Νέα

Ετεροφυλική Η αγγελία που σάρωσε τα βραβεία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα !blis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
Έριχνα μια ματιά στο kanesex.gr κι ενώ κοίταγα για γκόμενα που δίνει κωλο έπεσα πάνω σε αυτή την πανέμορφης αισθητικής αγγελία, τη χαρακτηρίζω ότι σάρωσε κάθε βραβείο διότι όπως διαπιστώνει κάνεις διαβάζοντας την είναι πραγματικά κορυφαία από κάθε άποψη. Απολαύστε!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
Εικόνες πριν την κατεβάσει κάποιος βανδαλος διότι πρόκειται για έργο τέχνης
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και περνάμε στο κείμενο για νόμπελ λογοτεχνίας, πραγματικό αριστούργημα
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2022-01-18-08-58-04-791.jpg
    Screenshot_2022-01-18-08-58-04-791.jpg
    197,2 KB · Εμφανίσεις: 406
  • Screenshot_2022-01-18-08-58-24-219.jpg
    Screenshot_2022-01-18-08-58-24-219.jpg
    194,3 KB · Εμφανίσεις: 462
  • Screenshot_2022-01-18-08-58-31-447.jpg
    Screenshot_2022-01-18-08-58-31-447.jpg
    213,9 KB · Εμφανίσεις: 464
  • Screenshot_2022-01-18-08-58-42-202.jpg
    Screenshot_2022-01-18-08-58-42-202.jpg
    190,1 KB · Εμφανίσεις: 450

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.820
Πόντοι
4.496
Κλατς χρατς ???δεν μπορεί... Είναι τρολ ???
Ο, τι τσόντα έχει δει, την έκανε κείμενο σε αγγελία ???
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
ΕΓΓΥΗΜΕΝΑ!
Ο ΧΟΝΔΡΟΣ ΣΚΛΗΡΟΣ ΠΟΥΤΣΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΠΙΕΖΕΙ ΔΥΝΑΤΑ ΤΗΝ ΚΛΕΙΤΩΡΙΔΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΙΒΕΤΑΙ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΧΥΝΟΝΤΑΣ!
ΘΑ ΣΤΟ ΣΠΡΩχνΩ ΒΑΘΙΑ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΝΑΓΟΥΛΑ!
ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ ΔΑΧΤΥΛΑ, ΓΛΩΣΣΑ, ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ.
ΘΕΛΕΙΣ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ, ΝΑ ΦΙΛΙΟΜΑΣΤΕ, ΝΑ ΓΛΕΙΦΟΜΑΣΤΕ Ή ΜΟΝΟ ΕΡΩΤΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ, ΝΤΥΜΕΝΟΙ Ή ΓΥΜΝΟΙ ΧΩΡΙΣ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ, ΣΤΟ ΣΠΊΤΙ, ΤΟ ΠΑΓΚΑΚΙ, ΤΟ ΚΑΦΕ, ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Ή ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ, ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!
ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΙΖΩ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΛΟ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΓΛΩΣΣΟΦΙΛΑ.
ΘΑ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΧΥΝΩ.
ΘΑ ΕΧΩ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΣΤΟ ΠΑΙΖΩ ΟΤΑΝ ΤΡΩΣ.
ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΟ ΣΕΞ!
ΤΡΙΒΩ ΤΟ ΠΕΤΣΑΚΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΚΑΙ ΧΥΝΩ!
ΚΑΤΣΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΛΟ ΣΟΥ ΝΑ ΣΤΟΝ ΓΛΕΙΦΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΤΟ ΜΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ!
ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΑΡΓΑΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΧΥΣΙΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ!
ΘΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΑΡΚΕ, ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΑΣ, ΘΑ ΤΑ ΕΝΩΣΟΥΜΕ ΠΕΛΜΑ ΜΕ ΠΕΛΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ!
ΘΑ ΚΑΡΦΩΝΕΣΑΙ ΠΕΦΤΟΝΤΑΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΙΖΩ ΤΟΝ ΚΟΛΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΥΠΟΥΛΑ ΣΟΥ ΧΥΝΟΝΤΑΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ.
Μαζί θα πολεμήσουμε τον άνδρα που σου κάνει τη ζωή μαύρη!
Είσαι γυναίκα άσχετα από σωματότυπο, ηλικία, εμφάνιση και σου αρέσει το ζωντανό, το τηλεφωνικό ή το διαδικτυακό σεξ, τώρα θα βγάλεις τα απωθημένα σου και θα ικανοποιήσεις κάθε φαντασίωση και επιθυμία σου.
Θα μαγειρεύεις, θα φροντίζεις τον άνδρα, το φίλο και τα παιδιά σου ενώ θα σε χουφτώνω ή θα χύνουμε τηλεφωνικά!
Μετά από το τηλεφωνικό ή το διαδικτυακό μπορούμε να βρεθούμε και να το συνεχίσουμε από κοντά.
Φέρε την κόρη, τη φίλη ή τη μητέρα σου μαζί σου!
Καυλώνεις ενώ διδάσκεις, πριν ξεκινήσεις για το γραφείο ή την ώρα της δουλειάς; Πάρε με να χύσουμε στα γρήγορα!
Τα χονδρά μπαλάκια και ο πούτσος μου θα σφίγγονται και θα σφηνώνονται στα μουνόχειλα και την κλειτορίδα σου και θα σε χύνω.
Θα σου χαϊδεύω και θα σου γλείφω τα βυζιά ενώ ο πούτσος μου θα τρίβεται στα μπούτια και το μουνί σου, θα μου τον φιλάς και θα μου τον γλείφεις.
Θα σου δαχτυλιάζω, θα σου
 

sotosdep2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2008
Μηνύματα
509
Like
1.904
Πόντοι
206
Ο απόλυτος ερωτικός συγγραφέας! Και έχει φτάσει να χυνει 10 φορές σε μια μέρα! Αναρωτιέμαι αν του άφησε κανά κουσούρι.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: !blis
Εγγρ.
2 Φεβ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
551
Πόντοι
21
Εικόνες πριν την κατεβάσει κάποιος βανδαλος διότι πρόκειται για έργο τέχνης
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και περνάμε στο κείμενο για νόμπελ λογοτεχνίας, πραγματικό αριστούργημα
Κούκλος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κάτι έχει πάντως με το πετσακι ο κουασιμ
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.323
Πόντοι
7.195
ολάκερο (εκτός τηλεφώνου) το μνημειώδες κείμενο του χύστη, αρχειοθετείται στο αρχείο του bou

Περιγραφή​

ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΣΑΙ ΝΑ ΧΥΣΕΙΣ Ή ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΟΡΓΑΣΜΟ; ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΕΓΓΥΗΜΕΝΑ!
Ο ΧΟΝΔΡΟΣ ΣΚΛΗΡΟΣ ΠΟΥΤΣΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΠΙΕΖΕΙ ΔΥΝΑΤΑ ΤΗΝ ΚΛΕΙΤΩΡΙΔΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΙΒΕΤΑΙ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΧΥΝΟΝΤΑΣ!
ΘΑ ΣΤΟ ΣΠΡΩχνΩ ΒΑΘΙΑ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΝΑΓΟΥΛΑ!
ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ ΔΑΧΤΥΛΑ, ΓΛΩΣΣΑ, ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ.
ΘΕΛΕΙΣ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ, ΝΑ ΦΙΛΙΟΜΑΣΤΕ, ΝΑ ΓΛΕΙΦΟΜΑΣΤΕ Ή ΜΟΝΟ ΕΡΩΤΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ, ΝΤΥΜΕΝΟΙ Ή ΓΥΜΝΟΙ ΧΩΡΙΣ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ, ΣΤΟ ΣΠΊΤΙ, ΤΟ ΠΑΓΚΑΚΙ, ΤΟ ΚΑΦΕ, ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Ή ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ, ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!
ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΙΖΩ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΛΟ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΓΛΩΣΣΟΦΙΛΑ.
ΘΑ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΧΥΝΩ.
ΘΑ ΕΧΩ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΣΤΟ ΠΑΙΖΩ ΟΤΑΝ ΤΡΩΣ.
ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΟ ΣΕΞ!
ΤΡΙΒΩ ΤΟ ΠΕΤΣΑΚΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΚΑΙ ΧΥΝΩ!
ΚΑΤΣΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΛΟ ΣΟΥ ΝΑ ΣΤΟΝ ΓΛΕΙΦΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΤΟ ΜΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ!
ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΑΡΓΑΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΧΥΣΙΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ!
ΘΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΑΡΚΕ, ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΑΣ, ΘΑ ΤΑ ΕΝΩΣΟΥΜΕ ΠΕΛΜΑ ΜΕ ΠΕΛΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ!
ΘΑ ΚΑΡΦΩΝΕΣΑΙ ΠΕΦΤΟΝΤΑΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΙΖΩ ΤΟΝ ΚΟΛΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΥΠΟΥΛΑ ΣΟΥ ΧΥΝΟΝΤΑΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ.
Μαζί θα πολεμήσουμε τον άνδρα που σου κάνει τη ζωή μαύρη!
Είσαι γυναίκα άσχετα από σωματότυπο, ηλικία, εμφάνιση και σου αρέσει το ζωντανό, το τηλεφωνικό ή το διαδικτυακό σεξ, τώρα θα βγάλεις τα απωθημένα σου και θα ικανοποιήσεις κάθε φαντασίωση και επιθυμία σου.
Θα μαγειρεύεις, θα φροντίζεις τον άνδρα, το φίλο και τα παιδιά σου ενώ θα σε χουφτώνω ή θα χύνουμε τηλεφωνικά!
Μετά από το τηλεφωνικό ή το διαδικτυακό μπορούμε να βρεθούμε και να το συνεχίσουμε από κοντά.
Φέρε την κόρη, τη φίλη ή τη μητέρα σου μαζί σου!
Καυλώνεις ενώ διδάσκεις, πριν ξεκινήσεις για το γραφείο ή την ώρα της δουλειάς; Πάρε με να χύσουμε στα γρήγορα!
Τα χονδρά μπαλάκια και ο πούτσος μου θα σφίγγονται και θα σφηνώνονται στα μουνόχειλα και την κλειτορίδα σου και θα σε χύνω.
Θα σου χαϊδεύω και θα σου γλείφω τα βυζιά ενώ ο πούτσος μου θα τρίβεται στα μπούτια και το μουνί σου, θα μου τον φιλάς και θα μου τον γλείφεις.
Θα σου δαχτυλιάζω, θα σου παίζω το μουνάκι και θα με τσιμπουκώνεις στο αυτοκίνητο και θα χύνεις όταν οδηγείς, θα παίζω με τα μπουτάκια σου, θα σε γλείφω και θα σου χώνω το φουστάνι ή το σορτς στη μουνάρα να το κάνω μούσκεμα για να το γλείφω μαζί με τα δάχτυλα μου και, τα χύσια μας θα πετάγονται παντού.
Το αυτοκίνητο θα τραντάζεται από το τρελό γαμήσι, τα πισωκολλητά και τις φωνές!
Ο 19ποντος πάντα καυλωμένος, σκληρός και χονδρός πούτσος με τα αρχίδια και το πασήχονδρο πουτσοκέφαλο μου θα τρίβονται στην κλειτορίδα και στα μουνόχειλα σου και θα τα σκίζουν, θα τα πλημμυρίζουν καυτά χύσια και θα χτυπιούνται πάνω τους, θα μπαινοβγαίνουν πότε στο στόμα και πότε μέσα σου ώρες ατελείωτες βαθιά στη μουνάρα σου, θα χτυπιούνται στην κλειτορίδα και θα βυθίζονται στον κόλπο σου για να σε χύνω ασταμάτητα!
Είσαι δασκάλα ή καθηγήτρια; Θα στριμωχτούμε πάνω στην έδρα σου για φιλιά, πίπες, γλείψιμο και δαχτυλιάσματα!
Δυσκολεύεσαι να φτάσεις σε οργασμό ή δεν χύνεις καθόλου επειδή π.χ. δεν τα έχεις καλά με το σώμα σου, έχεις κατάθλιψη ή νιώθεις ενοχές;
Σε θέλω πολύ, η περίπτωση σου με ερεθίζει! και θα σε βοηθήσω!!
Είμαι ποδολάγνος, χύνω τα πόδια της θείας μου.
Αν είσαι στερημένη, άβγαλτη ή αχόρταγη, έλα να ζήσουμε με πάθος καινούργιες εμπειρίες, μέχρι να στραγγίξουμε από χύσιμο στο τηλέφωνο, το παγκάκι του πάρκου, το αυτοκίνητο ακόμη και την ώρα της οδήγησης, το καφέ, την παραλία ή το κρεβάτι!
Θα σε πιάνουν ρίγοι, σπασμοί και παραλήρημα από καύλα με όσα θα σου κάνω!
Αν κλαις την ώρα που χύνεις αυτό με φτιάχνει τρελά!
Θα σφίγγεις τα αρχίδια και τον πούτσο μου στα σκέλια σου και θα στριμώχνω την ψολάρα μου στον αφαλό σου.
Θα χαϊδεύω την παρθενική μεμβράνη σου, θα σε φιλάω και θα σε γλείφω, ενώ θα τρίβω και θα παίζω το μουνάκι και το κολαράκι σου.
Θέλεις να παραμείνεις παρθένα; Τότε εκτός από το 69 που θα κάνουμε, το εύρωστο γεμάτο σπέρμα πουτσοκέφαλο και τα πρησμένα αρχίδια μου θα μπαινοβγαίνουν στο στόμα σου να το χύνουν και να σου σκίζουν τα χειλάκια, θα τα μπουκώνεις και θα τα γλείφεις, θα τα δαγκώνεις και θα τα παίζεις τρίβοντας τα στη γλώσσα, τα χείλη και τα δόντια σου και θα νιώθεις τους ήχους του ΚΛΑΤΣ, ΚΡΑΤΣ καθώς θα το απολαμβάνεις και θα το αδειάζεις βαθιά στο λαιμό σου!
Καυλώνω εύκολα, είμαι πολυοργασμικός και χύνω πολλές φορές.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.323
Πόντοι
7.195
συνέχεια

Μου αρέσει και το πρωκτικό.
Θα γλείφω τα κολομέρια σου, θα τα ανοίγω και θα χώνω στον κόλο σου τη γροθιά ή το κεφάλι μου και μετά θα σου σκίζω και θα σου χύνω την τρυπούλα.
Θα σου ανοίγω την κολάρα, θα παίρνω φόρα και θα στον καρφώνω βαθιά μαζί με τα αρχίδια μου, να τον ακούω να σκίζεται σαν χαρτί, να τον βλέπω να ματώνει και να χύνω μέσα του!
Θα κάτσεις στα γόνατα μου και θα σου ανοίξω τα πόδια, ενώ το ένα χέρι θα χωθεί βαθιά στο κολαράκι σου στριφογυρίζοντας μέσα σου, με το άλλο χέρι θα σου τρίβω τα μουνόχειλα ενώ θα γλείφω τις ρόγες σου και θα χύνουμε σαν τρελοί!
Κάθε φορά που θα κάνουμε τηλεφωνικό, θα χύνω τουλάχιστον 4-5 φορές (έχω φτάσει μέχρι 10), ενώ μπορείς να με καλείς την ίδια μέρα συνεχώς για χύσιμο και πολύ παιχνίδι!
Από κοντά, κάνω σεξ με αρκετές διεισδύσεις ή χωρίς αν θέλεις μόνο παιχνίδια, ελεύθερο ή με προφυλακτικό, με τρελαίνει το χαμούρεμα και το παιχνίδι που κρατάει πολύ, ενώ χύνω μέχρι εξάντλησης!
Αυτό συμβαίνει επειδή είμαι συνέχεια καυλωμένος με σκληρή στύση, σε σημείο να νιώθω το πετσάκι μου να σκίζεται από το τέντωμα του πούτσου, να βάζω μόνο παντελόνι χωρίς εσώρουχο, στο σπίτι να κυκλοφορώ γυμνός, αφού δεν μου πέφτει σχεδόν καθόλου μέρα/νύχτα λόγω Πριαπισμού, κάθε βράδυ σχεδόν έχω ονειρώξεις και το πρωί τα σεντόνια είναι μούσκεμα, ενώ αρκετές φορές νιώθω το σπέρμα μου να στάζει και να με καυλώνει ακόμη και την ώρα του φαγητού!!
Χύνε με στο στόμα να τα καταπίνω,
πεθαίνω για 69!
Θα σε χαϊδεύω, θα σε γλείφω και θα σε φιλάω παντού ενώ θα παίζω την κλειτορίδα και το μουνάκι σου.
Δάγκωνε, γλείφε και παίζε με τις θηλές μου και τράβα το πετσάκι μου με τα δόντια σου να χύνω ασταμάτητα!
Μπορούμε να συνδυάσουμε τηλεφωνικό σεξ με σεξ από κοντά, αν φυσικά θέλεις.
Επειδή θέλω η παρτενέρ μου να λιώνει από καύλα, πάντα ψάχνω και της βρίσκω το σημείο G, για να χύνει με απανωτούς οργασμούς και να σπαρταράει στο κρεβάτι!
Αν θηλάζεις, την ώρα του θηλασμού εγώ θα σου παίζω το μουνάκι, θα σε χύνω και θα γλείφω τα γάλατα που θα στάζουν στα μπούτια και στο μουνάκι σου ή, αν κάνουμε τηλεφωνικό ή με κάμερα, θα σε κάνω να ριγείς από καύλα!
Θα χύσω ρίμελ στα ματάκια και στα χειλάκια σου, ενώ θα σου φτιάχνω και μάσκαρα από σπέρμα.
Θα περιποιούμαι τα πόδια και τις γάμπες σου με κρέμες αλλά και θα τα χύνω!
Θα τραβάω πίσω το πετσάκι, θα μπουκώνω το στόμα σου με την ψωλάρα μου και θα μου δαγκώνεις το πολύ χονδρό γεμάτο χύσια πουτσοκέφαλο, ενώ τα νεύρα του θα τραγανίζουν στα δόντια και τη γλώσσα σου (κρατς, κρατς).
Την ώρα του μαθήματος ή της δουλειάς σου, αν νιώσεις επιθυμία για άμεσο ξεκαύλωμα είμαι στη διάθεση σου με κάθε τρόπο!!
Αιχμάλωτος ανάμεσα στα μπούτια σου, η κλειτορίδα σου θα σκίζει και θα χύνει την τρυπούλα και τον κόλο μου!
Σου αρέσει το κατούρημα, τα δαχτυλιάσματα, το ασταμάτητο γλειφομούνι ή γλειφοκόλι, τα ραπίσματα με τον πούτσο και τα σκαμπίλια στο κολαράκι σου, το πρωκτικό ή το κλειτοριδικό σεξ και έχεις ανεκπλήρωτες φαντασιώσεις και απωθημένα, αρκεί να μου ζητήσεις κάτι και θα το απολαύσουμε μαζί!
Έχω βίτσια και φετίχ και θα σε κάνω να ξανανιώσεις γυναίκα!
Μου αρέσει να αισθάνομαι τα βυζάκια και τις θηλές σου να χαϊδεύουν το κολαράκι μου.
Καυλώνω άπειρα όταν τα δάκτυλα ή η γροθιά μου στριμώχνονται βαθιά στον κόλπο σου με τα υγρά να ξεχειλίζουν από τα μουνόχειλα σου και να χύνονται στα μπούτια σου κι εγώ να γλείφω ασταμάτητα τα δάχτυλα, τα μπούτια και τα μουνόχειλα σου!
Χύνω όταν γεμίζω σαντιγή τα αρχίδια και τον πούτσο μου ή, όταν γλείφω λιωμένη σοκολάτα πάνω στα βυζάκια, τα μουνόχειλα ή την κλειτορίδα σου!!!
Καυλώνω την ώρα που πίνεις ποτό ή κρασί επειδή φτιάχνεσαι, ενώ συνδυάζω το σεξ με φαγητό!
Καθώς μαγειρεύεις στην κουζίνα, θα έρχομαι να στον παίζω από πίσω, να σου χαστουκίζω τα κολομάγουλα, να σε γδύνω, να τρίβω τις βυζάρες σου στα αρχίδια μου, να σε γλείφω και να σου παίζω το μουνάκι.
Έχω ιδανικό πούτσο για πίπες επειδή είναι αρκετά χονδρός και σκληρός, μακρύς 19 πόντους, ενώ το κεφαλάκι είναι διπλό στο πάχος από τον υπόλοιπο πούτσο!
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.383
Κριτικές
2
Like
18.285
Πόντοι
3.836
Έριχνα μια ματιά στο kanesex.gr κι ενώ κοίταγα για γκόμενα που δίνει κωλο έπεσα πάνω σε αυτή την πανέμορφης αισθητικής αγγελία, τη χαρακτηρίζω ότι σάρωσε κάθε βραβείο διότι όπως διαπιστώνει κάνεις διαβάζοντας την είναι πραγματικά κορυφαία από κάθε άποψη. Απολαύστε!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ποιο μέλος μας είναι;
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.323
Πόντοι
7.195
συνέχεια

Θα σου σκίσω τα χείλη, θα σε πνίξω στα καυτά χύσια και θα νιώσεις την ψωλάρα μου βαθιά στο λαιμό σου!
Τράβα πίσω το πετσάκι μου, βάλε το γυμνό κεφαλάκι στο στόμα σου και νιώσε τα γυμνά πουτσόνευρα του να τρίζουν στη γλώσσα και στα δόντια σου καθώς θα το δαγκώνεις και αυτό θα στάζει καυτά πυχτά χύσια στο λαιμό σου!
Θα χύσω μέσα στο σουτιέν σου να το φοράς χυμένο παντού!
Με καυλώνουν οι θλιμμένες, οι άβγαλτες και ντροπαλές γυναίκες.
Όταν χύνεις και κλαις θα σε αγκαλιάζω και θα σε καυλώνω στοργικά!
Θέλω να χαϊδεύω, να παίζω και να φιλάω τα μαλλιά και τα χείλη σου, είμαι ποδολάγνος και τα δίνω όλα στα γυναικεία πόδια!
Ο ήχος των χειλιών και της γλώσσας σου όταν γλείφεσαι, μασάς καραμέλα ή τσίχλα με ανάβει!
Θα κάνουμε σεξ παίζοντας ή ανταλλάσσοντας ρόλους π.χ. δάσκαλος και μαθητής, αφέντης και σκλάβος, γιατρός και ασθενής κλπ.
Δεν μου πέφτει με τίποτε, ούτε βάζοντας παγάκια στον πούτσο ή στα αρχίδια και γι' αυτό ξεροχύνω συνεχώς όπου κι αν είμαι, ενώ όταν φοράω σορτσάκι πάντα ο πούτσος φαίνεται από το πλάι επειδή είναι χονδρός και μακρύς και το τραβάει μπροστά μια και δεν φοράω κάτι από μέσα!
Αν κι εσύ δεν φοράς εσώρουχα, θα σου παίζω και θα μπουκώνω την κλειτορίδα σου πάνω από το σορτσάκι ή το φόρεμα σου, θα χύνεις στο στόμα μου και θα τα πίνω!
Αν έρθεις σπίτι μου, όταν η πόρτα κλείσει σε παίρνω αγκαλιά, να γαμηθούμε και να δαχτυλιαστούμε στα όρθια.
Και στη μπανιέρα οι δυο μας ή και με μια φίλη σου, θα σε κρατάω αγκαλιά, θα τον έχω μέσα σου
και, πότε στα όρθια, πότε καθισμένοι στο νερό που θα χύνεται πάνω μας, θα σε δαχτυλιάζω, θα παίζω το μουνάκι και το κολαράκι σου και θα κάνουμε όργια!
Το σπέρμα και τα υγρά μας θα φτιάχνουν μπαλάκια.
Θα καταπίνω αχόρταγα τα υγρά από τον κόλπο και την κλειτορίδα σου.
Αν είσαι στερημένη, απαιτητική, παντρεμένη ή μητέρα αυτό με καυλώνει!
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
Μάγκες βάλτε το ολόκληρο, ίσως να το ζητήσει η Ακαδημία νόμπελ αυτούσιο...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν μπορεί το μέλος παρακαλείται να μας γράψει τα θεοπνευστα αυτά λόγια και ότι άλλο θέλει ο ίδιος, πάμε για μεγάλο βραβείο!!!
 

sotosdep2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2008
Μηνύματα
509
Like
1.904
Πόντοι
206
Έχω συγκλονιστεί με τον τεχνικό εξοπλισμό. Πολύ έμπειρος ακόμα και σέξ από απόσταση
 

sotosdep2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2008
Μηνύματα
509
Like
1.904
Πόντοι
206
Ο διαχειριστής του bou πρέπει να χρηματοδοτήσει αυτόν τον συναγωνιστή.
Μόνο οι κριτικές που θα γράφει, θα φέρουν την ιστοσελίδα στην πρώτη θέση
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
Βάλτε και τηλέφωνο, μπορεί να βρεθεί γυναίκα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πραγματικός Τιτάνας
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
Έκτορας λέει, φίλος του Δημητράκη φαίνεται από το στυλ Νεάντερταλ
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
Οτι πιο καλτ σπλατερ έχω δει, αντισθενη τίμησε τον ήρωα μας, με κάθε σεβασμό και τις δέοντες τιμές...
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
Να παρουσιαστεί ο μέγιστο τεράστιος παρακαλώ, πάρτε τον ένα τηλέφωνο να μπει να μιλήσουμε
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
Κλατς χρατς ???δεν μπορεί... Είναι τρολ ???
Ο, τι τσόντα έχει δει, την έκανε κείμενο σε αγγελία ???
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ένα δύο νόμπελ τα έχει άνετα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.647
Like
67.793
Πόντοι
12.756
ραδιοερασιτεχνης ειναι ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom