Νέα

Ι. Κωλέττη 17

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trotro
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 129
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ο τετσουο που χαθηκε; :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
ποιος ειναι  αυτος ? ειπαμε να κρατησουμε καθαρα τα θεματα , γαμησε τον τον τεσουτο .. σβηστο , σβηνω και γω ... ΟΒΕΡ
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
νεο τεμαχιο σημερα μελαχροινο! τζο σταματα να ανοιγεις θρεντακια και τραβα να κανεις το κασκαντερ! :grin: :grin: :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
καλα του λες.....

λοιπον αφου πισαμε το περασμενα μεγαλεια και διηγωντας τα να κλαις θα πω για αυτο το σπιτι οτι το κορυφαιο γαμησι το εχω κανει εδω με την ψηλη αφροδιτη την νταρντανα την και καλα ελληνοεγγλεζα το 2008....εφη και αφρο κυριαρχουν οποτε δεν συζηταμε...για μενα κορυφαια η εφη....
οσο για αποτυχημενες καταθεσεις ....μια λαουρα ρωσιδα εν ετει 2008 και προσφατα η πατατα η ντινα....
μια καλη παρουσια που περασε η πολωνεζα αλινα περσι....ενα περασμα εκανε και η μαρθα και η κελλυ....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.172
Κριτικές
293
Like
9.316
Πόντοι
12.525
Αλβανικης ιδιοκτησιας το συγκεκριμενο μπουρδελακι.το ξερατε??το λεω για εσας τους ρατσιστες...
ωραια δωματια με σκληρο στρωματακι και μεγαλο καθρεφτη πανω στο προσκεφαλι.με χαλαει μονο που τα δωματια ειναι φατσα καρτα στο σαλονι.παντα ευγενικες υπηρεσιες....τωρα που το θυμηθηκα,που εχει χαθει η συμπαθεστατη θειτσα με το κοντο ασπρο μαλλι που ηταν παντα βραδυνη??
αν κρινω απο τις βολτες μου θα ελεγα οτι μαλλον ειναι το σπιτι με την περισσοτερη επισκεψιμοτητα απ'ολα στην ευρυτερη περιοχη
διαθετει παντα ανετο παρκαρισμα

3 κοπελες εχω παρει εκει και ηταν ολες τους υπεροχες.την Εφη φυσικα,τη milf Μαρθα πριν ενα χρονο ακριβως η οποια δουλεψε κατι λιγα πρωινα εκει και το υπεροχο Τσεχακι τη Σαρα με το μεταξενιο δερμα.πραγματικα μου'μεινε αξεχαστο αυτο το κοριτσι

απο κει και περα φερνει διαφορες κοπελες πολυ συχνα αλλα εγω νομιζω οτι ολο το νοημα ειναι η Εφη και η Αφρουλα απ'οτι λετε


 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
σωστος.... :thumbsup: ξεχασαμε την σαρα....καλη επαγγελματιας και ομορφουλα....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
Κωλετη ως γνωστο και ξεκωλετη.! Αν στα αλλα μπουρδελα παιζουν Α εθνικη εδω παιζουν champion league.!! :2funny: Λογω Αφροδιτης και Εφης, αν και εχουν περασει και αρκετα κομοδινα οπως Κελυ, Ανιτα, Ντινα...αλλα το συγγεκριμενο για μενα κραταει την αιγλη του ψηλα, αρκετα λεπτα αναμονης για να περασεις ενα 20-30λεπτο με την Εφη η την Αφροδιτη που αν και μονο απλο προγραμμα εκτελουν, το σαλονακι σχεδον παντα ειναι φουλ...
Στα της οικιας, μπουρδελακι μονοκατοικια με αυλη και οπισθιο παρκιν, και χωρια δωματιακι εξω απο το μπουρδελο για τον τυπο προστασιας, τα καλοκαιρια θα τον δειτε να ηλιαζετε εξω φοροντας μαυρα γυαλια υμιγυμνος.!! :2funny: Μεσα το μπουρδελακι θυμηζει σπιτι με σαλονακι ευρηχωρο και 3 δωματια το ενα διπλα στο αλλο το ενα εχει και χτιστο κρεβατι, καθρευτες πανω και δεξια απο τα κρεβατια και κλιματιστικα σε καθε χωρο, γενικα καλος και καθαρος χωρος...κατα καιρους το θελουν να κλεινει λογω κατοικιμενης περιοχης, πολλοι θα το λιγουρευονται για καμια 7οροφη.!! :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ας γραψω και γω καμια γνωμη να περασει και η ωρα...


Ευκολα προσβασιμο με παρκινγ ανετο παρκινγ για τους εργενηδες , οι παντρεμενοι θα αγχωθειτε πιθανον εκτος αν πατε να παρκαρετε απο πισω
Κουδουνιακι δεν εχουμε οποτε ανοιγουμε και καθομαστε στο μικρο μεν , καινουριο δε κοκκινο σαλονακι μας

Απο τσατσαδες οσες πετυχα εκει ηταν πολυ κυριλε και καθαρα δωματια  πετυχα και σε χαιρετανε οταν δε μπεις , < Πανε και σε περιμενουμε αν δε βρεις οτι ψαχνεις > και γενικα δεν πριζουν @@ .

Απο γκομενες μια φορα μονο συνευρεθηκα με την Εφη και με κινησε σε slow ρυθμους ενω εγω ειχα αλλο τεμπο εκεινη την ημερα , θελω να ξαναπαω μια φορα για εκδικηση
Αφρουλα λεγεται το αλλο αστερι του μαγαζιου το οποιο ειδα μια φορα και δεν το θυμαμαι και καλα , ειχε κοσμο και δεν περιμενα , ηταν και στις αρχες δεν ειχα διαβασει τοσα ...
και αυτη στα υποψιν αν ποτε βρεθω τις μερες και ωρες που δουλευει κατα εκει...
Κατα τις υπολοιπες 4-5 φορες που πηγα , μια Ανιτα ειδα , μια Ντινα νομιζω και δεν θυμαμαι ποια αλλη , καποια απ τις οποιοες δεν τιμησα για διαφορους λογους

Σαν χωρος τωρα...

Το καλυτερο μπουρδελο !! αλλα το απ τα χειροτερα στουντιο (σαν χωρος)

Υπαρχει ντουζιερα σε ενα δωματιο αλλα οχι τζακουζια κλτ , η ντουζιερα ειναι (μαλλον) μονο για σενα,
αφου τουλαστον η Εφη δεν κανει ντους με πελατες οπως μου ειχαν πει μια φορα που ρωτησα , οι αλλες δεν ξερω...

Τα δωματια (3) δεν ειναι και απ τα μεγαλυτερα  ,  μετρια πραγματα , καθαρα παντως  με μεγαλους καθρευτες και νυπτηρα ( νομιζω εχει και αυτοματο χαρτι ...)
μειωνεκτημα που οι πορτες ειναι φατσα καρτα στο σαλονι , μπορει να σε παρει ματι κανας πουστριγγος < συναγωνηστης >  απ εξω
και απο ηχομονωση πασχουμε αφου ενω πηδας μπορει να ακουσεις την πορτα που ανοιγοκλεινει , τις χαιρετουρες , γελια κτλ
Θυμαμαι πριν ξεντυθει η Εφη ειχε μπει καποιος και χαιρετησε , του ειπα , < γεια σου αδερφε > απο μεσα  και η Εφη γελουσε ,
της ειπα να βγει αν θελει να την δει για να μην περιμενει ο ανθρωπος αλλα δεν βγηκε...


Αυτα...

 

mhtsos_85

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
103
Like
0
Πόντοι
1
να γραψω και γω κατι μιας που ειδα  το θρεντ.εχω παρει σαρα και εφη και εχω περιεργεια για αφροδιτη.τεσπα.λοιπον για μενα  η σαρα μ αρεσε πολυ σαν κοπελα.(βεβαια εχει εξαφανιστει εδω και εναν χρονο).ομορφουλα θα την ηθελες για γκομενα.στο ζουμι τωρα δε συγκινηθηκα αλλα δεν εκλαψα και τα λεφτα.κριμα που χαθηκε............τωρα στα της εφης (την οποια πρωτη φορα την πηρα στο μπουρδελο πανω απ την μοναστηριου στον οροφο νομιζω προμηθεως ειναι εκει) ειναι αυτο που λεμε επαγγελματιας.αλλωστε τα εχουν πει πολλοι.αυτο που θυμαμαι χαρακτηριστικα ηταν ενα βραδι που δε μπορουσα να τελειωσω με τιποτα  αυτη δεν εγκατελειψε.εκανε τα παντα.ενω αν ηταν αλλη.............βεβαια ξεχασα να πω πως πριν κανα χρονο νομιζω ειχα πετυχει ενα κομοδινο απαραδεκτο.νομιζω πως ηταν η ντινα.καλη απο εμφανιση αλλα απ τις χειροτερες γενικα που εχω παει.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
www.imagerous.com/viewer.php?file=24612963454148541868.png] [/URL]

καινουρια καρτουλα εχουμε , ως οικος αντοχης παρουσιαζετε ...
πραγματι εγω δεν πολυ αντεχω την ζεστη και λογο στενουρας δυσκολευομαι ... αλλα το παλευω  :dancing:
Τα μωρα  ειναι απο αλλο ανεκδοτο , δε δουλευουν εκει δυστηχος  :-
 

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Η αφροδιτη ποιες μερες δουλευει και τι βαρδιες εχει? θα χει πολυ κοσμο εκει γιατι εχει καλες κριτικες....
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
490
Πόντοι
5.535
Η αφροδιτη ποιες μερες δουλευει και τι βαρδιες εχει? θα χει πολυ κοσμο εκει γιατι εχει καλες κριτικες....

Άντε πάλι...μπορούσες εύκολα να το βρεις και μόνος σου σε αυτό το thread:

Δευτέρα-Τρίτη-Τετάρτη 10:00-19:00

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Άντε πάλι...μπορούσες εύκολα να το βρεις και μόνος σου σε αυτό το thread:

Δευτέρα-Τρίτη-Τετάρτη 10:00-19:00
οχι αλλο φροντιστηριο ..... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

μεχρι και γω που καθομαι τελευταιο θρανιο και πεταω κιμωλιες το μαθα πια
Η αφροδιτη ποιες μερες δουλευει και τι βαρδιες εχει? θα χει πολυ κοσμο εκει γιατι εχει καλες κριτικες....
 

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Άντε πάλι...μπορούσες εύκολα να το βρεις και μόνος σου σε αυτό το thread:

Δευτέρα-Τρίτη-Τετάρτη 10:00-19:00

Οποτε δεν εισαι υποχρεωμενος να απαντησεις.....ρωτησα γιατι για καποιο διαστημα δε δουλευε.....μπορει να αλλαξε βαρδιες και μερες...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Μια που έχουμε και γιορτάρες μέρες θέλω να πω κάτι για την Έφη.

Έίναι το κορίτσι που παρόλο που συνεβρέθηκα μαζί της 10αδες φορές ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν με άφησε ανικανοποίητο έστω και άθελα της.

Εύγε της να είναι πάντα καλά.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Εφη is Back  :dancing:

Ω ναι .. απο σημερις πρωτη μερα λεει
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
σημερα πρωι ποια κοπελα ειναι ?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246


Επετειακη συναντηση Με την Εφη στις 19-6 τετοια μερα το 2010
εκανα την πρωτη μου τσαρκα στον Βαρδαρη ξεκινησα απ το Σαπφους 5
οπου και εργαζοταν η Εφη και αφου γυρισα 5-6 ακομη κατεληξα και παλι εκει
Η Εφη ειναι την Ξερεις ? (με ειχε ρωτησει η τσατσα περισι )
Γελουσα απο μεσα μου .. που να την ξερω ρε τι λεει αυτη η θεια μας δουλευει ?
Η Εφη ειναι την Ξερεις ? με ρωτησε και σημερα η τσατσα στο ντελακι της Κωλετη
η απαντηση ομως ηταν πολυ διαφορετικη ... Ναι την ξερω :)

Εφη λοιπον με αλλαγμενο ποιο σκουρο μαλλακι το οποιο νομιζω οτι της πηγε περισσοτερο
ειχα να την δω απο τον Δεκεμβριο και την βρηκα αρκετα ανανεωμενη και ευδιαθετη....

Η συνεχεια επι της κριτικης ...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom