Νέα

Η πρώην που έγινε θαμώνας σε στριπτιτζάδικο...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Panos13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
τυπε για το εχεις δεδομενο οτι θα γινει μπαχαλεμα;     :S :S :S


giphy.gif
τυπε που χαθηκες? :S :S :S
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
το ενδεχομενο να σε καλεσε για να σε πικαρει και να σε κανει να τους την πεσεις για να τις ξεσκισεις ή απλα και μονο για να δεις τι εχασες??????? σκεψου και αυτο .. οι γυναικες οταν τους μπει κατι στο μυαλο κανουν οτι μαλακια τους κατεβει για να το καταφερουν....
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
Καλησπέρα τύποι...

Δεν ανοίγω θέματα γενικά αλλά θυμήθηκα κάτι και κατάλαβα ότι πρέπει οι γκουρού του bou να μου λύσουν μια απορία ετών.

Πριν αρκετά χρόνια τα είχα με ένα απίστευτο κοντοπούτανο. Μιλάμε για τρελό κουκλάκι, ξανθούλι με τρελό κορμάκι για γλύψιμο από πάνω μέχρι κάτω. Σε γενικές δεν είχε εκφράσει τίποτα τρελές επιθυμίες στο σεξ, τα κλασσικά. πχ γούσταρε την φάση κάνουμε σεξ σε δημόσιο χώρο (αμάξι για παράδειγμα) και να υπάρχει ο κίνδυνος να μας δουν και κάτι τέτοια κλασσικά γυναικεία. Σε γενικές γραμμές σαν χαρακτήρας ήταν τσαμπουκάς αλλά αρκετά ντροπαλή για οτιδήποτε πιο extreme.

Πρέπει να τα είχαμε για πάνω από 1 1/2 χρόνο, και όπως λέει ο σοφός λαός "και το καλύτερο μουνί το βαριέσαι" η σχέση άρχισε να φθίνει, όπου και η φυσική κατάληξη ήταν να το διαλύσουμε, χωρίς να έχω κάποιο απωθημένο. Απλά το λύξαμε και παρόλο που δεν συνηθίζω να γίνομαι φίλος με πρώην μου, για ένα διάστημα μετά το χωρισμό είχαμε μια ψιλο-επαφή, όχι ότι θα μου έλεγε με ποιον πηδιέται πλέον, και δεν με ένοιαζε κιόλας.


Πάμε στο ζουμί....

Πρέπει να μου είχε πει σε κάποια φάση αργότερα ότι είχε πάει με παρέα της στο Αλκατραζ και της άρεσε και είχε πάει και 2η....και υπήρξε και μια περίοδος που μπορεί να πήγαινε και με φίλη της, δυο τους. Δεν ξέρω γιατί και πως, ένα βράδυ που ήμουν έξω και έτυχε να μιλήσουμε μου είπε ότι είναι εκεί με μια φίλη της και αν ήθελα να πάω. Πήγα, δεν θυμάμαι και πολλά, αλλά σίγουρα δεν έπαιζε κάτι και καλά πονηρό με μένα ή πχ να υπάρχει οτιδήποτε στον αέρα για προστυχιές με την φίλη ή ακόμα και προοπτικές παρτούζας ξέρω γω. Καμία σχέση (δε θα με χάλαγε) αλλά κλαϊν κι'όλας

Το μόνο που θυμάμαι που μου είχε πει, και ήταν εννοείται ψιλομαλακία, ότι πέρα από το σκηνικό εκεί μέσα της άρεσε πολύ η μουσική (χαχα).

ΠΕΡΑ από το μπαχάλεμα που θα γίνει φαντάζομαι από κάτω, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ μου έχει μείνει τόσα χρόνια απορία οι πραγματικοί λόγοι που μπορεί μια καθημερινή γκόμενα, που δεν είναι κανένα τριμπούρδελο να φάει κόλλημα και να πηγαίνει σε στριπτιτζάδικο. Δεν είχα ούτε τότε, ούτε τώρα κανένα απωθημένο με τη γκόμενα, ο καθένας το δρόμο του.


Είχε bi προσανατολισμό;
Έπαιζε τίποτα με κάποιον από τους τυπάδες που κάνουν σόου εκεί μέσα;
Μετά από μένα το έριξε έξω και ήθελε να μπουρδελιάζει;
ΟΧΙ, δεν δούλευε εκεί.

Πραγματικά, ενώ τα πάντα μπορώ να αναλύσω και να βρω λογικές εξηγήσεις το συγκεκριμένο δεν μπόρεσα ποτέ να βρω την λογική του.
Πέρα από το μπαχάλεμα, περιμένω μήπως κάποιοι μπορούν να δώσουν μια ρεαλιστική εξήγηση...

Ή ειναι καραλεσβαρα του κερατα ή γουσταρε καποιον χορευτη. Υπαρχουν πολλοι αντρες εκει που πανε για μια συγκεκριμενη χορευτρια να παρυν ματι. Ετσι υπαρχουν και γυναικες που πανε εκει για να παρουν ματι απο καποιο χορευτη. Δεν ξερω αν το διαπιστωσες αλλα και οι χορευτες και οι χορευτριες ειναι πολυ καλοι σε εμφανιση.
 
OP
OP
Panos13

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Ή ειναι καραλεσβαρα του κερατα ή γουσταρε καποιον χορευτη. Υπαρχουν πολλοι αντρες εκει που πανε για μια συγκεκριμενη χορευτρια να παρυν ματι. Ετσι υπαρχουν και γυναικες που πανε εκει για να παρουν ματι απο καποιο χορευτη. Δεν ξερω αν το διαπιστωσες αλλα και οι χορευτες και οι χορευτριες ειναι πολυ καλοι σε εμφανιση.

Για τις κοπέλες που δουλεύουν εννοείται ότι κατα καιρούς έχω δει και γω απίστευτα μουνέτα. Για τους άντρες δεν είμαι αρμόδιος να πω αλλά έχω ακούσει από γνωστές και τα δυο άκρα. Εχω φίλη που ανέβηκε στην πίτσα και τον έπαιξε σε χορευτή και ακόμα το θυμάται και καβλώνει αλλά οι περισσότερες μου έχουν πει ότι δεν τους αρέσουν ή και ότι ακόμα τους σιχαίνονται (εντάξει, δεν πιστεύουμε ότι μαλακία λένε οι γκόμενες απλά το αναφέρω).
Σχετικά με το αν είναι λεσβιάρα, δεν βάζω το χέρι μου στη φωτία. Υπάρχει και αυτή η πιθανότητα, εννοείται.

Αν ισχύει, κρίμα γιατί τότε φταίω εγώ που δεν κατάφερα να την κάνω να νοιώσει άνετα και να μου το εκμυστηρευτεί, θα είχαμε περάσει τέλεια όσο τα είχαμε. Και είχε και τρελά μουνιά φίλες επίσης. Ρε μήπως δεν ξέρω τι έχανα όσο τα είχαμε ο μαλάκας;
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
Για τις κοπέλες που δουλεύουν εννοείται ότι κατα καιρούς έχω δει και γω απίστευτα μουνέτα. Για τους άντρες δεν είμαι αρμόδιος να πω αλλά έχω ακούσει από γνωστές και τα δυο άκρα. Εχω φίλη που ανέβηκε στην πίτσα και τον έπαιξε σε χορευτή και ακόμα το θυμάται και καβλώνει αλλά οι περισσότερες μου έχουν πει ότι δεν τους αρέσουν ή και ότι ακόμα τους σιχαίνονται (εντάξει, δεν πιστεύουμε ότι μαλακία λένε οι γκόμενες απλά το αναφέρω).
Σχετικά με το αν είναι λεσβιάρα, δεν βάζω το χέρι μου στη φωτία. Υπάρχει και αυτή η πιθανότητα, εννοείται.

Αν ισχύει, κρίμα γιατί τότε φταίω εγώ που δεν κατάφερα να την κάνω να νοιώσει άνετα και να μου το εκμυστηρευτεί, θα είχαμε περάσει τέλεια όσο τα είχαμε. Και είχε και τρελά μουνιά φίλες επίσης. Ρε μήπως δεν ξέρω τι έχανα όσο τα είχαμε ο μαλάκας;

Καλα εσυ εφτασες σε αλλο επιπεδο. Αν ηταν λεσβο, γιατι πιστευεις οτι εχασες ευκαιρια? Ισα ισα που ειναι ακομα χειροτερο. Δεν εχεις ελπιδα αν η αλλη γουσταρει μουνια και οχι ψωλες. Εκτος και αν ειναι απο αυτες τις χαζογκομενες που το παιζουν προχωρημενες και να προκαλεσουν στον αντρα για να εντυπωσιασει. Εγω προσωπικα αυτες τις γυναικες δεν τις μπορω καθολου. Επισης αν εβγαινα με μια γυναικα και μου εδειχνε οτι προτιμαει μουνια αντι για ψωλες εγω προσωπικα θα ενιωθα ασχημα γιατι θα καταλαβαινα οτι δεν την ικανοποιουσα εγω ή και γενικα το αντρικο φυλο γενικοτερα. Επομενως δεν μπορω να καταλαβω γιατι λες οτι εχασες ευκαιρια. Τεσπα

Η αλλη εκδοχη μου φαινεται πιο πιθανη. Το να παει δηλαδη για τους αντρες χορευτες. Οτι και να λενε οι φιλες σου δεν νομιζω να το εννοουν. Μια χαρα χορευτες εχει. Και οταν ειχα παει εγω, ολες οι γκομενες, ηταν καρφωμενες πανω τους. Αντικειμενικα ηταν εμφανισιμοι

 
OP
OP
Panos13

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Καλα εσυ εφτασες σε αλλο επιπεδο. Αν ηταν λεσβο, γιατι πιστευεις οτι εχασες ευκαιρια? Ισα ισα που ειναι ακομα χειροτερο. Δεν εχεις ελπιδα αν η αλλη γουσταρει μουνια και οχι ψωλες. Εκτος και αν ειναι απο αυτες τις χαζογκομενες που το παιζουν προχωρημενες και να προκαλεσουν στον αντρα για να εντυπωσιασει. Εγω προσωπικα αυτες τις γυναικες δεν τις μπορω καθολου. Επισης αν εβγαινα με μια γυναικα και μου εδειχνε οτι προτιμαει μουνια αντι για ψωλες εγω προσωπικα θα ενιωθα ασχημα γιατι θα καταλαβαινα οτι δεν την ικανοποιουσα εγω ή και γενικα το αντρικο φυλο γενικοτερα. Επομενως δεν μπορω να καταλαβω γιατι λες οτι εχασες ευκαιρια. Τεσπα

Η αλλη εκδοχη μου φαινεται πιο πιθανη. Το να παει δηλαδη για τους αντρες χορευτες. Οτι και να λενε οι φιλες σου δεν νομιζω να το εννοουν. Μια χαρα χορευτες εχει. Και οταν ειχα παει εγω, ολες οι γκομενες, ηταν καρφωμενες πανω τους. Αντικειμενικα ηταν εμφανισιμοι

Μα γούσταρε και τη πούτσα...απλά μήπως ήταν αυτό που λέμε "bi".

Θυμάμαι μια φορά είχαμε πάει σε ένα μικρό σαν λιμανάκι κάπου προς Μέγαρα, κάτι τέτοιο. Ήμουν στη θέση του οδηγού και με είχε έρθει και με είχε καβαλήσει (καλοκαίρ, φουστανάκι κτλ). Σε κάποια φάση σκάει και παρκάρει σχετικά δίπλα μας στα 10 μέτρα ένα αμάξι, δεν ήταν εντελώς σκοτάδια, έβλεπες. Πάγωσε για μια στιγμή (και γώ) και απλά σταμάτησε το χοροπηδητό (λογικό). Κοιτάμε και βλέπουμε ότι ήταν 2 κοπέλες που είχαν έρθει να αράξουν, τσιγάρο στο αμάξι κτλ. Η δικιά μου άρχισε σιγά σιγα να ανεβοκατεβαίνει και καλά πιο σιγά (λές και δεν καταλάβαιναν οι τύπισες τι κάναμε) αλλά είχε ΣΚΥΛΟΚΑΒΛΩΣΕΙ. Εντομεταξύ και οι τύπισες έριχναν ματιές.

(ο μαλάκας αντί να την πιάσω και να την κοπανάω πάνω-κάτω είχα ψιλο-κωλώσει, γαμώ τα κολλήματα μου τότε. Γκόμενες ήταν δίπλα, όχι τίποτα μαντράχαλοι να πεις).

Ρε λες να ήταν bi? Πολυ κρίμα γιατί αν την είχα αργότερα δεν υπήρχε περίπτωση να μην της το βγάλω......
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
Μα γούσταρε και τη πούτσα...απλά μήπως ήταν αυτό που λέμε "bi".

Θυμάμαι μια φορά είχαμε πάει σε ένα μικρό σαν λιμανάκι κάπου προς Μέγαρα, κάτι τέτοιο. Ήμουν στη θέση του οδηγού και με είχε έρθει και με είχε καβαλήσει (καλοκαίρ, φουστανάκι κτλ). Σε κάποια φάση σκάει και παρκάρει σχετικά δίπλα μας στα 10 μέτρα ένα αμάξι, δεν ήταν εντελώς σκοτάδια, έβλεπες. Πάγωσε για μια στιγμή (και γώ) και απλά σταμάτησε το χοροπηδητό (λογικό). Κοιτάμε και βλέπουμε ότι ήταν 2 κοπέλες που είχαν έρθει να αράξουν, τσιγάρο στο αμάξι κτλ. Η δικιά μου άρχισε σιγά σιγα να ανεβοκατεβαίνει και καλά πιο σιγά (λές και δεν καταλάβαιναν οι τύπισες τι κάναμε) αλλά είχε ΣΚΥΛΟΚΑΒΛΩΣΕΙ. Εντομεταξύ και οι τύπισες έριχναν ματιές.

(ο μαλάκας αντί να την πιάσω και να την κοπανάω πάνω-κάτω είχα ψιλο-κωλώσει, γαμώ τα κολλήματα μου τότε. Γκόμενες ήταν δίπλα, όχι τίποτα μαντράχαλοι να πεις).

Ρε λες να ήταν bi? Πολυ κρίμα γιατί αν την είχα αργότερα δεν υπήρχε περίπτωση να μην της το βγάλω......

Και τι θα κερδιζες αν ειναι bi? Κοιτα εγω δεν πιστευω σε αυτους τους τιτλους οσον αφορα τις γυναικες. Πιστευω οι γυναικες που γουσταρουν να γλυφουν μουνια ειναι λεσβιες καθαρα και οχι μονο αυτο, φαινοναι 500 μετρα μακρια πως περπατανε. Αμα ηταν και τσαμπουκας οπως λες....Εγω προσωπικα αυτες τις γυναικες τις συχαινομαι που ειναι τσαμπουκαλουδες. Επισης δεν καταλαβαινω γιατι θα χαιροσουν αν ηταν bi. Δηλαδη τι σε φτιαχνει?

Μην το σκεφτεσαι ετσι. Δεν εχασες καμια ευκαιρια. Να βρεις γκομενα που να θελει μονο εσενα και μονο το εργαλειο σου. Αν κοιταει αλλου δειχνει οτι δεν την ικανοποιεις.

Σκεψου το πιο λογικο. Πηγαινε εκει για τους χορευτες. Γιατι το αποκλειεις?
 
OP
OP
Panos13

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Δεν αποκλείω τίποτα, εννοείται...
Μπορεί να την ξεκώλιαζε κανένας εκείνη την περίοδο από τους χορευτές. (αλλά γιατί να μου πει να πάω; Θα είχε έρθει ο τύπος να της κάνει τσαλίμια όσο ήμουν εκεί, δεν θα κόλλαγε, στ'αρχίδια του).

Και σχετικά με το "bi" και "λεσβο" ....δεν υπάρχει μόνο άσπρο ή μαύρο. Ελάχιστες μπορεί να είναι η γκόμενες πιστεύω που δεν έχουν έστω σκεφτεί πως θα ήταν να πάνε με άλλη γυναίκα, έστω μόνο σαν σκέψη. Απο κει και πέρα υπάρχουν και όλες οι αποχρώσεις του γκρι, ανάλογα με τις ευκαιρίες, τη φάση που περνάει μια γκόμενα κάποια περίοδο, πολλά...
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
Δεν αποκλείω τίποτα, εννοείται...
Μπορεί να την ξεκώλιαζε κανένας εκείνη την περίοδο από τους χορευτές. (αλλά γιατί να μου πει να πάω; Θα είχε έρθει ο τύπος να της κάνει τσαλίμια όσο ήμουν εκεί, δεν θα κόλλαγε, στ'αρχίδια του)

Μπορει να γουσταρε να πατε μαζι για τον χαβαλε. Ή να γουσταρε να την παρετε παρτουζα, εσυ και ο  χορευτης. Αυτο ναι, ηταν μια καλη ευκαιρια...Επρεπε να ρωτησεις κι εσυ πχ "ποιος χορευτης σου αρεσει" κλπ. Οταν παμε σε τετοιο μαγαζι, δεν παμε για να πιουμε ποτο...
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
Τωρα ειδα το EDIT που εκανες. Διαφωνω σε αυτό που λες ότι οι περισσοτερες γκομενες εχουν σκεφτει να πανε με γυναικα. Σε καμια περιπτωση δεν ισχυει κατι τετοιο. Το ότι βλέπουμε/ακουμε πιο συχνα γκει αντρες από λεσβιες/bi είναι ένα δειγμα ότι οι γυναικες δεν πειραματίζονται με ατομα του ιδιου φυλου τοσο ευκολα. Σαφως υπαρχουν αλλα είναι λιγες. Αυτό εν μερη το καταλαβαίνω γιατι είναι και θεμα ανατομιας με τον οργασμο...Καταλαβαίνεις τι εννοω
 

BigJumper

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
464
Κριτικές
31
Like
838
Πόντοι
2.972
Γνώμη μου είναι ότι είναι ένα ακόμη δείγμα των καιρών μας.

Όταν ήμουν φοιτητής σύχναζα αρκετά σε τέτοια μαγαζιά πριν γίνει ακόμη mainstream.
Οι θαμώνες ήταν φυσικά παπούδες, αγρότες και άλλοι ματσομένοι που ερχόντουσαν να τα σκάσουν σε κάποια καλλονή του ανατολικού μπλοκ. Γυναίκες φυσικά δεν υπήρχαν μόνο οι εργαζόμενες.
Τώρα που οι γυναίκες είναι πιο απελευθερωμένες βλέπω όλο και πιό πολλές πηγαίνουν σε αυτά τα μαγαζιά, προσωπικά πιστεύω τους αρέσει να διασκεδάζουν με τον ανδρικό τρόπο και μπορεί κάποιες από αυτές να γουστάρουν τα live show με bi χορεύτριες.
Προσωπικά έχω σταματήσει να πηγαίνω σε αυτά τα μαγαζιά, σπατάλη χρημάτων καλύτερα σε ένα studio πατάω μια πούτσα και τέλος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom