Νέα

Γυμνισμό κάνετε;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 651
  • Εμφανίσεις 122K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μανωλης Κρητικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2017
Μηνύματα
77
Κριτικές
25
Like
386
Πόντοι
290
Συμφωνω με τον συναγωνιστη. Αυτοι εκαναν γυμνισμο πιθανον πριν βγαλουμε τριχες στο πουλι. Αν δεν ενοχλουν οι ανθρωποι ολα καλα. Εκτος αν οταν ειδαν τον συναγωνιστη με το κοριτσι του κοιταγαν σαν πεινασμενοι μπας και βγαλει το μαγιο να παρουνε ματι.
Τρίχες στο πουλί? Οι μισοί δεν είχαν γεννηθεί όταν κάποιοι κάναμε γυμνισμό...
Όσον αφορά τους ενοχλητικούς, δεν έχει καμία σχέση με ηλικία...
 

PoutsaKaggelo

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
101
Like
47
Πόντοι
1
Θέλει κανείς να παμε γυμνισμό βενζίνη απο μισά... Βόλτα καφεδακι και καυλωμένοι στη παραλια διακριτικά
Να κανουμε ματι
 

michael69

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
81
Like
446
Πόντοι
20
Έκανα για πολλά χρόνια πιο παλιά εδώ στις παραλίες της Αττικής (λιμανάκια-χαμολια). Αλλά εδώ και λίγα χρόνια έχω σταματήσει να κάνω στην Αθήνα και κάνω μόνο στα νησιά ή στην επαρχία γενικότερα. Ο λόγος είναι ότι θα μου την έπεφταν οι αδελφές (παρόλο που τους σέβομαι αυτοί το έβρισκαν ευκαιρία να γίνονται όλο και πιο προκλητικοί φέρνοντας με σε δύσκολη θέση,ενώ τους είχα εξηγηθεί από την αρχή). Από την άλλη αν πήγαινα με γυναίκα και έκανα παιχνίδι μαζί της είχαμε και τους ματακηδες..
Θυμάμαι μια Κυριακή που είχα πάει από το πρωί μόνος μου και λίγο πιο περα καθόταν μια κοπέλα όπως μου άρεσε (με καμπύλες (cyrvy). Ο κόσμος ελάχιστος εκεινη την ώρα.Έπαιζαν ματιές οπότε πήγα και της μίλησα. Με τα πολλά μετά από ώρα άρχισαν να πέφτουν τα πρώτα φιλιά-χαδακια. Και ξαφνικά άρχισα να βλέπω κάποιες φάτσες να έρχονται προς τα εμάς ενώ υπήρχαν ένα σωρό βραχάκια να πάνε να κάτσουν . Να μην τα πολυλογω μετά από λίγο τα μαζέψαμε και φύγαμε για ξενοδοχείο. Και καλύτερα γιατί είμαι και νευρικός και θα άρπαζα κανέναν από κανά λαιμό.., αλλά και γιατί περάσαμε καλά στο χοτελ. Όμως εμάς μας την χάλασαν. Και αυτή είναι μόνο μία περίπτωση.
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
306
Κριτικές
2
Like
231
Πόντοι
21
Σπάσιμο μεγάλο...Το σκηνικό έγινε σε λιμανάκια η Χαμολιά;;;
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
Καλησπερα.Θα ηθελα να μου πειτε αν ξερετε καποια παραλια γυμνιστων στην Αθηνα που να μαζευει κυριως τουριστες και που μπορει να παιχτει παιχνιδι. Δεν εχω παει ποτε. Σαν ιδεα ομως μου αρεσει η φαση και αν παιχτει κατι εκει(σεξ, πιπα κλπ) με καποιο ζευγαρι στρειτ, ακομα καλυτερα. Φετον δεν με βλεπω να πηγαινω διακοπες (θα ηθελα πολυ να παω λαγανα και μαλια αλλα δυσκολο), οποτε ηθελα να παω σε παραλια γυμνιστων στην αθηνα να περασω ωραια

Οσοι ειναι ετοιμοι να σχολιασουν αρνητικα και να ειρωνευτουν περι γκει και τετοια, θα τους παρακαλουσα να ασχοληθουν με κατι αλλο. Αν εχουν κατι αλλο βεβαια να ασχοληθουν περα απο το συγκεκριμενο site. Αναφερομαι στους κλασικους τπους που πεταγονται σε ολα τα θεματα μονο και μονο για να ειρωνευτουν, τους οποιους τους βαρεθηκαμε ολοι.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Καλησπερα.Θα ηθελα να μου πειτε αν ξερετε καποια παραλια γυμνιστων στην Αθηνα που να μαζευει κυριως τουριστες και που μπορει να παιχτει παιχνιδι. Δεν εχω παει ποτε. Σαν ιδεα ομως μου αρεσει η φαση και αν παιχτει κατι εκει(σεξ, πιπα κλπ) με καποιο ζευγαρι στρειτ, ακομα καλυτερα. Φετον δεν με βλεπω να πηγαινω διακοπες (θα ηθελα πολυ να παω λαγανα και μαλια αλλα δυσκολο), οποτε ηθελα να παω σε παραλια γυμνιστων στην αθηνα να περασω ωραια

Οσοι ειναι ετοιμοι να σχολιασουν αρνητικα και να ειρωνευτουν περι γκει και τετοια, θα τους παρακαλουσα να ασχοληθουν με κατι αλλο. Αν εχουν κατι αλλο βεβαια να ασχοληθουν περα απο το συγκεκριμενο site. Αναφερομαι στους κλασικους τπους που πεταγονται σε ολα τα θεματα μονο και μονο για να ειρωνευτουν, τους οποιους τους βαρεθηκαμε ολοι.

Τύπε έχει απαντηθεί το ερώτημά σου σε προηγούμενες σελίδες,αλλά προφανώς δεν διαβάσες πριν ποστάρεις οπότε δικαίως θα τραμπουκιστείς ενδεχομένως από κάποιους μύστες.Τέλος πάντων εφόσον δεν παίζουν ευρώ εγώ σου προτείνω γ' λιμανάκια βουλιαγμένης και μαύρο λιθάρι.
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
Τύπε έχει απαντηθεί το ερώτημά σου σε προηγούμενες σελίδες,αλλά προφανώς δεν διαβάσες πριν ποστάρεις οπότε δικαίως θα τραμπουκιστείς ενδεχομένως από κάποιους μύστες.Τέλος πάντων εφόσον δεν παίζουν ευρώ εγώ σου προτείνω γ' λιμανάκια βουλιαγμένης και μαύρο λιθάρι.

Θα φαω πολλη ωρα να διαβαζω ολα τα σχολια. Πιο ευκολο ειναι να μου απαντησει καποιος. Παρολα αυτα θα ηθελα να πω οτι ψαχνω καποια πραλια γυμνιστων που να μαζευει τουριστες και στρειτ. Δεν πολυψηνομαι για τιγκα στους γκει και ειδικα τους μεγαλους. Προτιμω να περασω ωραια μιας και δεν θα παω διακοπες.
 

lithium

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2013
Μηνύματα
46
Like
58
Πόντοι
0
Είχα πάει σε μια παραλία γυμνιστών σήμερα στην Αττική, πολύ λίγος κόσμος.
Α' σκηνικό:
Σε μια φάση έρχονται 3 κοπέλες γύρω στα 25. Βγάζουν τα ρούχα κάνουν την πρώτη βουτιά, εγώ εκείνη την ώρα κολυμπούσα στα βαθιά. Βγαίνοντας βλέπω έναν τύπο ντυμένο να κάθεται πάνω από την παραλία και να παίρνει μάτι, κάνοντας ότι αγναντεύει τη θάλασσα. Σηκώνομαι και τον καρφώνω χωρίς να του πω κάτι, μπας και την κάνει. Περνάει κανα 10-λεπτο εκεί αυτός. Μόλις βγαίνουν οι κοπέλες από τη θάλασσα γυρνάω, τον κοιτάω και τον βλέπω με το κινητό στο χέρι να πάει να βγάλει φωτό τις κοπέλες. Σηκώνομαι να πάω προς το μέρος του, έφυγε τρέχοντας.
Β' σκηνικό:
Λίγα λεπτά αργότερα, σκάει ένας εξηντάρης, στήνει ομπρέλα στα 5 μέτρα από τις κοπέλες και κάθεται σε καρέκλα που είχε φέρει μαζί του. Την καρέκλα την έβαλε όχι προς τη θάλασσα αλλά προς τις κοπέλες και ανοίγει τα πόδια επειδικτικά. Μετά από λίγο αρχίζει να ψιλοχαιδεύει τον πούτσο του επειδικτικά προς τις κοπέλες οι οποίες δεν τον κοιτούσαν καν. Εντωμεταξύ φύσαγε και με το ένα χέρι κράταγε την ομπρέλα και με το άλλο τον έπαιζε. Εντωμεταξύ είχε έρθει και ένας νεαρός άξεστος κι αυτός και έκανε το ίδιο 5 μέτρα αλλά από την άλλη πλευρά.
Το happy end: Σε κάποια φάση γυρνάει η μια κοπέλα και λέει στο γέρο "μπορείς να σταματήσεις αυτό που κάνεις γιατί νοιώθω άβολα;" Μετά από 5 λεπτά γέρος και νέος σηκωθήκανε και φύγανε. Με το που φύγανε ηρεμήσαμε και συνεχίσαμε το μπανάκι μας.  :sunglasses:
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.622
Κριτικές
49
Like
5.189
Πόντοι
7.636
Είχα πάει σε μια παραλία γυμνιστών σήμερα στην Αττική, πολύ λίγος κόσμος.
Α' σκηνικό:
Σε μια φάση έρχονται 3 κοπέλες γύρω στα 25. Βγάζουν τα ρούχα κάνουν την πρώτη βουτιά, εγώ εκείνη την ώρα κολυμπούσα στα βαθιά. Βγαίνοντας βλέπω έναν τύπο ντυμένο να κάθεται πάνω από την παραλία και να παίρνει μάτι, κάνοντας ότι αγναντεύει τη θάλασσα. Σηκώνομαι και τον καρφώνω χωρίς να του πω κάτι, μπας και την κάνει. Περνάει κανα 10-λεπτο εκεί αυτός. Μόλις βγαίνουν οι κοπέλες από τη θάλασσα γυρνάω, τον κοιτάω και τον βλέπω με το κινητό στο χέρι να πάει να βγάλει φωτό τις κοπέλες. Σηκώνομαι να πάω προς το μέρος του, έφυγε τρέχοντας.
Β' σκηνικό:
Λίγα λεπτά αργότερα, σκάει ένας εξηντάρης, στήνει ομπρέλα στα 5 μέτρα από τις κοπέλες και κάθεται σε καρέκλα που είχε φέρει μαζί του. Την καρέκλα την έβαλε όχι προς τη θάλασσα αλλά προς τις κοπέλες και ανοίγει τα πόδια επειδικτικά. Μετά από λίγο αρχίζει να ψιλοχαιδεύει τον πούτσο του επειδικτικά προς τις κοπέλες οι οποίες δεν τον κοιτούσαν καν. Εντωμεταξύ φύσαγε και με το ένα χέρι κράταγε την ομπρέλα και με το άλλο τον έπαιζε. Εντωμεταξύ είχε έρθει και ένας νεαρός άξεστος κι αυτός και έκανε το ίδιο 5 μέτρα αλλά από την άλλη πλευρά.
Το happy end: Σε κάποια φάση γυρνάει η μια κοπέλα και λέει στο γέρο "μπορείς να σταματήσεις αυτό που κάνεις γιατί νοιώθω άβολα;" Μετά από 5 λεπτά γέρος και νέος σηκωθήκανε και φύγανε. Με το που φύγανε ηρεμήσαμε και συνεχίσαμε το μπανάκι μας.  :sunglasses:
που έχει στην Αθήνα;συγνώμη είμαι άσχετος...Μια μόνο πες...
 

tsolias21cm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2019
Μηνύματα
380
Like
4.358
Πόντοι
441
Γυμνισμό πάντα και γαμίσια LIVE !!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Είχα πάει σε μια παραλία γυμνιστών σήμερα στην Αττική, πολύ λίγος κόσμος.
Α' σκηνικό:
Σε μια φάση έρχονται 3 κοπέλες γύρω στα 25. Βγάζουν τα ρούχα κάνουν την πρώτη βουτιά, εγώ εκείνη την ώρα κολυμπούσα στα βαθιά. Βγαίνοντας βλέπω έναν τύπο ντυμένο να κάθεται πάνω από την παραλία και να παίρνει μάτι, κάνοντας ότι αγναντεύει τη θάλασσα. Σηκώνομαι και τον καρφώνω χωρίς να του πω κάτι, μπας και την κάνει. Περνάει κανα 10-λεπτο εκεί αυτός. Μόλις βγαίνουν οι κοπέλες από τη θάλασσα γυρνάω, τον κοιτάω και τον βλέπω με το κινητό στο χέρι να πάει να βγάλει φωτό τις κοπέλες. Σηκώνομαι να πάω προς το μέρος του, έφυγε τρέχοντας.
Β' σκηνικό:
Λίγα λεπτά αργότερα, σκάει ένας εξηντάρης, στήνει ομπρέλα στα 5 μέτρα από τις κοπέλες και κάθεται σε καρέκλα που είχε φέρει μαζί του. Την καρέκλα την έβαλε όχι προς τη θάλασσα αλλά προς τις κοπέλες και ανοίγει τα πόδια επειδικτικά. Μετά από λίγο αρχίζει να ψιλοχαιδεύει τον πούτσο του επειδικτικά προς τις κοπέλες οι οποίες δεν τον κοιτούσαν καν. Εντωμεταξύ φύσαγε και με το ένα χέρι κράταγε την ομπρέλα και με το άλλο τον έπαιζε. Εντωμεταξύ είχε έρθει και ένας νεαρός άξεστος κι αυτός και έκανε το ίδιο 5 μέτρα αλλά από την άλλη πλευρά.
Το happy end: Σε κάποια φάση γυρνάει η μια κοπέλα και λέει στο γέρο "μπορείς να σταματήσεις αυτό που κάνεις γιατί νοιώθω άβολα;" Μετά από 5 λεπτά γέρος και νέος σηκωθήκανε και φύγανε. Με το που φύγανε ηρεμήσαμε και συνεχίσαμε το μπανάκι μας. :sunglasses:
Οι κοπέλες δεν ήταν μαζί σου απ όσο καταλαβαίνω από τα γραφόμενά σου

Επομένως τι σε ένοιαζε αν τις παίρνουν μάτι

Δε βγάζει νόημα

Κι επίσης:Ωραία έφυγε ο ανταγωνισμός και σου άδειασε το πεδίο ελεύθερο.Πώς εκμεταλλεύτηκες την ευκαιρία?

Ή πήρες κι εσύ μάτι διακριτικά και τέλος?
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.859
Πόντοι
6.585
Μέσα Ιούλη κ με μιλφ γνωριμία από Tinder πάμε για μπάνιο σε καβάτζα εκτός Αττικής. Η παραλία σε 3 τμήματα, καθόμαστε στο μεσαίο με βραχάκια να την ορίζουν κ να σε "προσατεύτουν" οπτικά. Υπολογίστε το πλάτος της μεσαίας παραλίας 3 με 4 μέτρα. Δεξιά κ αριστερά υπάρχουν εκατέρωθεν μικρές παραλίες, 50μ η κάθε παραλία. Στην δεξιά τέρμα ήταν ένας τύπος μόνος του που δεν έδειξε αρχικά να "ενοχλείται".

Εκεί που κάνουμε μπάνιο με την τύπισα, μέσα σε 10' το πολύ, σκάνε καμιά 7-8 μπακούρια, ο καθένας μεμονομένος. Το αποκορύφωμα, ένας από αυτούς, 55άρης+, ήρθε κ πάρκαρε στην δική μας μεριά, στην παραλία των 3-4 μέτρων...

Τα άκουσε τα σκολιανά του κ φύγαμε...
Ο μοναχικός τύπος πρέπει να "μας έδωσε" .. Αν δεν έπεφτε σύρμα, δεν θα μαζεύονταν τυχαία τόσα άτομα, σε τόσο λίγο διάστημα.

Το ωραίο της υπόθεσης είναι ότι μετά από 20᾽που ξαναπέρασα από την παραλία, κοιτώντας την από πάνω είχαν εξαφανιστεί ΑΠΑΝΤΕΣ ... (πέραν του .. "θαλαμοφύλακα").. μου έκανε εντύπωση ότι δεν υπήρχαν αμάξια παρκαρισμένα, ενώ όταν φύγαμε είχε μπόλικα για αυτό κ σταμάτησα να τσεκάρω από ψηλά...
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
38
Like
4.934
Πόντοι
2.696
Στην Αθήνα με εύκολη πρόσβαση μόνο το ΚΑΠΕ αξίζει.Φέτος δεν έχω πάει ακόμα,αλλά φίλος μου που πήγε εχθές μόνος του μου είπε ότι ήταν καλά.Ήταν 3-4 ζευγάρια και 5-6 μεμονωμένοι αλλά το καλό είναι ότι δε γίνονται μαλακίες.Τουλάχιστον δεν είχα δει ποτέ εγώ και ο φίλος μου που πάει κάποιες φορές επειδή έχει εξοχικό σε μια περιοχή κοντά.Αλλά το κακό είναι ότι πάνε πολλοί από τη δίπλα παραλία να κάνουν μπάνιο με μαγιό.Φυσικά έχουν δικαίωμα,δεν τους λέει κανείς τίποτα,αλλά είναι ανοησία.Ο φίλος μου πάντως μού είπε ότι στην κανονική παραλία είχε πολλές όμορφες γυναίκες και μόνες τους.Ένας λόγος που δεν πάνε στην παραλία γυμνιστών,είναι επειδή ακούν/διαβάζουν για τις μαλακίες που γίνονται από κάποιους και φοβούνται.Και δεν τις παρεξηγώ,η κοινωνία δεν είναι αγαθή,ιδίως τα τελευταία χρόνια.
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.843
Like
27.249
Πόντοι
5.906
Στην Αθήνα με εύκολη πρόσβαση μόνο το ΚΑΠΕ αξίζει.Φέτος δεν έχω πάει ακόμα,αλλά φίλος μου που πήγε εχθές μόνος του μου είπε ότι ήταν καλά.Ήταν 3-4 ζευγάρια και 5-6 μεμονωμένοι αλλά το καλό είναι ότι δε γίνονται μαλακίες.Τουλάχιστον δεν είχα δει ποτέ εγώ και ο φίλος μου που πάει κάποιες φορές επειδή έχει εξοχικό σε μια περιοχή κοντά.Αλλά το κακό είναι ότι πάνε πολλοί από τη δίπλα παραλία να κάνουν μπάνιο με μαγιό.Φυσικά έχουν δικαίωμα,δεν τους λέει κανείς τίποτα,αλλά είναι ανοησία.Ο φίλος μου πάντως μού είπε ότι στην κανονική παραλία είχε πολλές όμορφες γυναίκες και μόνες τους.Ένας λόγος που δεν πάνε στην παραλία γυμνιστών,είναι επειδή ακούν/διαβάζουν για τις μαλακίες που γίνονται από κάποιους και φοβούνται.Και δεν τις παρεξηγώ,η κοινωνία δεν είναι αγαθή,ιδίως τα τελευταία χρόνια.
Δυστυχώς με τα ναυάγια που κυκλοφορούν, πολλά από εδώ μέσα όπως έχεις δει,οι παραλιες γυμνιστων στην Αττική μετατρέπονται σε πεδιο δράσης ανεγκεφαλων επιδειξιων!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom