Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    21

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
φιλε επειδη φαινεται οτι ξερεις
μπορεις να μου πεις ενα εβδομαδιαιο προγραμμα στο gym
για να μην ''καιγομαι''

Χμ, για να βγει τέτοιο πρόγραμμα ΥΠΕΥΘΥΝΟ πρέπει να ξέρω λίπος, νερό σώματος, φυσική κατάσταση (πχ παλμοί, πίεση, ζάχαρο), εμπειρία στα βάρη, είδος γυμναστικής και φυσικά επιθυμητός στόχος (πχ γράμμωση, όγκος ΧΩΡΙΣ ΛΙΠΟΣ), και εννοείται διατροφή, συμπλήρωμα κτλ



 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.235
Like
1.308
Πόντοι
266
Χμ, για να βγει τέτοιο πρόγραμμα ΥΠΕΥΘΥΝΟ πρέπει να ξέρω λίπος, νερό σώματος, φυσική κατάσταση (πχ παλμοί, πίεση, ζάχαρο), εμπειρία στα βάρη, είδος γυμναστικής και φυσικά επιθυμητός στόχος (πχ γράμμωση, όγκος ΧΩΡΙΣ ΛΙΠΟΣ), και εννοείται διατροφή, συμπλήρωμα κτλ
ρε τσακαλι αν στα δωσω ολα αυτα θα μου στειλεις με πμ
οποτε μπορεσεις
και μετα εγω θα σε κανονισω περνα απο το μαγαζι και οτι θες
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
ρε τσακαλι αν στα δωσω ολα αυτα θα μου στειλεις με πμ
οποτε μπορεσεις
και μετα εγω θα σε κανονισω περνα απο το μαγαζι και οτι θες

no prob :cheesy: ΥΓ λέγοντας μαγαζί τι εννοείς? (ελπίζω να έχεις στριπ ΛΟΛ)
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.235
Like
1.308
Πόντοι
266
no prob :cheesy: ΥΓ λέγοντας μαγαζί τι εννοείς? (ελπίζω να έχεις στριπ ΛΟΛ)
κλαμπακι
δεν ειναι δικο μου,ποσοστα εχω
αν σε βγαλει ο δρομος για χαλκιδικη η θεσ/νικη το χειμωνα
ελα και δεν θα χασεις
 

Επισκέπτης
Μακριά από X-Treme Stores. Έχουν πωλητές που δεν ξέρουν ούτε τα βασικά, καλά και η μάρκα αυτή δεν λέει μία.
Προτείνω Hydroxycut ή κάνε μία ερώτηση στο Protein Market (Γλυφάδα). Επίσης για να γίνεις ίνες όπως λές είναι εξαιρετικά δύσκολο χωρίς Clenbuterol ή κανένα "ειδικό" συμπλήρωμα (καταλαβαινόμαστε). Άπειρες ώρες αερόβιας, χιλιάδες κοιλιακοί όλων των ειδών και σημαντικότατος περιορισμός σε άλας, ζάχαρα και συντηρητικά, πρόσθετα, χρωστικές ουσίες στα τρόφιμα. Μην ξεχνάμε πως και οι μύς καίνε λίπος λόγω της αύξησης των θερμίδων...
τασο τι ειναι το hydroxycut που εγραψεσ?
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

φτασαμε στο ποιο δυσκολο σημειο...

τα ψωμακια κατω απο τον αφαλο, και γυρο στη μεση...

τιποτα σπουδαιο αλλα καλυπτουν τους μυες... Ειναι το μονο σημειο οπως ξερουμε ολοι μας που καλυπτονται οι μυες εφοσον υπαρχει εστω και ενα μικρο ποσοστο λιπους..

Το ευκολο σημειο πανω εφυγε κατα μεγαλο ποσοστο..

Καμια ιδεα για το κατω σημειο?  :-
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Χμ, για να βγει τέτοιο πρόγραμμα ΥΠΕΥΘΥΝΟ πρέπει να ξέρω λίπος, νερό σώματος, φυσική κατάσταση (πχ παλμοί, πίεση, ζάχαρο), εμπειρία στα βάρη, είδος γυμναστικής και φυσικά επιθυμητός στόχος (πχ γράμμωση, όγκος ΧΩΡΙΣ ΛΙΠΟΣ), και εννοείται διατροφή, συμπλήρωμα κτλ
επιτέλους ένας που ξέρει τι σημαίνει όγκος
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
φτασαμε στο ποιο δυσκολο σημειο...

τα ψωμακια κατω απο τον αφαλο, και γυρο στη μεση...

τιποτα σπουδαιο αλλα καλυπτουν τους μυες... Ειναι το μονο σημειο οπως ξερουμε ολοι μας που καλυπτονται οι μυες εφοσον υπαρχει εστω και ενα μικρο ποσοστο λιπους..

Το ευκολο σημειο πανω εφυγε κατα μεγαλο ποσοστο..

Καμια ιδεα για το κατω σημειο?  :-
πιο πολύ "αερoβια"
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
τασο τι ειναι το hydroxycut που εγραψεσ?

Λιποδιαλύτης (με καφείνη, ασπιρίνη, καρνιτίνη και κάτι χρώμια κτλ) αρκετά καλός και φτηνός σχετικά. Πάντα με άφθονο
μεταλλικό νερό ή νερό φιλτραρισμένο, πολλά χιλιόμετρα τρέξιμο και βασανιστικές ασκήσεις κοιλιακών (τσεκάρετε στο FB το bodybuildingclub.gr έχει δωρεάν ασκήσεις κοιλιακών με εικόνες-έχει ένα τέρας γιαπωνέζο  :) )
 

Επισκέπτης
φτασαμε στο ποιο δυσκολο σημειο...

τα ψωμακια κατω απο τον αφαλο, και γυρο στη μεση...

τιποτα σπουδαιο αλλα καλυπτουν τους μυες... Ειναι το μονο σημειο οπως ξερουμε ολοι μας που καλυπτονται οι μυες εφοσον υπαρχει εστω και ενα μικρο ποσοστο λιπους..

Το ευκολο σημειο πανω εφυγε κατα μεγαλο ποσοστο..

Καμια ιδεα για το κατω σημειο?  :-
στο κατο σιμιο σικονο τα χερια ψιλα!χαχαχαχα!
ενταξι μιν τρελενεσε!καποτε στο μελον θα γινουμε μια πομποδεσ ινα!!!!αυτο ειναι το μονο σιγουρo!αλλα στο μελον! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Λιποδιαλύτης (με καφείνη, ασπιρίνη, καρνιτίνη και κάτι χρώμια κτλ) αρκετά καλός και φτηνός σχετικά. Πάντα με άφθονο
μεταλλικό νερό ή νερό φιλτραρισμένο, πολλά χιλιόμετρα τρέξιμο και βασανιστικές ασκήσεις κοιλιακών (τσεκάρετε στο FB το bodybuildingclub.gr έχει δωρεάν ασκήσεις κοιλιακών με εικόνες-έχει ένα τέρας γιαπωνέζο  :) )
και αυτο το πουλανε στα bodybuilding club?
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
κλαμπακι
δεν ειναι δικο μου,ποσοστα εχω
αν σε βγαλει ο δρομος για χαλκιδικη η θεσ/νικη το χειμωνα
ελα και δεν θα χασεις

Cool :cheesy: μία βότκα πορτοκάλι με πολύ πάγο θα πάρω (αλλά θα χορέψω μετά να κάψω τις θερμίδες του αλκοόλ ΛΟΛ)
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
στο κατο σιμιο σικονο τα χερια ψιλα!χαχαχαχα!
ενταξι μιν τρελενεσε!καποτε στο μελον θα γινουμε μια πομποδεσ ινα!!!!αυτο ειναι το μονο σιγουρo!αλλα στο μελον! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Δεν ειμαστε τελειωποιημενοι πορνοι χυστη μου  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
και αυτο το πουλανε στα bodybuilding club?

nai, η στο e-bay (καλύτερα από κατάστημα όμως, αλλοιώνονται τα χαρακτηριστικά του αν κάνει πολλές μέρες να ταξιδέψει από ΗΠΑ). έχει 2 εκδόσεις το Hardcore και το απλό (πάρε καλύτερα το απλό-νομίζω σε είχα δει σε ένα βίντεο με Μαύρο Θάνατο αν θυμάμαι καλά πρέπει να είσαι αδύνατος, α και στο τέλος για να βγάλεις γούστα στο fitness Σεπτέμβρη αν έχεις πάει στο 10% χτύπα και ένα φυσικό διουρητικό Taraxatone πχ
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.235
Like
1.308
Πόντοι
266
nai, η στο e-bay (καλύτερα από κατάστημα όμως, αλλοιώνονται τα χαρακτηριστικά του αν κάνει πολλές μέρες να ταξιδέψει από ΗΠΑ). έχει 2 εκδόσεις το Hardcore και το απλό (πάρε καλύτερα το απλό-νομίζω σε είχα δει σε ένα βίντεο με Μαύρο Θάνατο αν θυμάμαι καλά πρέπει να είσαι αδύνατος, α και στο τέλος για να βγάλεις γούστα στο fitness Σεπτέμβρη αν έχεις πάει στο 10% χτύπα και ένα φυσικό διουρητικό Taraxatone πχ
φιλε μια κρεατινη con cret την εχεις καθολου υποψην σου;
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
φιλε μια κρεατινη con cret την εχεις καθολου υποψην σου;

όχι (κρεατίνη μες το καλοκαίρι?? γιατί να γεμίσεις νερά πάνω στους μυς??), επίσης τώρα είναι λίαν δύσκολο να κάνεις άλιπο όγκο, η κρεατίνη για να δουλέψει θα σε ΠΕΙΝΑΣΕΙ (τίγκα στην δεξτρόζη θα γίνεις, το συκώτι θα βγάζει ινσουλίνη με το κιλό) ε και λογικά οι υδατάνθρακες θα ανέβουν. Τσεκάρω ΠΜ δώσε μου 1 μερούλα να στείλω ένα πρόγραμμα προπόνησης.
Για διατροφή θυμίσου πρωτείνη αρίστης ποιότητος (ασπράδια, Whey καλή, φασόλια, φακές κτλ), υδατάνθρακας με ΠΟΛΥ φυτική ίνα πχ κουάκερς, καστανό ρύζι και ελάχιστο λίπος (ελαιόλαδο άθερμο). Από συμπλήρωμα για καλοκαίρι αμινοξέα μικρά χιλιαράκια, καμία βιταμίνη C σε σκόνη κάτω από την γλώσσα, λιποδιαλύτες και φραπεδάκι με ζαχαρίνη για ενέργεια. καλό και το νιτρικό ή το Mens-X
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom