Νέα

Γυναικοκτονία στους Αγίους Αναργύρους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.386
Κριτικές
2
Like
5.555
Πόντοι
2.356
Απαράδεκτος.
Καλά του έκανε!
Το ότι είναι απαράδεκτος είναι το κλασσικό ευκολάκι. Το να σκεφτούμε μήπως έχει δίκιο είναι το ζόρικο όμως. Πάντα μας αρέσουν τα εύκολα και τα αρεστά γενικά στη ζωή.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.690
Κριτικές
36
Like
35.412
Πόντοι
18.565
Και ειδαμε βεβαια αμεσως τις συνεπειες.
Πηρε τηλεφωνο η γυναικα του Γιοκαρινη να ζητησει να "γινει μια συσταση" στον αντρα της.
Ωχ, ωχ, ωχ.
Και σκανε μυτη τρια περιπολικα, συλλαμβανουν τον Γιοκαρινη, αυτοφωρο, τελικα στο δικαστηριο αγκαλιτσα ο Γιοκαρινης με την γυναικα του, "υπερχειλιση αγαπης" ηταν λεει, οχι επιθεση. Συμφωνει κι αυτη, δεν ειπα εγω οτι μου επιτεθηκε, καταγγελλουν ολοι την αστυνομια ως υπερβολικη, ο δικηγορος του κανει δηλωσεις στις καμερες πανευτυχης και φευγουν χερακι-χερακι.
Αυτό δεν σημαίνει ότι η πολιτεία, υπό την μορφή κοινωνικής, η, αστυνομικής πρόνοιας δεν πρέπει να ασχοληθεί με τον Γιοκαρίνη, (αν δηλ. το έχει ξανακάνει) και να περιμένει την επόμενη φορά που η γυναίκα του θα πάει αιμόφυρτη να τον ξανακαταγγειλει.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.085
Κριτικές
10
Like
5.391
Πόντοι
2.816
Το ακριβώς αντίθετο λέω.
Δεν υπάρχει αντίθετο τύπε...
Η κοπέλα δεν πέθανε επειδή έχει μπάτσους ο Μένιος και πάνε διμοιρίες στα Εξάρχεια
Η κοπέλα είχε μπλέξει με ακραίο ψυχακια
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
489
Κριτικές
1
Like
355
Πόντοι
21

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.856
Like
68.170
Πόντοι
12.756
Για τον εαυτό σου μιλάς λογικά Νιπλάκο φίλε.
Ναι αδερφε μου
υπαρχει βιντεο , υπαρχουν φωτο , εσυ δεν εχει δει Χριστό , το ειπες και πιο πανω μονος σου , απλα διαβασες την ανακοινωση της Αστυνομιας
και μας λες και τι ισχυει :tooth::tooth::tooth:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.386
Κριτικές
2
Like
5.555
Πόντοι
2.356
Δεν υπάρχει αντίθετο τύπε...
Η κοπέλα δεν πέθανε επειδή έχει μπάτσους ο Μένιος και πάνε διμοιρίες στα Εξάρχεια
Η κοπέλα είχε μπλέξει με ακραίο ψυχακια
Να κι άλλο σωστό σχόλιο. ΣΧΟΛΙΟ ΛΟΓΙΚΗΣ και όχι συναισθήματος και "λογικής" δεκάχρονου. Respect!
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
489
Κριτικές
1
Like
355
Πόντοι
21
Δεν υπάρχει αντίθετο τύπε...
Η κοπέλα δεν πέθανε επειδή έχει μπάτσους ο Μένιος και πάνε διμοιρίες στα Εξάρχεια
Η κοπέλα είχε μπλέξει με ακραίο ψυχακια

Δικαίωμα σου
Η ουσία αυτή είναι όσο και να μη σου αρέσει
Ξαναδιαφωνω αλλά οκ.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.776
Πόντοι
1.206
Από ότι έχω καταλάβει στα social media αυτό που απαιτεί η κάθε φεμινίστρια που σέβεται την ιδεοληψία της είναι να χορηγείται συνεχής αστυνομική προστασία, προληπτικά μάλιστα, σε κάθε χαζό κοριτσάκι που πάει και τα φτιάχνει με έναν τέτοιο αληταρά.
Κι από ότι βλέπω συμφωνούν αρκετοί εδώ μέσα...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.710
Κριτικές
1
Like
30.389
Πόντοι
8.006
Το ότι είναι απαράδεκτος είναι το κλασσικό ευκολάκι. Το να σκεφτούμε μήπως έχει δίκιο είναι το ζόρικο όμως. Πάντα μας αρέσουν τα εύκολα και τα αρεστά γενικά στη ζωή.
Φιλε μου, η πλακα ειναι οτι εχει ΑΠΟΛΥΤΟ δικιο. Αλλά ποιος να του το δωσει? Ο οχλος που λειτουργει με τα δικα του κριτηρια, και πλεον μεσω των σοσιαλ εχει και φωνη κιολας?
Ο πιο ιερος αγωνας σημερα για τους συνετους ανθρωπους ειναι η αντισταση στην βλακεια, την ισοπεδωση, τον κανιβαλισμο, τον λαικισμό και την ανθρωποφαγια.
Και μην τα ξαναλεμε.
Οταν βλεπετε "υπερευαισθητους" να βριζουν, να καταριουνται, να ευχονται να παθεις το ιδιο επειδη θετεις ενα θεμα διαφορετικα, μην γελιεστε. Επιλεκτικα επαγγελματιες ευαισθητοι ειναι.
Ο πραγματικα ευαισθητος ειναι συμπονετικος, ευγενής, σεβαστικος και δεν σε κανει να νιωθεις αβολα.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.123
Like
175
Πόντοι
16
433930183_798232532339466_2976586604910635309_n.jpg
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.386
Κριτικές
2
Like
5.555
Πόντοι
2.356
Φιλε μου, η πλακα ειναι οτι εχει ΑΠΟΛΥΤΟ δικιο. Αλλά ποιος να του το δωσει? Ο οχλος που λειτουργει με τα δικα του κριτηρια, και πλεον μεσω των σοσιαλ εχει και φωνη κιολας?
Ο πιο ιερος αγωνας σημερα για τους συνετους ανθρωπους ειναι η αντισταση στην βλακεια, τον κανιβαλισμο, τον λαικισμό και την ανθρωποφαγια.
Και μην τα ξαναλεμε.
Οταν βλεπετε "υπερευαισθητους" να βριζουν, να καταριουνται, να ευχονται να παθεις το ιδιο επειδη θετεις ενα θεμα διαφορετικα, μην γελιεστε. Επιλεκτικα επαγγελματιες ευαισθητοι ειναι.
Ο πραγματικα ευαισθητος ειναι συμπονετικος, ευγενής, σεβαστικος και δεν σε κανει να νιωθεις αβολα.
ΕΔΩ ΔΕΣ ΛΟΓΙΚΗ 10ΧΡΟΝΟΥ.
Τώρα αυτός ο άνθρωπος εργάζεται; υπάρχει; Μήπως πάει ακόμα δημοτικό; Γιατί μόνο με μυαλό παδιού θα το έγραφε αυτό το γελοίο σχόλιο
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
489
Κριτικές
1
Like
355
Πόντοι
21
Το είπαμε τύπε..
Όσο κ να λες διαφωνείς ούτε η άποψη μου θα αλλάξει ούτε τα γεγονότα.
Δεν σου ζήτησα να αλλάξεις άποψη. Δεν νομίζω να έκανα παράθεση σε κάποια ανάρτηση σου. Ας μην κουράσουμε αλλο.
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.407
Κριτικές
8
Like
3.035
Πόντοι
456
Τεσσερα χρονια την κοπαναγε.Μεχρι και παιδι εχασε απο παρτυ του.Κ αυτη εκει ανεβαζε αγαπουλες και φιλακια.Θα τα καταφερουμε του ελεγε.Ωσπου την τελειωσε εξω απο το τμημα.28 ετων σαν τα κρυα τα νερα.Κριμα
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.123
Like
175
Πόντοι
16
Το ότι είναι απαράδεκτος είναι το κλασσικό ευκολάκι. Το να σκεφτούμε μήπως έχει δίκιο είναι το ζόρικο όμως. Πάντα μας αρέσουν τα εύκολα και τα αρεστά γενικά στη ζωή.
Πέρι παχύδερμου (μεταφορικά) μπετόστοκου πρόκειται.Μη δίνεις και πολύ βάση.Μια χαρά του τα γράφει ο Χαρδαλιάς.
Και για να μη ξεχναμε.
433927296_798230359006350_2681096520395418038_n.jpg
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.776
Πόντοι
1.206
Φιλε μου, η πλακα ειναι οτι εχει ΑΠΟΛΥΤΟ δικιο. Αλλά ποιος να του το δωσει? Ο οχλος που λειτουργει με τα δικα του κριτηρια, και πλεον μεσω των σοσιαλ εχει και φωνη κιολας?
Ο πιο ιερος αγωνας σημερα για τους συνετους ανθρωπους ειναι η αντισταση στην βλακεια, την ισοπεδωση, τον κανιβαλισμο, τον λαικισμό και την ανθρωποφαγια.
Και μην τα ξαναλεμε.
Οταν βλεπετε "υπερευαισθητους" να βριζουν, να καταριουνται, να ευχονται να παθεις το ιδιο επειδη θετεις ενα θεμα διαφορετικα, μην γελιεστε. Επιλεκτικα επαγγελματιες ευαισθητοι ειναι.
Ο πραγματικα ευαισθητος ειναι συμπονετικος, ευγενής, σεβαστικος και δεν σε κανει να νιωθεις αβολα.
Μην τα λες όμως σε εμάς! Πες τα στό κόμμα που εξακολουθείς να υποστηρίζεις που κάνει πίπες στον όχλο των σόσιαλ μέντια και τις μεσημεριανατζούδες. Εδώ ποιός είναι ο μαλάκας, ο Σφακιανάκης ή ο Χαρδαλιάς; Άσε μην απαντήσεις, ξέρω ότι κι εσύ ξέρεις ποιός είναι.
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
489
Κριτικές
1
Like
355
Πόντοι
21
Τελικά, αφού οι αστυνομικοί του ΑΤ Καματερού τα έκαναν όλα σωστά, γιατί ξηλώθηκαν ;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.856
Like
68.170
Πόντοι
12.756

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom