Νέα

Η πιο χοντρή και η πιο αδύνατη που έχετε γαμήσει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 143
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ψηφοφορια για χοντρη

  • -60 κιλα

    Ψήφοι: 7 10,8%
  • 60-70

    Ψήφοι: 7 10,8%
  • 70-80

    Ψήφοι: 13 20,0%
  • 80-90

    Ψήφοι: 12 18,5%
  • 90-100

    Ψήφοι: 8 12,3%
  • 100-120

    Ψήφοι: 6 9,2%
  • 120-140

    Ψήφοι: 2 3,1%
  • 140+

    Ψήφοι: 10 15,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    65

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.259
Πόντοι
7.195
ερχονται νεοι παιχτουρες στην παρεα δηλαδη  :new_shocked:
warnmute.gif
 [/color[/URL]]

Τι εγινε ρε τυποι?

Με κερασατε μερεντα επειδη ειπα τον άλλο παίχτουρα? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

NikosATH

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
10
1.60/47κιλα απο αδυνατες,με εμφανη ελειψη στηθους :headbang: αλλα τελειο κολαρακι :rockon: και απο χοντρες γαμαγα καποτε για ενα μηνα περιπου μια τυπισα 1.78 και πρεπει να ηταν 90+ :S αλλα ειχε 5αρι βυζ :boobies:ι και τσιμπουκοχειλα και ρουφουξε καλα. :pipa2:..αν εδινε το μισο βυζι :tits: στην αλλη ακομα θα την γαμαγα!!! :rockon: :rockon:
 

Sibelius

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
384
Like
0
Πόντοι
1
Η πιο χοντρη ηταν μια big black mama που θελησε να τον παρει ως cow-girl απο πανω μου. Ζω απο θαυμα...

Η πιο αδυνατη ηταν μια ταυλαδεζα που μου προσεφερε τον καλυτερο κωλο
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Η πιο αδύνατη ήταν μια παντρεμένη στο νησί που υπηρετούσα, που για λόγους που ποτέ δε κατάλαβα ήθελε να κερατώνει τον άντρα της...  Μιλάμε πετσί και κόκκαλο! Δε θα ήταν πάνω από 40 κιλά!  Τα βυζιά της είχαν γίνει πέτσες από την αδυναμία!

Η πιο χοντρή ήταν πουτάνα!  Πάνε χρόνια, υπήρχε μπουρδέλο ψηλά στη Θεμιστοκλέους (πάνω από την πλατεία Εξαρχείων - τώρα έχει κλείσει), και είχα ανακαλύψει ότι εκεί δούλευε μια τεράστια! Βουνό μιλάμε!  Θες η περιέργεια για το πως είναι με χοντρή, θες τα τεράστια βυζιά (τρομερός κράχτης) την είχα επισκευτεί 5-6 φορές...  Μιλάμε για ΒΟΥΝΟ, πρέπει να ήταν πάνω από 130 κιλά!

Συμπέρασμα:  Καλύτερη η χοντρή (κι ας ήταν πουτάνα)
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Εγω παιδια πηγαινω παντα με χοντρες. Η γυναικα μου ειναι 150 κιλα.
η πιο αδυνατη γυναικα που εχω παει στη ζωη μου ηταν 90 κιλα.
 

Επισκέπτης
Εγω παιδια πηγαινω παντα με χοντρες. Η γυναικα μου ειναι 150 κιλα.
η πιο αδυνατη γυναικα που εχω παει στη ζωη μου ηταν 90 κιλα.
τυπε την κερατωνεις τη γυναικα σου τωρα?ποσο καιρο εχεις να πας με αλλη?
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
δεν πρεπει να την κερατωνει ειναι στο σπιτι ολη μερα με τη μεση του
 

SEX_PYR

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα
345
Like
1
Πόντοι
1
Η πιο αδύνατη που γάμησα ήταν μια συμφοιτήτρια μου πριν 18 χρονια. Η γκομενα πρεπει να ηταν γυρω στα 35 κιλα και πανω κατω 1.50 στο ύψος. Η πιο χοντρή από την άλλη ήταν μια Ρουμάνα αθλήτρια της σφαιροβολίας που ζύγιζε 130 κυλα και ήταν 1,85 στο ύψος και είχε μια τεράστια, μάλλον απο τα αναβολικα, κλητοριδα.
 

Επισκέπτης
Η πιο αδύνατη που γάμησα ήταν μια συμφοιτήτρια μου πριν 18 χρονια. Η γκομενα πρεπει να ηταν γυρω στα 35 κιλα και πανω κατω 1.50 στο ύψος. Η πιο χοντρή από την άλλη ήταν μια Ρουμάνα αθλήτρια της σφαιροβολίας που ζύγιζε 130 κυλα και ήταν 1,85 στο ύψος και είχε μια τεράστια, μάλλον απο τα αναβολικα, κλητοριδα.
για πες εντυπωσεις τυπε...ακουγονται ενδιαφερουσες περιπτωσεις
 

SEX_PYR

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα
345
Like
1
Πόντοι
1
για πες εντυπωσεις τυπε...ακουγονται ενδιαφερουσες περιπτωσεις

το αδύνατο ηταν καλο αλλα πολυ παρθενοπιπιτσα και ξενερωσα συντομα. Τωρα η σφαιροβολος ηταν ολα τα λεφτα. ΤΗ γαμουσα και καθ΄ολη τη διαρκεια του γαμισιου εκανε συσπασεις με τη μητρα και ηταν σαν να εχει και ενα στωμα μεσα στο μουνι να με τσιμπουκωνει. Το μονο κακο ηταν οτι δεν την εκανες ευκολα καλα λογω κατασκευης. Απο ορεξη αλλο τιποτα αφου εφτανα στο σημειο να παω να σηκωθω απο το κρεβατι και να κοβονται τα γονατα μου. Το νου της στον πουτσο. Αυτη ελεγε πως τα αναβολικα της αυξαναν την τεστοστερωνη και γι αυτο ειχε καυλες ολη την ωρα.
 

Επισκέπτης
το αδύνατο ηταν καλο αλλα πολυ παρθενοπιπιτσα και ξενερωσα συντομα. Τωρα η σφαιροβολος ηταν ολα τα λεφτα. ΤΗ γαμουσα και καθ΄ολη τη διαρκεια του γαμισιου εκανε συσπασεις με τη μητρα και ηταν σαν να εχει και ενα στωμα μεσα στο μουνι να με τσιμπουκωνει. Το μονο κακο ηταν οτι δεν την εκανες ευκολα καλα λογω κατασκευης. Απο ορεξη αλλο τιποτα αφου εφτανα στο σημειο να παω να σηκωθω απο το κρεβατι και να κοβονται τα γονατα μου. Το νου της στον πουτσο. Αυτη ελεγε πως [glow=red,2,300]τα αναβολικα της αυξαναν την τεστοστερωνη και γι αυτο ειχε καυλες ολη την ωρα.[/glow]
αυτο εννοειται!!!
 

pinkmartini20

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Πιο αδύνατη απ'τη Louise Black σίγουρα δεν υπάρχει..... :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom