Νέα

Ιερόδουλες που γουστάρουν χοντρούς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cocos30
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 89
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Το ξερω τυπε,και ξερω πως με λιγη προσπαθεια θα τα χασω ξανα!!!
Αλλα μου αρεσει να υπαρχει διαθεση απο την ιεροδουλη.Ασχημος δεν ειμαι και δεν καταλαβαινω απο μερικες αυτες τις συμπεριφορες.
Ειχα περασει με την φραουλιτσα μια φορα,ναι φαινεται οτι θελει να σε ξεπεταξει,ναι σου φοραει λαστιχο σε πεσμενο καυλι,ναι ειναι με τις μερες της,ναι αλλες φορες γουσταρει το σοσιαλ αλλες οχι,αλλα φανηκε οτι "το γουσταρε" και ειχε πει στον γραβατακια να μην ενοχλησει.Ισως να ηθελε να με πιασει πελατη.
Στην Αντριάνα που δουλεύει Χωματιανού όροφο μην πας, γιατί προσβάλει και έχει μια ρατσιστική τάση προς εμάς που μοιάζουμε σαν ανάποδο γαμώτο  :S
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.145
Κριτικές
496
Like
61.791
Πόντοι
39.662
Υπαρχουν στην πιατσα καθε ηλικιας ιεροδουλες που να το γουσταρουν?
Να γαμιουνται με χοντρους?
Να μην τους κοιτανε με μισο ματι και να το ευχαριστιουνται και να το δειχνουν κιολας?

Τυπε καμμια πουτανα δε γαμιεται απο χομπι.Για το μεροκαματο πανε ολες.
Σε οικο δε νομιζω να βρεις αυτο που ψαχνεις.Υπαρχουν ομως Ελληνιδες που γουσταρουν
και εχουν φετιχ με τους παχουλους,και γαμιωνται απιστευτα μαζι τους.
Ψαξου σε κανα φορουμ σε κανα τσατ και κατι θα βρεις.  :hi:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.145
Κριτικές
496
Like
61.791
Πόντοι
39.662
Στην Αντριάνα που δουλεύει Χωματιανού όροφο μην πας, γιατί προσβάλει και έχει μια ρατσιστική τάση προς εμάς που μοιάζουμε σαν ανάποδο γαμώτο  :S


Τι εγινε τι ειπε δηλαδη ? Αν θες πες μας  :hi:
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Σχολιάζει αρνητικά την εμφάνιση σου με χαζοχαρούμενο τρόπο για να φανεί σαν πλάκα. Με το ζόρι μου έκανε μια φορά ακάποτη πίπα. Γλωσσόφιλα που γράφουν οι άλλοι ούτε για αστείο. Όταν είσαι από πάνω της δυσφορεί και ξεφυσάει αποθωντας σε με τα χέρια της. Είναι επιλεκτική 100%
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Ως τιμωρία ίσως να ξαναπήγαινα μαζί της γιατί έχει πλάκα να βλέπω εμένα τον ξάδερφο του κουασιμόδου στον καθρέφτη, να δίνω πόνο σε αυτό το αψεγάδιαστο κορμί με τον υπέροχο κώλο  :wanker:
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
Εσύ είσαι μοντέλο! Πάντα ήμουν σταθερά στα 90 κιλά, αλλά τα τελευταία 2 χρόνια έχω πλακώσει τις κοκακόλες και τα ντελίβερι! Κάθε μέρα πίνω τουλάχιστον 2 λίτρα κοκακόλα! Χθες τσάκισα ενα μπολ τσιζκέικ, 3 σουβλάκια, 2 λίτρα κοκακόλα, πατάτες τηγανητές και 2 μπουκάλια μπύρα!
Ίσως επειδή το συνηθισμένο βάρος μου ήταν στα 65 κιλά πάνω κάτω τώρα τους φαίνεται παράξενη η αλλαγή.
Δυστυχώς μεγαλώνουμε λίγο τα προβλήματα υγείας δεν θέλει πολύ να σε πάρει από κάτω.
 

PSAXTIRI

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.781
Κριτικές
51
Like
3.936
Πόντοι
17.145
Τις πουτάνες δεν της πληρώνεις για να σε γουστάρουν, τις πληρώνεις για να τις ξεκωλιάζεις.
Αν θες ρομάτζο ή ατμόσφαιρά ή καλύτερη αντιμετώπιση, φύγε από τη φυλής και βρες κανα call girl που να γουστάρεις.
 

Επισκέπτης
120 κιλα
υψος 1,78
κατανομη λιπους κοιλια και στηθος.

Fat Bastard εσυ; :S :S :S

70h99l30_400x400
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
120 κιλα
υψος 1,78
κατανομη λιπους κοιλια και στηθος.
τυπε σορρυ αλλα πρεπει να διαγραφεις απ το μπου......ολα τα μελη εδω ειμαστε διμετροι, κουκλοι κ ψωλαραδες..... :S :S :S
 

Επισκέπτης
Οι πουτανες γουσταρουν λεπτους νεαρους με ωραια φατσα και παλι δε μιλαμε για ολες. Θα σου προτεινα Κορινα απο Κολωνου 27 η οποια ειναι ευγενικη και ειχε σχεση με εναν χοντρο σαν εσενα, αλλα νομιζω δεν εργαζεται αυτο το διαστημα.

Εμενα παλια που ειχα παρει κιλα μου ειπε μια Ρωσιδα: Το κοιλιτσα μεγαλωνει!
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
Οι πουτάνες γουστάρουν μόνο όσους πελάτες καυλώνουν εύκολα και χύνουν γρήγορα.

Κοντός, χοντρός κτλ δεν εχει καμία διάφορα.
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Ολες οι ρωσίδες ναι
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
μια φορα σε τσαρκα μπαινοντας στ τσαρδι περιμενε ενας χοντρος 160 κιλα περιπου πολύ μπουλης ενώ περιμεναμε 20 λεπτα την ιερια αρχιζε και μου μιλουσε γενικα κ αοριστα όπως ζεστη σημερα ότι εχει ξαναερθει σ αυτό τ τσαρδι και περασε καλα και στο τελος μου λεει αν μπεις με τη κοπελα να ερθω και εγω αλλα να κοιταει μονο και να τη παιζει του λεω τυπε αυτά που λες δεν γινονται βγαινει η ιερια δινω παραβολο μπαινω ο τυπος εκει τον ρωταγε η τσατσα θα περασεις λεει μετα να τελιωσει το παιδι μολις εφευγα ο τυπος εκει περιμενε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom