Νέα

Ιερόδουλες που γουστάρουν χοντρούς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cocos30
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 89
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
229
Πόντοι
86
Oι χοντροι γινονται συνηθως sugar daddies.
Αν εχεις τα χαλια σου καλυτερα επενδυσε σε κατι τετοιο αφου γουσταρεις θεατρινισμους.
Ετσι και αλλιως δεν πρόκειται να σε παρει καμία δωσε ολα τα λεφτα σου σε κανα ημιεπαγγελματικο πορνιδιο
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
μια φορα σε τσαρκα μπαινοντας στ τσαρδι περιμενε ενας χοντρος 160 κιλα περιπου πολύ μπουλης ενώ περιμεναμε 20 λεπτα την ιερια αρχιζε και μου μιλουσε γενικα κ αοριστα όπως ζεστη σημερα ότι εχει ξαναερθει σ αυτό τ τσαρδι και περασε καλα και στο τελος μου λεει αν μπεις με τη κοπελα να ερθω και εγω αλλα να κοιταει μονο και να τη παιζει του λεω τυπε αυτά που λες δεν γινονται βγαινει η ιερια δινω παραβολο μπαινω ο τυπος εκει τον ρωταγε η τσατσα θα περασεις λεει μετα να τελιωσει το παιδι μολις εφευγα ο τυπος εκει περιμενε...
Τυπε επρεπε να τον αφησεις να παρει ματι το παλικαρι.Κανε το καλο και ριχτο στο γιαλο λεει το ρητο :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.752
Κριτικές
6
Like
3.408
Πόντοι
736
Εμένα το στανταράκι μου μου είχε πει σε κάποια φάση οτι με εμένα είναι καλύτερα απο άλλους γιατί στην ιεραποστολική στηρίζομαι στα χέρια μου και δεν πέφτω πάνω της , θέλω να πω αυτό μπορεί να ενδιαφέρει περισσότερο και άλλες κοπέλες , δηλάδη να προτιμήσει εσένα που είσαι 95 η 100 κιλά αλλά δεν την ζορίζεις παρά κάποιον που μπορεί να είναι 80 κιλά αλλά να πέφτει πάνω της και να την ζορίζει.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Oι χοντροι γινονται συνηθως sugar daddies.
Αν εχεις τα χαλια σου καλυτερα επενδυσε σε κατι τετοιο αφου γουσταρεις θεατρινισμους.
Ετσι και αλλιως δεν πρόκειται να σε παρει καμία δωσε ολα τα λεφτα σου σε κανα ημιεπαγγελματικο πορνιδιο
εγω είμαι χοντρος και τα εχω με μια ρωσσιδα.
η ρουμανα φιλη της τα εχει με χοντρο.
ο χοντρος της ταξης σε τριτη λυκειου της δυτ. θεσσαλονικης τα ειχε με ένα μωρο της πρωτης λυκειου.


κατι εμφανίσιμα παλικαρια τα πετυχαινα μπακουρια στην παραλιακη και στην πανεπιστημιακη κατασκηνωση.


σε μικρες ηλικιες γαμαει ο πιο αλητης.

σε μεγαλες αυτος που θα μπορουσε να ταησει τις ιδιες και τα παιδια τους.


γενικα ενώ η εμφανιση είναι νο 1 στις γυναικες.


στους ανδρες είναι νο 3 , πισω από το λεγειν και την κονομα.

μετρα μονο στην πρωτη προσεγγιση αλλα μετα αν μαθει ότι εισαι άφραγκος ή δεν εχεις μπλαμπλα εισαι ένα ς ωραιος αγαμητος.


ΕΣΥ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΤΣΑ ΣΤΟ ΦΒ ΠΟΣΕΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΕΡΙΞΕΣ ΧΩΡΙΣ ΣΤΟΛΗ ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΕΒΑΛΕΣ ΣΤΟΛΗ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ 'Η ΠΙΛΟΤΟΥ?.


γενικα ενω εχεις την ιδια εμφανιση απο τα 15 ποσες σου εκατσαν μεχρι να βαλεις στολη εξασφαλισης αρχικα και στολη πλουσιου μετα????


 

Old spice

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2018
Μηνύματα
50
Like
8
Πόντοι
0
Τυπε επρεπε να τον αφησεις να παρει ματι το παλικαρι.Κανε το καλο και ριχτο στο γιαλο λεει το ρητο :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
Σωστά αλλά με τόσα κιλά έτσι και τον πεταγε στο γυαλο φαντάζεσαι τι θαλασσοταραχή θα δημιουργούσε? Μέχρι τσουνάμι μη σου πω  >:cheesy:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ησυχη είναι η σχεση τυπε, χωρις την γκρινια της ελληνιδας.
εμφανιση ειχα και καλυτερες εμφανισιακά ελληνιδες που δεν αντεχονταν με τον παραλογισμο τους.
οι ωραιες είναι για σεξ και για ματι ότι εθνικότητας και να είναι.
η γκρινια της ελληνιδας είναι απαλευτη.
δεν μπορει οι 3 ξενες που ειχα σχεση συμπτωματικα να ειχαν καλυτερο χαρακτηρα από ολες τις 29 ελληνιδες. ειμαστε κωλοφαρα από ευγενεια και ισοτητα και συμπεριφορα γυναικων.
 

Επισκέπτης
Οι πουτανες γουσταρουν λεπτους νεαρους με ωραια φατσα και παλι δε μιλαμε για ολες. Θα σου προτεινα Κορινα απο Κολωνου 27 η οποια ειναι ευγενικη και ειχε σχεση με εναν χοντρο σαν εσενα, αλλα νομιζω δεν εργαζεται αυτο το διαστημα.

Εμενα παλια που ειχα παρει κιλα μου ειπε μια Ρωσιδα: Το κοιλιτσα μεγαλωνει!
ρουμανα ήταν βλάκα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
ησυχη είναι η σχεση τυπε, χωρις την γκρινια της ελληνιδας.
εμφανιση ειχα και καλυτερες εμφανισιακά ελληνιδες που δεν αντεχονταν με τον παραλογισμο τους.
οι ωραιες είναι για σεξ και για ματι ότι εθνικότητας και να είναι.
η γκρινια της ελληνιδας είναι απαλευτη.
δεν μπορει οι 3 ξενες που ειχα σχεση συμπτωματικα να ειχαν καλυτερο χαρακτηρα από ολες τις 29 ελληνιδες. ειμαστε κωλοφαρα από ευγενεια και ισοτητα και συμπεριφορα γυναικων.

γραψε λεπτομεριες το πως ειναι η σχεση σου με την ρωσιδα στο νημα της ρωσιας

 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
Εχω ενα φιλο ο οποιος ειναι κοντα στα 2 μετρα και μπορει να φτανει και τα 200 κιλα, αφου τον φωναζουμε βουνο! ειχαμε παει μια φορα για να γαμησει σε μια που πηγαινε συχνα, εκει που την γαμουσε στα 4 καπως του ξεφυγε απ τα χερια η πουτανα και χτυπησε το κεφαλι της στο κεφαλαρι του κρεβατιου , αρχισε να φωναζει να βριζει και κακο και βγαινει εξω η πουτανα με ενα καρουμπαλο στο μετωπο  :S :S :S
 

Spectro7

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
130
Κριτικές
45
Like
1.675
Πόντοι
2.471
Μιλαμε για τεράστιο θεμα  :2funny: :rockon:
Φιλε μου τι να σ πω ειναι δύσκολο να πεις, βάσει "συμπεριφορας-νοοτροπίας" θα σου προτεινω γιατι ειναι δυσκολη η ερώτηση σου ειναι για τα 100.000€  :)

Διδυμου 16 Αλινα ειναι light heavyweight κι αυτη ενω ειναι πολυ ευγενική κ ζεστή τύπισσα(με εμενα τουλαχιστον) κι εχω δει και XXL τυπους να περνανε
Αλκιβιαδου 16Α η Κατερινα Σερβα(ΜΙΛΦ) τα παιρνει ολα κυριολεκτικα κ μεταφορικα,στο κωλο,στο στομα γαμιεται παθιαρικα με μπαρμπαδια,χοντρους,νεους,σαπιους ο,τι θες στο ίδιο μήκος σπέρματος κινείται και η μιλφογκιλφ Πωλίνα απο Καλυμνου δεν λέει όχι σε τιποτα κ θέλει να σε κανει να περασεις καλα οπότε ίσως να σε καλύψει κ αυτη.

Ελπιζω να βοήθησα καλα γαμίσια φιλος  :fuck1:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Υπαρχουν στην πιατσα καθε ηλικιας ιεροδουλες που να το γουσταρουν?
Να γαμιουνται με χοντρους?
Να μην τους κοιτανε με μισο ματι και να το ευχαριστιουνται και να το δειχνουν κιολας?
Πως να το δείχνουν δηλαδή;Να σου κάνουν έκπτωση;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.144
Κριτικές
496
Like
61.789
Πόντοι
39.662
Οι πουτανες γουσταρουν λεπτους νεαρους με ωραια φατσα και παλι δε μιλαμε για ολες. Θα σου προτεινα Κορινα απο Κολωνου 27 η οποια ειναι ευγενικη και ειχε σχεση με εναν χοντρο σαν εσενα, αλλα νομιζω δεν εργαζεται αυτο το διαστημα.

Εμενα παλια που ειχα παρει κιλα μου ειπε μια Ρωσιδα: Το κοιλιτσα μεγαλωνει!

Τυπε  :hi: ο πρωην γκομενος της Κορινας ηταν κοντος 1,55 οχι χοντρος.
 
OP
OP
C

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
851
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
Συναγωνιστες σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας!Θα ακολουθησω σιγα σιγα τις προτασεις σας!
Και για τους συναγωνιστες που αναρωτιουνται πως να το δειχνουν και να το ευχαριστιουνται σημερα τυχαια δοκιμασα την Μαρινα απο Μεγαλου Αλεξανδρου 22 ισογειο κι ηταν αυτο ακριβως προσπαθω να σας περιγραψω σε αυτο το νημα.


 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.136
Πόντοι
496
ρε αρχηγε εγω ειμαι 1.83 και 110 κιλα με μπυροκοιλι :heavymetalbig: οι τανες ειναι τανες αμα εισαι ευγενικος μαζι τους μεχρι ενα σημειο οχι κοκορας τους δειξεις λιγο ενδιαφερον θα σε περιποιηθουν,φολες υπαρχουν μη σε πτοουν οι φολες.. :heavymetalbig: :heavymetalbig: :tn04: :tn04: :headbaning1: :headbaning1:
 

bottomisx

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2019
Μηνύματα
20
Like
10
Πόντοι
0
Εγω παντως παντα προτιμω τους χοντρους! Μου αρεσει να με βαζουν πανω στην κοιλια τους να παιζουμε ή να τους πιπωνω και απο πανω να κρεμεται απειλητικα η κοιλια!
Μονο που δεν ειμαι ιεροδουλη, αλλα ενας απλος παθητικος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom