Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Μπαροτσαρκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα caenus
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 348
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Πριν μια βδομαδα περιπου περασα απ το pub65 στην κεφαλληνιας. Εκει υπηρχε μια Δωρα κοντουλα με βυζαρες και κολαρακι για παταριες που με 2-3 ποτα (νερα) στον αρπαζε κατευθειαν στο στομα. Ρωτησα την Μανταμ Κατερινα και μου το παιζε κινεζα. Μηπως πηρε μεταγραφη σε κανα αλλο ιδρυμα? Αν γνωριζει καποιος ας ενημερωσει.
Προλαβαίνεις ίσως; :think:

Και κάτι ακόμα που έμαθα συγκυριακά, άσχετα με το Pirouette: Η Ντόρα του "Pub 65" έφυγε κι απ' το "Kiss" στο οποίο είχε αναφερθεί εδώ ότι είχε μετακινηθεί και σύμφωνα με την ίδια σταμάτησε οριστικά απ' τη νύχτα και το επάγγελμα.

Tην Παρασκευη βραδυ που περασα απο το Kiss bar η Δωρα ηταν στο μαγαζι, και με 3 μονα ποτα 15 συνολο ,εγινε παιχνιδι.....
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
Καλησπέρα στους συναγωνιστές μπαρόβιους (όπως δείχνει έχουμε μείνει λίγοι)
Πρόσφατη επίσκεψη καθημερινή γύρω στις 1 στην pub 65.
H καλτίλα και η παρακμή στο μεγαλείο τους.
Κορασίδες 4 μαζί με τη μπαργούμαν με μέσο όρο ηλικίας περασμένα σίγουρα τα πρώτα ήντα ίσως και τα δεύτερα
.
Από εμφάνιση όλες πολύ κάτω του μετρίου.
Αφού πήγα είπα να κάτσω έτσι για την καυλα ρε γαμώτο και να πιω μια μπύρα (για ποιότητα ποτών δεν έχω άποψη)
Παραγγέλνω τη μπυρίτσα μου και μου έρχεται σε κουτί  Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall
Τέσπα το προσπερνάω και κάθομαι ακούγωντας τα σκυλάδικα να μου παίρνουν το κεφάλι
Ως βολικός άνθρωπος δεν πτοουμαι ούτε από αυτό και εξακολουθώ να παραμένω.
Σκάει η μια εκ των κορασίδων και μετά από λίγο μπλα μπλα (ήθελα και κουβέντα ο μαλάκας πανάθεμα με) ζητάει ποτό το οποίο το κερνάω.
Για να μη σας πολυζαλίζω αφού δεν υπάρχει τπτ το αξιομνημόνευτο στο τρίτο ποτό είχε ήδη αρχίσει να μου χαιδεύει τον πέοντα και στο τέταρτο είχε ανοιξει παντελόνι και είχε περάσει χέρι από μέσα.
Αφού κατάλαβε ότι πέμπτο δε θα υπάρξει (με τόσα πήγαινα σε μασάζ και μου τον έπαιζε κάποια πολύ πιο εμφανίσιμη) μου έριξε το μαγικό "πιάστηκε το χέρι μου" (η αλήθεια είναι ότι γενικά αργώ να τελειώσω και ειδικά αν έχω πιει και λιγάκι έχω τον άχυστο) και σταμάτησε.
Γενικά μια εμπειρία ακόμα στο ημερολόγιο που δε θα τη θυμάμαι για κανένα λόγο.
:2funny: :2funny: :2funny:
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
Αντωνια απο κωλομπαρο ....παλια οδου σπετσων Κυψελη δουλευει Μουρια πλατεια Γκυζη σουβλατζιδικο αλλα και σπιτι της εκει κοντα ......περνει πιπες
H Ινδη απο το Corner???
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.489
Κριτικές
31
Like
1.324
Πόντοι
6.305
Καλημέρα σε όλους. Βόλτα από τον Κάβο ξημερώματα Σαββάτου. Σχετικά λίγος κόσμος, αρκετές κοπέλες.
Το ευχάριστο είναι ότι κάποια μπάζα/γιαγιάδες είχαν εξαφανιστεί (άδεια/ΚΑΠΗ ?). 4-5 κοπέλες (μπορεί και παραπάνω), νέες από Ουκρανία ,έχουν έρθει για λίγο (αν κατάλαβα καλά για 2 μήνες- όσο διαρκεί η βίζα τους). Μιλάνε κάποια αγγλικά, αλλά όχι ελληνικά. Δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο ,μπροστά σε αυτές όμως που εργάζονται σε άλλα ιδρύματα είναι καλλονές..Με ένα μείον.. Δεν έχουν την "τσαχπινιά" που χρειάζεται για να προοδεύσουν (μπορεί να μάθουν στη συνέχεια-αν υπάρξει). Ήπιαμε από ένα ποτό (7 ευρώ ανδρικό) και αποχωρήσαμε με ένα νούμερο WhatsApp .
Γενικά μετά από καιρό το μαγαζί είναι πάλι υποφερτό .
 

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.146
Κριτικές
13
Like
1.681
Πόντοι
4.655
Παιδια ξερετε αυτο το καφε τι ρολο βαραει διοτι μαλλον κολομπαρο μοιαζει
οποιος ξερει ας δωσει πληροφορίες

 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Παιδια ξερετε αυτο το καφε τι ρολο βαραει διοτι μαλλον κολομπαρο μοιαζει
οποιος ξερει ας δωσει πληροφορίες

Και μοιαζει και ειναι.Μην περιμενεις πολλα μεσα, δεν ειναι "σκληρο" μαγαζι. Εχει συχνα και καλεσμενες χορευτριες στυλ Ματζουρανη, Γιουσεφ κλπ. για show.
 

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Mια Βανέσσα ξανθιά Αλβανίδα που δούλευε στο Ρέινα αρχές 2017 ξέρει κανείς που βρίσκεται ;
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16
καμια ενημερωση παιδες?

Τα μισά σου μηνύματα εδώ είναι ερωτήσεις τέτοιου είδους, ενημέρωση-πληροφορία ΚΑΜΙΑ!

Ή δεν πας και καυλαντίζεις ή πας και είσαι μοναχοφάης!

Δικάστηκες κι εσύ!  :hi:
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Τα μισά σου μηνύματα εδώ είναι ερωτήσεις τέτοιου είδους, ενημέρωση-πληροφορία ΚΑΜΙΑ!

Ή δεν πας και καυλαντίζεις ή πας και είσαι μοναχοφάης!

Δικάστηκες κι εσύ!  :hi:

Για νεο τον κοβω
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216

alexxxxxxxx

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καφενειο και μονο. Συστηνεται για σκληροπυρηνικους πυρφορογερους με το ενα χερι στην τσεπη και το ενα πδι στον ταφο

Είσαι σίγουρος;
Ρώτησα για το συγκεκριμένο γιατί βγαίνουν από ταξί αρκετά εμφανίσιμες κορασίδες με πολύ προκλητικό ντύσιμο και μπαίνουν στο συγκεκριμένο μαγαζί.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Είσαι σίγουρος;
Ρώτησα για το συγκεκριμένο γιατί βγαίνουν από ταξί αρκετά εμφανίσιμες κορασίδες με πολύ προκλητικό ντύσιμο και μπαίνουν στο συγκεκριμένο μαγαζί.

Ειμαι απολυτα σιγουρος διοτι με ενημερωσε ο Κυρ-Βαγγελης με πμ για αυτο αφου τον ρωτησα για να σου απαντησω. Ειναι κραχτριες δεν κανουν κονσομασιον. Οποιος διαφωνει απο το μαγαζι τον περιμενω να μας διαψευσει. Το διαβαζουνε το νημα οι μαγαζατορες ιδου η Ροδος ιδου και το πηδημα
 

alexxxxxxxx

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Ειμαι απολυτα σιγουρος διοτι με ενημερωσε ο Κυρ-Βαγγελης με πμ για αυτο αφου τον ρωτησα για να σου απαντησω. Ειναι κραχτριες δεν κανουν κονσομασιον. Οποιος διαφωνει απο το μαγαζι τον περιμενω να μας διαψευσει. Το διαβαζουνε το νημα οι μαγαζατορες ιδου η Ροδος ιδου και το πηδημα

Μάλιστα...Μου κάνει εντύπωση το επίπεδο εμφάνισης το οποίο είδα, για κράχτριες σε τέτοιο μαγαζί, για ένα κλασσικό καφενείο!
Golemi, αν τύχει θα πάμε μαζί και θα δούμε επ'αυτοφώρω...
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Μάλιστα...Μου κάνει εντύπωση το επίπεδο εμφάνισης το οποίο είδα, για κράχτριες σε τέτοιο μαγαζί, για ένα κλασσικό καφενείο!
Golemi, αν τύχει θα πάμε μαζί και θα δούμε επ'αυτοφώρω...

Μεσα οτι γουσταρεις. στειλε πμ για τηλεφωνακι να τα πουμε μολις ερθω Ελλαδα. λιγες μεινανε
 

alexxxxxxxx

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Μεσα οτι γουσταρεις. στειλε πμ για τηλεφωνακι να τα πουμε μολις ερθω Ελλαδα. λιγες μεινανε

Είμαι χρόνια στο forum, αλλά πρέπει να συμπληρώσω 10 posts για να στείλω προσωπικό μήνυμα και έχω κάνει 4 μέχρι τώρα, για αυτό στείλε μου το viber σου σε προσωπικό μήνυμα για να είμαστε σε επικοινωνία.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Είμαι χρόνια στο forum, αλλά πρέπει να συμπληρώσω 10 posts για να στείλω προσωπικό μήνυμα και έχω κάνει 4 μέχρι τώρα, για αυτό στείλε μου το viber σου σε προσωπικό μήνυμα για να είμαστε σε επικοινωνία.

Φιλε δεν εχω βαιμπερ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom