Νέα

Γυμνισμό κάνετε;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 686
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.946
Πόντοι
2.696
Οι τσόντες που βλέπουν τους έχουν αποβλακώσει.Νομίζουν ότι οι παραλίες,τα γυμναστήρια,τα πάρκα,και ότι άλλο δουν είναι σκηνικά τσόντας και κάνουν ότι μαλακία τους έρθει...
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.338
Πόντοι
5.896
Καλησπερα.Θα ηθελα να μου πειτε αν ξερετε καποια παραλια γυμνιστων στην Αθηνα που να μαζευει κυριως τουριστες και που μπορει να παιχτει παιχνιδι. Δεν εχω παει ποτε. Σαν ιδεα ομως μου αρεσει η φαση και αν παιχτει κατι εκει(σεξ, πιπα κλπ) με καποιο ζευγαρι στρειτ, ακομα καλυτερα. Φετον δεν με βλεπω να πηγαινω διακοπες (θα ηθελα πολυ να παω λαγανα και μαλια αλλα δυσκολο), οποτε ηθελα να παω σε παραλια γυμνιστων στην αθηνα να περασω ωραια

Οσοι ειναι ετοιμοι να σχολιασουν αρνητικα και να ειρωνευτουν περι γκει και τετοια, θα τους παρακαλουσα να ασχοληθουν με κατι αλλο. Αν εχουν κατι αλλο βεβαια να ασχοληθουν περα απο το συγκεκριμενο site. Αναφερομαι στους κλασικους τπους που πεταγονται σε ολα τα θεματα μονο και μονο για να ειρωνευτουν, τους οποιους τους βαρεθηκαμε ολοι.
...μαγκα λαθος το πας! Οι παραλιες γυμνιστων (οσες μειναν δλδ) ΔΕΝ ειναι μπουρδελακια, ξεκινας με λαθος ιδεα κ προσεγγιση. Για γυμνισμο θα πας γτ γουσταρεις την ελευθερια και την αισθηση του γυμνου ΣΟΥ σωματος, στην παραλια και στην θαλασσα. Σε μια παραλια γυμνιστων υπαρχει διακριτικοτητα, σεβασμος, ηρεμια και κανεις δν ασχολειται με την παρτη σου! Εαν παιχτουν παιχνιδια? Ενδεχομενως, τα ιδια παιχνιδια που μπορουν να παιχτουν και σε μια παραλια ντυμενων, απλα εδω η φιλοσοφια και η ελευθεριοτητα μπορει να το κανει πιο ευκολο αλλα και παλι με διακριτικοτητα και εαν υπαρχει αμοιβαιο ενδιαφερον! Οι γυμνιστες ΔΕΝ ειμαστε και απαραιτητα swingers ή επιδειξιες! Εχε το αυτο στο μυαλο σου, πηγαινε, περασε καλα, απολαυσε την αμμο κ την θαλασσα και βγαλε το πηδημα κ την φαση απο'το μυαλο σου (αν κατσει απο μονο του, καλως αλλα δν ειναι αυτοσκοπος)!
Φιλικα :wink:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.430
Πόντοι
3.296
Κανω γυμνισμο στην παραλια της Φυλης!
:headbang2:
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.864
Like
27.384
Πόντοι
5.906
...μαγκα λαθος το πας! Οι παραλιες γυμνιστων (οσες μειναν δλδ) ΔΕΝ ειναι μπουρδελακια, ξεκινας με λαθος ιδεα κ προσεγγιση. Για γυμνισμο θα πας γτ γουσταρεις την ελευθερια και την αισθηση του γυμνου ΣΟΥ σωματος, στην παραλια και στην θαλασσα. Σε μια παραλια γυμνιστων υπαρχει διακριτικοτητα, σεβασμος, ηρεμια και κανεις δν ασχολειται με την παρτη σου! Εαν παιχτουν παιχνιδια? Ενδεχομενως, τα ιδια παιχνιδια που μπορουν να παιχτουν και σε μια παραλια ντυμενων, απλα εδω η φιλοσοφια και η ελευθεριοτητα μπορει να το κανει πιο ευκολο αλλα και παλι με διακριτικοτητα και εαν υπαρχει αμοιβαιο ενδιαφερον! Οι γυμνιστες ΔΕΝ ειμαστε και απαραιτητα swingers ή επιδειξιες! Εχε το αυτο στο μυαλο σου, πηγαινε, περασε καλα, απολαυσε την αμμο κ την θαλασσα και βγαλε το πηδημα κ την φαση απο'το μυαλο σου (αν κατσει απο μονο του, καλως αλλα δν ειναι αυτοσκοπος)!
Φιλικα :wink:
ΣΩΣΤΟΣ!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Odin_

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.865
Πόντοι
6.585
Ο φίλος μου πάντως μού είπε ότι στην κανονική παραλία είχε πολλές όμορφες γυναίκες και μόνες τους
από παλιά έτσι ήταν αυτή η παραλία .. πάντα μάζευε ωραίο κόσμο όσα χρόνια την θυμάμαι (την πρώτο ανακάλυψα το 1997). Και πολλές κοπέλες μόνες τους, ή δύο μαζί, εύκολα γίνονταν παιχνίδι

(άσχετο: κάποια στιγμή ένας από τους πρώτους καντινιέρηδες (αρχές 2000) μου είχε πει την ιστορία για την βίλα που δεσπόζει εκεί πέρα κ πόσους ιδιοκτήτες έχει αλλάξει).
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
124
Like
6.585
Πόντοι
5.097
...μαγκα λαθος το πας! Οι παραλιες γυμνιστων (οσες μειναν δλδ) ΔΕΝ ειναι μπουρδελακια, ξεκινας με λαθος ιδεα κ προσεγγιση. Για γυμνισμο θα πας γτ γουσταρεις την ελευθερια και την αισθηση του γυμνου ΣΟΥ σωματος, στην παραλια και στην θαλασσα. Σε μια παραλια γυμνιστων υπαρχει διακριτικοτητα, σεβασμος, ηρεμια και κανεις δν ασχολειται με την παρτη σου! Εαν παιχτουν παιχνιδια? Ενδεχομενως, τα ιδια παιχνιδια που μπορουν να παιχτουν και σε μια παραλια ντυμενων, απλα εδω η φιλοσοφια και η ελευθεριοτητα μπορει να το κανει πιο ευκολο αλλα και παλι με διακριτικοτητα και εαν υπαρχει αμοιβαιο ενδιαφερον! Οι γυμνιστες ΔΕΝ ειμαστε και απαραιτητα swingers ή επιδειξιες! Εχε το αυτο στο μυαλο σου, πηγαινε, περασε καλα, απολαυσε την αμμο κ την θαλασσα και βγαλε το πηδημα κ την φαση απο'το μυαλο σου (αν κατσει απο μονο του, καλως αλλα δν ειναι αυτοσκοπος)!
Φιλικα :wink:
Ρε τυπε τι εγραψες ολοκληρο σεντονι χωρις να απαντησεις στον ανθρωπο. Ρωτησε αν ξερει καποιος για παραλιες που ισως γινεται παιχνιδι.
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
. οχι δεν κανω γυμνισμο γιατι εχω
.






ΜΙΚΡΟ ΠΟΥΛΙ
 

ασωτος40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
666
Κριτικές
12
Like
1.246
Πόντοι
376
Μιας και πλησιαζει το καλοκαιράκι...
Γυμνισμό κάνουν οι μπουρδελιάρηδες;Σας έχει τύχει κανένα περίεργο σκηνικό με γκομενάκια σε παραλία γυμνιστών;
Παραλία μικρή μπανα Σκιάθος πριν 8 χρόνια για τελευταία φορά .
Τα χαρακτηρίζω ανούσιο πλέον
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
Ελλαδα και παραλια γυμνιστων, σημαινει γκει ψωνιστηρι. Σε κανα νησι που θα εχει τουριστες θα ειναι σαφως καλυτερα, αλλα εδω αττικη και γυρω γυρω, οτι υπαρχει σε γυμνισμο ειναι απλα πιατσα για πουστηδες.
Το ιδιο ισχυει και για τα τσοντο-σινεμα, το ιδιο ισχυει και για τις σαουνες, 99/100 πουτσες που ψαχνονται.
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.993
Κριτικές
4
Like
7.406
Πόντοι
2.306
Το καλύτερο τελικά αν είσαι γνησιος γυμνιστής είναι να πας σε ξενοδοχείο γυμνιστών.. Έχει κάποια η Ελλάδα.
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.766
Κριτικές
30
Like
20.083
Πόντοι
8.746
Παραλία μικρή μπανα Σκιάθος πριν 8 χρόνια για τελευταία φορά .
Τα χαρακτηρίζω ανούσιο πλέον
τι μου θύμησες...
κάπου εκεί στις σποράδες (όχι σκιάθο), προ πάαααρα πολλών ετών 1η μαίου, βολτάριζα μόνος με το αυτοκίνητο και σε ερημική παραλία μου ήρθε να κάνω μπάνιο (το πρωτο της χρονιάς).
μαγιό δεν υπήρχε αλλά "δε γαμιέται σκέφτηκα μόνος είμαι τα βγάζω και μπαίνω".
εξαιρετική μέρα, τη θυμάμαι σα χθες, ανοιξιάτικη με πολύ λαμπρό και ζεστό ήλιο αλλά δροσερό αεράκι.
βγάζω ρούχα, τα αφήνω στο αυτοκινητο με τάξη :grin: και βουρ για θάλασσα (50 μέτρα απόσταση).
στην παραλία αντιλαμβάνομαι πιο πέρα ζευγάρι να πηδιέται. ντόπιους ζευγάρι, σαραντάρηδες. οκ μόνο φατσικά τους γνώριζα.
αποφασίζω να μπω (ήμουνα και τσίτσιδος) χωρίς να κοιτάω προς τα έξω (gentleman).
και με πιάνει άκρατος παλιπαιδιμός, βουτιά και πάλι βουτιά και πραγματικά ηλίθια πλατσουρίσματα σαν 12χρονο που πραγματικά ευχαριστήθηκα όσο δεν πάει. είχα χρόνια να νιώσω παιδί και δε νομίζω ότι μου έχει ξανατύχει από τότε.
στο 10λεπτο τον είχα δαγκώσει βέβαια καθώς η θάλασσα ήταν κυριολεκτικά πάγος.
γυρνάω, την είχαν κάνει, βγαίνω, ξαπλώνω, στεγνώνω και καταγράφω ένα από τα καλύτερα μπάνια μου έβερ.
το πρώτο από τα (λίγα) γυμνός.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.946
Πόντοι
2.696
. οχι δεν κανω γυμνισμο γιατι εχω
.






ΜΙΚΡΟ ΠΟΥΛΙ
Και ποιος σου είπε ότι όσοι κάνουν γυμνισμό έχουν 20cm ψωλή σε χάλαση και κορμάρα bodybuilder;Το ίδιο ισχύει και για τις γυναίκες.Πήγαινε να κάνεις μπάνιο,δε θ΄ασχοληθεί κανείς με το πουλί σου ή το σώμα σου.Δεν ενδιαφέρει κανέναν.Πίστεψε με,κανέναν δεν τους ενδιαφέρει το πουλί σου.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.946
Πόντοι
2.696
Ελλαδα και παραλια γυμνιστων, σημαινει γκει ψωνιστηρι. Σε κανα νησι που θα εχει τουριστες θα ειναι σαφως καλυτερα, αλλα εδω αττικη και γυρω γυρω, οτι υπαρχει σε γυμνισμο ειναι απλα πιατσα για πουστηδες.
Το ιδιο ισχυει και για τα τσοντο-σινεμα, το ιδιο ισχυει και για τις σαουνες, 99/100 πουτσες που ψαχνονται.Σ
Στο ΚΑΠΕ δεν έχει,τουλάχιστον εμφανώς,gay που ψάχνονται.Αν κάποιος είναι gay και απλώς ήρθε να κάνει το μπάνιο του,δεν τρέχει τίποτα,δεν πειράζει κανέναν.Οι επίμονοι πειράζουν.
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.864
Like
27.384
Πόντοι
5.906
Το καλύτερο τελικά αν είσαι γνησιος γυμνιστής είναι να πας σε ξενοδοχείο γυμνιστών.. Έχει κάποια η Ελλάδα.
Όχι μόνο,σε νοτια Κρήτη και Νάξο πχ,έχει οργανωμένες παραλιες, χαρακτηρισμενες από τις δημοτικές αρχές σαν γυμνιστων,καταμεστες όλο το καλοκαίρι από γνήσιους φυσιολάτρες,χωρίς τα καρσγκιοζιλικια που γίνονται στην Αττική!
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.338
Πόντοι
5.896
Όχι μόνο,σε νοτια Κρήτη και Νάξο πχ,έχει οργανωμένες παραλιες, χαρακτηρισμενες από τις δημοτικές αρχές σαν γυμνιστων,καταμεστες όλο το καλοκαίρι από γνήσιους φυσιολάτρες,χωρίς τα καρσγκιοζιλικια που γίνονται στην Αττική!
...Ναξο??!?! Πως μου ξεφυγε αυτο?
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.766
Κριτικές
30
Like
20.083
Πόντοι
8.746
Ρε τυπε τι εγραψες ολοκληρο σεντονι χωρις να απαντησεις στον ανθρωπο. Ρωτησε αν ξερει καποιος για παραλιες που ισως γινεται παιχνιδι.
του απάντησε σοβαρότατα και μια χαρά.
εσείς έχετε μπερδέψει τον γυμνισμό με τα μπουρδέλα...
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.864
Like
27.384
Πόντοι
5.906

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.864
Like
27.384
Πόντοι
5.906

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
Και ποιος σου είπε ότι όσοι κάνουν γυμνισμό έχουν 20cm ψωλή σε χάλαση και κορμάρα bodybuilder;Το ίδιο ισχύει και για τις γυναίκες.Πήγαινε να κάνεις μπάνιο,δε θ΄ασχοληθεί κανείς με το πουλί σου ή το σώμα σου.Δεν ενδιαφέρει κανέναν.Πίστεψε με,κανέναν δεν τους ενδιαφέρει το πουλί σου.
ενταξει εγω φοβαμε και μην μου το παρει ο αερας γιατι ειναι μικρο.
παντως σιγα τωρα μη δεν πεσει το ματι ολων των γυναικων στο κολιμπρι μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom