Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Ιάκχου 7Α

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα reza
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 229
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία

Revenger

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Το Ιάκχου είναι ανοιχτό κανονικά από τι ώρα μέχρι τι ώρα?
 

Revenger

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Έκλεισε το 7Α?Τελευταία δεν βλέπω φως από έξω.
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
το σαιτ παντως δεν ανανεωνεται.. τουλαχιστον να μαθουμε κανα νεο για την ρανια..  :rockon:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Χθες το πρωί, γύρω στις 11,  που πέρασα από κει ήταν κλειστό.
 

don kihotis

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.078
Like
35
Πόντοι
16
Ελβιρα αστερι πραγματικο αποκαλυψη στο χωρο των στουντιο..σκετη καυλα μουναρος ανεπαναληπτος............
 

anasp

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2008
Μηνύματα
159
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
τραβελος Ελενα απο Γκαζι
 

talibanezos

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2010
Μηνύματα
92
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
0
Αυτές είναι αληθινές φωτό της Ελβίρας;


Και είναι τράβελος; Εντύπωση μου κάνει, δεν το έχει αναφέρει κανείς άλλος.

Πάντως αν και η ακόλουθη φωτό του μουνιού της είναι αληθινή τότε ο χειρουργός έκανε καλή δουλειά.

 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Οχι αυτες ειναι μουφα!!!
Στην πραγματικοτητα ειναι πιο καλη!!!
 

Ypsom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Τι λέτε μωρέ... Τρελαθήκατε;;;
Αν αυτή είναι τραβέλι, εγώ είμαι αστροναύτης... :-)
Με τίποτε δεν είναι τράβελος... Την έχω πάρει μέχρι τώρα χχ φορές...
Είναι μία θεά με τα όλα της και με τίποτε τράβελος...
Αν την δείτε από κοντά θα καταλάβετε...
Ο τράβελος φαίνεται έστω και αν είναι χειρουργημένος από χέρια, πόδια, λαιμό, φωνή κλπ...
 

talibanezos

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2010
Μηνύματα
92
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
0
  Καλησπέρα!

  Πήγα στην Φυλής, για να πάρω μια ιδέα & να δω τι παίζει.

  Στις 19.15, μπήκα πρώτα στο 71Β, όπου η τσατσά, επιδεικνύοντας την κοπέλα, περιέγραψε τις υπηρεσίες της. Δεν μ' έλκυσε & βγήκα έξω.

  Άκουσα κάποιον, που τηλεφώνησε σε φίλο/γνωστό & του έλεγε ότι δεν έχει κάτι καλό εδώ & ότι θα πάει στην Ελβίρα, για σιγουριά.

  Ήθελα να συνεχίσω στην Φυλής, αλλά η περιέργεια για την Ελβίρα, με γύρισε σπίτι. Έψαξα & διάβασα τις κριτικές -που δεν διαφέρουν πολύ μεταξύ των- στο Εφέσου 11.

  Ωστόσο, θέλω να ρωτήσω: Υπάρχουν πολλά studio-girls, για κατάθεση. Θα την προτείνατε ως vfm;

  Την έχω δει σε φωτογραφίες & μου άρεσε. Αλλά, αν είναι να δώσω 50euro, σε studio, θα προτιμήσω την Άννα Μαρία.

  Ποιά είναι η γνώμη σας; Εμπνέει σιγουριά;

Τί να σου πω; Εγώ δεν πήγα ακόμη αλλά πολύ το αναλύεις. Δεν παίρνεις και οικόπεδο. Μια δοκιμή θα σε πείσει. Πόσες φορές άλλωστε έχεις φάει φόλα είτε από μαϊμού κριτικές, είτε από γκόμενες που απλώς δεν ταιριάξατε...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Ελβιρα αστερι πραγματικο αποκαλυψη στο χωρο των στουντιο..σκετη καυλα μουναρος ανεπαναληπτος............
η οποια χαραμιζεται σε ενα τετοιο χωρο, να μου επιτραπει να προσθεσω......
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
  Καλησπέρα!

  Πήγα στην Φυλής, για να πάρω μια ιδέα & να δω τι παίζει.

  Στις 19.15, μπήκα πρώτα στο 71Β, όπου η τσατσά, επιδεικνύοντας την κοπέλα, περιέγραψε τις υπηρεσίες της. Δεν μ' έλκυσε & βγήκα έξω.

  Άκουσα κάποιον, που τηλεφώνησε σε φίλο/γνωστό & του έλεγε ότι δεν έχει κάτι καλό εδώ & ότι θα πάει στην Ελβίρα, για σιγουριά.

  Ήθελα να συνεχίσω στην Φυλής, αλλά η περιέργεια για την Ελβίρα, με γύρισε σπίτι. Έψαξα & διάβασα τις κριτικές -που δεν διαφέρουν πολύ μεταξύ των- στο Εφέσου 11.

  Ωστόσο, θέλω να ρωτήσω: Υπάρχουν πολλά studio-girls, για κατάθεση. Θα την προτείνατε ως vfm;

  Την έχω δει σε φωτογραφίες & μου άρεσε. Αλλά, αν είναι να δώσω 50euro, σε studio, θα προτιμήσω την Άννα Μαρία.

  Ποιά είναι η γνώμη σας; Εμπνέει σιγουριά;
Η προσωπικη μου εμπειρια μου επιτρεπει να πω πως ειναι μια γυναικα που κανει οτι μπορει για να περασει καλα ο επισκεπτης της, με υψηλη τεχνικη και διαθεση και τιμαει τα χρηματα που παιρνει.
Την θεωρω αξιοπιστη επιλογη.

Ειναι ομως διαφορετικη απο την Αννα Μαρια.

Οχι μονο σε εμφανιση αλλα και σε στυλ υπηρεσιων.

Πιστευω πως η Ελβιρα ενδυκνειται για πιο εμπειρους αντρες, το στυλ της ειναι pse, αντιθετα με την Αννα μαρια που ειναι πιο "ναζιαρα" και gfe.

Eξαρταται τι ζητας.........
 

anasp

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2008
Μηνύματα
159
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
δείτε τον χωρις την περουκα να καβαλαει τη μηχανη του το βραδυ και θα καταλαβετε αν ειναι τραβελος. ειδικοτητα του ειναι το αυταρχικο με στραμπον και μαστιγιο!. εκανε προγραμματα με την παμελα τρανς κυριως πριν το καλοκαιρι.
 

talibanezos

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2010
Μηνύματα
92
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
0
Τί να σου πω ρε φίλε... Είσαι ο μόνος που τη λέει τράβελο. Άρα είτε όλοι οι άλλοι είναι γκαβοί, είτε βαλτοί, είτε έχει κάνει τέλεια εγχείριση και δεν φαίνεται τίποτα...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom