Νέα

Ιερόδουλες που γουστάρουν χοντρούς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cocos30
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 89
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

paxoulokompsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
245
Like
126
Πόντοι
1
Θρεντάρα. Λοιπόν ακούστε φάσεις.
Πάω πριν χρόνια Φυλής σε ένα ημιυπόγειο μπουρδέλο. Είχε μια Ουκρανή 23-24 ετών, μικρόσωμη, με κοντό μαλλί. Μου έκανε κλικ. Εκεί που την πήδαγα ιεραποστολικά μου λέει περίμενε γιατί θα μου σπάσεις τα πόδια, δεν ανοίγουν άλλο. Και κατεβάζει το ένα πόδι στο κρεβάτι και κρατάει στον αέρα μόνο το άλλο. Μετά που συνέχισα να δίνω είχε κλείσει τα μάτια κι έκανε ουφ - ουφ. Γαμώ τα υπουργεία μου με ξενέρωσε. Στο τέλος την έπαιξα για να τελειώνω.
Μια άλλα φορά πριν χρόνια πάλι, πάω σε κάτι Ρουμάνες μασατζούδες. Η μια η πιο μεγάλη πήγε στην κουζίνα και η πιτσιρίκα έμεινε στο δωμάτιο να με μασαζάρει. Έκανε κάτι περίεργα αλλά δεν έδωσα σημασία. Με το που τελείωσα βγαίνουμε από το δωμάτιο και την ίδια ώρα βγαίνει και η μεγάλη απο την κουζίνα, κοιτάζονται και ρίχνουν και οι 2 ένα πνιχτό νευρικό γέλιο. Η μεγάλη ξαναμπήκε γρήγορα στην κουζίνα και η μικρή με πήγε ως την πόρτα προσπαθώντας να κρατήσει τα γέλια της. Μετά κατάλαβα οτι ίσως είχανε κάμερα και με έβλεπε και η μεγάλη από την κουζίνα, ίσως με γράφανε κι όλας. Άμα πετύχετε κανένα ελληνικό βιντεάκι busty girl jerks off greek fat boy θα είμαι εγώ.
Τέλος μια φορά είχα πάει στη Θεία Όλγα στη Ρεμούνδου και την πήδαγα ιεραποστολικά αλλά στηριζόμουνα στα χέρια μου για να μην την λιώσω. Και με έβλεπε που παιδευόμουνα μετά από κανα 10λεπτο και μου λέει άσε ελεύθερα τα χέρια σου, πέσε πάνω μου. Και με το που πέφτω ακούω ωχ, κάτσε όπως πριν γιατί θα με σκάσεις.  :2funny:
Ωραίες εποχές.
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.140
Πόντοι
366
Πόσα κιλά ήσουν τότε φίλε;(no offense)

Πάντως απορία το έχω πως πηδάνε οι χοντροί, ειδικά άμα βλέπω κάτι ζευγάρια παχουλοί και οι 2...
 

paxoulokompsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
245
Like
126
Πόντοι
1
Πόσα κιλά ήσουν τότε φίλε;(no offense)

Πάντως απορία το έχω πως πηδάνε οι χοντροί, ειδικά άμα βλέπω κάτι ζευγάρια παχουλοί και οι 2...
No problem φίλε. Σε όλες τις παραπάνω φάσεις ήμουνα γύρω στα 130-140 kg. Αλλά νεούδι γι' αυτό και είχα (και έχω ακόμα) αντοχές.
Κοίτα αμα στο ζευγάρι ο ένας απο τους δύο είναι χοντρός γίνεται η δουλειά. Άμα είναι και οι δύο χοντροί όμως και ειδικά άμα και η γυναίκα έχει το πάχος στην κοιλιά, η μόνη στάση που εξυπηρετεί είναι στα 4, αλλιώς δεν φτάνεις να τον βάλεις. Παίζουνε και αλληλομαλακίες βέβαια.
 
OP
OP
C

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
851
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
Εγω παντως παντα προτιμω τους χοντρους! Μου αρεσει να με βαζουν πανω στην κοιλια τους να παιζουμε ή να τους πιπωνω και απο πανω να κρεμεται απειλητικα η κοιλια!
Μονο που δεν ειμαι ιεροδουλη, αλλα ενας απλος παθητικος.

Εσενα εχω υποσχεθει να σε στριμωξω με την κοιλαρα μου να δω πως θα κανεις τα παιχνιδια σου!
 

bottomisx

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2019
Μηνύματα
20
Like
10
Πόντοι
0

Συνημμένα

  • D2A90F2D-58EC-4C86-93D9-A922B44DD334.png
    D2A90F2D-58EC-4C86-93D9-A922B44DD334.png
    2,3 MB · Εμφανίσεις: 114

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.295
Πόντοι
9.477
Οι χοντροί συναγωνιστές παρέχουν ζεστασιά το χειμώνα και σκιά το καλοκαίρι.
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.858
Like
449
Πόντοι
36
χαλαρωσε μαν
καμια δεν το ευχαριστιεται
ασχετο αν καποιοι νομιζουνε οτι οι πουτανες ευχαριστιουνται γαμησι
λεφτα να εχεις και εισαι μια χαρα
θα σε "ερωτευτουνε" ολες
   ετσι ειναι, αν πληρωνεις , γαμας.
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.400
Like
1.823
Εδώ ατυχήσατε όλη ...η ιερόδουλη δεν κοιτάζει ποτέ τα κιλά του πελάτη....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom