Νέα

Ετεροφυλική Η αγγελία που σάρωσε τα βραβεία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα !blis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
Ένας τέτοιος δεν είχε συλληφθεί επειδή κρατούσε όμηρο και βίαζε μια κοπέλα;;;
Αφχικα μου θύμισε ανώμαλο στην Ολλανδία που ψαρεύει παιδάκια, αλλά μετά το μήνυμα κατάλαβα ότι τα φαινόμενα απατούν.
Σίγουρα πρόκειται για στυλοβάτη της τέχνης και του πολιτισμού.
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
Αν είναι τυφλός γίνεται με τυφλή γυναίκα, ίσως και το μόνο που γίνεται στην περίπτωση αυτή. Το γράψιμο όμως είμαι κράμα Εμπειρίκου με Σιφτρεντι, η εμφάνιση ασβου της μεσογείου που στην εποχή Νεάντερταλ βρήκε ενισχυτή από τους εξωγήινους και το στυλ ο Ντάνι ντε βιτο συναντά το μάρκο σεφερλη εν μέσω τρικυμίας που πραγματικά καμία τυφλή γυναίκα δε μπορεί να αντισταθεί. Έλα εδώ υκ έχω το κελεπούρι, έχει και τηλέφωνο ή αγγελία, αντε κούκλες πάρτε να έρθει να κάνουμε φιλολογικό απόγευμα με τσάι, μπιγκο και τα δέοντα.
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
πάντως αν είναι τυφλός ο άνθρωπος μπορεί κάποιος άλλος να του κάνει κακόγουστο αστείο
Εδω η επιστημονική προσέγγιση του κακόγουστο είναι ανάλογα αν όταν δεις την αγγελία μέρα την αναγούλα σου φερνει γελιο αλλά και μια ενδομυχη παρανοϊκή σκέψη οτι βρίσκεται πίσω από την πόρτα και μόλις ανοίξεις θα πει γειά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτό εγώ φοβάμαι μη ανοίξω την πόρτα και είναι αυτός...!
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.294
Κριτικές
21
Like
9.527
Πόντοι
3.346

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.359
Κριτικές
8
Like
11.065
Πόντοι
3.786
Σε γαμάω στο αμάξι, στο μηχανάκι, στο λεωφορείο, στο μετρό, στο τραμ, στο τρόλεϊ, στο ταξί, στα ΚΤΕΛ , στα τρένα, στο σκάφος, στη βάρκα, στη νταλίκα, στο βαπόρι από την Περσία, σε αερόστατο, σε αλεξίπτωτο σε ελεύθερη πτώση, σε αεροπλάνο, μονοκινητήριο, δικινητήριο, στο δρόμο, στο πεζοδρόμιο, στο πάρκο, στο Μάρκο, στο θέατρο, στο ασανσέρ που συναντιόμαστε, στο διάδρομο, στο λεβητοστάσιο, στο αμαξοστάσιο, σε καρέκλες ,κρεβάτια, καναπέδες ,ντιβανοκασέλες, κάμερα σε μένα, στα υπόγεια, στα ισόγεια ,στο ρετιρέ με τη Γιουλάκη σε επανάληψη.

Γαμάω καθημερινές Κυριακές και αργίες κατόπιν ραντεβού.

Κάνω έρωτα με τηλεπάθεια, κληρονομικό χάρισμα, λέω τα Ταρώ όταν σε γαμώ, τα άστρα και τα ζώδια δεν είναι για μένα εμπόδια, γαμάω εσένα και την παρέα σου με την ίδια χρέωση, σε γαμάω με συμβόλαιο και καρτοκινητό, γαμιέμαι μόνος μου και στο στέλνω σε βίντεο, έρχομαι και σε γαμάω στο εξωτερικό, εκτός συνθήκης Σέγκεν, εκτός ευρωζώνης, εκτός του γαλαξία.

Αναλαμβάνω δολοφονίες μέσα από το σεξ

Σε γαμάω χωρίς ερωτήσεις ,πλήρης εχεμύθεια

Διοργανώνω παρτούζες ,αρκεί να μου φέρετε γυναίκες

Επίσης ξεβουλώνω νεροχύτες, αναλαμβάνω μπασοδούλεια, στοκαρίσματα, πλύσιμο αυτοκινήτου μέσα - έξω, ρυθμίζω κινητά, πάω το κατοικίδιο στον κτηνίατρο, φέρνω τα παιδιά από το σχολείο και μετά ΣΕ ΓΑΜΑΩ
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.582
Πόντοι
4.765

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.140
Πόντοι
366
Τρίχα, προσόντα καλά, διακρίνω και κοιλίτσα, το τρίπτυχο που μ εξιτάρει, να μου τον κάνετε πακέτο για το σπίτι..?
Λοιπόν πέραν πλάκας, το άτομο αυτό βάζει αγγελίες στο fb ότι είναι μερικως τυφλός και αναζητά κοπέλα να τον προσέχει...Το θεωρώ λίγο κάπως να ψαρώσει μια κοπέλα να πάει για δουλειά και το τι θα γίνει ουδείς γνωρίζει καθότι το άτομο σίγουρα εχει θεματάκια..Τον θυμήθηκα απο τις φωτο που έχει και γιατί τον εκραζαν σε μια ομάδα που είμαι και εγώ μέλος .
Νομίζω πως είχαν πιάσει κάποιον με αυτά τα χαρακτηριστικά επειδή κοπέλες που πήγαιναν για δουλειά περνούσαν ερωτικά μαρτυρία. Μπορεί να είναι ο ιδιος
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.712
Like
10.038
Πόντοι
3.556

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
21.834
Κριτικές
1
Like
144.702
Νομίζω πως είχαν πιάσει κάποιον με αυτά τα χαρακτηριστικά επειδή κοπέλες που πήγαιναν για δουλειά περνούσαν ερωτικά μαρτυρία. Μπορεί να είναι ο ιδιος
Μη κάνουμε υποθέσεις..κατάλαβες..εγώ λέω για fb που το ίδιο άτομο αντί ερωτική, είχε αγγελία για δουλειά, βοήθεια ήθελε σπίτι, μόνο από γυναίκες.. αυτά και τέλος από μένα αγόρι.. ? τι και πώς και ποιος δεν γνωρίζω..όπως ανέφερε κάποιος συναγωνιστής σας πιθανός και να του κάνουν και πλάκα,δεν ξέρω...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.382
Κριτικές
2
Like
18.284
Πόντοι
3.836
Επίσης:

- Αναλαμβάνω παιδικά πάρτι, γάμους, βαφτίσεις, ορκομωσίες, αποφοιτήσεις, κηδείες, μνημόσυνα, πάρτι διαζυγίου, γενέθλια, γιορτές, επετείους, DJ με δική μου συλλογή, ελληνικά λαϊκά, ποπ, παιδικά, μοντέρνα, παλιά, νέα, τραπ, χιπ χοπ, μέταλ ,ροκ, τσιφτετέλια, ζεϊμπέκικα, ερωτικά, τανγκο, μάμπο, σάμπα ,ρούμπα, δημοτικά, έρχομαι στο χώρο σας, έρχεστε στο δικό μου μέχρι 20 άτομα.
- Ράδιο "Loverman" μεταμεσονύχτιες εκπομπές με ερωτική μουσική , ξένα και ελληνικά. Μουσική για να καυλώστε, μουσική για να γαμήσετε, μουσική για να χύσετε , να κάνετε παιδιά ,να γίνετε πούστηδες. Διαβάζω πρόστυχες ερωτικές ιστορίες στον άερα, λέω βρωμόλογα, λέω προγνωστικά για το στοίχημα, συνταγές για πατσά, αποτελέσματα ΠΡΟ - ΠΟ, λέω τον καφέ ,λέω ανέκδοτα σόκιν. Σας γαμάω από τα ερτζιανά κατόπιν ,αφιερώσεις, ανακοινώσεις, παρτούζα με συμμετοχή ακροατών από το τηλεφωνικό κέντρο, διαγωνισμοί χωρίς δώρα.
- Έρχομαι στο χώρο σας και σας γαμάω. Γαμάω εσένα, τον άντρα σου, τη μάνα του, την καθαρίστρια, τα παιδιά, το σκύλο, τη γάτα, τα φλιτζανάκια του καφέ, τα σιφώνια, αν έχετε τρύπες στον τοίχο και μπαίνει νερό, σας γαμάω και τις τρύπες, σας γαμάω το αμάξι από την εξάτμιση, σας γαμάω ό,τι έχετε ,σας γαμάω ότι δεν έχετε. Γαμάω και δέρνω και μετά γαμάω πάλι. Φέρτε αδέρφια, ξαδέρφια, συμπεθέρια, σας γαμώ το σόι.

Είσαι όμορφη ,μοντέλο, πλούσια, πετυχημένη επαγγελματίας και οι άντρες δεν σου την πέφτουν γιατί νιώθουν κόμπλεξ κατωτερότητας; - Σε γαμάω εγώ.
Είσαι πορνοστάρ, σεξεργάτρια και δεν ξέρεις πως είναι να σε γαμάνε χωρίς να σε πληρώνουν; - Σε γαμάω εγώ τζάμπα.

Γαμάω παντρεμένες, χωρισμένες, αρραβωνιασμενες, σε διάσταση, χήρες, ελεύθερες, λογοδοσμένες, παρθένες, έγκυες, συνταξιούχες, άνεργες, πολυάσχολες, ξένες ,ντόπιες, μιγάδες, κουβάδες, εξωγήινες, τρανς, μέιντ ιν φρανς, ντυμένες, άντυτες, ζωντανές, πεθαμένες, νεκραναστημένες, ΑΠΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΙ Η ΚΟΝΣΟΛΑ ΔΩΡΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΝΑ ΤΑΨΙ ΜΟΥΣΑΚΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ, ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΛΙΓΟ ΕΧΩ ΝΑ ΓΑΜΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ EURO!!!!!

Σε γαμάω στο αμάξι, στο μηχανάκι, στο λεωφορείο, στο μετρό, στο τραμ, στο τρόλεϊ, στο ταξί, στα ΚΤΕΛ , στα τρένα, στο σκάφος, στη βάρκα, στη νταλίκα, στο βαπόρι από την Περσία, σε αερόστατο, σε αλεξίπτωτο σε ελεύθερη πτώση, σε αεροπλάνο, μονοκινητήριο, δικινητήριο, στο δρόμο, στο πεζοδρόμιο, στο πάρκο, στο Μάρκο, στο θέατρο, στο ασανσέρ που συναντιόμαστε, στο διάδρομο, στο λεβητοστάσιο, στο αμαξοστάσιο, σε καρέκλες ,κρεβάτια, καναπέδες ,ντιβανοκασέλες, κάμερα σε μένα, στα υπόγεια, στα ισόγεια ,στο ρετιρέ με τη Γιουλάκη σε επανάληψη.

Γαμάω καθημερινές Κυριακές και αργίες κατόπιν ραντεβού.

Κάνω έρωτα με τηλεπάθεια, κληρονομικό χάρισμα, λέω τα Ταρώ όταν σε γαμώ, τα άστρα και τα ζώδια δεν είναι για μένα εμπόδια, γαμάω εσένα και την παρέα σου με την ίδια χρέωση, σε γαμάω με συμβόλαιο και καρτοκινητό, γαμιέμαι μόνος μου και στο στέλνω σε βίντεο, έρχομαι και σε γαμάω στο εξωτερικό, εκτός συνθήκης Σέγκεν, εκτός ευρωζώνης, εκτός του γαλαξία.

Αναλαμβάνω δολοφονίες μέσα από το σεξ

Σε γαμάω χωρίς ερωτήσεις ,πλήρης εχεμύθεια

Διοργανώνω παρτούζες ,αρκεί να μου φέρετε γυναίκες

Επίσης ξεβουλώνω νεροχύτες, αναλαμβάνω μπασοδούλεια, στοκαρίσματα, πλύσιμο αυτοκινήτου μέσα - έξω, ρυθμίζω κινητά, πάω το κατοικίδιο στον κτηνίατρο, φέρνω τα παιδιά από το σχολείο και μετά ΣΕ ΓΑΜΑΩ
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Έκανα το λάθος να διαβάσω ένα από τα post σου ενώ ήμουν με σοβαρούς ανθρώπους...πάλι ρόμπα έγινα:headbang::headbang:
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
21.834
Κριτικές
1
Like
144.702
πάντως αν είναι τυφλός ο άνθρωπος μπορεί κάποιος άλλος να του κάνει κακόγουστο αστείο
Στο fb αρχικά δήλωσε τυφλός μετά Όχι τελείως. .αν όντος του κάνει άτομο πλάκα πρέπει να βρεθεί οπωσδήποτε γιατί εκθέτει τον άνθρωπο άσχημα..!Αν όχι όμως.. τότε καλύτερα να μην ασχοληθούμε άλλο..
 

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
532
Like
1.324
Πόντοι
206
Να παίρνουν μαθήματα οι νέοι!! Διατριβή διατριβή!!

Αγγελία με PhD
 
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
45
Like
93
Πόντοι
0
Αν είναι τυφλός γίνεται με τυφλή γυναίκα, ίσως και το μόνο που γίνεται στην περίπτωση αυτή. Το γράψιμο όμως είμαι κράμα Εμπειρίκου με Σιφτρεντι, η εμφάνιση ασβου της μεσογείου που στην εποχή Νεάντερταλ βρήκε ενισχυτή από τους εξωγήινους και το στυλ ο Ντάνι ντε βιτο συναντά το μάρκο σεφερλη εν μέσω τρικυμίας που πραγματικά καμία τυφλή γυναίκα δε μπορεί να αντισταθεί. Έλα εδώ υκ έχω το κελεπούρι, έχει και τηλέφωνο ή αγγελία, αντε κούκλες πάρτε να έρθει να κάνουμε φιλολογικό απόγευμα με τσάι, μπιγκο και τα δέοντα.
Τρίζουν τα κόκαλα του καυλοπυρέσσοντος Εμπειρίκου....
 

Paldim

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
462
Like
693
Πόντοι
81
με λιγα λογια.ειναι ο ανθρωπος που κανει τα παντα,χωρις να ξερει τιποτα!!!!ε ρε που καταντησαμε!!
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
Τρίζουν τα κόκαλα του καυλοπυρέσσοντος Εμπειρίκου....
Εγώ σου λέω πάμε για τρια νόμπελ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έλα παιδιά τον πήραν τηλεφωνακι από το κοντρόλ; να περιμένει εδώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom