζι εχει και Φαναρι θα το δειτε πανευκολα.
Οσο για το Αλβανιδακι την Ευα και την Ελβιρα, προσωπικα τηα διαλεγα την Ελβιρα,δεν πολυεμπιστευομαι τις πιτσιρικες :rockon:Κοστος: για :pipa2: κανα 30ευρω  :fuck1: κανα 50ευρω εινε καλα.θα ζητησουν παραπανω   αλλα μην πεσετε στην παγιδα.Κεραστε ενα ποτακι απλο 10 ευρω στη μπαρα την κορασιδα του γουστου σας κανονιστε μαζι της υπηρεσιες και τιμες και μετα πηγενετε καβατζα. ΜΗΝ ΠΑΤΕ καβατζα και τα κανονισετε εκει γιατι θα μιλησει το κατω κεφαλι και οχι η λογικη  :2funny: :2funny: :2funny:
Οσο για Τανια σε αλλο pm το Πιρουετ εινε φαρμακειο. Συμφωνα με λεγομενα της Τανιας κανει και ραντεβου εκτος τις κυριακες που εινε κλειστο το μαγαζι και ζητησε 200 ευρω στο ξαδελφο σε hotel   :idiot: :idiot: :idiot: + φαγητο + καφεδακι συνολο κανα 300αρι χαχαχαχαχαχα ελεος!!!!!!Οσο για να την  :fuck1: μεσα στο μαγαζι στην καβατζα την κοβω να ζηταει κανα 80αρι αναλογα βεβαια και τι δουλεα θα εχει οταν πας
Ελπιζω να βοηθησα
ΥΓ1 Για τον κωλο της Ελβιρας μην περιμενεις κανα στενο κωλαρακι μιλαμε για Μαυρη τρυπα του διαστηματος  :rockon: :rockon: :rockon: εχω μαθει απο αλλη κορασιδα πανω σε γαμισι εχεσε πελατη  :rockon: :rockon: :rockon:
 
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.405
Κριτικές
124
Like
6.658
Πόντοι
5.097
Έλα ρε σετε έχω πορνοσυγκινηθεί με ποστ για ''ΠΡΙΓΚΙΠΑ''  :rockon: :rockon: :grin: :grin:.Δεν ήξερα ότι η Αλέκα είναι τόσο παλιά στο κατάστημα :S :S.Την Σούλα την θυμάσαι :uglystupid: :huh:.Εγώ μαζί της είχα την καψούρα μου :grin: :grin:,την περιμένω να επιστρέψει μόλις καταλάβει την μαλακία που έκανε :jerking: :jerking:.Τώρα πια μόνο παρασκευή-σαββάτο κλείνει 7-8,καθημερινές μόνο μέχρι τις 5 :headbang: :headbang:
 

sete

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
Φιλε Kostakis27 κατι μου λεει το ονομα αλλα πρεπει να δω και φατσα για να ειμε σιγουρος μπας και μου θυμισει κατι
Γενικα εχω ενα θεματακι με την μνημη μου :'( με τα ονοματα των κορασιδων.
Εδω κοντευω να ξεχασω που εινε το μαγαζι :2funny: :2funny: :2funny: πρεπει να εινε κοντα στα 2 χροννια απο την τελευταια φορα που ειχα παει.
Γενικα ξεκοβω απο το αθλημα των κωλομπαρων, μια στο τοσο πλεον τα επισκεπτομαι, οταν νιωσω την αναγκη να πεσω στο βουρκο...
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
Ωραία ενημέρωση σετε ;) ;).Κι εγώ ξεροχύνω με κωλομπαρότσαρκες καθημερινές :cum: :cum:,συνήθως παίζονται τα πιο καλτ σκηνικά :rockon: :rockon:.Το Πιρουετ είναι γνωστό φαρμακείο και δεν είναι και καλτ,οπότε έχω μια ένσταση εκεί  :S :S.Στο ΧΑΛΑΡΑ κάτσατε κατευθείαν καβάτζα ή είπατε ότι θα κεράσετε αρκετά και πήγατε μετά :rolleyes: :think:
ωραιες ενημερωσεις απο οτι βλεπω τα πιο πολλα εχουν μυστικους σε εισαγωγικα χωρουσ συνευρεσεις
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Καλημέρα στους μάγκες της παρέας!!!

Το διάστημα αυτό απέχω απο το άθλημα με κάποια διαλλείματα σε κανένα strip! 

Δυστυχώς στα μπάρ μας κυκλοφορούν πατσαβούρες και ναυαγια !!! Μερικές ελάχιστες εξαιρέσεις γαμησιμες και για παρέα εκτός ιδρυμάτων για κανένα καβλί.

Εχουν μεγαλώσει οι κυρίες , εχουν πατσαβουρεψει και εχουν μεινει μόνο οι πουτάνες και αυτές για κλωτσιές.
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Αναμένω το νέο κύμα από μουνάκια ΟΥΚΡΑΝΙΑΣ(λόγο κρίσης)  που φυσικά θα καταλήξουν σε strip.

Eκει θα κτυπήσω προσωπικά , γιατί στα μπαρακια ΔΥΣΤΥΧΩΣ οι εποχές που θερίζαμε ωραία πραγματικά εργαλεία έχουν περάσει. (2005-2010).

Τωρα αυτές που εχουν μέινει ειναι για απέλαση όλες!!! 

Υπάρχουν κάποια εργαλεία αλλά Λίγα ρε αδελφέ που να αξίζουν να τα κυνηγήσεις για κάτι άλλο.
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Και κάτι άλλο ακόμα.

Οι εποχές έχουν δυσκολέψει για όλους μας . Δεν υπάρχει λόγος να τρώει κανείς μας φόλες.

Και εμπειρίες έχουμε για να καταλάβουμε ΑΜΕΣΩΣ με το που θα μιλήσει η μπαρόβια τι θέλει.

Και αλάνια είμαστε για να ΠΑΙΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ χωρίς να ματώνουν τα πορτοφόλια μας!!!

Φυσικά διαβάζω πολλούς που ντε και καλά θέλουνε να γαμήσουν τις ΦΟΛΕΣ μέσα στα ΜΠΑΡ που είναι για το τίποτα. Ρε παιδιά δώστε τους ,  μια κλωτσια που θέλουν αυτά τα τρελλα ποσά.

Να περιμένω να τελειώσει αν γουστάρει και ΓΟΥΣΤΑΡΩ  να πάω ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ  να την γαμήσω και φυσικά να την ταισω αλλά ΟΧΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ !!! Μην κάνετε τέτοιες μαλακίες γιατί μαθαίνουν τα ναυάγια έτσι!!
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Οσο για Τανια σε αλλο pm το Πιρουετ εινε φαρμακειο. Συμφωνα με λεγομενα της Τανιας κανει και ραντεβου εκτος τις κυριακες που εινε κλειστο το μαγαζι και ζητησε 200 ευρω στο ξαδελφο σε hotel   :idiot: :idiot: :idiot: + φαγητο + καφεδακι συνολο κανα 300αρι χαχαχαχαχαχα ελεος!!!!!!Οσο για να την  :fuck1: μεσα στο μαγαζι στην καβατζα την κοβω να ζηταει κανα 80αρι αναλογα βεβαια και τι δουλεα θα εχει οταν πας
Ελπιζω να βοηθησα
ΥΓ1 Για τον κωλο της Ελβιρας μην περιμενεις κανα στενο κωλαρακι μιλαμε για Μαυρη τρυπα του διαστηματος  :rockon: :rockon: :rockon: εχω μαθει απο αλλη κορασιδα πανω σε γαμισι εχεσε πελατη  :rockon: :rockon: :rockon:
 
Ευχαριστώ πολύ συνάδελφε sete για τις πληροφορίες. Την Τάνια :s&m_2: την ψάχνω πολύ καιρό και στο ΧΑΛΑΡΑ που ρώτησα τις προάλλες μου είπαν οτι είναι Επαρχία. :jerking:
Είναι και γαμώ τις κοπέλες, ευχάριστη, πολύ ερωτεύσιμη και πολύ :tits:. Αξίζει να χαλάσεις χρήματα για πάρτη της :fuck1:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
ξημερωμα 24/8 μπαροτσαρκα στο Κερατσινι

μπαρ ο πριγκιπας .. φτωχο ροστερ 5 και 10 ευρω το ποτο,αξιολογες μια μαυρουλα και μια απο ασια, καυλαντα με μαυρη απο Γκανας η κορασιδα φιλικη με απιστευτη κωλαρα!!

μπαρ playboy, αξιολογο ροστερ με πολλες κοπελες, ποτο κοπελας στα 5 ευρω οπου πηρα μια ταταρα 30 ετων, ο συναγωνιστης που με συνοδευε πηρε με 30 ευρω τσιμπουκοδρομια με ενα ωραιο μιλφ στο καμαρακι του μπαρ ... αρκετα ωραιος χωρος με αξιολογο κοσμο μεσα!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.405
Κριτικές
124
Like
6.658
Πόντοι
5.097
ξημερωμα 24/8 μπαροτσαρκα στο Κερατσινι

μπαρ ο πριγκιπας .. φτωχο ροστερ 5 και 10 ευρω το ποτο,αξιολογες μια μαυρουλα και μια απο ασια, καυλαντα με μαυρη απο Γκανας η κορασιδα φιλικη με απιστευτη κωλαρα!!

μπαρ playboy, αξιολογο ροστερ με πολλες κοπελες, ποτο κοπελας στα 5 ευρω οπου πηρα μια ταταρα 30 ετων, ο συναγωνιστης που με συνοδευε πηρε με 30 ευρω τσιμπουκοδρομια με ενα ωραιο μιλφ στο καμαρακι του μπαρ ... αρκετα ωραιος χωρος με αξιολογο κοσμο μεσα!!

Σπούγκενα μπορείς να περιγράψεις τις κοπέλες που πήρατε στο πλέιμποι κι αν θυμάσαι ονόματα :rolleyes: :think: :rockon: :rockon:.Εγώ είχα τσεκάρει ένα πολύ δυνατό μιλφ με κοντό μαλλί πριν κανα μήνα αλλά δυστυχώς ήταν απασχολημένο σε μεγάλη παρέα  :headbang: :headbang:.
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
corner....στη πιπινου...ξερουμε κατι;;; ο κολλητος γνωρισε εκει μια ελληνιδα την καιτη.....ειναι ''καλο'' κοριτσι εκτος;; ξερουμε;;; ;)
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Σπούγκενα μπορείς να περιγράψεις τις κοπέλες που πήρατε στο πλέιμποι κι αν θυμάσαι ονόματα :rolleyes: :think: :rockon: :rockon:.Εγώ είχα τσεκάρει ένα πολύ δυνατό μιλφ με κοντό μαλλί πριν κανα μήνα αλλά δυστυχώς ήταν απασχολημένο σε μεγάλη παρέα  :headbang: :headbang:.

τωρα το ειδα το μηνυμα φιλε ... ήταν μια ταταρα στα 30+ με νεανικό σωμα και μικρα βυζακια με πεταχτες ρογες και ενα 30+ μαλλον αλβανιδι με καρε μαλλι πορτοκαλοκοκκινο μεσα στο σκοταδι, δεν θυμαμαι αναλογιες σωματος
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
το λαιφ.....ξερουμε που ακριβως ειναι και τι παιζει εκει;
:helpplea:
 

sete

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
χτεσινοβραδυνη τσαρκα στα μπαρακια περιξ 3ης Σεμπτεβριου.
αρχη με Erotica Αχαρνων
ροστερ καμια 8αρια κορασιδες αλλα το επιπεδο πολυ χαμηλο κερασαμε 2 ποτακια ιπιαμε και απο ενα και αντε γεια..... εντυπωση μου εκανε οτι μυριζε ασχημα το μαγαζι κατα την εισοδο μας και για κανα 10λεπτο μεχρι να συνηθησουμε την ατμοσφαιρα
επομενος σταθμος το Ριζος στην Κεφαλληνιας
ροστερ 2 απο Αιθιοπια 2 ελληνιδες μαλλον και μια ξανθια αγνωστου εθνικοτητας μιας και ηταν καπαρωμενη, η μονη που αξιζε εμφανισιακα.ιπιαμε απο ενα ποτο κερασαμε και 2 γυναικεια και την καναμε τρεχοντας.
επομενο μαγαζι story στην Πιπινου
ροστερ καμια 8αρια γυναικες απο Γεωργια Αλβανια Ρουμανια καπως καλυτερα τα πραματα απο πλευρας εμφανισης των κοριτσιων
κατσαμε ιπιαμε 2-3 ποτα κερασαμε και απο 3-4 στα κοριτσια και το πεζαμε αγαπουλιδες :smitten: :smitten: :smitten:
μιας και το μαγαζι εινε αυστηρα στα ΔΕΝ ΑΓΓΙΖΩ ΔΕΝ ΧΟΥΦΤΩΝΩ κτλπ κτλπ και ξαφνικα μου ερχεται θεια επιφωτηση... μπας και σωσουμε την βραδια...και φευγουμε για σαπιλα!!! :dancing:
pub65 Κεφαλληνιας
ροστερ 2 σαπιες που ουτε νεκρος θα πηγαινα μαζι τους :2funny: και εγενετο ΘΑΥΜΑ εινε αλλες 2 40αρες περιπου, μια ξανθια η Λιτσα και μια μελαχροινη η Σοφια ελλεινιδες κατα δηλωση τους
το αποτελεσμα ιπιαμε 2 ποτακια κερασαμε απο 3, που τα πινανε σε ρυθμο πολυβολου, 2 δαχτυλα μονιμως στις μουναρες τους το αλλο χερι στα βυζια τους κτλπ κτλπ καπως ετσι την ψιλοσωσαμε τη βραδυα

 

sete

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
ξεχασα να αναφερω σε ολα τα μαγαζια ο κοσμος ηταν απο ελαχιστος μεχρι ανυπαρκτος.
γενικη σουμα της βραδιας το μονο που ευχαριστηθηκα ηταν το κοκορετσι και το κοντοσουβλι που τσακισαμε πριν ξεκινησουμε την βραδυα μας
καλο απογευμα σε ολους
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.405
Κριτικές
124
Like
6.658
Πόντοι
5.097
Σέτε αυτή η σοφία είναι μια μελαχροινή γύρω στα 25 με αδύνατο σώμα  :think: :think: :rockon: :rockon:.Μου είχε σκάσει και μένα κάτι γλωσσόφιλα με 3 ποτά που την κέρασα,χούφτωσα και τα βυζιά της αλλά μέχρι εκεί  :S :S
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Ερώτηση προς γνώστες: περνώντας χτες από τη Ναυάρχου Νικοδήμου με το αυτοκίνητο πρατήρησα ένα pub-bar El Greco που φαινόταν κωλόμπαρο, μέσα ήταν ένα εμφανίσιμο τεμάχιο με τζιν σορτσάκι. Το έχει κανείς υπόψη του;
ναι είναι κωλομπαρο και δουλεύει από τις 10 το πρωι περιπου.δεν ξερω αν γαμας αλλα εχει πολυ κινηση οπτε περναω καποιος μπαινει και βγαινει.εχει μεσα μια κινεζουλα περιπου 45+ η οποία πρεπει να ειναι η ιδιοκτητρια και φερνει και κατι καλα ανα καιρους 20-30 ετων .περαστε για ελενχο εχω καιρο να παω.  :rockon: :rockon:
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
Corner.....τι ξέρουμε για αυτό?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.405
Κριτικές
124
Like
6.658
Πόντοι
5.097
Χθεσινοβραδινό πέρασμα κατά τις 02:30 από το υπερ-καλτ ''ΧΑΛΑΡΑ'' στο Περιστέρι,το οποίο είχα τεράστια ανάγκη  :rockon: :wanker:.Είχε προηγηθεί τηλεφωνική επικοινωνία με κομπρα ο οποίος όμως δεν μπορούσε δυστυχώς να ακολουθήσει.Με το που μπαίνω μέσα πετυχαίνω ρομαντικό πορνοπαππού να γαμάει ιεραποστολικά κορασίδα,πίσω από τους φοίνικες και αγκωμαχάνε και οι δύο  :cum: :cum: :grin: :grin:.Παραγγέλνω ένα δυνατό πετρελαιάκι-ουισκάκι,μακράν από τις πιο δυνατές μπόμπες που έχω πιει.Αρχικά με πλησιάζει μια αδύνατη σάπια αλβανίδα,ονόματι Ιωάννα με πράσινο φόρεμα,εντελώς αδιάφορη για τα γούστα μου.Μετά έρχεται μια ξανθιά χοντρή με μαύρο φόρεμα την οποία επίσης απαξίωσα και κάπου εκεί σκάει μια παρέα με 4 πιτσιρικάδες,μάλλον γυφτοαλβανούς τους έκοψα οι οποίοι αμέσως με το που παρήγγειλαν ποτό πήραν αυτές τις δύο,συν μια γεματούλα ξανθιά με αρκετά πιασίματα η οποία ήταν κάπου κρυμμένη και δεν την είχα προσέξει  :S,συν την σιτεμένη ελληνίδα Στέλλα με τις πεσμένες βυζάρες,η οποία δούλευε εντός μπαρ αλλά μόλις είδε τους τυπάδες όρμησε αμέσως  :grin: :grin: και πήγαν πίσω από τους ρομαντικούς φοίνικες να συνεχίσουν  :pipa1: :pipa2: :zfuck: :fuck2:.Πάω να ρίξω ένα κατούρημα σε κάποια φάση και βλέπω σπασμένο καζανάκι,χαρτιά παντού τριγύρω,ο καθένας να έχει κατουρήσει όπου να ναι και μια υπέροχη σαπίλα στον χώρο.Επιστρέφω στην θέση μου και βλέπω ακόμη μια αλβανίδα με σάπια δόντια,ονόματι Εύα(προφανώς η γκόμενα που γαμούσε ο πορνοπαππούς όταν μπήκα  :rolleyes: :grin:) να με περιμένει και να αρχίζει τις παπαριές ότι με γουστάρει και ότι την έχω καυλώσει και άλλα τέτοια.Μιας και ήταν και η μόνη ελεύθερη εκείνη την στιγμή της βάζω ένα ποτάκι 10 γιούρο και πάμε κι εμείς πίσω από τους φοίνικες,όπου πετύχα δυο τύπισσες να τσιμπουκώνουν τους νεαρούς με μανία  :pipa2: :pipa2:,οι άλλες είχαν τελειώσει τις δουλειά τους και αφού τσέκαρε τον χώρο για τυχόν κάλυκες κάθισα πίσω από έναν ρομαντικό φοίνικα.Η γκόμενα ξεκίνησε αμέσως τα ρομαντικά γλωσσόφιλα,ενώ εγώ της κατέβαζα μπλούζα και σουτιέν για να γλείφω τα βυζιά της.Μετά από κανα 5 λεπτο μου ζητάει δεύτερο ποτό,της το βάζω και τώρα έρχεται και μου  κουνάει το κωλαράκι της μπροστά μου,και στο καπάκι με καβαλάει και μου κάνει κάτι σαν χωρό στριπτιτζάδικου.Είχα καυλώσει αρκετά και αυτή μου τον είχε βγάλει ήδη έξω και μου τον έπαιζε.Κάπου εκεί μου λέει ότι αν θέλω να με τσιμπουκώσει πρέπει να της βάλω άλλα 2  ποτά να φτάσω δηλαδή τα 40 ευρώ λογαριασμό για τα δικά της.Σπάστηκα και της είπα να συνεχίσει να μου τον παίζει χωρίς να της βάλω άλλα ποτά,αλλά άρχισε τις κλασσικές μαλακίες ότι δεν γίνεται,και θα έχει πρόβλημα μετά αν την δουν άλλες κλπ  :jerking: :jerking:.Εντάξει της λέω στ αρχίδια μου θα πάω να γαμήσω Φυλής μ'ένα 20ευρω γιατί δεν γουστάρω καθόλου να δίνω 40ευρα για μια πίπα όσο καλτ κι αν είναι.Με στραβοκοίταξε και σάπια τσατσόγρια στο ταμείο,της πέταξα τα λεφτά και σηκώθηκα κι έφυγα  :tickedoff: :headbang:.Ενώ όντως πρόκειται για έναν πολύ καλτ χώρο που έχουμε ανάγκη,το θέμα των τιμών με ξενέρωσε απίστευτα μιας κι έχω μάθει σε άλλους είδους τιμές για τέτοιες φάσεις.Ίσως δοκιμάσω με καμιά άλλη γκόμενα κάποια στιγμή να δω πως θα μου ξηγηθεί γιατί τόση καλτίλα σπάνια βρίσκεις  :wanker: :wanker:.Συνέχισα Φυλής όπου γάμησα για ακόμα μία φορά το Αγκάπη από Ρωσία  :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom