Νέα

Η απομυθοποίηση μιας τρύπερ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mazda6
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 309
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
οκ με αυτό?

nsatshirt.png

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
mazda6

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
μήν το αποπαίρνεις το παιδί

Ναι ρε μην με αποπερνεις.

Αφου εχω δηλωσει ευαισθητος γιατι με αποπερνεις ?

Γιατιιιιιιιιι ρεεεεεεεεεεεε Μακκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκ?

Φτου σου εισαι και εσυ σαν τους αλους >:(
 

Επισκέπτης
Ναι ρε μην με αποπερνεις.

Αφου εχω δηλωσει ευαισθητος γιατι με αποπερνεις ?

Γιατιιιιιιιιι ρεεεεεεεεεεεε Μακκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκ?

Φτου σου εισαι και εσυ σαν τους αλους >:(

Κοίτα...

Έχω ένα πρόβλημα με το φθηνό γαμήσι...

Απλά προσπέρασέ το...εγώ 1 φορά έχω περάσει στη ζωή μου έξω απο μπουρδέλο...και αυτό ηταν το σπίτι μου...αλλά ήμουν μεθυσμένος...;)

xa xa xa...

Πέρα απ'την πλάκα...είναι κρίμα να γαμάει κάποιος σε μπουρδέλα...εκτός κι αν...τεσπα...επειδή θα θίξω πολύ κόσμο...μένω σ'αυτά !!!
 
OP
OP
mazda6

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Κοίτα...

Έχω ένα πρόβλημα με το φθηνό γαμήσι...

Απλά προσπέρασέ το...εγώ 1 φορά έχω περάσει στη ζωή μου έξω απο μπουρδέλο...και αυτό ηταν το σπίτι μου...αλλά ήμουν μεθυσμένος...;)

xa xa xa...

Πέρα απ'την πλάκα...είναι κρίμα να γαμάει κάποιος σε μπουρδέλα...εκτός κι αν...τεσπα...επειδή θα θίξω πολύ κόσμο...μένω σ'αυτά !!!

Ολλα τα ιδια σκατα ειναι μακ.
Απλα κοροιδευομαστε ευκολοτερα ή οχι αναλογος με το ποσο απροκαληπτο ειναι οτι η γκομενα ειναι πουτανα ή οχι.

Φθηνο γαμησι δεν υπαρχει ... Ολλα εχουν κοστος στο τελος

Η μονη καθαρη δουλεια ειναι να εχεις μια τυπισα να σε βγαζει εξω να σου πληρωνει τα παντα και καθολη την διαρκεια να σου λεει ποτε θα παμε να με γαμησεις.
Να πατε στο ξενοδοχειο να πληρωσει αυτη και να αγορασει ακομα και τις καποτες μονη της.

Υστερα να φυγεις και να μην ερωτευτεις ουτε την ξαναπαρεις ποτε τηλ.

Τοτε φιλε μου γαμησες τσαμπα αλλα συνχρονος ειχε και την μεγαλυτερη αξια απο ολλα τις εσκορτ-στριπο-πουτανο-μασαζο-χαζο-γκονενο-αραβωνιαστικες.
 

Επισκέπτης
Η μονη καθαρη δουλεια ειναι να εχεις μια τυπισα να σε βγαζει εξω να σου πληρωνει τα παντα και καθολη την διαρκεια να σου λεει ποτε θα παμε να με γαμησεις.
Να πατε στο ξενοδοχειο να πληρωσει αυτη και να αγορασει ακομα και τις καποτες μονη της.

Και ποιός σου είπε οτι αυτό είναι όνειρο ?

Εμένα αυτό μου μοιάζει εφιάλτης...

Άκου να μου πληρώσει γκόμενα,έστω κ 1€...ρε ουστ...καριόλες...

ΠΛΗΡΩΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΑΜΑΩ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΣΤΟΝ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ Ή ΤΟΝ ΟΙΚΟΔΟΜΟ ΣΑΣ...

Καληνύχτα σας...με τσαντίσατε τώρα...
 
OP
OP
mazda6

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Και ποιός σου είπε οτι αυτό είναι όνειρο ?

Εμένα αυτό μου μοιάζει εφιάλτης...

Άκου να μου πληρώσει γκόμενα,έστω κ 1€...ρε ουστ...καριόλες...

ΠΛΗΡΩΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΑΜΑΩ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΣΤΟΝ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ Ή ΤΟΝ ΟΙΚΟΔΟΜΟ ΣΑΣ...

Καληνύχτα σας...με τσαντίσατε τώρα...

Ο μπογιατζης ανηκει στην συνομοταξια των οικοδομων ως μη στεγαζμενο επαγγελμα !!!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Αλλη μια νυχτα ξεκινας για τα γνωριμα τα μερη. Πληρωνεις εισιτήριο και ο πορτιερης ανηγει την πορτα.
Καλη διασκεδαση σου λεει και ο εκκωφαντικός θορυβος εχει πλημμυρίσει τα αυτια σου.
Εισαι μεσα στο ναο στον ναο οπου λατρεύονται τα μυθικά πλασματα οι Στριπερ.....

Μορφες που μεσα στο ημίφως περπατουν αργα σαγηνευτικά πανω σε 20ποντα παπούτσια. Κρατουν συνηθως ενα μικρο τσαντακι μαζι τους και ενα πακετο τσιγαρα. Η ενδυμασία τους χαρακτηρίζεται ελαφρη αερινη πρόστυχη.

Ανεβαίνουν στην πίστα με την προσταγή του DJ και λικνίζονται στον σωληνα αισθησιακά. Εσυ απο κατω ξερό καταπινεις και παρακολουθεις το πλασμα. Ο χορός στην πιστα τελειώνει και σε πλησιάζει, ξερει οτι σε εχει κατακτήσει, εισαι πλεον ενα αβουλο πλασμα.

Σε κοιτα τρυφερά στα ματια, σου λεει ποσο ομορφα και εκφραστικα ματια εχεις και σε ακουμπαει κατα λαθος και ηλεκτρίζετε.
Εισαι τοσο κάλος?
Αυτοβουλος αποφασιζεις να κερασεις το πλασμα μερικα ποτα. Εξαλου αμα ειναι ετσι τωρα φαντασου να πιει λιγο. Την κερνας μερικα μονα αλλα βλεπεις οτι αντεχει και προχωρας στα εξαπλα...

Πρεπει να επιασε το κολπο σου γιατι δεν κρατιέται πλέον σου ζητάει να πατε στο πριβε να χορέψει για πάρτη σου, πάνω σου.
Σε πιάνει απο το χερακι σαν καλο παιδι και σε οδηγει στον καναπε. Εσυ στωικά ακολουθείς και νιώθεις περήφανος καθως διασχίζεις το μαγαζι και ολοι σε  βλεπουν.

Σε καθίζει και ξεκίνα να χορεύει... Μυρίζεις το αρωμα της, Καρυδα ή κατι τετοιο δεν εχει σημασια. Μυρίζει τοσο ωραία. Ακουμπας το κορμι της και ειναι τοσο μαλακο σαν επιδερμιδα μωρου.
Χορεύει ρυθμικά μαζι σου και τρίβεται πανω στο κορμι σου. Τελικα σε θελει τοσο πολύ.

Ο χορός τελειώνει και σε ρωτά αν θες και άλλον? ΝΑΙ απαντάς και ξεκινά ξανά.
Βογκάει πλέον στην άκρη του αυτιού σου, σε κοιτάει ολο πάθος και ενω κρέμεσαι απο τα χείλη της..
Τα χείλη της πλησιάζουν τα δικα σου. Σε φιλάει στη αρχη πεταχτα υστέρα πιέζει τα χείλια της πάνω στα δικά σου.
Πριν το καταλάβεις οι γλώσσες σας χορεύουν μαζί.

Ναι είναι δίκη σου πλέον. Είσαι ο κυρίαρχος !!!

(Το παρόν θα συνεχιστεί δεν έχει τελειώσει)
εισαι  γνησιος καλλιτεχνης αγορι μου , μπραβο ;) :rockon:
 

Επισκέπτης
Σήμερα θα τα γαμήσουμε όλα...

Σήμερα θα σπάσουμε το φράγμα...

Σήμερα θα είναι μια μέρα που θα μείνει αξέχαστη...

ΖΗΤΩ ΤΑ ΕΝΔΟΞΑ ΚΩΛΟΜΠΑΡΑ...ΖΗΤΩ ΟΙ ΤΡΥΠΕΣ..ΟΙ ΤΡΥΠΙΕΣ...Κ ΟΙ ΤΡΥΠΕΡΣ.....

 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    150,7 KB · Εμφανίσεις: 87

Επισκέπτης
Σήμερα θα τα γαμήσουμε όλα...

Σήμερα θα σπάσουμε το φράγμα...

Σήμερα θα είναι μια μέρα που θα μείνει αξέχαστη...

ΖΗΤΩ ΤΑ ΕΝΔΟΞΑ ΣΤΡΙΤΠΙΖΑΔΙΚΑ...ΖΗΤΩ ΟΙ ΤΡΥΠΕΣ...Κ ΟΙ ΤΡΥΠΙΕΣ...Κ ΟΙ ΤΡΥΠΕΡΣ.....

αυτα ειναι 20 ευρω.
Ο περσονας εχει μιλισει για την τακτικη των 25.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom