Νέα

Γυναίκες -απωθημενα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manos 91
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Τα απωθημένα σε ολα τα θέματα κάνουν κακό. Το πάθος κατα της λογικης
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.522
Κριτικές
12
Like
6.291
Πόντοι
2.646
Καλησπέρα παιδιά.Σας έχει τύχει να γουσταρετε ή να θελατε παλιότερα,μια γυναίκα πολύ, ωστόσο να μην καταφερατε να κάνετε σεξ μαζι της και να σας έχει μείνει απωθημενο μέχρι και σήμερα? Με όσες κι αν έχετε πάει?
τυπε,τους άντρες γιατί τους εξαιρείς;Εγω έχω απωθημένο πιπαλεκος
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.697
Πόντοι
606
Ένα κλασικό απωθημένο πολλών,να μην είσαι στους δημοφιλείς/αλητάμπουρες του σχολείου που γαμούσαν τις καλύτερες γκόμενες.

Όπως και το να σου κάτσει έστω μια φορά στη ζωή σου μουνάρα τουρίστρια σε διακοπές.

 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Ευτυχώς δεν έχω απωθημένο κάποια γυναίκα που δεν μου έκατσε. Καθώς όμως περνάνε τα χρόνια και μεγαλώνω, μετανιώνω για αυτές που μπορούσα να πηδήξω (μην πω ότι μου το δίνανε στο πιάτο) και δεν το έκανα.
ακριβως αυτο! Κολλουσα πολλες φορες για χαζους λογους και φοβομουν απορριψη. Θα ειχα φαει περισσοτερα μουνια σιγουρα!
 

pansexual

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2018
Μηνύματα
27
Like
13
Πόντοι
0
Μια ειναι η γκομενα που θεωρω οτι ειναι απιαστο ονειρο και εχει καβλωσει πολυ κοσμο...η Καιτη Γαρμπη..
 

hyena

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
183
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά.Σας έχει τύχει να γουσταρετε ή να θελατε παλιότερα,μια γυναίκα πολύ, ωστόσο να μην καταφερατε να κάνετε σεξ μαζι της και να σας έχει μείνει απωθημενο μέχρι και σήμερα? Με όσες κι αν έχετε πάει?

Όχι. Με μια που είχα κόλλημα στα 20 μου και δεν κατάφερα να κάνω τίποτα το ξεπέρασα με τον καιρό: Πήγα με άλλες. Μες τη ζωή είναι αυτά.
 
Εγγρ.
16 Μαρ 2018
Μηνύματα
37
Like
8
Πόντοι
0
Οσο πιο αδυναμος και λιγοτερο γαμιάς εισαι/ νιωθεις, τοσο πιο ευκολα μπορει να φας κολλημα...

Οι τυποι που γαμουν αβερτα (εννοω κανονικες γκομενες, οχι επι πληρωμη), παυουν να νιωθουν το οτιδηποτε για την οποιαδηποτε.

Και ειναι φυσιολογικο:
Αν τρως καθε μερα παστιτσιο, δεν ειναι το ιδιο με το να 'ρθεις κοντα σε ενα λαχταριστο πιατο παστιτσιο μετα απο νηστεια 40 ημερων.

Προσωπικα, δε νομιζω οτι μπορεις να κανεις κατι για να ξεπερασεις μια γυναικα.

Το μόνο που μπορεις να κανεις ειναι ν' ασχοληθεις με τον εαυτο σου και να αποκτησεις πιο ισχυρο αυτοσεβασμο. Μετα, εμμεσα, ξεπερνας και τη γυναικα.

ΥΓ- Τα ατομα που ειναι ορθολογικα και πατανε γερα στα ποδια τους ερωτευονται δυσκολα ή καθολου.

ΥΓ2- Οταν λεω για ερωτα, δεν μιλαω για την "κωλαρα" της μίας και την "πατουρα" της αλλης. Αυτο σε σχεση με προαναφερθεντα comments που βρισκονταν σε άλλο μηκος κυματος.
Ετσι απλα ειναι φιλε μου και συμφωνω
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
799
Κριτικές
14
Like
597
Πόντοι
2.077
Μια ειναι η γκομενα που θεωρω οτι ειναι απιαστο ονειρο και εχει καβλωσει πολυ κοσμο...η Καιτη Γαρμπη..

μήπως να το ξανασκεφτείς ???

images

 

charout

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
564
Like
37
Πόντοι
6
Ναι ειχα κολησει με μια γυναικα ,οταν εκοψα τον αγοραιο ερωτα,με ισχυρη δοση μουνοδουλιασηςκαι μεγαλης μαλακιας του εγκεφαλου,ωσπου βρεθηκα στην γερμανια σε ενα στουντιο με καποιο φιλο.Ε!!αυτο ηταν βγηκα εξω και εβριζα τον εαυτο μου,<<μα καλα ποσο μαλακας εισαι ελεγα στον εαυτο μου>> .Τι μονολογεις με ρωτησε ο φιλος ,και του ειπα την ιστορια,μου απαντησε φιλε γιαυτο υπαρχουν οι τανες,σε οποια βαθμιδα θελεις (μπουρδελο,στουντιο,βιζιτα κ.α.) σκεψου οτι η γυναικα δεν εχει τοσο ευκολα αυτην την επιλογη γιαυτο στολιζεται ,φτιαχνεται,κ.τ.λ.να μην σου πω οτι αυτες θα επρεπε να ειναι κυνηγοι και οχι εμεις,γιαυτο μην σκας και απολαυσε αυτα που σου δινει η ζωη.Αφου ξεκολησα με την βλαμενη ,αρχισε να με πλησιαζει αυτη (που ειχα κολησει)διακριτικα και ομορφα ,της ειπα <<σαλτα και γαμη...παλιοπατσαβουρα>>Απο κοινο φιλο εμαθα οτι το εχει μετανιωσει ,του απαντησα ,φιλε βρισκω πολυ καλυτερες στην φυλης με ενα εικοσαρικο
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.675
Πόντοι
1.706
Οσο πιο αδυναμος και λιγοτερο γαμιάς εισαι/ νιωθεις, τοσο πιο ευκολα μπορει να φας κολλημα...

Οι τυποι που γαμουν αβερτα (εννοω κανονικες γκομενες, οχι επι πληρωμη), παυουν να νιωθουν το οτιδηποτε για την οποιαδηποτε.

Και ειναι φυσιολογικο:
Αν τρως καθε μερα παστιτσιο, δεν ειναι το ιδιο με το να 'ρθεις κοντα σε ενα λαχταριστο πιατο παστιτσιο μετα απο νηστεια 40 ημερων.

Προσωπικα, δε νομιζω οτι μπορεις να κανεις κατι για να ξεπερασεις μια γυναικα.

Το μόνο που μπορεις να κανεις ειναι ν' ασχοληθεις με τον εαυτο σου και να αποκτησεις πιο ισχυρο αυτοσεβασμο. Μετα, εμμεσα, ξεπερνας και τη γυναικα.

ΥΓ- Τα ατομα που ειναι ορθολογικα και πατανε γερα στα ποδια τους ερωτευονται δυσκολα ή καθολου.

ΥΓ2- Οταν λεω για ερωτα, δεν μιλαω για την "κωλαρα" της μίας και την "πατουρα" της αλλης. Αυτο σε σχεση με προαναφερθεντα comments που βρισκονταν σε άλλο μηκος κυματος.

Τύπε μου, ορθά ομιλείς.
Μέχρι και ο Κλιντ συμφωνεί!

e30b9ddcb23c9ffaedd7894438b35b34.png

 

Λάχης

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Αφου ξεκολησα με την βλαμενη ,αρχισε να με πλησιαζει αυτη (που ειχα κολησει)διακριτικα και ομορφα ,της ειπα <<σαλτα και γαμη...παλιοπατσαβουρα>>

Καλά έκανες σκέφτηκες με το πάνω κεφάλι, και εγώ αποκλειεται να δώσω σημασία σε μια που εκδηλώθηκα με απέρριψε και μετά με ξαφνικά με θυμήθηκε. Προτιμω να πάω σε στούντιο.

 
OP
OP
M

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Όχι βέβαια. Αυτές που δεν μου κάτσανε είναι σαν να μην υπήρξαν.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Απωθημένα όχι αλλά μου έχει τύχει να φάω κόλλημα με γκόμενα σε περίοδο "ανομβρίας". Εμφανίστηκε ξαφνικά στη ζωή μου μέσω κοινού γνωστού και με είχε αρχίσει στα κρύο-ζέστη και τα τιζαρίσματα και με είχε ψιλοτρελάνει! Μετά από καιρό έμαθα ότι μ έπαιζε πουστιές με αυτή ο "φίλος" μου(σαν να βαζε λόγια σαν να με δυσφημούσε) και γι αυτό το πράγμα μαζί της είχε γαμηθεί!Προφανώς ο "φίλος" την γούσταρε και δεν μπορούσε να δεχθεί ότι αυτή έλκεται από εμένα.. Την σκεφτόμουνα για αρκετούτσικο καιρό γιατί ήταν και καλό μουνί, αλλά είχε θέματα ψυχολογικά με το να μην ξέρει τι θέλει και πολύ ζόρικα γαμήσιμη!
 
OP
OP
M

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6
Απωθημένα όχι αλλά μου έχει τύχει να φάω κόλλημα με γκόμενα σε περίοδο "ανομβρίας". Εμφανίστηκε ξαφνικά στη ζωή μου μέσω κοινού γνωστού και με είχε αρχίσει στα κρύο-ζέστη και τα τιζαρίσματα και με είχε ψιλοτρελάνει! Μετά από καιρό έμαθα ότι μ έπαιζε πουστιές με αυτή ο "φίλος" μου(σαν να βαζε λόγια σαν να με δυσφημούσε) και γι αυτό το πράγμα μαζί της είχε γαμηθεί!Προφανώς ο "φίλος" την γούσταρε και δεν μπορούσε να δεχθεί ότι αυτή έλκεται από εμένα.. Την σκεφτόμουνα για αρκετούτσικο καιρό γιατί ήταν και καλό μουνί, αλλά είχε θέματα ψυχολογικά με το να μην ξέρει τι θέλει και πολύ ζόρικα γαμήσιμη!
Σορρυ φίλε, αλλα ο φίλος σου ήταν φίδι.
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
Το θέμα πιστεύω έχει ενδιαφέρον !!

Ειδικά στη χώρα μας ( εν αντιθέσει με κάποιες άλλες χώρες ) οι άντρες εύκολα ''κολάνε'' με μια γυναίκα !!

Το άμεσο αποτέλεσμα είναι να γίνονται μουνόδουλοι !!

Πάμε λοιπον πάλι πίσω στα βασικά !!! Κυρίως για τα νέα παιδιά απο κάποιον που έχει γράψει πολλά χιλιόμετρα σε πολλά μέρη του πλανήτη !!

ΒΑΣΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ !!!

ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΣΕΒΕΣΑΙ (  ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΑΞΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ )  ΣΕ ΓΑΜΑΝΕ  !!!
ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΓΑΜΑΣ ΣΕ ΣΕΒΟΝΤΑΙ  ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΑΥΤΕΣ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΑΞΙΑ !!!

Κοντολογίς !!! Οταν σου αρέσει μια γυναίκα, αποφασίζεις και κάνεις την κίνησή σου.

Αν σου βγεί έχει καλώς !!!

ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΒΓΕΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΩΣ ΕΧΕΙ.
ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΕΟΝΤΑ ΣΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΣΑΣ !!


Για καμμιά ''πριγκηπέσα'' δεν αξίζει να χάσεις την ανδρική σου αξιοπρέπεια !!

Διότι παραφράζοντας τον Τσώρτσιλ ...
''Οποιος διαπραγματεύεται την αξιοπρέπειά του έναντι ενός μουνιού, θα χάσει εγγυημένα και το μουνί και την αξιοπρέπειά του''

Ανοίξτε το μυαλό σας και ξεκολάτε !!
Οταν κάποιος καταλαβαίνει ότι πάει να του δημιουργηθεί πωθημένο τότε καλό είναι να το πνίγει νωρίς !!
..λίγα λόγια και σωστά!
..το μεγαλύτερο απωθημένο μου,πανέμορφη πελάτισσα στο μαγαζί μου,χωρισμένη με 2 παιδιά και με χρήμα..ποτέ δεν εκδηλώθηκα..αυτή το'νιωθε κάθε που ερχόταν στο μαγαζί με τα παιδιά της ή μόνη..ένα βράδυ κάλεσε κι εμένα στο πάρτυ γενεθλίων της..η στάση μου ίδια..την άλλη μέρα μου τηλεφώνησε να μ'ευχαριστήσει,να μάθει αν πέρασα καλά και μου είπε πως ίσως θα'ταν καλά να πηγαίναμε για κανα καφέ..της είπα επί λέξη ''δε μπορώ να πάω μαζί σου για καφέ,ποτό ή οτιδήποτε άλλο..γιατί απλά σε γουστάρω αβάσταχτα πολύ για να σ'εχω απέναντί μου κι οχι στην αγκαλιά μου..''
..μείναμε 1 χρόνο μαζί..
Η γυναίκα,καραμούναρος..εγώ μετριομέτριος..την εξίταρε ο τρόπος που της έδειξα το πόσο με καύλωνε..
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
903
Like
3.629
Πόντοι
446
η γυναίκα μου είχε παρτουζωθει με τον πρωην της κ ένα φίλο του 4-5 φορές μου έχει εκμυστηρευτει
Εχω απωθημένο να παρτουζωθει κ μαζί μου αλλά δεν θέλει λέει η καριόλα
ο καθένας με το απωθημένο του λοιπόν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom