Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    21

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
στα 30 ειναι λες καλή ηλικια για να αρχισω ?
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
1 φορα την βδομαδα ειναι καλά ?!
 

tsitsinoua-48-

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2016
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
154
Πόντοι
281
Ποιο ειναι αντικειμενικα το καλυτερο φυτικο λιποδιαλυτικο;
 

Giwrgosad

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2017
Μηνύματα
20
Like
4
Πόντοι
0
Ποσα κιλα εισαι ?
Υψος?
Εχεις ασκηθεί ποτέ? Ποτε σε τι και για ποσο?

 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
1,82 cm 85 kg τρέχω 1-2 φορες την βδομαδα 5km και παλιοτερα γυμναστήριο
 

Giwrgosad

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2017
Μηνύματα
20
Like
4
Πόντοι
0
Ο λογος που δε μπορεις να πας σιγουρα δεν ειναι θεμα φυσικής κατάστασης οποτε. Δυα αρνησης κανουν μια καταφαση. --=+. Αν ειναι θεμα υποχρεώσεων εκει δε γινετε τπτ. Αλλα αν φερνεις δυο φορες την εβδομαδα 12 γυρους στο στίβο τοτε εισαι πραγματικά σε πολυ καλο επιπεδο για να βγάζεις τη προπονηση bjj. Ιδιαίτερα αν ξερεις να δουλευεις τις αναπνοές σου.
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Αυτό που κάποιοι θέλουν να δουν καλά αποτελέσματα είτε από το γυμναστήριο είτε από κάποια πολεμική τέχνη χωρίς να γυμναστούν και χωρίς να τρώνε σωστά καταντάει ηλίθιο. Πριν μπείτε στην διαδικασία να ρωτήσετε σκεφτείτε και λίγο τι ρωτάτε.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Ο λογος που δε μπορεις να πας σιγουρα δεν ειναι θεμα φυσικής κατάστασης οποτε. Δυα αρνησης κανουν μια καταφαση. --=+. Αν ειναι θεμα υποχρεώσεων εκει δε γινετε τπτ. Αλλα αν φερνεις δυο φορες την εβδομαδα 12 γυρους στο στίβο τοτε εισαι πραγματικά σε πολυ καλο επιπεδο για να βγάζεις τη προπονηση bjj. Ιδιαίτερα αν ξερεις να δουλευεις τις αναπνοές σου.

ναι σκεφτόμουνα μια φορα την βδομαδα να τρέχω και μια να πηγαινω bjj ...αλλά λές ότι ειναι λιγο αυτο...πάντως με μια δυσκολια ίσως καταφερω τις 2 φορες
 

Giwrgosad

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2017
Μηνύματα
20
Like
4
Πόντοι
0
Αυτό που κάποιοι θέλουν να δουν καλά αποτελέσματα είτε από το γυμναστήριο είτε από κάποια πολεμική τέχνη χωρίς να γυμναστούν και χωρίς να τρώνε σωστά καταντάει ηλίθιο. Πριν μπείτε στην διαδικασία να ρωτήσετε σκεφτείτε και λίγο τι ρωτάτε.

1,82 cm 85 kg τρέχω 1-2 φορες την βδομαδα 5km και παλιοτερα γυμναστήριο .



Μια χαρα τρωει.. πως το σκέφτηκες ?

 

Giwrgosad

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2017
Μηνύματα
20
Like
4
Πόντοι
0
ναι σκεφτόμουνα μια φορα την βδομαδα να τρέχω και μια να πηγαινω bjj ...αλλά λές ότι ειναι λιγο αυτο...πάντως με μια δυσκολια ίσως καταφερω τις 2 φορες


Για αρχη καλα ειναι ,μετα απο ενα δυο μηνες θα μπορεις να πηγενεις 3 μη σου πω καποιες "καλες" εμβομαδες και 4. Κανε και το τρέξιμο σου οποτε μπορεις και θα εισαι αρχηγος
 

wolfenstein

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2012
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
βρε παιδες, εχει ξαναναφερθει. αλλα το proviron βοηθαει στη λιμπιντο? αφοβα μπορουμε να το παρουμε?
 

redandwhite

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
357
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε μου μπορει το proviron να ειναι απο τα "ελαφρια", χρησιμοποιειται σε κυκλους γραμμωσης, αλλα αν θες ενισχυτικο της libido, εισαι σε λαθος λογικη. Αν δεν εισαι μπιλντερας κατσε μακρια, υπαρχουν απειρα ενισχυτικα της λιμπιντο
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
Παίδες το κόλπο "φτιάχνω μυς - καίω λίπος" δουλεύει απίστευτα καλά τουλάχιστον σε μένα. Απο παρασκευή μεχρι τωρα είδα άλλο ένα κιλό λίγοτερο στη ζυγαρια, έχοντας φάει τον άμπακο σημερα το μεσημέρι. Είναι πολύ σημαντική η μυική μάζα. Στην αρχή για 3 μηνες είχε κολλήσει η ζυγαριά αλλά τον τελευταίο μήνα χάνω και στην καθισιά μου. Το μονο πρόβλημα που ανέφερα ειναι ότι δεν ανεβαίνω στα κιλά των ασκήσεων. Νιώθω εκεί ότι έχω κολλήσει κ δε μου αρέσει.

Δεν υπάρχει η σουπερ δίαιτα. Το μυστικό είναι ένα. Όχι ζάχαρη, όχι υδατάνθρακες, όχι τηγανητά, όχι junk food. Στο αλκοολ δεν ήμουν εγκρατής αλλά δε με πήγε πίσω.
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Παίδες το κόλπο "φτιάχνω μυς - καίω λίπος" δουλεύει απίστευτα καλά τουλάχιστον σε μένα. Απο παρασκευή μεχρι τωρα είδα άλλο ένα κιλό λίγοτερο στη ζυγαρια, έχοντας φάει τον άμπακο σημερα το μεσημέρι. Είναι πολύ σημαντική η μυική μάζα. Στην αρχή για 3 μηνες είχε κολλήσει η ζυγαριά αλλά τον τελευταίο μήνα χάνω και στην καθισιά μου. Το μονο πρόβλημα που ανέφερα ειναι ότι δεν ανεβαίνω στα κιλά των ασκήσεων. Νιώθω εκεί ότι έχω κολλήσει κ δε μου αρέσει.

Δεν υπάρχει η σουπερ δίαιτα. Το μυστικό είναι ένα. Όχι ζάχαρη, όχι υδατάνθρακες, όχι τηγανητά, όχι junk food. Στο αλκοολ δεν ήμουν εγκρατής αλλά δε με πήγε πίσω.
πως χάνεις τοσα κιλά χωρις να χανεις μυικο ιστό??
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
Σίγουρα θα χάνω κ μυικό ιστό. Ήμουνα 115 κιλά κ τώρα πήγα 104 απο αρχές του χρονου, με ύψος 1,76. Όπως κ να 'χει αυτη η απώλεια με κάνει να νιώθω πολύ καλύτερα. Μόλις όμως πέσω κάτω απο τα 100 κιλά θα αρχίσω πιο προσεκτική διατροφή για να διατηρήσω τη μυική μάζα. Σκοπός μου είναι να εξαφανιστεί τελείως η μπυροκοιλιά. Αυτο ειναι το απωθημένο μου. Για την ώρα προσλαμβάνω κάπου 100γρ πρωτείνης κ ελάχιστους υδατάνθρακες. Εκτος απο μέρες που ξεφεύγω, αλλά και πάλι αυτές οι "παρεκλίσεις" απο το στόχο νομιζω βοηθάνε.
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Σίγουρα θα χάνω κ μυικό ιστό. Ήμουνα 115 κιλά κ τώρα πήγα 104 απο αρχές του χρονου, με ύψος 1,76. Όπως κ να 'χει αυτη η απώλεια με κάνει να νιώθω πολύ καλύτερα. Μόλις όμως πέσω κάτω απο τα 100 κιλά θα αρχίσω πιο προσεκτική διατροφή για να διατηρήσω τη μυική μάζα. Σκοπός μου είναι να εξαφανιστεί τελείως η μπυροκοιλιά. Αυτο ειναι το απωθημένο μου. Για την ώρα προσλαμβάνω κάπου 100γρ πρωτείνης κ ελάχιστους υδατάνθρακες. Εκτος απο μέρες που ξεφεύγω, αλλά και πάλι αυτές οι "παρεκλίσεις" απο το στόχο νομιζω βοηθάνε.
απλα επειδη ανεφερες αυτό ρώτησα..(Παίδες το κόλπο "φτιάχνω μυς - καίω λίπος" δουλεύει απίστευτα καλά τουλάχιστον σε μένα.)
μπράβο για την προσπαθεια!!!!αλλα αναγκαστικα θα καψεις και αρκετο μυικο ιστο οταν χανεις τοσα κιλα..
οσο για τα κιλα των ασκησεων που ανεφερες φυσιολογικό ειναι που δεν ανεβαζεις..χανεις κιλα παιρνεις λιγο υδατανθρακα ειναι δυσκολο να αυξησεις σε δυναμη.. ολα μαζι δεν γινονται ..
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
Αυτη τη στιγμή όμως, πιστεύω πως προέχει να αδυνατίσω σωστά? Τί πρέπει να αλλάξω για να χάνω μονο λιπώδη ιστό? Αυτό ρώτησα παραπάνω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom