Νέα

Γυμνισμό κάνετε;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 686
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Ωραία τα κορασια τυπε!!
Γενικά όσες φορές είχα κάνει γυμνισμό έβλεπα τα μουνακια πιο όμορφα από ότι αν τα έβλεπα στην κανονικότητα.. Μειώνονταν οι αναστολές και γενικά φαίνονταν πιο όμορφα.

Η ιδια ειναι σε ολες τις φωτογραφιες συντροφε. Οσο για αυτο που λες δικιο εχεις ετσι το βλεπω και γω...
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925
Τα γυμνά σώματα στην παραλία είναι πάντα πιο όμορφα.
 

Ntiknik

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
0
οποτε μπορουμε και μασ το επιτρεπουν οι περιστασεις κανουμε. συνηθως στις διακοπες. κουφονησια σικινο λεμε για αυγουστο φετος. θα δουμε!
 

PoutsaKaggelo

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
101
Like
47
Πόντοι
1
Γουσταρει κανεις να παμε μαζί γυμνισμό κινητά η κάπου που να μαζευει νέα ζευγάρια; για μάτι η μην γίνει κανα σκηνικό. Παρτουζα. Όποιος θέλει μήνυμα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
124
Like
6.585
Πόντοι
5.097
Τρίτη 09/06 απόγευμα ήμουν με την δικιά μου στον Αγ.Νικόλαο Αναβύσσου  :heavymetalbig: :heavymetalbig:.Λίγο πριν φτάσεις στην παραλία των γυμνιστών υπήρχε ένα μισοβυθισμένο ιστιοπλοικό  :S :S.Φτάνοντας στην παραλία πέτυχα 2 σιχαμένα γερόντια,2 αδιάφορους τυπάδες κι έναν χοντρό αηδιαστικό τύπο ο οποίος είχε βάλει δαχτυλίδι στην πούτσα του και προσπαθούσε μάταια να την σηκώσει  :jerking: :jerking: :jerking: :headbang: :headbang: :headbang:.Σε κάποια στιγμή έσκασε μύτη ένα ζευγάρι στο μονοπάτι αλλά απλά κοίταξε προς την παραλία και αποχώρησε  :think: :think:.Μετά από λίγο φύγαμε κι εμείς και συνεχίσαμε για στους κολπίσκους στο Μαύρο Λιθάρι.Στον πρώτο κολπίσκο μια παρέα με 5 ελλεινίδες έκαναν μπάνιο με μαγιό  :jerking: :jerking: :jerking: και είχαν κι έναν δροσερό στην παρέα τους. Στους επόμενους κολπίσκους μόνο δροσεροί και κάποιοι ματάκηδες που προσπαθούσαν να δουν πάνω από τα βράχια  :jerking: :jerking:.Κάτσαμε μέχρι το ηλιοβασίλεμα και φύγαμε χωρίς να παιχτεί κάποια φάση  :rockon: :rockon:
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.865
Πόντοι
6.585
αυτοί οι ματάκηδες, μεροκάματο κανονικό λέμε .. πως την παλεύουν όλη μέρα πάνω κάτω ..
 

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
99
Like
162
Πόντοι
0
Το κακο ειναι οτι καινα ψησεις τη γυναικα που μπορει να ψιλοκομπλαρει, θα την ξενερωσουν αν κοιτανε σαν λιγουρια και δεν θα θελει ουτε να ακουσει ξανα. Δεν ειναι καν διακριτικοι.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.928
Κριτικές
14
Like
3.720
Πόντοι
2.777

εδώ και 22 χρόνια αποκλειστικά, εκτός κι αν είμαι καλεσμένος σε τίποτε παραλίες που έχει ντυμένους κι οικογένειες και τέτοια οπότε βάζω ρούχα.

Με τους ματάκηδες ...
την πηδάω σε παραλία, απομονωμένη, ψυχή άνθρωπος τίποτε...σκάει λοιπόν καϊκάκι στα 300 μέτρα, μένει, την έχω πισωκολλητά και δίνω πόνο, το καϊκι έρχεται πιο κοντά, κατσικώνεται στα 50 μέτρα και βγαίνουν Αιγύπτιοι κι ο καπετάνιος με μπυρίτσα, live show. Η δικιά μου έχει φτιαχτεί με το δημόσιο του γεγονότος και λυσσάει.
Στο τέλος είχαμε κι επευφημίες.

Σε άλλη φάση τους έχω πάρει με πέτρες.
Είναι ηλίθιο να χαζεύεις ντυμένος σε παραλία γυμνών τους γυμνούς. Αλλά αν είσαι κακομοίρογλου κι αγάμητος τι άλλο να κάνεις;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
124
Like
6.585
Πόντοι
5.097
Επίσης να προσθέσω ότι πήρα καφέ από το LOCA BEACH BAR που είναι στην παραλία του Αγ.Νικολάου και μου τον χρέωσαν 3,5 ευρώ σε πλαστικό για take away  :jerking: :jerking: :jerking: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:.Το μπιτς μπαρ άδειο,δεν καθόταν ψυχή για καφέ και στις ξαπλώστρες ήταν 3-4 άτομα  :headbaning2: :headbaning2:. Με τέτοιες τιμές να το κλείσουν το ρημάδι και να μην ξαναπατήσει κανείς.Εγώ πήγα την τρίτη 09/06 απόγευμα κατά τις 17:00 και αν δεν είχα έντονη επιθυμία για καφέ θα της έλεγα της μαλάκως που μου τον έφτιαξε με 3,5 ευρώ πιες τον εσύ  :birdman: :birdman: :birdman:.Τέλος πάντων πρώτη και τελευταία,ενημέρωσα για να το αποφύγετε οι υπόλοιποι  :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.946
Πόντοι
2.696
Φτάνοντας στην παραλία πέτυχα 2 σιχαμένα γερόντια

Σας πείραξαν;Αν όχι ποιο το πρόβλημα;Στις παραλίες γυμνιστών δεν πας να δεις τους άλλους.Πας να απολαύσεις τη θάλασσα και τον ήλιο γυμνός.Το ίδιο δικαίωμα έχουν και αυτοί όπως εσύ πού είσαι νεότερος.Αυτή η εντύπωση που έχουν μερικοί ότι στις παραλίες θα βρεις το θεόμουνο,που θα το γαμήσεις κιόλας,έχουν καταφέρει να γεμίζουν οι παραλίες άτομα που πάνε μόνο για μάτι και γίνονται ενοχλητικοί
 

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
99
Like
162
Πόντοι
0
Συμφωνω με τον συναγωνιστη. Αυτοι εκαναν γυμνισμο πιθανον πριν βγαλουμε τριχες στο πουλι. Αν δεν ενοχλουν οι ανθρωποι ολα καλα. Εκτος αν οταν ειδαν τον συναγωνιστη με το κοριτσι του κοιταγαν σαν πεινασμενοι μπας και βγαλει το μαγιο να παρουνε ματι.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.664
Πόντοι
4.365
Διακριτικοτητα  παλικαρια... κ ολοι θα περναμε καλα!!! Τοσο απλο!

Σκηνικο...
Εχω παει με γκομενακι σε καποια βραχια..στην παραλιακη.. εχουμε αραξει γυμνοι..
ξεκιναμε παιχνιδι.. πιπουλα.. κλπ.. σε καποια φαση κολυμπαγε ενα παλικαρι.. περναει απο μπροστα μας...μας βλεπει..κ συνεχιζει κ σταματαει 10μετρα παρακατω..και παιρνει το ματακι του! Ολα καλα εμεις.. No problem.. συνεχιζουμε.. καθεται το μωρακι επανω μ κ δινουμε πονο.. Βλεπω με την ακρη του ματιου μου ενα μπαρμπα που πλησιαζει πεζος απο τα βραχια...!Σταματαει κ αυτος λιγο πιο περα.. κ κοιταει..!!Δεν περνανε 2 λεπτα κ ερχεται ο παπαρας κ μπαστακονεται στα 3-4 μετρα... κ δεν φτανει αυτο.. αρχιζει κ παιζει το ψωφιο πουλακι του...!!!! :headbang: 
Ε...αυτο ηταν.. τον ειδε η γκομενα.. ξενερωσε..οπως κ εγω.. κ σταματησαμε!!!
Μετα ειδα το παλικαρι που βγηκε κ εχωσε κατι μπινελικια στον μπαρμπα...!! :2funny:

Για αυτο...οσοι πατε για ματακι.. να ειστε διακριτικοι..κ δεν θα χασετε!!
 

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
99
Like
162
Πόντοι
0
Εχει διαφορά το τυχαίο μαρι απο τον κατ εξακολουθηση αρρωστο ματακια που θα κολλησει τη μουρη του στο τζαμι του αυτοκινητου. Στη μια περιπτωση ειναι το νορμαλ, ειδα μια καυλα φαση και πολυ διακριτικα ΑΝ μπορω κοβω κινηση και στην αλλη μπαστακωνομαι ολη μερα γιατι ειμαι αρρωστος οπου φυσικα ολα τα περιμενεις. Νομιζω οτι τυποι σαν τον μπαρμπα που περιεγραψες, χρειαζονται γιατρο.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
124
Like
6.585
Πόντοι
5.097
Σας πείραξαν;Αν όχι ποιο το πρόβλημα;Στις παραλίες γυμνιστών δεν πας να δεις τους άλλους.Πας να απολαύσεις τη θάλασσα και τον ήλιο γυμνός.Το ίδιο δικαίωμα έχουν και αυτοί όπως εσύ πού είσαι νεότερος.Αυτή η εντύπωση που έχουν μερικοί ότι στις παραλίες θα βρεις το θεόμουνο,που θα το γαμήσεις κιόλας,έχουν καταφέρει να γεμίζουν οι παραλίες άτομα που πάνε μόνο για μάτι και γίνονται ενοχλητικοί

Τύπε εμένα τα γερόντια στην παραλία χαλάνε την αισθητική μου,είναι τόσο απλό.Σαν να βλέπεις μια θάλασσα γεμάτη φυσαλίδες και αντικείμενα,θα πας να βουτήξεις???
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
124
Like
6.585
Πόντοι
5.097
Πρωτοφανές σκηνικό μου έτυχε χθες Κυριακή 14/06 σε απομονωμένη παραλία της Σαλαμίνας (στους κολπίσκους ενδιαμέσα Κολώνες και Σατερλι για όσους ξέρουν).Είχα πάει με την κοκκινομάλλα μιλφάρα μου στον κολπίσκο όπου συνήθως κάνουν γυμνισμό και είχαμε έντονη διάθεση για παιχνίδι  :wanker: :wanker: :pipa1: :zfuck: :heavymetalbig: :heavymetalbig:.Γύρω στις 13:00 που φτάσαμε πετύχαμε άλλο ένα ζευγάρι που είχαμε ξανασυναντήσει άλλη μια φορά,με μια μελαχροινή 50αρα κυρία που απλά έκανε τοπλες κι έναν 45αρη τύπο με τα δόντια του κόμη δράκουλα  :S :S ο οποίος έκανε γυμνιμσό.Αφού κάναμε τις βουτιές μας αράξαμε στον μικρό κολπίσκο και αρχίσαε να φασωνόμαστε. Ξαφνικά εκεί που η δικιά μου μαλάκιζε τον πούτσο μου αρχίζει και φωνάζει η τύπισσα ότι αυτό που κάνουμε είναι προσβλητικό και να σταματήσουμε και πως σε αυτήν παραλία απλά κάνουν το μπάνιο τους και δεν θέλουν οι υπόλοιποι να βλέπουν παιχνίδια  :S :S :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:.Η τύπισσα έκανε σαν να είχα πάει να την βιάσω και μαζί με τον δικό της μας πλησίασαν για λίγο και μας επιτέθηκαν λεκτικά  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:.Πραγματικά έπεσα από τα σύννεφα με όλα αυτά που έλεγαν τα οποία ποτέ δεν περίμενα να ακούσω από ζευγάρι που κάνει και το ίδιο γυμνισμό  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:.Τέλος πάντων,προτίμησα να μην αντιδράσω γιατί οι τύποι φάνηκαν κομπλεξικοί και αγάμητοι οπότε δεν είχε νόημα να μπω σε διάλογο μαζί τους.Μετά από λίγο απλά αποχωρήσαμε από την παραλία χωρίς να δοθεί συνέχεια  :rockon: :rockon: :rockon:.Η Σαλαμίνα πάντως χαρακτηρίζεται γενικά από τέτοιες αποτυχημένες φάτσες,μιας και πριν από καμιά βδομάδα όπου βρισκόμασταν και πάλι στην ίδια παραλία και ξεκινήσαμε παιχνίδι,ένας άνδρας που κολυμπούσε μόνος μόλις μας είδε να παίζουμε τα μάζεψε κι έφυγε σαν να παρεξηγήθηκε :think: :think:.Γενικά δεν μπορώ να εξηγήσω όλη αυτήν την μαλακισμένη νοοτροπία που έχουν στην Σαλαμίνα,γι αυτό και δεν αξίζει κανείς να έρθει για μπάνιο αφού οι περισσότεροι ψάχνονται για καβγάδες.Το ζευγάρι που ανέφερα το είχαμε ξαναπετύχει άλλη μια φορά όπου και πάλι είχαμε φασωθεί με την δικιά μου χωρίς όμως να αντιδράσουν. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom