Νέα

Γυναικοκτονία στους Αγίους Αναργύρους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
423
Like
755
Πόντοι
81
Αυτα λεω απο χθες τυπε τσαμπα χαλας τη ζαχαρενια σου με τα ναυαγια εδω μεσα....
Έχουν βγάλει άλλο μαργαριτάρι αφηγήματος.Δικος μου χθες ,μπλε με γιο αστυνομικό,απαντώντας στην διαπίστωση μου τι τρι καρναβαλο είναι αυτό,μου λέει ούτως η άλλως θα την έτρωγε κάπου αλλού ένας τέτοιος αλήτης.
Άντε κάνε διάλογο με τετοιους....άλλος θεωρεί την μετάθεση συνώνυμη με ξηλωμα.Μαζι με τους σανοφαγους τρέφει το σύστημα πολλά κοπρόσκυλα δημοσίων ταμείων.
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
500
Κριτικές
1
Like
363
Πόντοι
26
Έχουν βγάλει άλλο μαργαριτάρι αφηγήματος.Δικος μου χθες ,μπλε με γιο αστυνομικό,απαντώντας στην διαπίστωση μου τι τρι καρναβαλο είναι αυτό,μου λέει ούτως η άλλως θα την έτρωγε κάπου αλλού ένας τέτοιος αλήτης.
Άντε κάνε διάλογο με τετοιους....άλλος θεωρεί την μετάθεση συνώνυμη με ξηλωμα.Μαζι με τους σανοφαγους τρέφει το σύστημα πολλά κοπρόσκυλα δημοσίων ταμείων.
Ε ναι.. Και να σου πω και το άλλο, έτσι κι αλλιώς θα πέθαινε κάποτε. Για πάντα θα ζούσε;
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.167
Κριτικές
10
Like
5.528
Πόντοι
2.816
Έχουν βγάλει άλλο μαργαριτάρι αφηγήματος.Δικος μου χθες ,μπλε με γιο αστυνομικό,απαντώντας στην διαπίστωση μου τι τρι καρναβαλο είναι αυτό,μου λέει ούτως η άλλως θα την έτρωγε κάπου αλλού ένας τέτοιος αλήτης.
Άντε κάνε διάλογο με τετοιους....άλλος θεωρεί την μετάθεση συνώνυμη με ξηλωμα.Μαζι με τους σανοφαγους τρέφει το σύστημα πολλά κοπρόσκυλα δημοσίων ταμείων.
Άσε ρε τύπε.. δλδ πιστεύεις αν την πήγαινε περιπολικό στο σπίτι ο ψυχακιας θα γινόταν Παναγία
Τι ωραίοι που είστε...
...
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
423
Like
755
Πόντοι
81
Άσε ρε τύπε.. δλδ πιστεύεις αν την πήγαινε περιπολικό στο σπίτι ο ψυχακιας θα γινόταν Παναγία
Τι ωραίοι που είστε...
...
Από την στιγμή που το έκανε γνωστοποίηση στην αρμόδια αρχή,η αρχή έχει και αυτή ευθύνη για τις συνέπειες του δράστη.Το ότι το περιπολικό δεν είναι ταξί,αυτά να τα πουν στην περίπτωση Φουρθιώτη που είναι σε 24ωρη επιφυλακή για " τετοιο" δημόσιο πρόσωπο.
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.908
Κριτικές
14
Like
3.251
Πόντοι
746
Πιστεύω απόλυτα ότι αυτό τη στιγμή διακυβέρνηση της χώρας κάνουν τα τρεντς. Μια τα Τέμπη μια αυτό. Ναι σκληρό ακούγεται αλλά είναι η αλήθεια. Ακόμα και η γαμημένη κωλοσελίδα στο facebook "Ο Τοίχος της Υστερίας" κάνει πολιτική, πότε με Τέμπη πότε τώρα.
Τα πράγματα είναι πολύ σοβαρά - αλλά στην Ελλάδα έχουμε μάθει να σκεφτόμαστε με όλα τα όργανα του σώματος εκτός του μυαλού... Παντού απουσιάζει η λογική.


Υ.Γ. Νομίζω δεν δολοφονήθηκε έξω από το αστυνομικό τμήμα αλλά μερικές δεκάδες μέτρα μακριά - απλά αιμόφυρτη έφτασε μέχρι τον σκοπό...

Υ.Γ. 2 Είναι γνωστή η ανικανότητα του κου Μιχαλη.
Μα πως είναι δυνατόν; :think:
Είναι αυτός που "έπιασε" την 17Ν...
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.167
Κριτικές
10
Like
5.528
Πόντοι
2.816
Από την στιγμή που το έκανε γνωστοποίηση στην αρμόδια αρχή,η αρχή έχει και αυτή ευθύνη για τις συνέπειες του δράστη.Το ότι το περιπολικό δεν είναι ταξί,αυτά να τα πουν στην περίπτωση Φουρθιώτη που είναι σε 24ωρη επιφυλακή για " τετοιο" δημόσιο πρόσωπο.
Ποια γνωστοποίηση τύπε;
Δεν ήθελε να κάνει μήνυση γιατί δεν τον φοβόταν
Στο τηλέφωνο ακούγεται χαλαρή λες και έχει πάρει σε ραδιοταξί
Αν ήσουν ο Φουρθιώτης θα έλεγες άλλα όμως.. σε αυτή τη χώρα ότι μας βολεύει...
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
423
Like
755
Πόντοι
81
Ποια γνωστοποίηση τύπε;
Δεν ήθελε να κάνει μήνυση γιατί δεν τον φοβόταν
Στο τηλέφωνο ακούγεται χαλαρή λες και έχει πάρει σε ραδιοταξί
Αν ήσουν ο Φουρθιώτης θα έλεγες άλλα όμως.. σε αυτή τη χώρα ότι μας βολεύει...
Oτι να ναι ρε τυπε...
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
500
Κριτικές
1
Like
363
Πόντοι
26
Σε όλα αυτά που συζητάμε, δεν λέμε να γίνονται θαύματα. Λέμε απλώς ο καθένας να κάνει ΣΩΣΤΆ τη δουλειά για την οποία πληρώνεται. Τώρα ποια είναι η δουλειά καθενός, αυτός ξέρει. Δυστυχώς κάποια πράγματα κρίνονται από το αποτέλεσμα. Πάντως αν δεν γίνει σωστά η δουλειά, μην περιμένουμε καλό αποτέλεσμα. Δυστυχώς το λάθος της κοπέλας ήταν ότι εμπιστεύτηκε το κράτος, απόληξη του οποίου εκείνη τη στιγμή ήταν οι αστυνομικοί που (ΔΕΝ) ασχολήθηκαν μαζί της. Ο άλλος είχε καταδικαστεί, είχε μπει φυλακή, είχε βγει, είχε νοσηλευθει και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο αλλά ρώτησαν την κοπέλα αν έκανε καταγγελία. Αν αυτό προβλέπεται από το manual, πάσο. Αξιωματικός υπηρεσίας εκείνο το βράδυ ήταν μια κοπέλα 22 χρονών ... Μιλάμε για το ΑΤ ΚΑΜΑΤΕΡΟΎ.... Τουλάχιστον, αν κάνεις σωστά τη δουλειά σου, θα μπορείς να πεις ότι έκανες ο, τι μπορούσες.
 

el toro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
1.140
Κριτικές
1
Like
1.252
Πόντοι
216
Οι ψυχακιδες ειναι ατομα χαρισματικα στην χειραγωγηση και στο ψεμα.
Συνηθεις εκφρασεις που χρησιμοποιουν ειναι
-Ολα θα διορθωθουν
-Επιασα δουλεια θα αλλαξω
-Δωσε μου λιγο χρονο και τα πραγματα θα φτιαξουν
-Δωσε μου μια ευκαιρια να επανορθωσω
-Δεν ημουν ο εαυτος μου

Σε καποιες τετοιες τοξικες σχεσεις μπαινουν καποιες γυναικες και ενω βλεπουν το αδιεξοδο συνεχως τους δινουν την ευκαιρια που ζητανε.
Καποια στιγμη καταλαβαινουν το αδιεξοδο της σχεσης και αποφασιζουν να το λυσουν .
Εκει αρχιζει και ο χειροτερος γολγοθας τους . Η ανασφαλεια και ο φοβος απο την συνεχη ενοχληση και τρομοκρατηση και την μη αποδοχη του χωρισμου απο το αλλο μελος.
Για αυτο που ειναι σιγουρος 100% ειναι εαν καποιος λασκαρει θα κανει με οποιοδηποτε τροπο αυτο που εχει στο μυαλο του. Εαν δεν την σκοτωνε εκεινο το βραδυ
θα το εκανε σε καποια απο τις επομενες ημερες.
Μεγαλο λαθος η αντιμετωπιση απο την αστυνομια της υποθεσης.
Δεν ειμαι σε θεση να ξερω εαν οι μηνυσεις και τα ασφαλιστικα μετρα εχουν αποτελεσμα αλλα προληπτικα η οικογενεια της Κυριακης επρεπε να εχει κανει τα εξης :
-Συσταση στην οικογενεια του ψυχακια να τον μαζεψουν και να τον στειλουν στο ψυχιατρειο εντος της επομενης εβδομαδας
-Εαν δεν γινοταν αυτο να πληρωσει μερικους ασβερκους να τον φοβερισουν
-Εαν δεν συμμορφωνοταν ενα χερι ξυλο με μπαστουνι του μπειζμπολ και στο νοσοκομειο
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
423
Like
755
Πόντοι
81
Σε όλα αυτά που συζητάμε, δεν λέμε να γίνονται θαύματα. Λέμε απλώς ο καθένας να κάνει ΣΩΣΤΆ τη δουλειά για την οποία πληρώνεται. Τώρα ποια είναι η δουλειά καθενός, αυτός ξέρει. Δυστυχώς κάποια πράγματα κρίνονται από το αποτέλεσμα. Πάντως αν δεν γίνει σωστά η δουλειά, μην περιμένουμε καλό αποτέλεσμα. Δυστυχώς το λάθος της κοπέλας ήταν ότι εμπιστεύτηκε το κράτος, απόληξη του οποίου εκείνη τη στιγμή ήταν οι αστυνομικοί που (ΔΕΝ) ασχολήθηκαν μαζί της. Ο άλλος είχε καταδικαστεί, είχε μπει φυλακή, είχε βγει, είχε νοσηλευθει και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο αλλά ρώτησαν την κοπέλα αν έκανε καταγγελία. Αν αυτό προβλέπεται από το manual, πάσο. Αξιωματικός υπηρεσίας εκείνο το βράδυ ήταν μια κοπέλα 22 χρονών ... Μιλάμε για το ΑΤ ΚΑΜΑΤΕΡΟΎ.... Τουλάχιστον, αν κάνεις σωστά τη δουλειά σου, θα μπορείς να πεις ότι έκανες ο, τι μπορούσες.
Απορώ αν αυτά γίνονται πουθενά αλλού στον ανεπτυγμένο κόσμο.Δηλαδη να πας σε αστυνομικό τμήμα σε πολιτεία της Αμερικής ή στη Γερμανία να γνωστοποιείς το πρόβλημα,να βλέπουν την μαυρισμένη καρτέλα του αληταρα και να της λένε "πάρε το 100".
Όσοι δεν ζουν την γραφειοκρατία και τον ερασιτεχνισμο μεγάλου μέρους του κρατικού μηχανισμού είναι μέρος του προβλήματος και το διαιωνίζει δυστυχώς με την ψήφο του.Δεν είναι κακό να θρεφεσαι από κρατικά ταμεία.Κακο είναι να μην ασκείς σωστά τα καθήκοντα σου,να κάνεις κατάχρηση εξουσίας,υπεξαιρέσεις,να κρύβεσαι πίσω από ασυλίες και να μην αναλαμβάνεις τις ευθύνες σου.
Τελικά ίσως έχουν δίκιο μερικές Ελλεηνιδες όταν μιλούν για Ελλεηνιδους.
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
500
Κριτικές
1
Like
363
Πόντοι
26
Απορώ αν αυτά γίνονται πουθενά αλλού στον ανεπτυγμένο κόσμο.Δηλαδη να πας σε αστυνομικό τμήμα σε πολιτεία της Αμερικής ή στη Γερμανία να γνωστοποιείς το πρόβλημα,να βλέπουν την μαυρισμένη καρτέλα του αληταρα και να της λένε "πάρε το 100".
Όσοι δεν ζουν την γραφειοκρατία και τον ερασιτεχνισμο μεγάλου μέρους του κρατικού μηχανισμού είναι μέρος του προβλήματος και το διαιωνίζει δυστυχώς με την ψήφο του.Δεν είναι κακό να θρεφεσαι από κρατικά ταμεία.Κακο είναι να μην ασκείς σωστά τα καθήκοντα σου,να κάνεις κατάχρηση εξουσίας,υπεξαιρέσεις,να κρύβεσαι πίσω από ασυλίες και να μην αναλαμβάνεις τις ευθύνες σου.
Τελικά ίσως έχουν δίκιο μερικές Ελλεηνιδες όταν μιλούν για Ελλεηνιδους.
Πολύ φοβάμαι ότι αν ο συγκεκριμένος είχε σκοτώσει σκύλο ή γάτα έξω από το ΑΤ, θα είχε αυστηρότερη μεταχείριση...
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.167
Κριτικές
10
Like
5.528
Πόντοι
2.816
Oτι να ναι ρε τυπε...
Ότι να ναι είσαι εσύ τύπε που πιστεύεις ότι ακούς στα καφενεία..
Από τη στιγμή που δεν έκανε μήνυση δεν έκανε σχεδόν τίποτα..
Το ότι ο άλλος είχε καταδίκες επίσης δεν λέει κάτι.. και να του κάνει μήνυση κάποιος δεν είναι ντεφακτο ένοχος. Υπαρχουν διαδικασίες
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.167
Κριτικές
10
Like
5.528
Πόντοι
2.816
Απορώ αν αυτά γίνονται πουθενά αλλού στον ανεπτυγμένο κόσμο.Δηλαδη να πας σε αστυνομικό τμήμα σε πολιτεία της Αμερικής ή στη Γερμανία να γνωστοποιείς το πρόβλημα,να βλέπουν την μαυρισμένη καρτέλα του αληταρα και να της λένε "πάρε το 100".
Όσοι δεν ζουν την γραφειοκρατία και τον ερασιτεχνισμο μεγάλου μέρους του κρατικού μηχανισμού είναι μέρος του προβλήματος και το διαιωνίζει δυστυχώς με την ψήφο του.Δεν είναι κακό να θρεφεσαι από κρατικά ταμεία.Κακο είναι να μην ασκείς σωστά τα καθήκοντα σου,να κάνεις κατάχρηση εξουσίας,υπεξαιρέσεις,να κρύβεσαι πίσω από ασυλίες και να μην αναλαμβάνεις τις ευθύνες σου.
Τελικά ίσως έχουν δίκιο μερικές Ελλεηνιδες όταν μιλούν για Ελλεηνιδους.
Τύπε στα πολιτισμένα κράτη αν δεν κάνεις μήνυση ούτε που θα σου δώσουν σημασία.. όχι να σε κάνουν και βόλτες με το περιπολικό...
Εννοείται μπορείς να κάνεις καταγγελία από ειδική γραμμή αλλά μετά δεν έχει έλα εντάξει ένα καυγαδακι ήταν την αποσύρω την καταγγελία.. η διαδικασία θα προχωρήσει κανονικά
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.471
Κριτικές
2
Like
5.712
Πόντοι
2.356
Καλά ρε δεν είδες το βίντεο? Στην είσοδο του αστυνομικού τμήματος την έσφαξε, ενα μετρό απο τον σκοπό!

Οι μπαγλαμαδες διοικητές της αστυνομίας, ειχαν βάλει εναν φυλακοβιο να φυλάει σκοπό εξω απο το τμήμα, ο οποίος ουτε καν βγηκε να φωνάξει ή έστω να κάνει κατι για να αποτρέψει το έγκλημα!
Δεν είδα το βίντεο. Είδα την ανακοίνωση της ΕΛ.ΑΣ. Την έσφαξε παρα πέρα δεκάδες μέτρα απλά η γυναίκα έφτασε αιμόφυρτη στο σκοπό.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.471
Κριτικές
2
Like
5.712
Πόντοι
2.356
Πιστευω οτι η συγχωρεμενη δεν μετεδωσε το προβλημα της στους αστυνομικους με την ενταση που θα επρεπε , αρνηθηκε αρκετες φορες να κανει μυνηση στον πρωην της ενω και στο τηλεφωνημα προς το 100 μιλουσε ηρεμα σα να προκειται απλα για ενα ερωτικο καυγαδακι, για αυτο και την πηραν ελαφρα την υποθεση της..
Δηλαδη στο τμημα τη πηγε να κανει αν οχι μυνηση ?
Να και ένα ολόσωστο σχόλιο.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.420
Like
69.136
Πόντοι
12.756
Δεν είδα το βίντεο. Είδα την ανακοίνωση της ΕΛ.ΑΣ. Την έσφαξε παρα πέρα δεκάδες μέτρα απλά η γυναίκα έφτασε αιμόφυρτη στο σκοπό.
την εσφαξε 5 βήματα απο το φυλάκιο.
Σταματηστε να αναμεταδίδεται μαλακιες απο ανακοινωσεις οταν υπαρχουν βιντεο που δειχνουν ξεκάθαρα τι εγινε
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.167
Κριτικές
10
Like
5.528
Πόντοι
2.816
την εσφαξε 5 βήματα απο το φυλάκιο.
Σταματηστε να αναμεταδίδεται μαλακιες απο ανακοινωσεις οταν υπαρχουν βιντεο που δειχνουν ξεκάθαρα τι εγινε
Το βίντεο δεν το έχω δει.. αν έχεις την καλή διάθεση το βάζεις...

Όχι ότι αλλάζει κάτι στην ουσία αλλά λέμε τώρα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.843
Κριτικές
1
Like
31.640
Πόντοι
8.006
Ρε διποδο ΣΙΧΑΜΑ, εισαι και νομικος τρομαρα σου... αυτο εχεις να πεις;
Δηλαδη αν σε καλουσαν οι γονεις της για νομικη υποστηριξη, αυτα θα τους ελεγες;
Και εφοσον ρε μπαγλαμα δεν φταιει η αστυνομια, γιατι τους ξηλωσαν; Αλλη μια αστοχια του Μικε του βαψομαλλια δηλαδη;

Στο διαταυτα,
Το αφηγημα των γαλαζιων παπατζηδων περι νομου, ταξης, και ασφαλειας, αποδεικνυεται κενο περιοχομενου, ενα παραμυθακι για αφελεις, οταν ενας πολιτης που εχει προσφυγει στο ΑΤ για προστασια, σφαγιαζεται εξω απ' αυτο.
Σχεδον αδειο ΑΤ, με αξιωματικο βαρδιας, ενα απειρο κοριτσακι και με επιορκο φρουρο σκοπιας που επαιζε την πουλα του μεσα στη σκοπια... Και στο τηλεφωνικο κεντρο της αμεσης δρασης ενας κυνικος υπαλληλισκος, που ειρωνευοταν την ωρα που σφαγιαζαν την κοπελα... Ουτε σεναριο κωμικοτραγωδιας...
Και μετα μας λενε για πανικ μπατον και πουτσες μπλε... οταν δεν μπορουν να σε προστατεψουν ουτε στο τμημα...


Κι οσο για αυτους που κανουν βικτιμ μπλειμινγκ, ευχομαι ολοψυχα να βρεθουν σε μια αναλογη κατασταση, αυτοι ή οι δικοι τους ανθρωποι, μπας κι αποκτησουν εστω και βιωματικα ενσυναισθηση και γινουν καποια στιγμη ανθρωποι... ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ
Mα αυτο ειπα τύπε, δεν καταλαβαινω την εκρηξη σου.
Οταν καποια μενει 4 χρονια με το bad boy, αποβάλλει απο το ξυλο, ειναι μαυρισμενη ολη την ωρα, δεν λεει τιποτα στους συγγενεις της και αναρτα φωτογραφιες αγαπουλίστικες (με υπεροχα σχολια ως η ευτυχέστερη των γυναικων), κάνει μηνυση για βιασμο πριν 4 χρονια αλλά την ανακαλεί, και τελικα την σφαζει, προφανώς φταιει η αστυνομια, που δεν την έπεισε να τον χωρισει νωριτερα και δεν της παραχωρησε περιπολικο για να τον φοβισει, χωρις καν να του κανει μηνυση. Συμφωνουμε.

Απλώς, εχω μια προταση να κανω σε άλλες γυναικες που πιθανον βιωνουν τα ιδια. Τι θέλετε, να βρεθειτε στο χωμα αλλά να εχετε την ικανοποίηση οτι οι υπερευαισθητοι συμπολιτες μας (ξέρετε, αυτοί που κάνουν τα στραβα ματια οταν σας βλεπουν με μαυρισμενα ματια αλλά μετα κανουν μαθηματα για "ενσυναισθηση" και ευχονται να τυχουν τα ιδια σε οποιον δεν συμμεριζεται την αποψη τους, δηλαδη η έσχατη σκατοψυχιά) θα καταγγείλουν την αστυνομια και την πολιτεία για αδιαφορια? Ή να παρετε τη ζωη σας στα χερια σας και να ζησετε? Να βαλετε ας πουμε ασπιδα την οικογενεια σας? Να μιλησετε? Δεν ξερω, μπορει να εχει μεγαλυτερη αξια το πρωτο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.843
Κριτικές
1
Like
31.640
Πόντοι
8.006
Τουλάχιστον τώρα εχουμε πολλες επιλογές γιατι η αντιπολιτευση εχει αλλαξει εχει σοβαρέψει και θα χτυπησει τον κούλη σαν χταπόδι
Σε εχει εντυπωσιασει η στιβαροτητα του Στεφανου τύπε?

Πότε προεκυψαν οι επιλογες? Χθες βραδυ? Πώς δεν το πηρα χαμπαρι?
 

skatastamoutratous

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2019
Μηνύματα
970
Like
1.538
Πόντοι
206
Το βίντεο δείχνει ότι η επίθεση έγινε την ώρα που η κοπέλα αφου τον αντιλήφθηκε, έκανε μεταβολή και ξεκίνησε να επιστρέφει στο αστ. τμήμα διασχίζοντας τον δρόμο. Σε πολλές φωτο φαίνεται ότι ο δρόμος αυτός απέχει περίπου 30-40 μέτρα από την σκοπιά. Προφανώς το μαχαίρωμα ξεκίνησε σε αυτή την απόσταση και αυτά τα μέτρα διανύθηκαν και κατά τα απανωτά μαχαιρώματα, και για όσο ακόμα η κοπέλα μπορούσε να περπατήσει στην αγωνιώδη προσπάθεια της να φτάσει στο ΑΤ...Φθάνοντας εκεί απλά σωριάστηκε...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom