Νέα

Νικηφόρου Ουρανού 26

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kristi(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μια αλεξανδρα το πρωι και το βραδυ .. δε θυμαμαι

η πρωινη γνωστη.. τα κανω ολα και συμφαιρω στα 70 γιουρια ντουζακι & κωλαρακι , αρκει να κανεις εναν μικρο συμβιβασμο απο αποψη εμφανησης


 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
σαλονι μεγαλο με επιπλωση κλασικη....δωματια καλα....δεν θα ξεχασω το γαμησι με την ρωσιδα σοφια το καλοκαιρι του 2008,μια ευτραφης κοπελα που μεσα ηταν κολαση....και με βυζοπροσοντα....η αγαπημενη εμμανουελα εκανε περασμα απο δω επισης,η ελληνιδα χριστινα και καποιες αλλες που ξεχναω.....καμια αξιογαμητη εσχατως κατα την γνωμη μου....τιμες λογικες....παρκιν δυσκολο το πρωι,χαλαρο το βραδακι....λογω γραφειων διπλα...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.179
Κριτικές
293
Like
9.396
Πόντοι
12.525
και ενας ποντικος που κοβει βολτες στο σαλονι.σοβαρα το λεω το ειδα την τελευταια φορα

αδυνατη προσβαση μεχρι τις 17.00.γινεται χαμος απο παρκαρισμενα στη Νικ.Ουρανου μεχρι εκεινη την ωρα
εντελως απαραδεκτη η συνηθως βραδυνη τσατσα.η ξανθια θειτσα που τρωει σπορια κυριολεκτικα διωχνει τους πελατες με τη συμπεριφορα της.
παραμαγαζο των τριδυμων του Βαρδαρη ειναι οποτε ολες οι αποτυχημενες απο εκει καταληγουν σ'αυτο.τουλαχιστον διατηρουν σχεδον ιδιες τις τιμες με Βαρδαρη.

μονο τη milf Μαρθα ειχα παρει εκει η οποια εμεινε για πολυ λιγο καιρο οπως και ολες οι κοπελες  που περνουν απ'το συγκεκριμενο μαγαζι

Αδιαφορο θα το χαρακτηριζα
 

desait

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
στελλα μηπως είναι από καβάλα καταγωγή? λέω μήπως. Αν είναι κανείς καλώς στο ψάρωμα και η κοπέλλα είναι κάτω των 25, πρέπει να χάρισε στο στρατόπεδο μας, στιγμές τρελής παρτούζας.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.836
Κριτικές
379
Like
5.270
Πόντοι
10.647
Απο τα λιγα μπουρδελα μετρημενα στα δαχτυλα του ενος χεριου που δεν εχω τιμησει...ισως γιατι ποτε αν εξαιρεσεις την Ειρηνη την Ελληνιδα δεν ειχαν να προσφερουν κατι καλο, πορτα παντα ανοιχτη, προθαλαμος για να φτασεις στο μεγαλο και ψυχρο σαλονακι με τα κλασικα επιπλα, και τα 3 δωματια σε αποσταση που δεν εχω ιδεα πως ειναι απο μεσα, αλλα που θα παει...τελευταια η τσατσα η νταλικερησα με τα σπορια ριζωσε εκει ψιλοαντιπαθητικη, θα ακουσετε λεξεις απο το στομα της οπως... η κοπελα ειναι γιαβρακι, ειναι το καλυτερο τσιμπουκι, κανει καλο λαρυγγατο (ακολουθοντας κινηση του χεριου στο λαιμο της) :2funny: η κοπελα ειναι μουναρα κ.λ.  :2funny: :2funny:
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
53
Like
3.968
Πόντοι
6.050
η Ειρήνη είναι αυτή που ακούστηκε λίγο καιρό πριν ότι παντρεύτηκε; Οκ σαν χώρος δεν είναι και κάτι το ιδιαίτερο, ούτε τα δωμάτια (Καραμαν μην ανησυχείς δεν χάνεις και τίποτα). Η τσατσα χάλια συμπεριφορά συμφωνώ
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
τελευταια η τσατσα η νταλικερησα με τα σπορια ριζωσε εκει ψιλοαντιπαθητικη, θα ακουσετε λεξεις απο το στομα της οπως... η κοπελα ειναι γιαβρακι, ειναι το καλυτερο τσιμπουκι, κανει καλο λαρυγγατο (ακολουθοντας κινηση του χεριου στο λαιμο της) :2funny:

Αυτό που το ξέρει ρε πούστη μου, της φύτρωσε πούτσος και τη δοκίμασε;  :uglystupid:  :2funny: :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Εγώ έχω μόνο όμορφα πράγματα να θυμάμαι από το εν λόγω ίδρυμα. Τελευταία φορά που το επισκεύθηκα επαίζε μπάλα μία αφρατούλα ονόματι Καμέλια και πέρασα πολύ καλά. :)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μια Βιολετα ακουστηκε τελυταια ,  μια Μιρελα  και μια Καρμεν ειδα εγω
πολυ σκοταδι στο σαλονι της τελευταια φορα , κλασικο τσατσαδοκολπο για να κρυβειτις  ατελειες των κοριτσιων  :jerking:


Στα συν πρεπει να που με οτι ...
Στα 30 ευρω η τιμη εκκινησης και το Τζακουζι στα 100
Καθαρα και ξαστερα χωρις περριτα παζαρια

Ενα απ τα Αρνητικα ειναι ελλειψη τηλεφωνου  :jerking:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Γκουχου γκουχου ,  πω ρε σκονηηη εδω περα http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=36537.0;attach=447660;image[/img[/URL]]

Στο καταστημα παντως δεν εχει σκονη , η ρωσοποντια τσατσα προχθες που περασα μολις ειχε σφουγκαρισει
Υπηρεσια (βραδυνη) ηταν μια Αλεξανδρα εκ ρουμανιας την οποια πρωτη φορα ειδα . Ξανθουλα με μπουκλες , καλουλα...

Για κατι (κρανοφορα)  ρεμαλια τωρα  το νεο ειναι οτι επιστρεφει η Ειρηνη αυτη την εβδομαδα πρωινη
 

Συνημμένα

  • viannen_24.gif
    viannen_24.gif
    19,3 KB · Εμφανίσεις: 60

Gavlacticos

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
19
Like
29
Πόντοι
10
jo145 εληφθει οβερ... :pipa1:  :fuck1:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Φλας μπακ ! Μερικα πραγματα σιγουρα αξιζει να τα θυμομαστε ... :grin:

Μερικες απο τις ποιο αστειες περιγραφες-παθηματα που διαβασα ηταν αυτη του φιλου baster2

Μινι βολτα στη περιοχη του μυλου κατα τις 1.
εχοντας καταναλωσει αφθονη ποσοτητα ρετσινας και των συναφων συνοδευτικων και βρισκομενος σε κατασταση ζαντας - κ@βλας ιππευσα το μπουρδελοσκουτερ μου που χρονια τωρα δε με εχει προδωσει ποτε.

Μυριζοντας τον καιρο και νιωθοντας την καταιγιδα να πλησιαζει κατευθυνθηκα καρφι για ερημιτη και ρωξανη που την εχω μεγαλο αχτι (με βγαζει κατι πολυ καβλικε η γκομενα)
Δυστυχως εμφανιστηκε μια πετιτ μελαχρινη (ονομα δε θυμαμαι λογω της καταστασης)

Ανεβαινω στο αλογο για να παω προς βιλα...περνοντας απο το μαγαζι της νικηφορου ακουω ψιτ-ψιτ καλε συ με το σκουτερ....και βλεπω τη νεαρα να εχει βγαλει τα βυζακια απο τη σιδερια για να παρουν τις πρωτες σταγονες βροχη...

Λογω μυωπιας και βιασυνης με επεισε να μπω μεσα.δεν ηθελα και πολυ και με καταφερε και με εβαλε στο δωματιο.
αλεξανδρα απο ρουμανια με ειπε (εμφανιση πολυ κατω του μετριου αλλα δυστυχως οταν το καταλαβα ηταν αργα)
σε συμμετοχη παντως ηταν καλη αν και απο οτι με ειπε κανει σερι βαρδιες.
στα περιεργα του μαγαζιου οτι φωναζε τη τσατσα μαμα...

Βγαινοντας ειχαν ανοιξει οι ουρανοι και αποφασιζω να κινηθω απο παραλιακη (ονομα και πραγμα,αλλο να σας το λεω και αλλο να το βλεπετε) προς ανατολικα σε αποστολη καμικαζι ωστε να φτασω οσο γινεται πιο στεγνος σπιτι.

Αφπυ καταφερα και διεσχισα τη παραλιακη με το καγιακ φτανοντας στον λευκο πυργο με προδιδει το μπουρδελοσκουτερ...

Με τα πολλα και τα λιγα εκανα καμια 1,30ωρα να φτασω σπιτι αφου το καγιακ δε τραβουσε...

Αντε και στις επομενες εξορμησεις μας στεγνοι!!!

και η τοτε απαντηση μου ...
Τι μινι βολτα ρε φιλε , ενας εσυ και ενας ο Οδυσσεας , και οι δυο μεχρι να πατε σπιτι της πουτανας εγινε  :2funny:

Παντως η σκηνη με της πουτανας το καγκελο πρεπει να ηταν πολυ ρομαντικη...
δε μπορουσα να βρω ποιητηκα λογια να την απαθανατησω , και ετσι την ζωγραφισα.... ( τρεμε Luis Royo )

PNG, 731x504px, 32 KB (0.03 MB)


Κατα τ αλλα στασιμο το σπιτακι χωρις πολλες αναφορες και χωρις τηλεπικοινωνια  :dunno:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom