Νέα

Ετεροφυλική Η αγγελία που σάρωσε τα βραβεία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα !blis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.961
Κριτικές
94
Like
46.244
Πόντοι
17.311
ο κυρ.στελιος σαλεψε απο τις δοσεις μαλλον.
και σκεψου ερχεται και 4η τωρα σε λιγο... :confused:
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
Ευλογησον δέσποτα
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
ο κυρ.στελιος σαλεψε απο τις δοσεις μαλλον.
και σκεψου ερχεται και 4η τωρα σε λιγο... :confused:
Το Πάσχα πάλι μαστρο Γεράσιμε, βρε τον κυρ Στέλιο έχει κάνει εμφύτευση σκέτος καμικάζι με χαιτη σποιλερ. Ράδιο κανίβαλος, εμετός πάτερ είναι μέσα στις δόσεις; έναν εμετό τον ένοιωσα κάπου 6, 7 Ρίχτερ της γνωστής κλίμακας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σαλεύει πάντως, έχει δικιο ο πατέρας Φίλιππος, ζωή να έχει να μη βασκαθει!
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
Έλα να βάλουμε μπροστά τα βαφτίσια, τον ονειρεύομαι δεκάρι στο θρύλο σε στυλ μόνος σου παίζεις αγόρι μου, εμένα να ακούς!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φτυστός ο Σέρτζιο Μαρκαριαν μεγάλη η χάρη του κυρίου πάτερ
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.961
Κριτικές
94
Like
46.244
Πόντοι
17.311
Το Πάσχα πάλι μαστρο Γεράσιμε, βρε τον κυρ Στέλιο έχει κάνει εμφύτευση σκέτος καμικάζι με χαιτη σποιλερ. Ράδιο κανίβαλος, εμετός πάτερ είναι μέσα στις δόσεις; έναν εμετό τον ένοιωσα κάπου 6, 7 Ρίχτερ της γνωστής κλίμακας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σαλεύει πάντως, έχει δικιο ο πατέρας Φίλιππος, ζωή να έχει να μη βασκαθει!
απο τις φωτος που ειδα, σιγουρα πρεπει να εχει κανει και σποτακι οπως ο κωστας μπρικολιας :confused:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.961
Κριτικές
94
Like
46.244
Πόντοι
17.311
@Mantw ριξε ενα τηλεφωνο στον κυριο
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.053
Like
1.872
Πόντοι
216
@Mantw ριξε ενα τηλεφωνο στον κυριο
Μου τον προτείνεις εκ του ασφαλούς ,γιατί ξέρεις ότι δεν συγκρίνεται με σένα και πάλι σε σένα θα έρθω ...Είμαι περίεργη, εάν ήταν ένας ΩΡΑΊΟΣ,ξέρεις εσύ τα πρότυπά μου,θα μου τον συνιστούσες?
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
Μου τον προτείνεις εκ του ασφαλούς ,γιατί ξέρεις ότι δεν συγκρίνεται με σένα και πάλι σε σένα θα έρθω ...Είμαι περίεργη, εάν ήταν ένας ΩΡΑΊΟΣ,ξέρεις εσύ τα πρότυπά μου,θα μου τον συνιστούσες?
Για το καλό του τόπου να σκεφτείτε πρώτιστα
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
21.837
Κριτικές
1
Like
144.752
Τρίχα, προσόντα καλά, διακρίνω και κοιλίτσα, το τρίπτυχο που μ εξιτάρει, να μου τον κάνετε πακέτο για το σπίτι..?
Λοιπόν πέραν πλάκας, το άτομο αυτό βάζει αγγελίες στο fb ότι είναι μερικως τυφλός και αναζητά κοπέλα να τον προσέχει...Το θεωρώ λίγο κάπως να ψαρώσει μια κοπέλα να πάει για δουλειά και το τι θα γίνει ουδείς γνωρίζει καθότι το άτομο σίγουρα εχει θεματάκια..Τον θυμήθηκα απο τις φωτο που έχει και γιατί τον εκραζαν σε μια ομάδα που είμαι και εγώ μέλος .
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.070
Κριτικές
33
Like
5.207
Πόντοι
4.096
Τρίχα, προσόντα καλά, διακρίνω και κοιλίτσα, το τρίπτυχο που μ εξιτάρει, να μου τον κάνετε πακέτο για το σπίτι..?
Λοιπόν πέραν πλάκας, το άτομο αυτό βάζει αγγελίες στο fb ότι είναι μερικως τυφλός και αναζητά κοπέλα να τον προσέχει...Το θεωρώ λίγο κάπως να ψαρώσει μια κοπέλα να πάει για δουλειά και το τι θα γίνει ουδείς γνωρίζει καθότι το άτομο σίγουρα εχει θεματάκια..Τον θυμήθηκα απο τις φωτο που έχει και γιατί τον εκραζαν σε μια ομάδα που είμαι και εγώ μέλος .
ενα ειναι το ερωτημα!!!
Ποιο μελος ειναι?????? :think:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.359
Κριτικές
8
Like
11.065
Πόντοι
3.786
Επίσης:

- Αναλαμβάνω παιδικά πάρτι, γάμους, βαφτίσεις, ορκομωσίες, αποφοιτήσεις, κηδείες, μνημόσυνα, πάρτι διαζυγίου, γενέθλια, γιορτές, επετείους, DJ με δική μου συλλογή, ελληνικά λαϊκά, ποπ, παιδικά, μοντέρνα, παλιά, νέα, τραπ, χιπ χοπ, μέταλ ,ροκ, τσιφτετέλια, ζεϊμπέκικα, ερωτικά, τανγκο, μάμπο, σάμπα ,ρούμπα, δημοτικά, έρχομαι στο χώρο σας, έρχεστε στο δικό μου μέχρι 20 άτομα.
- Ράδιο "Loverman" μεταμεσονύχτιες εκπομπές με ερωτική μουσική , ξένα και ελληνικά. Μουσική για να καυλώστε, μουσική για να γαμήσετε, μουσική για να χύσετε , να κάνετε παιδιά ,να γίνετε πούστηδες. Διαβάζω πρόστυχες ερωτικές ιστορίες στον άερα, λέω βρωμόλογα, λέω προγνωστικά για το στοίχημα, συνταγές για πατσά, αποτελέσματα ΠΡΟ - ΠΟ, λέω τον καφέ ,λέω ανέκδοτα σόκιν. Σας γαμάω από τα ερτζιανά κατόπιν ,αφιερώσεις, ανακοινώσεις, παρτούζα με συμμετοχή ακροατών από το τηλεφωνικό κέντρο, διαγωνισμοί χωρίς δώρα.
- Έρχομαι στο χώρο σας και σας γαμάω. Γαμάω εσένα, τον άντρα σου, τη μάνα του, την καθαρίστρια, τα παιδιά, το σκύλο, τη γάτα, τα φλιτζανάκια του καφέ, τα σιφώνια, αν έχετε τρύπες στον τοίχο και μπαίνει νερό, σας γαμάω και τις τρύπες, σας γαμάω το αμάξι από την εξάτμιση, σας γαμάω ό,τι έχετε ,σας γαμάω ότι δεν έχετε. Γαμάω και δέρνω και μετά γαμάω πάλι. Φέρτε αδέρφια, ξαδέρφια, συμπεθέρια, σας γαμώ το σόι.

Είσαι όμορφη ,μοντέλο, πλούσια, πετυχημένη επαγγελματίας και οι άντρες δεν σου την πέφτουν γιατί νιώθουν κόμπλεξ κατωτερότητας; - Σε γαμάω εγώ.
Είσαι πορνοστάρ, σεξεργάτρια και δεν ξέρεις πως είναι να σε γαμάνε χωρίς να σε πληρώνουν; - Σε γαμάω εγώ τζάμπα.

Γαμάω παντρεμένες, χωρισμένες, αρραβωνιασμενες, σε διάσταση, χήρες, ελεύθερες, λογοδοσμένες, παρθένες, έγκυες, συνταξιούχες, άνεργες, πολυάσχολες, ξένες ,ντόπιες, μιγάδες, κουβάδες, εξωγήινες, τρανς, μέιντ ιν φρανς, ντυμένες, άντυτες, ζωντανές, πεθαμένες, νεκραναστημένες, ΑΠΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΙ Η ΚΟΝΣΟΛΑ ΔΩΡΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΝΑ ΤΑΨΙ ΜΟΥΣΑΚΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ, ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΛΙΓΟ ΕΧΩ ΝΑ ΓΑΜΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ EURO!!!!!
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Την Καλημερα στους Φιλους....ο λεγαμενος αποκλειεται να ειναι δικος μας....μοναχικος Καβαλαρης.....και φαινεται σχεσακιας.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mantw

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
100% μελος του bou :rockon: καπου παει το μυαλο μου!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mantw

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
21.837
Κριτικές
1
Like
144.752
Τελευταία τροποποίηση:

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.053
Like
1.872
Πόντοι
216
Τρίχα, προσόντα καλά, διακρίνω και κοιλίτσα, το τρίπτυχο που μ εξιτάρει, να μου τον κάνετε πακέτο για το σπίτι..?
Λοιπόν πέραν πλάκας, το άτομο αυτό βάζει αγγελίες στο fb ότι είναι μερικως τυφλός και αναζητά κοπέλα να τον προσέχει...Το θεωρώ λίγο κάπως να ψαρώσει μια κοπέλα να πάει για δουλειά και το τι θα γίνει ουδείς γνωρίζει καθότι το άτομο σίγουρα εχει θεματάκια..Τον θυμήθηκα απο τις φωτο που έχει και γιατί τον εκραζαν σε μια ομάδα που είμαι και εγώ μέλος .
Τώρα που υπάρχει ανταγωνισμός, τον θέλω και εγώ....κορίτσι όμορφο μην τον κουράζεις πολύ,μάθε του μερικά κόλπα και στείλε τον σε μένα παρακαλώ
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Mantw

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
21.837
Κριτικές
1
Like
144.752
Τώρα που υπάρχει ανταγωνισμός, τον θέλω και εγώ....κορίτσι όμορφο μην τον κουράζεις πολύ,μάθε του μερικά κόλπα και στείλε τον σε μένα παρακαλώ
Μαντώ μου όμορφη, αν τον πάρουμε ταυτόχρονα και οι 2 μαζί, θα εξατμιστεί..???
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Στο μπου....τσολιβαδο μόνο ομορφόπαιδα
παλι για μενα λες κρυβε λογια !
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μαντώ μου όμορφη, αν τον πάρουμε ταυτόχρονα και οι 2 μαζί, θα εξατμιστεί..???
εσυ εισαι ταγμένη στον Αθηναίο με το σουπερ κορμι!
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
21.837
Κριτικές
1
Like
144.752
παλι για μενα λες κρυβε λογια !
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


εσυ εισαι ταγμένη στον Αθηναίο με το σουπερ κορμι!
Είναι ξερακιανος και ατριχος, σαν Μπάρμπι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom