Νέα

Η πιο χοντρή και η πιο αδύνατη που έχετε γαμήσει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 143
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ψηφοφορια για χοντρη

  • -60 κιλα

    Ψήφοι: 7 10,8%
  • 60-70

    Ψήφοι: 7 10,8%
  • 70-80

    Ψήφοι: 13 20,0%
  • 80-90

    Ψήφοι: 12 18,5%
  • 90-100

    Ψήφοι: 8 12,3%
  • 100-120

    Ψήφοι: 6 9,2%
  • 120-140

    Ψήφοι: 2 3,1%
  • 140+

    Ψήφοι: 10 15,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    65

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Νώντα μη με ξενερώνεις ρε μαν. Δεν έχουμε πει ότι η λέξη αδύνατη είναι απαγορευμένη; :tickedoff:
Τόσο αγώνα κάνουμε να τις παχύνουμε και μας πουλάς. Όχι ρε τύπε μου μην ξηγιέσαι έτσι. :headbang:
Άνοιξε ένα θρέντ με τίτλο Μου αρέσουν οι χοντρές ή Μερικοί το προτιμούν χοντρό να ξεσπαθώσουμε.
respect-013.gif
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
οταν υπηρετουσα στο διδυμοτειχο στα 90'ς...υπηρχε τοτε ενα και
μονο μπουρδελο,με ενα πουστη τσατσο και τη χαρουλα,η χαρουλα ηταν
ελεφαντας (μιλαμε για 100αρα κιλα...)και ψηλη,αλλα αν εισαι φανταρος...
 

Επισκέπτης
Νώντα μη με ξενερώνεις ρε μαν. Δεν έχουμε πει ότι η λέξη αδύνατη είναι απαγορευμένη; :tickedoff:
Τόσο αγώνα κάνουμε να τις παχύνουμε και μας πουλάς. Όχι ρε τύπε μου μην ξηγιέσαι έτσι. :headbang:
Άνοιξε ένα θρέντ με τίτλο Μου αρέσουν οι χοντρές ή Μερικοί το προτιμούν χοντρό να ξεσπαθώσουμε.
respect-013.gif
:- :- :-

τυπε μπορω τουλαχιστον να αναφερομαι σε χοντρες και αντι-χοντρες? :huh:

μπορω να πηδαω αδυνατες και να τις φανταζομαι ως κομματι-μερος χοντρης? :think:
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Η πιό αδύνα τη που έχω πάρει είναι μία πουτανίτσα στην αχχιλέως στο Μεταξουργείο(ακόμα εκεί είναι)τέλειο τσιμπούκι και κολλαράκι.Και η πιο χοντρή ήταν σε ένα ταξίδι μου στην Θεσσαλονίκη,αφού δεν κατάφερα να πάρω κοκό σε ένα μασαζατζίδικο στην Βασ.Όλγας βρήκα μια αγγελία απο μία γκόμενα τύπου στιγμές χαλάρωσης και ευεξίας και τέτοια,σκάω μύτη,μου ανοίγει ήταν ισόγειο και προχωράω και βλέπω μια πόρτα ανοιχτή μπαίνω μέσα,ξεροβήχω για να βγεί το θέμα να το δώ και ξαφνικά κλείνει η πόρτα πίσω μου?!?!?!Ήτανε κρυμμένος πίσω απο την πόρτα ο γκοτζίλα...με πιάνει στο γλυκό και μπουρου μπούρου και ενέδωσα.Σκάει μετά απο λίγο με νεγκλιζέ ρόζ(κανονικό ελεφαντάκι δηλαδή)και μου τραβάει ενα καλό θα έλεγα πιπόνι και μία φοβερή ισπανική με τις τεράστιες βυζάρες της,μετά γυρνάει στα τέσσερα(δεν ξέρω αν θα είχα το κουράγιο να σκαρφαλώσω και να την κοιτάω στη μάπα,όσο για καβαλαρία δεν το συζητώ ήταν 1.65 και τουλάχιστον 120 κιλά με μέτριους υπολογισμούς)απο σφυροκόπημα δεν καταλάβαινε τίποτα,ούρλιαζε ρίχτον μου και στον κώλο :fuck1: αλλά εγώ φοβόμουνα να μην έχουμε καμμιά εξαέρωση,άλλαξα προφυλακτικό γιατί το πρώτο δεν την πάλευε και κατάθεσα...μετά με ρώταγε πότε θα ξαναανέβω Θεσσαλονίκη και να μην ξεχάσω να της τηλεφωνίσω έστω για καφέ να πάω να την δώ και κάτι τέτοια κουλά.......θα έλεγα ότι ήταν μια πρωτόγνωρη αλλά ευχάριστη εμπειρία,άξιζε το πείραμα
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
ο bbwlover ψαχνει αλβανο η μαυρο για να ανεβασει την αυτοεκτιμηση της χοντρης που ειναι χαμηλα αυτον το καιρο
:2funny:
Μην αρχίζεις τώρα τα μεταναστατικά και πλακώσει ο φίλος σου ο πάπιας! :grin:
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
τυπε την γυναικα του παμμεγιστου τυπου bbwlover την εχει δει?
Αυτός είναι που έχει thread στο φόρουμ αν θέλει να μαμίσει κανένας τη γυναίκα του;Είχα δει μια φωτογραφία αλλά δεν παίζει ρε καμικάζι.Όπως και να ήταν η γυναίκα σου θα την έβαζες σε φωτό εδω μέσα;Εγώ λέω οτι μπορεί ο ίδιος να είναι αυτή και να ψάχνεται εεε;;;;τι λέτε κι εσείς;πάντως η σαλονικιά ήταν τελείως μπόγος,της έριχνες κλωτσά στην Βασ. Όλγας που είμασταν κι έπιανε βαρδαρη αυτή και μπλούμ στο λιμάνι(για όσους ξέρουν απο εκεί)......
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
:- :- :-

τυπε μπορω τουλαχιστον να αναφερομαι σε χοντρες και αντι-χοντρες? :huh:

μπορω να πηδαω αδυνατες και να τις φανταζομαι ως κομματι-μερος χοντρης? :think:

Έστω αντι-χοντρές ρε φίλε... :(
Αλλά γιατί να πηδάς αντι-χοντρές; Το σόι βίτσιο είναι αυτό; Δεν είναι άνω ποταμών ρε παίχτη; :think:
 

Επισκέπτης
Έστω αντι-χοντρές ρε φίλε... :(
Αλλά γιατί να πηδάς αντι-χοντρές; Το σόι βίτσιο είναι αυτό; Δεν είναι άνω ποταμών ρε παίχτη; :think:
τυπε μη νομιζεις οτι μ αρεσει !
ετσι...για να εκτιμαω μετα πιο πολυ τις χοντρες το κανω! :2funny: :2funny:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
τυπε μη νομιζεις οτι μ αρεσει !
ετσι...για να εκτιμαω μετα πιο πολυ τις χοντρες το κανω! :2funny: :2funny:

Αν είναι έτσι βέβαια τύπε. http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Froehlich/smilie_happy_044.gif[/img[/URL]]
Πρόσεχε όμως μη σου μείνει κουσούρι και σε τρέχω Λιοσίων για αποτοξίνωση. [img]http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Sonstige/smilie_sonst_044.gif[/img[/URL]]
 

Επισκέπτης
αποτελεσματα ψηφοφοριας για αδυνατη
-42 κιλα - 9 (16.1%)
42-48 κιλα - 19 (33.9%)
48-55 - 9 (16.1%)
55-62 - 9 (16.1%)
62+ - 10 (17.9%)

βαζω ψηφοφορια για χοντρη...
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
140+  :o???? Καλά ρε παιδιά που βρίσκετε τρύπα :dunno:?????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom