Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    21

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Πάντως υπάρχει φίλε μια μέγιστη και απαράβατη αρχή.

YOU CANNOT OUTTRAIN A BAD DIET...

Που πάει να πει πως τα πάντα ξεκινούν από τη διατροφή. Άμα αυτή δεν είναι σωστή, ό, τι και να κάνεις από πλευράς άσκησης, θα χάνεις τη μάχη που θέλεις να κερδίσεις.

Η άσκηση είναι μεν σύμμαχος στην απώλεια λίπους. Μπορεί να σε πάει μακριά, να σου δόσει το extra mile, αλλά μόνο εάν βασίζεται σε σωστή και ισορροπημένη διατροφή.

Αυτά και καλημέρες

Η διατροφή είναι το παν.... το γνωρίζω...

δε προκιτε να παρισ ουτε ενα γραμαριο με φριγανιεσ και βουτιρα και μαρμελαδεσ!
μονο πολα γραμαρια κορεσμενου λιπουσ θα παρισ!εγο σου ειπα ιδι τι να τροσ για να γινισ πομποδεσ!
αλλα δε με ακουσ!

Χύστη μου μη με μαλώνεις.... απλα το πρωί δε μπορώ να φαώ πολύ και βαριά....
έχω και γαστροκήλη οποτε δεν πρέπει να πλακώνομαι στο φαγητό.
Έχω αρχίσει κι ακολουθώ όσο πιστά μπορώ το πορνοπρόγραμμά σου.... ;)

Φίλε κάνεις μόνο αερόβια τόσο πρωί ή και βάρη? Ένας φίλος πήγαινε τόσο πρωί όπως και εσύ και όταν το είπε σε γιατρό του είπε ότι κάνει μαλακία με το που ξυπνάει να πλακώνεται στα βάρη, μη μου ζητήσεις λεπτομέρειες δεν θυμάμαι τι ακριβώς του είπε ότι μπορεί να προκύψει σε θέμα υγείας, αλλά του είπε ότι τόσο πρωί η άσκηση που επιτρέπεται είναι μόνο η αερόβια. Μπορεί να είναι και μαλακίες αλλά ρώτα το και εσύ να είσαι σίγουρος

δεν κάνω αερόβια, λίγες μέρες που έκανα έχασα 1,5 κιλά..... δε λέει.... 56 είμαι να χάσω κι άλλα??? χαχα...
δε ζορίζομαι στα βάρη, μέχρι εκεί που αντέχω.

:thumbsup: Ωραιος τυπε. Και οπως το ειπες, θα στρωσεις...
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

κάποια στιγμή το ελπίζω....  :grin: :grin:
 

ROUSSEAU

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
225
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
11
Φίλε έχω ρωτήσει πολλούς γιατρούς παθολόγους και ανθρώπους σχετικούς με αθλητισμό (φυσιοθεραπευτές - κινησιοθεραπευτές - ορθοπεδικούς) και όλοι συνομολογούν ότι ήπια αερόβια άσκηση (ελαφρύ τζόγκιν ή ποδήλατο ή cross ή και κολύμπι) για τουλάχιστον 0,5 με 1 ώρα το πρωί τονώνει απίστευτα τον οργανισμό και βοηθά την διατήρηση του μεταβολισμού σε απίστευτα ψηλά επίπεδα όλην την μέρα. Επίσης αυξάνεται πολύ η ενέργεια και η διάθεση για όλη την υπόλοιπη μέρα.
Εκανα γυμναστήριο πολύ παλιά και λόγω περίπλοκου τραυματισμού είχα σταματήσει και πήρα βάρος. Ετσι σιγά σιγά ακολουθώντας την συμβουλή τους ξεκινώντας απο 20 λεπτά την 1η μέρα μετά απο 2 μήνες έχασα πάνω απο 15 κιλά και έφτασα την 1,5 ώρα τζόγκινκ το πρωί. Τώρα σταθεροποιήθηκα σε ένα πολύ αποδεκτό σημείο και κάνω 4 με 5 φορές την εβδομάδα 50 λεπτά με 1 ώρα την μέρα.

Φίλε κάνεις μόνο αερόβια τόσο πρωί ή και βάρη? Ένας φίλος πήγαινε τόσο πρωί όπως και εσύ και όταν το είπε σε γιατρό του είπε ότι κάνει μαλακία με το που ξυπνάει να πλακώνεται στα βάρη, μη μου ζητήσεις λεπτομέρειες δεν θυμάμαι τι ακριβώς του είπε ότι μπορεί να προκύψει σε θέμα υγείας, αλλά του είπε ότι τόσο πρωί η άσκηση που επιτρέπεται είναι μόνο η αερόβια. Μπορεί να είναι και μαλακίες αλλά ρώτα το και εσύ να είσαι σίγουρος
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Φίλε body builder εσύ που χτες το απόγευμα ήσουνα στην παραλία ξέρεις εκείνη με τα 2 μπαρ και τον πολύ κόσμο αν διαβάζεις αυτό το forum ας έχεις υπ΄ όψη σου δύο πράγματα. Το να στέκεσαι επί 40 λεπτά όρθιος εκεί που σκάει το κύμα με απλανές ύφος στραμμένο προς τις ομπρέλες αλλάζοντας πόζες προσπαθώντας και καλά να ξεπιαστείς δεν έχει πάντα το αναμενόμενο αποτέλεσμα. Όλες οι θηλυκές υπάρξεις που κάθονταν στις γύρω από τη δική μου ομπρέλα συμπεριλαμβανομένης και της μεγάλης μου κόρης που είναι κοντά στα 10 και όλος ο κόσμος που ήταν στο μπαρ  σχολίαζαν καταλήγοντας στη φράση «Τι κάνει ο μαλάκας»! Ξέρεις τα όρια μεταξύ θαυμασμού και γελοιοποίησης μερικές φορές είναι πολύ κοντά. Είναι κρίμα μετά από τόσο κόπο, προσπάθεια και χρήμα να βρίσκεσαι στη λάθος πλευρά. 
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Φίλε body builder εσύ που χτες το απόγευμα ήσουνα στην παραλία ξέρεις εκείνη με τα 2 μπαρ και τον πολύ κόσμο αν διαβάζεις αυτό το forum ας έχεις υπ΄ όψη σου δύο πράγματα. Το να στέκεσαι επί 40 λεπτά όρθιος εκεί που σκάει το κύμα με απλανές ύφος στραμμένο προς τις ομπρέλες αλλάζοντας πόζες προσπαθώντας και καλά να ξεπιαστείς δεν έχει πάντα το αναμενόμενο αποτέλεσμα. Όλες οι θηλυκές υπάρξεις που κάθονταν στις γύρω από τη δική μου ομπρέλα συμπεριλαμβανομένης και της μεγάλης μου κόρης που είναι κοντά στα 10 και όλος ο κόσμος που ήταν στο μπαρ  σχολίαζαν καταλήγοντας στη φράση «Τι κάνει ο μαλάκας»! Ξέρεις τα όρια μεταξύ θαυμασμού και γελοιοποίησης μερικές φορές είναι πολύ κοντά. Είναι κρίμα μετά από τόσο κόπο, προσπάθεια και χρήμα να βρίσκεσαι στη λάθος πλευρά. 

χαχααχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχχααχαχαχαχαχαχαχχααχαχαχχαχαχαχαχααχαχαχχααχαχαχαχα

πού έχει τέτοια ιβέντς να πάω να γελάσω?
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
Φίλε body builder εσύ που χτες το απόγευμα ήσουνα στην παραλία ξέρεις εκείνη με τα 2 μπαρ και τον πολύ κόσμο αν διαβάζεις αυτό το forum ας έχεις υπ΄ όψη σου δύο πράγματα. Το να στέκεσαι επί 40 λεπτά όρθιος εκεί που σκάει το κύμα με απλανές ύφος στραμμένο προς τις ομπρέλες αλλάζοντας πόζες προσπαθώντας και καλά να ξεπιαστείς δεν έχει πάντα το αναμενόμενο αποτέλεσμα. Όλες οι θηλυκές υπάρξεις που κάθονταν στις γύρω από τη δική μου ομπρέλα συμπεριλαμβανομένης και της μεγάλης μου κόρης που είναι κοντά στα 10 και όλος ο κόσμος που ήταν στο μπαρ  σχολίαζαν καταλήγοντας στη φράση «Τι κάνει ο μαλάκας»! Ξέρεις τα όρια μεταξύ θαυμασμού και γελοιοποίησης μερικές φορές είναι πολύ κοντά. Είναι κρίμα μετά από τόσο κόπο, προσπάθεια και χρήμα να βρίσκεσαι στη λάθος πλευρά. 


















:2funny: :2funny: :2funny:υπαρχουν πολλα τετοια νουμερα.... :uglystupid:









 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Παλαιότερα θυμάμαι σε αρκετά γυμναστήρια έπαιζε παιχνίδι με διάφορα μικρά (απογευματινές ώρες κυρίως). Έχω μείνει εκτός
σπορ αρκετά χρόνια, αλλά ενδιαφέρομαι να βρω ένα καλό γυμναστήριο με διάδρομο, μηχανήματα (τα βασικά) και φυσικά τίποτα ξεκωλάκια...lol το Lets go gym (άγιος δημήτριος) λέει τίποτα??? ή πιο καλό είναι το Weider ακριβώς απέναντι?? (ΥΓ με ενδιαφέρει να έχει air condition το καλοκαίρι)
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Φίλε body builder εσύ που χτες το απόγευμα ήσουνα στην παραλία ξέρεις εκείνη με τα 2 μπαρ και τον πολύ κόσμο αν διαβάζεις αυτό το forum ας έχεις υπ΄ όψη σου δύο πράγματα. Το να στέκεσαι επί 40 λεπτά όρθιος εκεί που σκάει το κύμα με απλανές ύφος στραμμένο προς τις ομπρέλες αλλάζοντας πόζες προσπαθώντας και καλά να ξεπιαστείς δεν έχει πάντα το αναμενόμενο αποτέλεσμα. Όλες οι θηλυκές υπάρξεις που κάθονταν στις γύρω από τη δική μου ομπρέλα συμπεριλαμβανομένης και της μεγάλης μου κόρης που είναι κοντά στα 10 και όλος ο κόσμος που ήταν στο μπαρ  σχολίαζαν καταλήγοντας στη φράση «Τι κάνει ο μαλάκας»! Ξέρεις τα όρια μεταξύ θαυμασμού και γελοιοποίησης μερικές φορές είναι πολύ κοντά. Είναι κρίμα μετά από τόσο κόπο, προσπάθεια και χρήμα να βρίσκεσαι στη λάθος πλευρά. 

Ετσι λες εσυ.
Εγω παντως ευχαριστηθηκα ποζερία. Καμαρωσα και απεσπασα ολα τα βλεμματα, μαζι με μερικα τηλεφωνα.
Και οταν γυρισα σπιτι τραβηξα και δυο μαλακιες γιατι καβλωσα με την παρτη μου.

Και να φανταστεις οτι με εχει ριξει η δουλεια του γραφειου. Κοιταξτε πως ημουν παλια και κλαψτε...
Extreme+bodybuilders+turn+into+ugly+muscled+balloons++1.jpg

 

Επισκέπτης
Ετσι λες εσυ.
Εγω παντως ευχαριστηθηκα ποζερία. Καμαρωσα και απεσπασα ολα τα βλεμματα, μαζι με μερικα τηλεφωνα.
Και οταν γυρισα σπιτι τραβηξα και δυο μαλακιες γιατι καβλωσα με την παρτη μου.

Και να φανταστεις οτι με εχει ριξει η δουλεια του γραφειου. Κοιταξτε πως ημουν παλια και κλαψτε...
Extreme+bodybuilders+turn+into+ugly+muscled+balloons++1.jpg
φενεσε πολι πομποδεσ!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
φενεσε πολι πομποδεσ!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Ειδες τι κανει το προβειο γιαουρτι πιτσι...

Αυριο θα παρερευθω στην δημοτικη πλαζ στο Αυλακι για δυο μισαωρες επιδειξεις (μεσημεριανη και απογευματινη) :cool2:.
Ευχαριστω σημερα το πληθος των θαυμαστριων που με αποθεωσαν στο Καραβι.
Να σας παρακαλεσω μονο να μη συνοστιζεστε τριγυρω μου, γιατι κρυβεται την θεα στις υπολοιπες (μη με αναγκασεται να προσλαβω security).
Οσο για τους ανδρες πουμε φθονουν, [size=20pt]κλααααααααααααααααααψτε.[/size]
 

Επισκέπτης
Ειδες τι κανει το προβειο γιαουρτι πιτσι...

Αυριο θα παρερευθω στην δημοτικη πλαζ στο Αυλακι για δυο μισαωρες επιδειξεις (μεσημεριανη και απογευματινη) :cool2:.
Ευχαριστω σημερα το πληθος των θαυμαστριων που με αποθεωσαν στο Καραβι.
Να σας παρακαλεσω μονο να μη συνοστιζεστε τριγυρω μου, γιατι κρυβεται την θεα στις υπολοιπες (μη με αναγκασεται να προσλαβω security).
Οσο για τους ανδρες πουμε φθονουν, [size=20pt]κλααααααααααααααααααψτε.[/size]
πο πο τσιρτσιναμπα μου!!!!!σφιξε τουσ μιονεσ σου να καυλαντισουμε λεμεεεεεεεεεε!!!
ξεροχινοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
πο πο τσιρτσιναμπα μου!!!!!σφιξε τουσ μιονεσ σου να καυλαντισουμε λεμεεεεεεεεεε!!!
ξεροχινοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!

Διορθωση: οπου αντρες αντικαθιστουμε με γυναικες.
 

Επισκέπτης
καλιμερα σε ολουσ τουσ χτιστουσ!
σκευτομε οτι πλεον πρεπει να γινουμε ι πολιποθιτι ''ΙΝΑ''
γι αυτο λιπον σκευτικα οτι αυτο το πορνοδεσ σκευασμα θα μασ οδιγισι στιν πολιποθιτι ινα!
φιλοσ μου ειπε οτι ειναι το καλιτερο προιον για να γινισ ινεσ που κικλοφορι στιν πιατσα!
ακουο γνομες!
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Ποπο τι χαπαρες ειναι αυτες.....αν τα κουμποσω μαζι με βοτκα και ταυρινη ποσες ωρες θα χορευω μετα????...

:cheesy: :cheesy: :cheesy:.....
 

Επισκέπτης
Ποπο τι χαπαρες ειναι αυτες.....αν τα κουμποσω μαζι με βοτκα και ταυρινη ποσες ωρες θα χορευω μετα????...

:cheesy: :cheesy: :cheesy:.....
μιστι μου θα εισαι στι τσιτα ολι μερα!
εχουν μεσα τιγκα καφεινι και γκουαρανα!!!!!θα χορευεισ απο το προι μεχρι το βραδι!
ι διαφορα του γκουαρανα με τισ καφεινισ ειναι οτι το γκουαρανα απελευθερονετε σιγα σιγα στον οργανισμο και ετσι σου δινι ενεργια και εντασι μεγαλισ διαρκιασ σε αντιθεσι με τιν καφεινι που κανι το ακριβοσ  αντιθετο. :grin: :grin: :grin:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
μιστι μου θα εισαι στι τσιτα ολι μερα!
εχουν μεσα τιγκα καφεινι και γκουαρανα!!!!!θα χορευεισ απο το προι μεχρι το βραδι!
ι διαφορα του γκουαρανα με τισ καφεινισ ειναι οτι το γκουαρανα απελευθερονετε σιγα σιγα στον οργανισμο και ετσι σου δινι ενεργια και εντασι μεγαλισ διαρκιασ σε αντιθεσι με τιν καφεινι που κανι το ακριβοσ  αντιθετο. :grin: :grin: :grin:
e πάρε ένα νιτρικό του dorian και θα γίνεις... ;) ;)
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.220
Like
1.288
Πόντοι
266
καλιμερα σε ολουσ τουσ χτιστουσ!
σκευτομε οτι πλεον πρεπει να γινουμε ι πολιποθιτι ''ΙΝΑ''
γι αυτο λιπον σκευτικα οτι αυτο το πορνοδεσ σκευασμα θα μασ οδιγισι στιν πολιποθιτι ινα!
φιλοσ μου ειπε οτι ειναι το καλιτερο προιον για να γινισ ινεσ που κικλοφορι στιν πιατσα!
ακουο γνομες!
γιατι να το παρεις αυτο;
εχεις περισιο λιπος επανω σου :think: :think: :think:
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
καλιμερα σε ολουσ τουσ χτιστουσ!
σκευτομε οτι πλεον πρεπει να γινουμε ι πολιποθιτι ''ΙΝΑ''
γι αυτο λιπον σκευτικα οτι αυτο το πορνοδεσ σκευασμα θα μασ οδιγισι στιν πολιποθιτι ινα!
φιλοσ μου ειπε οτι ειναι το καλιτερο προιον για να γινισ ινεσ που κικλοφορι στιν πιατσα!
ακουο γνομες!

Μακριά από X-Treme Stores. Έχουν πωλητές που δεν ξέρουν ούτε τα βασικά, καλά και η μάρκα αυτή δεν λέει μία.
Προτείνω Hydroxycut ή κάνε μία ερώτηση στο Protein Market (Γλυφάδα). Επίσης για να γίνεις ίνες όπως λές είναι εξαιρετικά δύσκολο χωρίς Clenbuterol ή κανένα "ειδικό" συμπλήρωμα (καταλαβαινόμαστε). Άπειρες ώρες αερόβιας, χιλιάδες κοιλιακοί όλων των ειδών και σημαντικότατος περιορισμός σε άλας, ζάχαρα και συντηρητικά, πρόσθετα, χρωστικές ουσίες στα τρόφιμα. Μην ξεχνάμε πως και οι μύς καίνε λίπος λόγω της αύξησης των θερμίδων...
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.220
Like
1.288
Πόντοι
266
Μακριά από X-Treme Stores. Έχουν πωλητές που δεν ξέρουν ούτε τα βασικά, καλά και η μάρκα αυτή δεν λέει μία.
Προτείνω Hydroxycut ή κάνε μία ερώτηση στο Protein Market (Γλυφάδα). Επίσης για να γίνεις ίνες όπως λές είναι εξαιρετικά δύσκολο χωρίς Clenbuterol ή κανένα "ειδικό" συμπλήρωμα (καταλαβαινόμαστε). Άπειρες ώρες αερόβιας, χιλιάδες κοιλιακοί όλων των ειδών και σημαντικότατος περιορισμός σε άλας, ζάχαρα και συντηρητικά, πρόσθετα, χρωστικές ουσίες στα τρόφιμα. Μην ξεχνάμε πως και οι μύς καίνε λίπος λόγω της αύξησης των θερμίδων...
φιλε επειδη φαινεται οτι ξερεις
μπορεις να μου πεις ενα εβδομαδιαιο προγραμμα στο gym
για να μην ''καιγομαι''
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom