Νέα

Η γοητεία του περιθωρίου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 124
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Αν θέλεις, μπορεί να μας πεις τι έλεγαν οι Ελληνίδες που ξεσάλωναν στο εξωτερικό ; :cool2:
Σε γενικές γραμμες ξερογλύφονταν για τους ντόπιους.

Συζητούσαν ποιά γουστάρει ποιόν και πως θα τους προσεγγίσουν. Οταν οι ξένοι δεν καταλάβαιναν από τις ματιές με νόημα, έστελναν τα γκαρσόνια και κερνούσαν ποτά.

Κάποιες επειδή φοβόντουσαν διάλεγαν δυάδες η τριάδες αντρών για λόγους ασφαλείας.
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Hybristophilia


  • One of the most infamous examples of hybristophilia is the large number of women attracted to Ted Bundy after his arrest.[10] He often drew scores of women at the jammed courtrooms of his trials each day.[11] Bundy allegedly received hundreds of love letters from women while he was incarcerated, and married a woman, Carole Ann Boone, whom he had met while working in Washington. He proposed to her in the middle of proceedings while Boone was on the witness stand. Boone gave birth to a daughter who it was believed Bundy had fathered.[12][13]
  • Jeffrey Dahmer, a serial killer, is said to have had amorous women sending him letters, money, and other gifts during his time in prison despite being a homosexual.[14]
  • Serial killer Richard Ramirez married a prison groupie while in prison who had written him over 75 letters. During his trial, dozens of women flocked to the courtroom to catch a glimpse of him.
  • Charles Manson's groupies are also examples.[15]
  • Terrorists such as Anders Behring Breivik[16] and Dzhokhar Tsarnaev[17] have also been the objects of hybristophilia.
  • School shooters Eric Harris and Dylan Klebold have been posthumously subjected to hybristophilia.[18]


:smiling-face-with-heart-eyes::kiss-mark::smiling-face-with-heart-eyes::kiss-mark::smiling-face-with-heart-eyes:
Μα και σε εμάς εδώ, ξέρεις πόσες έστελναν ερωτικά γράμματα στον Πάσαρη η στον Παλαιοκώστα η στον Παπαχρόνη πιο παλιά ;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Σε γενικές γραμμες ξερογλύφονταν για τους ντόπιους.

Συζητούσαν ποιά γουστάρει ποιόν και πως θα τους προσεγγίσουν. Οταν οι ξένοι δεν καταλάβαιναν από τις ματιές με νόημα, έστελναν τα γκαρσόνια και κερνούσαν ποτά.

Κάποιες επειδή φοβόντουσαν διάλεγαν δυάδες η τριάδες αντρών για λόγους ασφαλείας.
Xμμμμ! Σκέφτονται στρεότυπα .Τι εννοώ.Εμάς μας βλέπουν για μακροχρόνια εξασφάλιση κυρίως κοινωνική και οικονομική και προσπαθούν να έχουν τον απόλυτο έλεγχο , συνεπώς το ερωτικό στοιχείο πάει δεύτερο και για αυτό σε πολλούς φαίνεται βουνό η προσέγγιση και η επικοινωνία μαζί τους .Αλλά επειδή είναι άνθρωποι και έχουν ορμές έξω εκτονώνονται και δείχνουν άλλο πρόσωπο. Επίσης για αυτό το λόγο πάνε και γαμ...... με Αλβανούς , Πολώνούς , Πάκια κτλπ εύκολα !Εμάς μας έχουν βάλει αλλού ! Ζήταν άλλα πράγματα από εμάς.
Μήπως όταν μιλάγανε μεταξύ τους μας θάβαν ; ?
 

wired77

Μέγας
Εγγρ.
25 Οκτ 2016
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
11
Like
5.518
Πόντοι
4.096
Ωραίο θρεντ και ωραίες απόψεις από τους συναγωνιστές.
:hi:
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Εσείς γιατί έλκεστε από πουτάνες, τις πιο περιθωριακές γυναίκες;
Απαντήστε αυτό το ερώτημα και θα έχετε την απάντησή σας και στο γιατί οι γυναίκες έλκονται από περιθωριακούς άντρες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Παρεμπιπτόντως εγώ είμαι τέρμα περιθωριακός και δεν έλκεται καμία μαζί μου. Μόνο πουτάνες γαμάω.
Οπότε μήπως είναι λίγο μύθος όλα αυτά;

Οι περιθωριακοί τύποι του μπουρδέλα γαμάνε περιθωριακές πουτάνες και οι νορμάλ γαμάνε νορμάλ.
όμοιος ομοίω αεί πελάζει που λέει και ο Πλάτων.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Εσείς γιατί έλκεστε από πουτάνες, τις πιο περιθωριακές γυναίκες;
Απαντήστε αυτό το ερώτημα και θα έχετε την απάντησή σας και στο γιατί οι γυναίκες έλκονται από περιθωριακούς άντρες.

Καμία σχέση.Οι περισσότεροι πάνε αναγκαστικά στις πουτάνες γιατί δεν βρίσκουν γκόμενα να γαμήσουν.Άποψή μου

Οι γυναίκες μπορούν να γαμηθούν με όποιον θέλουν,δεν είναι μονόδρομος οι αλήτες και τα κωλόπαιδα
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Xμμμμ! Σκέφτονται στρεότυπα .Τι εννοώ.Εμάς μας βλέπουν για μακροχρόνια εξασφάλιση κυρίως κοινωνική και οικονομική και προσπαθούν να έχουν τον απόλυτο έλεγχο , συνεπώς το ερωτικό στοιχείο πάει δεύτερο και για αυτό σε πολλούς φαίνεται βουνό η προσέγγιση και η επικοινωνία μαζί τους .Αλλά επειδή είναι άνθρωποι και έχουν ορμές έξω εκτονώνονται και δείχνουν άλλο πρόσωπο. Επίσης για αυτό το λόγο πάνε και γαμ...... με Αλβανούς , Πολώνούς , Πάκια κτλπ εύκολα !Εμάς μας έχουν βάλει αλλού ! Ζήταν άλλα πράγματα από εμάς.
Μήπως όταν μιλάγανε μεταξύ τους μας θάβαν ; ?
Κάπως έτσι. Αλλη η δουλειά του ναύτη και άλλη του καντηλαναύτη.

Κάποιες αναφέρονταν υποτιμητικά σε συγκριτική βάση με πρώην τους.

Του τύπου
"Κοίταξε κορμάρα ο ξανθούλης, οχι σαν τον δικό μου που μπαίνει στο σπίτι πρώτα η κοιλιά του και μετά αυτός".

"Αχ αυτός ο ψηλός κοίτα νούμερο παπούτσι που φοράει, θα έχει εργαλείο βαρβάτο".

"Φοβάμαι μωρή μόνη μου, πάμε μαζί;; Νταβραντισμένος φαίνεται θα μας καταφέρει. Να στείλω ποτό ;;"



Κλπ κλπ
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
Mindreader εξαιρετικό άρθρο. Νομίζω ότι κάποια ολοκληρωμένα θέματα όπως το συγκεκριμένο δεν θα έπρεπε να χάνονται, άλλα να υπάρχουν σε κάποια ενότητα "Άρθρα" ή κάτι παρόμοιο
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Καμία σχέση.Οι περισσότεροι πάνε αναγκαστικά στις πουτάνες γιατί δεν βρίσκουν γκόμενα να γαμήσουν.Άποψή μου

Οι γυναίκες μπορούν να γαμηθούν με όποιον θέλουν,δεν είναι μονόδρομος οι αλήτες και τα κωλόπαιδα
Αυτό είναι μύθος.
Οι γυναίκες δε μπορούν να γαμηθούν με όποιον θέλουν.
Εδώ εγώ είμαι τέρμα αποτυχία και μπάζα δε θα γάμαγα ούτε καν.
Η πλειοψηφία των ανθρώπων πάει με ανθρώπους στα κυβικά τους.
Όλες θέλουν το Ρουβά αλλά αυτός σιγά μην τους κάτσει, γαμάει μοντέλα.
Κάπως έτσι πάει.
Εγώ επειδή δεν είμαι υψηλών κυβικών γαμάω μπουρδέλα που έχει ωραία μουνιά που δε θα μου καθόντουσαν αλλιώς.
Μπάζα μπορεί ο καθένας να γαμήσει αφού κάθονται σολους.
 

wired77

Μέγας
Εγγρ.
25 Οκτ 2016
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
11
Like
5.518
Πόντοι
4.096
Ένας λόγος για μένα, είναι η ανάγκη να να νιώσουν και να βιώσουν κάποιες συγκινήσεις.

Πολλές γυναίκες μεγαλώνουν και ζουν μια φλατ ζωή, με «καλά» παιδιά τα οποία δεν μπορούν να τους δώσουν την έξτρα συγκίνηση για να νιώσουν πιο ζωντανές. Το περιθώριο και το μυστήριο που αυτό έχει, είναι από μόνο του αρκετό για να τις τραβήξει κοντά του.

Θεωρώ ότι το ίδιο ισχύει και ανάποδα, πολλοί άνδρες αναζητούμε τις συγκινήσεις σε μέρη και ανθρώπους, έξω από την ασφαλή περιοχή μας.
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
Καλησπέρα σας. Όπως έγραψα και παραπάνω, το άρθρο του Mindreader είναι εξαιρετικό. Όλες οι γυναίκες θέλουν μία περίοδο της ζωής τους να σχετιστούνμε έναν τύπο ο οποίος θα είναι "περιθωριακός" ή διαφορετικός από το κλασσικό προφίλ του ιδανικού άντρα. Και αν κάποιος άντρας επιλέξει να έχει προφίλ "περιθωριακού", τον βγάζει από αρκετά προβλήματα, γιατί δεν έχει να αποδείξει τίποτα. Απλά το "παίζει" περιθωριακός και σχετίζεται με γυναίκες που εκείνη την περίοδο της ζωής τους επιθυμούν κάτι τέτοιο. Έχω ακούσει γυναίκες να λένε για τέτοιους τύπους: "Μου αρέσει γιατί είναι στα αρχίδια του". Τι να λέμε.

Μέχρι εκεί όμως. Νομίζω κάθε περαιτέρω προσπάθεια να προσδιορίσουμε την συμπεριφορά άλλα και τον τρόπο που επιλέγουν συντρόφους οι γυναίκες θα πέσει στο κενό. Σκέφτομαι συχνά και χρησιμοποιώ αυτό το παράδειγμα όταν έχω αντίστοιχη συζήτηση με φίλους: Φανταστείτε τώρα, στο messenger σας, να ανοίγατε και να είχατε: Μήνυμα από την όμορφη γυμνάστρια του γυμναστηρίου που πάτε. Μήνυμα από πρώην γκόμενα που σας γυροφέρνει για γαμήσι. Μήνυμα από άγνωστη στο FB που μοιάζει καυλιάρα. Μήνυμα από την milf συνάδελφο. Μήνυμα από πλούσια γκόμενα που σας καλεί στο σπίτι της στη Μύκονο. Μήνυμα από καυλιάρα γειτόνισσα.

Καλωσήρθατε στον κόσμο των γυναικών. Επιλέγουν ότι τους έρθει, όποτε τους έρθει. Και εμείς προσπαθούμε να τις αναλύσουμε.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Κάπως έτσι. Αλλη η δουλειά του ναύτη και άλλη του καντηλαναύτη.

Κάποιες αναφέρονταν υποτιμητικά σε συγκριτική βάση με πρώην τους.

Του τύπου
"Κοίταξε κορμάρα ο ξανθούλης, οχι σαν τον δικό μου που μπαίνει στο σπίτι πρώτα η κοιλιά του και μετά αυτός".

"Αχ αυτός ο ψηλός κοίτα νούμερο παπούτσι που φοράει, θα έχει εργαλείο βαρβάτο".

"Φοβάμαι μωρή μόνη μου, πάμε μαζί;; Νταβραντισμένος φαίνεται θα μας καταφέρει. Να στείλω ποτό ;;"



Κλπ κλπ
Καμιά φορά η άγνοια προστατεύει.Σκέψου τι επιπτώσεις θα είχε αν τα άκουγαν αυτά οι δικοί μας .Πάει η αυτοεκτίμηση μας! Πάντως καλό είναι να σε περνούν για ξένο γενικά οι γυναίκες γιατί έτσι μπορεί να ακούς τι πραγματικά σκέφτονται . Αυτό το έκανα παλιά με Γαλλιδες.Ενώ ξέρω Γαλλικά πάντοτε τους μιλούσα Αγγλικά και έτσι πορευόμουν αναλόγως γιατί καταλάβαινα τι λέγανε !
Πάντως αυτά θα συμβαίνουν όταν λείπει πραγματικά η αγάπη .Και εδώ στο Ελλάντα κανείς και καμιά δεν αγαπάει αλλά κοιτάζει άλλα, ένα άλλο μεγάλο θέμα. Είμαστε επιφανειακοί και επιφανειακές ! :undecided:
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Για μια πιο ανάλαφρη προσέγγιση , δείτε την ταινία του Γκίμπσον Αυτό Που Θέλουν οι Γυναίκες. What Women Want, όπου ο Μελ μετά από ένα ατύχημα αρχίζει και διαβάζει τις σκέψεις των γυναικών ! Καλή κωμωδία! :television:
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.384
Like
10.918
Πόντοι
3.556
Φανταστείτε τώρα, στο messenger σας, να ανοίγατε και να είχατε: Μήνυμα από την όμορφη γυμνάστρια του γυμναστηρίου που πάτε. Μήνυμα από πρώην γκόμενα που σας γυροφέρνει για γαμήσι. Μήνυμα από άγνωστη στο FB που μοιάζει καυλιάρα. Μήνυμα από την milf συνάδελφο. Μήνυμα από πλούσια γκόμενα που σας καλεί στο σπίτι της στη Μύκονο. Μήνυμα από καυλιάρα γειτόνισσα.

Καλωσήρθατε στον κόσμο των γυναικών. Επιλέγουν ότι τους έρθει, όποτε τους έρθει. Και εμείς προσπαθούμε να τις αναλύσουμε.

Αυτα ισχυουν μονο για γυναικες 9+
Απο κει και κατω μειωνονται εκθετικα οι "προσφορες" και κατω απο το 6 τεινουν στο μηδεν
Για αυτο και οι περισσοτερες γυναικες ξοδευουν τοσο χρονο, κοπο, χρημα, ενεργεια, κλπ για να ειναι οσο πιο κοντα γινεται στο 9 και οχι στο 6
 
Τελευταία τροποποίηση:

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Στην εφηβεία ολ αυτά αντε μέχρι τα 23!! Μετά οποία η οποίος !! Κάνει σχέση με αγρίμι και προσπαθεί να το τιθάσευση η ανώριμος - ανώριμη είναι ...η εγκεφαλικά καμένος , η σεξομανής η νυμφομανης αντίστροφα ...!! Εμείς έσω γαμουμε με 20αντε 40 και φεύγουμε !! Είτε παντρεμένοι είτε ανύπαντροι !!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 204567

Επισκέπτης
Καμία σχέση.Οι περισσότεροι πάνε αναγκαστικά στις πουτάνες γιατί δεν βρίσκουν γκόμενα να γαμήσουν.Άποψή μου

Οι γυναίκες μπορούν να γαμηθούν με όποιον θέλουν,δεν είναι μονόδρομος οι αλήτες και τα κωλόπαιδα

Οι περισσότεροι πάνε στις πουτανες (το αναγκαστικά φευγει δεν σε αναγκάζει κανεις με το ζόρι να πας ) γιατι δεν βρίσκουν όμορφη γκόμενα να γαμήσουν .

Όπως υπαρχουν γυναικες που έχουν επιλογές να πάνε με όποιον ανδρα θέλουν , υπάρχουν και γυναίκες που λόγω εμφάνισης δεν τις παίρνει ουτε ο χάρος και τις τρώει το μαράζι που δεν βρισκουν άνδρα.
(Το προαναφερθέν δεν ειναι αποκυημα της φαντασίας μου, κάλλιστα μπορεις να το ψάξεις στο διαδίκτυο για να το διαπιστώσεις ιδίοις όμμασι)

Προσωπικά προτιμώ να πάω με ομορφες ιερόδουλες παρα να παω με έστω και μία γυναικα (η οποια δεν είναι ιερόδουλη) η οποία η εμφάνισή της δεν με έλκει ερωτικά.Επιπροσθέτως το θεωρώ πιο αντρίκιο αυτο που κάνω απο το να κάνω σχεση με μια κοπέλα που δεν έλκει και να την φλομώνω στα ψευτικα <<σε αγαπω>> και << λατρεία μου >> και ακόμη χειρότερα να την παντρευτω και να κάνω και παιδιά μαζί της !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αυτά είχα να πω και
Καλό βραδυ
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Οι περισσότεροι πάνε στις πουτανες (το αναγκαστικά φευγει δεν σε αναγκάζει κανεις με το ζόρι να πας ) γιατι δεν βρίσκουν όμορφη γκόμενα να γαμήσουν .

Όπως υπαρχουν γυναικες που έχουν επιλογές να πάνε με όποιον ανδρα θέλουν , υπάρχουν και γυναίκες που λόγω εμφάνισης δεν τις παίρνει ουτε ο χάρος και τις τρώει το μαράζι που δεν βρισκουν άνδρα.
(Το προαναφερθέν δεν ειναι αποκυημα της φαντασίας μου, κάλλιστα μπορεις να το ψάξεις στο διαδίκτυο για να το διαπιστώσεις ιδίοις όμμασι)

Εγώ λέω πάνε επειδή δεν βρίσκουν καθόλου γκόμενα

Και ένα 5αρι-6αρι να βρουν,προτιμούν να κάνουν σχέση μ'αυτήν παρά τα μπουρδέλα.

Οι γυναίκες μόνο αν είναι τερατώδη μπάζα δεν βρίσκουν κανέναν
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.087
Κριτικές
10
Like
1.430
Πόντοι
2.357

astakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
136
Κριτικές
2
Like
174
Πόντοι
281
Εγώ λέω πάνε επειδή δεν βρίσκουν καθόλου γκόμενα

Και ένα 5αρι-6αρι να βρουν,προτιμούν να κάνουν σχέση μ'αυτήν παρά τα μπουρδέλα.

Οι γυναίκες μόνο αν είναι τερατώδη μπάζα δεν βρίσκουν κανέναν
Καλύτερα μόνος παρά με μπάζο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom