Νέα

Α. Γεωργίου 16 ( Ερως )

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SHREKOYLHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
o jo επεστρεψε ... μάλλον ήρθε ο καιρός μου ... αρκετά ποιά ...  :tickedoff:

... αύριο θα είμαι εις τας Αθήνας ... λέτε να κάνω κανα κασκαντεριλίκι εις τους χαμουτζίδες; ... αλλά δεν εμπιστεύομαι κανέναν από δαύτους ... εσείς γκαρντάσια έχετε κάτι να προτείνετε ;;; ... διαβάζοντας ότι κατέθεσε ο jo ... μου ήρθε και μένα η όρεξη ... μάλλον δεν πάω και ιδιαίτερα καλά ;;;  :uglystupid: ... μπορεί και όχι ...  :2funny:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
o jo επεστρεψε ... μάλλον ήρθε ο καιρός μου ... αρκετά ποιά ...  :tickedoff:

... αύριο θα είμαι εις τας Αθήνας ... λέτε να κάνω κανα κασκαντεριλίκι εις τους χαμουτζίδες; ... αλλά δεν εμπιστεύομαι κανέναν από δαύτους ... εσείς γκαρντάσια έχετε κάτι να προτείνετε ;;; ...

Καιρος να βγαλεις τα μαυρα σωβρακα και να φορεσεις κατι ποιο χαρουμενο  :2funny:
Απο Αθηνες δε ξερω, μονο απο Τσαρινες κι απο Κασανδρες , αφου πιστευεις οτι ταιριαζουν τα γουστα μας ριξε μια δοκιμη

διαβάζοντας ότι κατέθεσε ο jo ... μου ήρθε και μένα η όρεξη ... μάλλον δεν πάω και ιδιαίτερα καλά ;;;  :uglystupid: ... μπορεί και όχι ...  :2funny:
ψωλιακη τηλεπαθεια λεγεται , το ειχαμε παλια και με τον Καραμαν , μαλιστα δρουσαμε και την ιδια μερα , εμπαινε ο ενας εβγαινε ο αλλος  :grin:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Κασσάνδρα
Ο μύθος : Ο θεός Απόλλων έδωσε στην Κασσάνδρα το χάρισμα της μαντικής και ζήτησε τον έρωτά της ως αντάλλαγμα.
Η Κασσάνδρα όμως αρνήθηκε. Τότε ο θεός την εκδικήθηκε δίνοντάς της την κατάρα του να μη δίνει κανένας πίστη στις προφητείες της...

Συμπερασμα Πρωτον : ο Απολλων ηταν τζαμπατζης !
Θα μπορουσε να δωσει ενα πενηνταρικο οπως εκανα κι εγω και να περασει μια χαρα  με την Κασανδρα
η οποια ειναι μια χαριτωμενη  νεαρα κορασιδα στην πεταπιπινια περιοδο της ζωη της (24 ετων) , τσαχπινα με λεπτο σωματακι και καλη συμπεριφορα .
Εχοντας μελετησει αρκετους ιστορικους ,οπως  Ξενοφών , Πλούταρχος , Ηρόδοτος , Θουκυδίδης, thiseas, gabetsos, extramasκ , Apollo64 αλλα και Πουταναγορα
orxeoleixia

πηγα καπως προετοιμασμενος , ομως θα εμπαινα και χωρις τις ιστορικες αναφορες καθοτι ακουσα το απαραιτητο  κλικ .

Συμπερασμα Δευτερον:  Ο μυθος ειναι αληθινος !
Φευγοντας της ειπα να βγει καμια φωτογραφια να δειξει τα καλλη της και μου λεει εχω στο γκριςλεινιτς  
Ε καλα λεω με ειδε χαζο και με δουλευει αφου χθες το κοιτουσα και δεν ειχε! Δεν απαντησα ...
Μπορει εγω να μη την πιστεψα οπως θελει και ο μυθος να συμβαινει αλλα τελικα οι φωτος υπηρχαν αργοτερα που κοιταξα !
Θεωρω περριτες τις περιγραφες πλεων ενα λινκ ειναι αρκετο  :dancing: ( OR )

Εκτος απο καλη στις προφητειες η Κασσανδρα αποδειχτηκε εξισου καλη και σαν ιεροδουλος
( τιμη εκκινησης 30 ευρα καλυπτει ολη την γκαμα , δεν κανει πρωκτικο δεν θυμαμαι για γυμνο τσιμπουκ )
Εσκασε μυτι ενδεδυμενη με μαυρα εσωρουχα κεφατη με 2 προφυλακτικα ανα χειρας ( σωστο αυτο γιατι χρειαστηκαν )
καθως και αλλα δυο μπουκαλακια  μαλλι πιασμενο και χαμογελο πλατυ .
Καραμπαλικινγκ σουπερ   που αντισταθμισε την μη επιθημια πιτσιλιματος στο τελος
Καποτα καλτσα style , αλλα δεχτηκε παρατηρηση και δεσμευτικε να το βελτιωσει
Πολυ καλη συμετοχη και διαθεση δε σε ολη την διαρκεια . Καμια σχεση με ξεπετα
μου εκανε και ενα ωραιο μασαζακι στο τελος και ηταν πολυ χαλαρη χρονικα σε ολες τις φασεις...
Απολλωνα , αν διαβαζεις αυτες τις γραμμες τραβα παιξε την λυρα σου κατω απο κανα δεντρο και στα διαλειματα παιξε και το πουλακι σου λιγο.
Το χασες το κορμι πατριωτηηηηηη  :birdman:

Αναμνηστικη φωτογραφια
Kasandra_Apolon.gif


Για μουσικη υποκρουση ας ακουσουμε τον Απολωνα να παιζει το οργανο του  :tooth:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αρνητικα στην κοπελια δε βρηκα εκτος απο την κακη τοποθετηση του προφυλακτικου , λαθος που το κανει το 80% των κοριτσιων τελικα
Το σπιτι ομως θελει ενα φρεσκαρισματακι γενικα , ηταν σπασμενη και η πορτα της ντουζιερας αλλα αυτο αλλαζι...
αυτο που δεν αλλαζει ειναι το σεντονι,και αυτο οχι για κανεναν αλλον λογο αλλα γιατι δεν υπαρχει !  :S
Α αυτου μια ασπρη στρωματοθηκη οπως φαινετε και στην φωτο , ελπιζω να αλλαχθηκε απο την ληψη της  :rolleyes:

Η παρατηρησγη σαφως αφορα ΟΛΑ τα , κατα τ αλλα , στουντιο αφου το φαινομενο ολοι το εχουμε δει παντου ...Μουρθε εμπνευση για θεμα ...

Η Υπηρεσια κυριλε , αν δε φταιει αυτη για τα σεντονια ηταν μια χαρα στην συμπεριφορα , και το σπιτακι καθαρο.

Οβερ  :zfuck:
 

SHREKOYLHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
Πέρασα να γνωρίσω την καινούργια μούσα του οίκου ... αλλά έπεσα στην τσαρίνα !!! ... σόρρυ jo ... δεν άντεξα στον πειρασμό (τι πειρασμός καλέεεεε  :grin:.... κόλαση σκέτη !!!  :tits:  :rockon:)
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285

Deep ocean

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2013
Μηνύματα
50
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
Πολύ καλή επιλογή η κασσάνδρα. Εχουν και τσαρίνα το πρωί, μια χαρά βολεύτηκε το ερως  με αυτές τις δυο.
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Πολύ καλή επιλογή η κασσάνδρα. Εχουν και τσαρίνα το πρωί, μια χαρά βολεύτηκε το ερως  με αυτές τις δυο.

Τις ματιαξες παναθεμα σε  :grin:

Η Κασσανδρα λεει πηγε στην πατριδα της , ενω και η Νατασσα απουσιαζει επισης ( για γραφιοκρατικους λογους ανανεωση κλτ )
Σημερα πρωινη ειναι καποια Ρενατα , καινουρια λεει  :dunno:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
Παντως το στουντιακι βρεθηκε σε στιγμες δοξας με Νατασσα και Κασσανδρα, τωρα να δουμε τι μελλει γενεσθαι απο εδω και περα...
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Περασα προχθες κατα τις 9 αλλα βρηκα μονο την τσατσα, ( μια με γυαλια που ηταν κωλετη καποτε , καλη κυρια )
μου ειπε οτι περιμενει μια καινουρια της οποιας δεν ηξερε ουτε το ονομα , μαλλον Τζουλια την λενε απ οτι μαθαινω
και δουλευει σημερα βραδυνη. Πρωινη  (τωρα δηλαδι)  ειναι η Ντανιελα που ειχε κατι εμφανισεις στο Μαντζαρου με πολλα τατου.
και εχει και φωτο στο θεμα του Καραμαν και εδω 
Η Νατασσα δεν εχει επιστεψει , αναμενουμε ...  :dunno:
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
Η Νατάσα επέστρεψε στην έδρα της. Έσκασε μύτη στο δωμάτιο με κόκκινα εσώρουχα : φωτιά σκέτη !!! Πέρασα με το απλό (30 ευρώ) και ήταν για ακόμη μια φορά πολύ καλή στις υπηρεσίες της.
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Νατασα (Τσαρινα) εχει επιστρεψει στο Ερως 16 ?? ξερει κανεις την βαρδια που την πετυχαινουμε ??  :fuck1:
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
Πέρασμα από Νατάσα σήμερα μεσημεράκι.

Το μωρό μούρλια μέσα σε σεξουλιάρικο κορσέ  :cum: και μαύρα stockings. Αχ Νατάσα λέμε, αχ !!!

Εξαιρετική στις υπηρεσίες της δια μία ακόμη φορά.
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Πέρασμα από Νατάσα σήμερα μεσημεράκι.

Το μωρό μούρλια μέσα σε σεξουλιάρικο κορσέ  :cum: και μαύρα stockings. Αχ Νατάσα λέμε, αχ !!!

Εξαιρετική στις υπηρεσίες της δια μία ακόμη φορά.

Μεχρι τι ωρα την βρισκουμαι αγορινα? Δλδ ποτε τελειωνει η βαρδια της?
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
παρε ενα τηλεφωνακι πρωτα γιατι καποια καθημερινη εχει ρεπο..Δευτερα αν θυμαμαι...
 

Souidos89

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2014
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Kalispera magkes,

apoti mou eipe i kopela pou apantise sto tilefwno, autes tis imeres den exoun  prwini vardia, mono vradini.

Exw omws treli kavla me tin Natassa pou douleue mexri prin merikes vdomades tin prwini vardia. Exei kaneis ipopsi ti paizei? Ama leipei gia merikes meres, pote tha girisei kai ta sxetika.

Kai episis, an tha tha mporouse na proteinei kapoios alli kopela stin Thessaloniki me paromoio stilaki me tin Natassa, lepti me silikonata vyzia, ksanthia/kastani.

Euxaristw!

* Στο φόρουμ γράφουμε με ελληνικούς χαρακτήρες!
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Kalispera magkes,

apoti mou eipe i kopela pou apantise sto tilefwno, autes tis imeres den exoun  prwini vardia, mono vradini.

Exw omws treli kavla me tin Natassa pou douleue mexri prin merikes vdomades tin prwini vardia. Exei kaneis ipopsi ti paizei? Ama leipei gia merikes meres, pote tha girisei kai ta sxetika.

Kai episis, an tha tha mporouse na proteinei kapoios alli kopela stin Thessaloniki me paromoio stilaki me tin Natassa, lepti me silikonata vyzia, ksanthia/kastani.

Euxaristw!

καλημέρα φίλε. στο ίδιο στυλ είναι η Αντριάννα η Ισπανίδα που δουλεύει στις βίλλες, αλλά είναι πιο ψιλή από την Νατάσσα. αυτή την περίοδο όμως απουσιάζει, δε ξέρω μέχρι ποτε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom