Νέα

Γυναίκες -απωθημενα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manos 91
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Χωρίς να έχω κανένα φάει κόλλημα ( εκτός θέματος; ), απλά θυμήθηκα μια φάση με αφορμή τον "φίλο-φίδι" που αναφέρθηκε από πάνω.

Όταν ήμουν φοιτητής (στο εξωτερικό) υπήρχε ένα απίστευτο κοντο-πούτανο στην παρέα (φοιτητο-παρέα = 30 άτομα), το οποίο είχε σχέση τότε πίσω στην Ελλάδα και το έπαιζε κυρία. Αυτά τους πρώτους μήνες βέβαια, γιατί λίγο μετά την πήδηξε ένας απο την παρέα, γαμώ τα παιδιά αλλά όχι και κάτι ιδιαίτερο, οπότε κατάλαβα ότι απλά το έκανε για να γαμηθεί με αυτόν που ένοιωσε μια στοιχειώδη ασφάλεια το κοντο-πούτανο. Οι σχέσεις μου μαζί της ήταν πάντα τυπικές. Έκανε αρκετή παρέα με έναν από τους κολλητούς μου τότε, τον κλασσικό (πιο κλασσικός δεν γίνεται) μουνόδουλο, που κάνει όλα τα χατίρια στις γκόμενες για να τις έχει κοντά αλλά δεν γαμάει ποτέ ακριβώς για αυτό το λόγο.

Για να μη τα πολυλογώ....

Πέρασαν τα χρόνια, τελειώσαμε από τις σπουδές και τυχαίνει να βρεθούμε 4-5 άτομα σε γνωστό μεγάλο club στης παραλιακής, καλοκαιράκι, τραπεζάκι-μπουκαλάκι και τα σχετικά ωραία. Στην παρέα το κοντοπούτανο, στην παρέα και ο "κολλητός". Σε κάποια φάση, χωρίς να θυμάμαι πως, συναντιέμαι με το καβλάκι στις τουαλέτες, κάτι μου λέει-κάτι της λέω (ποτέ στα τόσα χρόνια δεν είχαμε φλερτάρει, μέχρι εκείνη τη στιγμή) και από το πουθενά βρισκόμαστε στην άλλη γωνία του μαγαζιού να την έχω στριμώξει (βασικά αυτή να μου έχει χιμήξει, σαν να το είχε απωθημένο χρόνια) και να χαμουρευόμαστε άγρια. Τέλεια επιδερμίδα, φοβερό βυζάκι.....αχ.
"Σε θέλω μου λέει, αλλά έχω περίοδο γαμώτο". ΟΚ, σκέφτομαι, το κανονίζουμε για άλλη ημέρα, κλάϊν.
Την επόμενη ημέρα με παίρνει τηλέφωνο ο "κολλητός"....."Και για πες, τι έγινε εχθές που εξαφανιστήκατε, και μην κάνεις μαλακίες, μάλλον είχε πιει" και κάτι τέτοια ο μαλάκας. Μιλάω με την γκόμενα να κανονίσουμε να βρεθούμε τις επόμενες ημέρες, ο τύπος είχε φαγωθεί.

....Δεν ξαναμίλησα ποτέ με τη γκόμενα, εξαφανίστηκε....μπορείτε να καταλάβετε τι έγινε....

Με τον τύπο, όχι για αυτό το λόγο μόνο, (όπως καταλαβαίνετε όταν ο άνθρωπος είναι τόσο μαλάκας σε κάτι τέτοιο "αντρικό", είναι μαλάκας σε πολλά πράγματα) κόψαμε μετά απο καιρό και δεν θέλω ούτε να τον βλέπω. Μεγάλος κομπλεξάρας. Εντομεταξύ, δεν ήμουν ποτέ ο μαλάκας που αν κάποιος φίλος μου έλεγε "μου αρέσει η τάδε" εγώ θα έκανα κάτι αν μου την έπεφτε η γκόμενα (συνέβαινε συχνά τότε). Έκανα πίσω, έκανα το μαλάκα, οτιδήποτε, γιατί όταν οι άντρες είναι αρσενικά και συνεννοούνται, τα βρίσκουν. Ο τύπος ποτέ δεν μου είχε πει οτι τη γουστάρει...

Αυτά  :grin:
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
654
Like
252
Πόντοι
26
Γενικά κι εγώ είμαι ευχαριστημένος απο τη σεξουαλική μου ζωή αν και όπως πιστεύω όλοι μας έχω κι εγώ το απωθημένο μου.Χωρισμένη με παιδί η λεγάμενη.Γνωριζόμασταν αλλά αρχίσαμε να κάνουμε περισσότερη παρέα όταν χώρισα εγώ απο μια σχέση που είχα τότε και ήμουν στην αρχή φανερά επηρεασμένος για να λειτουργήσω αλλιώς.Ε και ενώ το πήγαινα καλά είχα χωρίσει Μαιο πάω και γνωρίζω κάποια άλλη σε 2 μήνες τότε με την οποία μένουμε μαζί πλέον κι έτσι μου έμεινε απωθημένο η λεγάμενη! Κάνουμε όμως αρκετή παρέα σαν φίλη όντως την εκτιμώ αλλά δε θα με χαλούσε να της έριχνα και έναν. Πλέον εγώ και σε διαφορετική μακρινή πόλη. Η δικιά μου ούτε που έχει υποψιαστεί ποτέ ότι θα ήθελα να της ρίξω έναν γιατί η λεγάμενη θεωρεί ότι είναι εκτός των γούστων μου και είναι και καλό κορίτσι για να πω την αλήθεια.Λογικά και θα μείνει απωθημένο δε πειράζει όμως.Εκεί που είμαστε είμαστε καλά.Αν δεν είχα γνωρίσει αυτή που είμαι τώρα θεωρώ βέβαιο ότι το απωθημένο θα το είχα πηδήξει.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.313
Πόντοι
28.786
Οσο πιο αδυναμος και λιγοτερο γαμιάς εισαι/ νιωθεις, τοσο πιο ευκολα μπορει να φας κολλημα...

Οι τυποι που γαμουν αβερτα (εννοω κανονικες γκομενες, οχι επι πληρωμη), παυουν να νιωθουν το οτιδηποτε για την οποιαδηποτε.

Και ειναι φυσιολογικο:
Αν τρως καθε μερα παστιτσιο, δεν ειναι το ιδιο με το να 'ρθεις κοντα σε ενα λαχταριστο πιατο παστιτσιο μετα απο νηστεια 40 ημερων.

Προσωπικα, δε νομιζω οτι μπορεις να κανεις κατι για να ξεπερασεις μια γυναικα.

Το μόνο που μπορεις να κανεις ειναι ν' ασχοληθεις με τον εαυτο σου και να αποκτησεις πιο ισχυρο αυτοσεβασμο. Μετα, εμμεσα, ξεπερνας και τη γυναικα.

ΥΓ- Τα ατομα που ειναι ορθολογικα και πατανε γερα στα ποδια τους ερωτευονται δυσκολα ή καθολου.

ΥΓ2- Οταν λεω για ερωτα, δεν μιλαω για την "κωλαρα" της μίας και την "πατουρα" της αλλης. Αυτο σε σχεση με προαναφερθεντα comments που βρισκονταν σε άλλο μηκος κυματος.

Διαφωνώ με τα περισσότερα σχόλια σου !!

Θα απαντήσω σε ένα ένα !! Τα επαναλαμβάνω με κόκκινο και απαντώ, καλόπιστα πάντα  !! :hi: :hi:

Οσο πιο αδυναμος και λιγοτερο γαμιάς εισαι/ νιωθεις, τοσο πιο ευκολα μπορει να φας κολλημα...

Η συνάφεια που επικαλείσαι μεταξύ δύναμης και επιτυχίας στο σεξ είναι λανθασμένη.

Ξέρω πολλούς επιτυχημένους για διάφορους λόγους στο θέμα σεξ  - γυναίκα που είναι εξαιρετικά αδύναμοι σα ανθρωποι.
Επίσης γνωρίζω ανθρώπους εξαιρετικά δυνατούς απο πολλές απόψεις που όμως αποτυγχάνουν στο θέμα σεξ και σχέσεις με γυναίκες.

Ισχύει όμως το αντίστροφο !! Ο άντρας αυτοεπιβεβαιώνεται και μέσω των σχέσεων του με τις γυναίκες !! Οχι όμως μόνο μέσω αυτού του τρόπου !! Και σίγουρα όχι επαρκώς !!
Για αυτό και η επιτυχία στις γυναίκες βοηθάει πολύ στο χτύσιμο της αυτοπεποίθησης ενός άντρα αλλά δεν αρκεί !!!

Μην μπερδεύεσαι !!!

Οι τυποι που γαμουν αβερτα (εννοω κανονικες γκομενες, οχι επι πληρωμη), παυουν να νιωθουν το οτιδηποτε για την οποιαδηποτε.

Η σεξουαλική απόλαυση δεν συνδέεται πάντα με άλλα συναισθήματα !! Σε κάποιες όμως περιπτώσεις συνδέεται !! Ο διακαής πόθος των γυναικών αυτός είναι !! Το να εμπνεύσουν σε ένα άντρα και κάποια απο αυτά τα άλλα συναισθήματα πέραν του πρωτογενούς ενστικτώδους της σεξουαλικής έλξης

Οι άντρες προαγραματίζονται απο μικροί να έχουν συαναισθηματική αχρωματοψία μέσω ηλίθιων ''αντρικών'' προτύπων που υπαγορεύουν ότι οι άντρες δεν πονάνε δεν κρυώνουν δεν κουράζονται δεν κλαίνε ... γενικά δεν...  Αυτός είναι ο κύριος λόγος για τον οποίο όλα τα εντάσουν στο δίπτυχο γουστάρω - δεν γουστάρω ( ευαρέσκεια - δυσαρέσκεια ) Τα ενδιάμεσα τα καθιστούν ''ατροφικά''. Οταν όμως τα ''ατροφικά'' καμμιά φορά ξυπνάνε και θεριεύουν χάνουν τον μπούσουλα.

Η ''κατάχρηση'' στο σεξ ''συμβάλει'' στην συναισθηματική ''αναισθητοποίηση'' αλλά δεν την προκαλεί πρωταρχικά !!



Και ειναι φυσιολογικο:
Αν τρως καθε μερα παστιτσιο, δεν ειναι το ιδιο με το να 'ρθεις κοντα σε ενα λαχταριστο πιατο παστιτσιο μετα απο νηστεια 40 ημερων.


Απο τη στιγμή που υπάρχει η πορνεία δεν υπάρχει κανένας λόγος να νηστεύεις 40 μέρες !!
Εκτός αν έχεις προσψπικούς λόγους να το κάνεις !!


Προσωπικα, δε νομιζω οτι μπορεις να κανεις κατι για να ξεπερασεις μια γυναικα.

Μπορείς να κάνεις πάρα πολλά πράγματα !!
Το πρώτο απο όλα είναι να συνειδητοποιήσεις ότι ακόμη και να είχε εκπληρωθεί κάτι μαζί της μετά από κάποιο καιρό απλά θα την βαριόσουν διότι έτσι είναι η ανθρώπινη φύση !!
Πολλοί άνθρωποι μετά από μια απόριψη παιρνούν φάση έντονης δημιουργικότητας μετατρέπεοντάς την σε πηγή δύναμης !!

Το μόνο που μπορεις να κανεις ειναι ν' ασχοληθεις με τον εαυτο σου και να αποκτησεις πιο ισχυρο αυτοσεβασμο. Μετα, εμμεσα, ξεπερνας και τη γυναικα.

Δεν περιμένεις τις γυναίκες για να αποκτήσεις αυτοσεβασμό !!
Τον αποκτάς ανεξάρτητα μέσω της εν γένει ζωής σου και των επιτευγμάτων σου !!

Οι γυναίκες μετά θα έρθουν επειδή νοιώθουν ότι έχεις αυτοσεβασμό και απλά θα στον ενισχύσουν !! Δεν θα στον δημουργησουν !!

Οποιος περιμένει να αυτοπειβεβαιωθεί μόνο μέσω των γυναικών είναι απλά κακομοίρης !!

Και την κακομοιριά οι γυναίκες την αποφεύγουν ενστικτωδώς όπως ο διάολος το λιβάνι !!


ΥΓ- Τα ατομα που ειναι ορθολογικα και πατανε γερα στα ποδια τους ερωτευονται δυσκολα ή καθολου.


Δεν υπάρχει συνάφεια ανάμεσα στον ορθολογισμό και στην συναισθηματική αναπηρία εκτός απο πολύ ακραίες περιπτώσεις !! Κοίταξε και το παραπάνω σχόλιο μου περί αντρικής συναισθηματικής ΄΄αχρωματοψίας'' !!


ΥΓ2- Οταν λεω για ερωτα, δεν μιλαω για την "κωλαρα" της μίας και την "πατουρα" της αλλης. Αυτο σε σχεση με προαναφερθεντα comments που βρισκονταν σε άλλο μηκος κυματος.
Το τί είναι ερωτας είναι μια άλλη πολύ μεγαλύτερη συζήτηση !! Αλλά το παραπάνω είναι και το μόνο σχόλιό σου που συμφωνώ απολύτως !! :hi: :hi:

 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
η γυναίκα μου είχε παρτουζωθει με τον πρωην της κ ένα φίλο του 4-5 φορές μου έχει εκμυστηρευτει
Εχω απωθημένο να παρτουζωθει κ μαζί μου αλλά δεν θέλει λέει η καριόλα
ο καθένας με το απωθημένο του λοιπόν
τύπε είμαι πρόθυμος να βοηθήσω
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
903
Like
3.629
Πόντοι
446
φιλε dynamics δες τα μυνηματα σου
 

P_Jester

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
0
Παιδια, εγω μεγαλο απωθημένο την ξαδελφη. 2-3 χρονια μικροτερη, μουναρος (ακομα ειναι), αυτη Θεσσαλονίκη εγω Αθηνα. Μιλαμε αρκετα μεσω τσατ και τετοια, αλλα εχουμε βρεθει 2 φορες στην ζωη μου απο κοντα. Μια στα 18 μου Θεσσαλονικη και μια στα 21 μου στην Αθηνα.

Και τις 2 φορες η συμπεριφορα της μου εβαζε πολλα στο μυαλο. Ολη την ωρα κολλιτσίδα πανω μου, αγκαλιες κ τετοια. Μου ειχε αδυναμια ελεγε. Εμενα μου αναβαν τα λαμπακια. Μου ειχε περασει απειρες φορες απτο μυαλο να χωθω αλλα παντα με κραταγε πισω το και αν κανω λαθος αντε να βρω πετρα να κρυφτω. Αλλα η αληθεια ειναι και να καθοτανε, στην τελικη δεν ξερω αμα θα το εκανα, για τους ευνόητους λογους.

Παντως ακομα και τωρα μετα απο τοσα χρονια, οποτε την σκεφτομαι μου ερχεται το ξεσκισμεικο. Ανωμαλιαρης εχω καταντησει  :2funny: :2funny:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
2
Like
5.543
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα παιδιά.Σας έχει τύχει να γουσταρετε ή να θελατε παλιότερα,μια γυναίκα πολύ, ωστόσο να μην καταφερατε να κάνετε σεξ μαζι της και να σας έχει μείνει απωθημενο μέχρι και σήμερα? Με όσες κι αν έχετε πάει?

Και ποιός δεν έχει τέτοια απωθημένα ρε συ Μάνο. Ναι έχουμε
 

Pure relax

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ειδικά αν ξέρεις ότι σε θέλει κι αυτή, τότε να δεις απωθημένο!!
 

Παρης22grr

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2018
Μηνύματα
17
Like
1
Πόντοι
0
Και εγώ φίλε εχω για απωθημενο,μια παντρεμενη ξανθια με τρελες βυζαρες..Ο αντρας της ειναι 56 και εκεινη 41.Μου ρίχνει 19 χρόνια,ξέρει την οικογένεια μου,αλλά δεν έχουμε τις τρελες σχέσεις.. όμως πολλές φορές που θα την δω, τυχαινει να με κοιταζει για αρκετή ώρα, και ίσως αν της χαμογελασω να ανταποδωσει,και με καυλωνει αυτό... ωστόσο είμαστε μικρή κοινωνία.. και δύσκολα... 2 χρόνια τώρα μου έχει μπει στο μάτι..
καλα
απο παντρεμενες ασε εχουμε καει
 
Εγγρ.
28 Ιουν 2016
Μηνύματα
37
Like
33
Πόντοι
0
Μύστες καλησπέρα, είμαι 29 και τα τελευταία χρόνια έχω πιάσει δουλειά σε μαγαζί λιανικής... εκεί υπάρχει μια ξανθομάλλα παντρεμένη, την έχω θάρρος μιλάμε λέμε διάφορα αλλά μέχρι εκεί. θέλω να την φάω αλλά δεν ξέρω τι κίνηση να κάνω!!!
 

Επισκέπτης
Μύστες καλησπέρα, είμαι 29 και τα τελευταία χρόνια έχω πιάσει δουλειά σε μαγαζί λιανικής... εκεί υπάρχει μια ξανθομάλλα παντρεμένη, την έχω θάρρος μιλάμε λέμε διάφορα αλλά μέχρι εκεί. θέλω να την φάω αλλά δεν ξέρω τι κίνηση να κάνω!!!

Μια μέρα που θα είναι καλοντυμένη ή ντυμένη προκλητικά και είσαστε μόνοι σας θα κάνεις τα εξής βήματα:

1) Θα εκφράσεις τον θαυμασμό σου για κάποια συγκεκριμένο ρούχο που φοράει (πουκάμισο, παντελόνι η φούστα) το οποίο καλύπτει το δυνατό της σημείο λέγοντάς της πόσο της πηγαίνει.

2) Εν συνεχεία θα της εκφράσεις τον θαυμασμό σου για το σημείο ή την περιοχή του σώματός της που έχει σχέση με το συγκεκριμένο ρούχο (στήθος, πόδια ή κώλος).

Αν τα παραπάνω τα κάνεις με ευγενικό και φυσικό τρόπο τότε να είσαι βέβαιος ότι αυτή θα σου ξεκαθαρίσει αμέσως αν και πόσο σε γουστάρει.

Για τα υπόλοιπα και την συνέχεια υποθέτω ότι δεν χρειάζεσαι επί πλέον συμβουλές. Αν σε γουστάρει θα σου δείξει αυτή τον δρόμο που πρέπει να ακολουθήσεις!
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.804
Κριτικές
20
Like
12.601
Πόντοι
4.546
Το θέμα πιστεύω έχει ενδιαφέρον !!

Ειδικά στη χώρα μας ( εν αντιθέσει με κάποιες άλλες χώρες ) οι άντρες εύκολα ''κολάνε'' με μια γυναίκα !!

Το άμεσο αποτέλεσμα είναι να γίνονται μουνόδουλοι !!

Πάμε λοιπον πάλι πίσω στα βασικά !!! Κυρίως για τα νέα παιδιά απο κάποιον που έχει γράψει πολλά χιλιόμετρα σε πολλά μέρη του πλανήτη !!

ΒΑΣΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ !!!

ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΣΕΒΕΣΑΙ (  ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΑΞΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ )  ΣΕ ΓΑΜΑΝΕ  !!!
ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΓΑΜΑΣ ΣΕ ΣΕΒΟΝΤΑΙ  ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΑΥΤΕΣ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΑΞΙΑ !!!

Κοντολογίς !!! Οταν σου αρέσει μια γυναίκα, αποφασίζεις και κάνεις την κίνησή σου.

Αν σου βγεί έχει καλώς !!!

ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΒΓΕΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΩΣ ΕΧΕΙ.
ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΕΟΝΤΑ ΣΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΣΑΣ !!


Για καμμιά ''πριγκηπέσα'' δεν αξίζει να χάσεις την ανδρική σου αξιοπρέπεια !!

Διότι παραφράζοντας τον Τσώρτσιλ ...
''Οποιος διαπραγματεύεται την αξιοπρέπειά του έναντι ενός μουνιού, θα χάσει εγγυημένα και το μουνί και την αξιοπρέπειά του''

Ανοίξτε το μυαλό σας και ξεκολάτε !!
Οταν κάποιος καταλαβαίνει ότι πάει να του δημιουργηθεί πωθημένο τότε καλό είναι να το πνίγει νωρίς !!
Για καμμιά ''πριγκηπέσα'' δεν αξίζει να χάσεις την ανδρική σου αξιοπρέπεια !!

*Διότι παραφράζοντας τον Τσώρτσιλ ...
''Οποιος διαπραγματεύεται την αξιοπρέπειά του έναντι ενός μουνιού, θα χάσει εγγυημένα και το μουνί και την αξιοπρέπειά του''

:hi:
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.804
Κριτικές
20
Like
12.601
Πόντοι
4.546
..λίγα λόγια και σωστά!
..το μεγαλύτερο απωθημένο μου,πανέμορφη πελάτισσα στο μαγαζί μου,χωρισμένη με 2 παιδιά και με χρήμα..ποτέ δεν εκδηλώθηκα..αυτή το'νιωθε κάθε που ερχόταν στο μαγαζί με τα παιδιά της ή μόνη..ένα βράδυ κάλεσε κι εμένα στο πάρτυ γενεθλίων της..η στάση μου ίδια..την άλλη μέρα μου τηλεφώνησε να μ'ευχαριστήσει,να μάθει αν πέρασα καλά και μου είπε πως ίσως θα'ταν καλά να πηγαίναμε για κανα καφέ..της είπα επί λέξη ''δε μπορώ να πάω μαζί σου για καφέ,ποτό ή οτιδήποτε άλλο..γιατί απλά σε γουστάρω αβάσταχτα πολύ για να σ'εχω απέναντί μου κι οχι στην αγκαλιά μου..''
..μείναμε 1 χρόνο μαζί..
Η γυναίκα,καραμούναρος..εγώ μετριομέτριος..την εξίταρε ο τρόπος που της έδειξα το πόσο με καύλωνε..

:respect: :worship:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
680
Πόντοι
96
ΒΑΣΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ !!!

ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΣΕΒΕΣΑΙ (  ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΑΞΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ )  ΣΕ ΓΑΜΑΝΕ  !!!
ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΓΑΜΑΣ ΣΕ ΣΕΒΟΝΤΑΙ  ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΑΥΤΕΣ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΑΞΙΑ !!!

Κοντολογίς !!! Οταν σου αρέσει μια γυναίκα, αποφασίζεις και κάνεις την κίνησή σου.

Αν σου βγεί έχει καλώς !!!

ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΒΓΕΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΩΣ ΕΧΕΙ.
ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΕΟΝΤΑ ΣΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΣΑΣ !!


Για καμμιά ''πριγκηπέσα'' δεν αξίζει να χάσεις την ανδρική σου αξιοπρέπεια !!

Διότι παραφράζοντας τον Τσώρτσιλ ...
''Οποιος διαπραγματεύεται την αξιοπρέπειά του έναντι ενός μουνιού, θα χάσει εγγυημένα και το μουνί και την αξιοπρέπειά του''

Ανοίξτε το μυαλό σας και ξεκολάτε !!
Οταν κάποιος καταλαβαίνει ότι πάει να του δημιουργηθεί πωθημένο τότε καλό είναι να το πνίγει νωρίς !!

Φιλε μου εχεις ΑΠΟΛΥΤΟ δικιο! Ευχαριστω το θεο που υπαρχεις στο μπουρδελοφορουμ και λες σοφες κουβεντες!
Δυστυχως ομως δεν ειναι παντα τοσο ευκολο αμα γουσταρεις τρελα καποια να τη γραψεις στα αρχιδια σου  :'(

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_1:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Μια μέρα που θα είναι καλοντυμένη ή ντυμένη προκλητικά και είσαστε μόνοι σας θα κάνεις τα εξής βήματα:

1) Θα εκφράσεις τον θαυμασμό σου για κάποια συγκεκριμένο ρούχο που φοράει (πουκάμισο, παντελόνι η φούστα) το οποίο καλύπτει το δυνατό της σημείο λέγοντάς της πόσο της πηγαίνει.

2) Εν συνεχεία θα της εκφράσεις τον θαυμασμό σου για το σημείο ή την περιοχή του σώματός της που έχει σχέση με το συγκεκριμένο ρούχο (στήθος, πόδια ή κώλος).

Αν τα παραπάνω τα κάνεις με ευγενικό και φυσικό τρόπο τότε να είσαι βέβαιος ότι αυτή θα σου ξεκαθαρίσει αμέσως αν και πόσο σε γουστάρει.

Για τα υπόλοιπα και την συνέχεια υποθέτω ότι δεν χρειάζεσαι επί πλέον συμβουλές. Αν σε γουστάρει θα σου δείξει αυτή τον δρόμο που πρέπει να ακολουθήσεις!

Πολλες τσοντες βλεπεις τυπε. :S :S :S
 

Επισκέπτης
Πολλες τσοντες βλεπεις τυπε. :S :S :S

Δεν ήμουν ποτέ ματάκιας αλλά άνθρωπος των έργων.

Αυτά που τον συμβούλεψα τα έχω κάνει στο παρελθόν με επιτυχία.

Ας τα κάνει και μετά ας μας πει το αποτέλεσμα.

 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Δεν ήμουν ποτέ ματάκιας αλλά άνθρωπος των έργων.

Αυτά που τον συμβούλεψα τα έχω κάνει στο παρελθόν με επιτυχία.

Ας τα κάνει και μετά ας μας πει το αποτέλεσμα.

Με αυτα τα γλυκαναλατα που του προτεινες θα γαμησει σιγουρα τυπε. :S :S :S


 

Συνημμένα

  • nice_girlfriend_o_1129471.jpg
    nice_girlfriend_o_1129471.jpg
    14,9 KB · Εμφανίσεις: 97

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
Με αυτα τα γλυκαναλατα που του προτεινες θα γαμησει σιγουρα τυπε. :S :S :S

η γκομενα σου σου ιακωβε ? σε λαθος θεμα την εβαλες. επρεπε να τη βαλεις στο  :   Γυμνές φωτογραφίες από τις κοπέλες / γυναίκες μας :S :S :S :S :S :S
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
η γκομενα σου σου ιακωβε ? σε λαθος θεμα την εβαλες. επρεπε να τη βαλεις στο  :   Γυμνές φωτογραφίες από τις κοπέλες / γυναίκες μας :S :S :S :S :S :S



τυπε εσυ γιατι γραφεις σε ενα θρεντ με γυναικες απωθημενα;    :think: :S :S :S
αφου εσενα το απωθημενο σου ειναι οι τραβελοι      :2funny: :2funny: :2funny: :gay: :effemine:
 

jerrybanana

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
124
Κριτικές
5
Like
275
Πόντοι
21
Μια συνεργάτιδα μου, μια μεσίτρια και μια γειτόνισά. Σε αυτές τις τρεις έχω αφιερώσει και τις περισσότερες μαλακίες...;-)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom