Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για χέσιμο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΠΥΡΑΥΛΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 191K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.744
Like
6.767
Πόντοι
1.056
με εχει πιασει μια τσιρλα απο το μεσημερι, δε μπορω να ηρεμησω. 4 φορα παω. η κρυωσα, η με πειραξε η τηγανια που εφαγα
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.622
Κριτικές
49
Like
5.189
Πόντοι
7.636

Xrononaytis1979

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
177
Like
104
Πόντοι
1
Ασε την εχω παθει στην δουλεια σε πρωινη βαρδια εξι το πρωι δυο το μεσημερι .... πυλη ειμαι τουαλετα εχει αλλα μεχρι να ερθει ο αλλος φυλακας πανω τον ενημερωνεις βεβαια .... ξαφνικα το πρωι ετσι χωρις κατι γκλουκ κλανιες ωχ λεω λες τωρα βρηκε εκει ευτηχως ειναι εργοστασιο εχει πολυ πρασινο βουνο σχεδον προποδες .... τι να κανω ανοιγω τις μπαρες εισοδου και εξοδου να ερθουν να φυγουν φορτηγα και αλλα .... στζουπ κατευθειαν ερχοτανε λεω τι γαμησαμε τωρα βρισκω θαμνους και ξελαφρωσα .... ελα ντε που δεν ειχα χαρτι τι να κανω βγαζω το μποξερακι σκουπιζομαι ολα καλα μετα ....
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
9
Like
1.322
Πόντοι
216
Ασε την εχω παθει στην δουλεια σε πρωινη βαρδια εξι το πρωι δυο το μεσημερι .... πυλη ειμαι τουαλετα εχει αλλα μεχρι να ερθει ο αλλος φυλακας πανω τον ενημερωνεις βεβαια .... ξαφνικα το πρωι ετσι χωρις κατι γκλουκ κλανιες ωχ λεω λες τωρα βρηκε εκει ευτηχως ειναι εργοστασιο εχει πολυ πρασινο βουνο σχεδον προποδες .... τι να κανω ανοιγω τις μπαρες εισοδου και εξοδου να ερθουν να φυγουν φορτηγα και αλλα .... στζουπ κατευθειαν ερχοτανε λεω τι γαμησαμε τωρα βρισκω θαμνους και ξελαφρωσα .... ελα ντε που δεν ειχα χαρτι τι να κανω βγαζω το μποξερακι σκουπιζομαι ολα καλα μετα ....
Απλά, ξαναγράψτο. Αδύνατο να διαβαστεί. Δεν κατάλαβα ούτε μία γραμμή.
 

Xrononaytis1979

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
177
Like
104
Πόντοι
1
Απλά, ξαναγράψτο. Αδύνατο να διαβαστεί. Δεν κατάλαβα ούτε μία γραμμή.
πω τα γραψα χωρις νοημα ... ημουν στην δουλεια πρωι σε μια φυλαξη στην πυλη ξαφνικα γλακ γλουτς κλανιες χωρις να εχω φαει κατι περιεργο εκεινη την μερα μονο κατι μπισκοτα με σοκολατα ξαφνικα σφιγκομουν , η τουαλετα ειναι μεσα κατω στο κτηριο , παω ανοιγω τις μπαρες να εχει εισοδο και εξοδο απο φορτηγα και αυτοκινητα , επειδη το μερος εκει εχει πρασιναδα παω βρισκω ψηλα σταχια χωνομαι και ξαλεφρωσα , ελα ντε που δεν ειχα κωλοχαρτο ε σκουπηστηκα με το μποξερακι .
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.183
Κριτικές
2
Like
1.827
Πόντοι
216
Τόσο φαί φάγαμε τόσες μέρες αλλά κανείς δεν γράφει τίποτα, αρχίζω να ανησυχώ :confused: :confused: :confused:
Και μας το λέγανε οι γονείς μας... "Φάε βρε σκατό και λίγα χόρτα"... ΙΔΟΥ τα ολέθρια (και δυσκοίλια) αποτελέσματα...
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.550
Like
13.525
Πόντοι
3.506
Και μας το λέγανε οι γονείς μας... "Φάε βρε σκατό και λίγα χόρτα"... ΙΔΟΥ τα ολέθρια (και δυσκοίλια) αποτελέσματα...
Θα δεις από δευτέρα που θα πιάσουμε δουλειά , πρωί πρωί με πορτοκαλάδα και ελληνικό καφέ να δεις τι θα γίνει :confused: :confused: :confused:
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.183
Κριτικές
2
Like
1.827
Πόντοι
216

Hunter30

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2022
Μηνύματα
2
Like
3
Πόντοι
0
Είναι γνωστό ότι οι τρεις μεγάλες απολαύσεις της ζωής είναι το φαϊ, το γαμήσι και το χέσιμο.

Καθότι το φαϊ και το γαμήσι είναι χρηματοβόρα, το χέσιμο αρχίζει να ανεβαίνει στην εκτίμησή μου, το παρατηρώ περισσότερο και το απολαμβάνω...
Ε
Είναι γνωστό ότι οι τρεις μεγάλες απολαύσεις της ζωής είναι το φαϊ, το γαμήσι και το χέσιμο.

Καθότι το φαϊ και το γαμήσι είναι χρηματοβόρα, το χέσιμο αρχίζει να ανεβαίνει στην εκτίμησή μου, το παρατηρώ περισσότερο και το απολαμβάνω...
Άμα σκεφτείς ότι γέρνοντας μόνο αυτό μένει τότε είναι η μεγαλύτερη απόλαυση ??
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
27
Like
4.272
Πόντοι
1.446
Πρέπει να αναστηθεί το επικό νήμα @paxoulokompsos έρχεται μεγάλο τσιμπούσι τις επόμενες μέρες και περιμένουμε ιστορία
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.617
Κριτικές
62
Like
41.397
Πόντοι
8.530
με εχει πιασει μια τσιρλα απο το μεσημερι, δε μπορω να ηρεμησω. 4 φορα παω. η κρυωσα, η με πειραξε η τηγανια που εφαγα

πω τα γραψα χωρις νοημα ... ημουν στην δουλεια πρωι σε μια φυλαξη στην πυλη ξαφνικα γλακ γλουτς κλανιες χωρις να εχω φαει κατι περιεργο εκεινη την μερα μονο κατι μπισκοτα με σοκολατα ξαφνικα σφιγκομουν , η τουαλετα ειναι μεσα κατω στο κτηριο , παω ανοιγω τις μπαρες να εχει εισοδο και εξοδο απο φορτηγα και αυτοκινητα , επειδη το μερος εκει εχει πρασιναδα παω βρισκω ψηλα σταχια χωνομαι και ξαλεφρωσα , ελα ντε που δεν ειχα κωλοχαρτο ε σκουπηστηκα με το μποξερακι .
Τουλάχιστον το μποξερακι έχει ύφασμα...οι γκόμενες αν φοράνε στρινγκ τι να σκουπίσουν;Μόνο για οδοντικό νήμα μπορεί να κάνει αυτό... :confused: :grin:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Conan

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.617
Κριτικές
62
Like
41.397
Πόντοι
8.530
με εχει πιασει μια τσιρλα απο το μεσημερι, δε μπορω να ηρεμησω. 4 φορα παω. η κρυωσα, η με πειραξε η τηγανια που εφαγα
Αν έφαγες την τηγανιά κρύα η ακόμα χειρότερα με συνοδεία μπύρας η ούζου η τσίπουρου φυσιολογικό αυτό που συνέβη...
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.286
Κριτικές
167
Like
85.049
Πόντοι
46.423
Πάω για χέσιμο ...

:tooth: :tooth:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.617
Κριτικές
62
Like
41.397
Πόντοι
8.530

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.199
Κριτικές
496
Like
62.913
Πόντοι
39.662
Καλό βόλι...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μας πως αλλιώς θα αξιολογήσουμε την ποιότητα του έργου σου;
χτες εφαγα βραδιάτικα 1 κιλο σοκολάτα.. σημερα το πρωϊ εχεζα κάτι σαν μαύρη αλοιφή που μύριζε και γλυκά κιόλας... ηταν πίσσα μαυρη λέμε, επρεπε να το δείτε.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.617
Κριτικές
62
Like
41.397
Πόντοι
8.530

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom