Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    21

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.724
Like
55
Πόντοι
16
tasos999,πιστεύεις ότι είναι εφικτό να βάζει κάποιος καθαρή μυική μάζα και ταυτόχρονα να χάνει λίπος ή αν δεν χάνει να μη βάζει;
 

Επισκέπτης
tasos999,πιστεύεις ότι είναι εφικτό να βάζει κάποιος καθαρή μυική μάζα και ταυτόχρονα να χάνει λίπος ή αν δεν χάνει να μη βάζει;
αυτο προσπαθο να κανο εγο σε γενικεσ γραμεσ και το καταφερνο σχετικα καλα οσα χρονια ασχολουμε.
πιστευο ειναι εφικτο.
να μασ πι ομοσ και ο γιατροσ!!!!!!
 

Επισκέπτης
nai, η στο e-bay (καλύτερα από κατάστημα όμως, αλλοιώνονται τα χαρακτηριστικά του αν κάνει πολλές μέρες να ταξιδέψει από ΗΠΑ). έχει 2 εκδόσεις το Hardcore και το απλό (πάρε καλύτερα το απλό-νομίζω σε είχα δει σε ένα βίντεο με Μαύρο Θάνατο αν θυμάμαι καλά πρέπει να είσαι αδύνατος, α και στο τέλος για να βγάλεις γούστα στο fitness Σεπτέμβρη αν έχεις πάει στο 10% χτύπα και ένα φυσικό διουρητικό Taraxatone πχ
γραψε μασ τι σινταγι γιατρε μου να γινουμε ινοδεσ και πομποδεσ χιστεσ!!!
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
tasos999,πιστεύεις ότι είναι εφικτό να βάζει κάποιος καθαρή μυική μάζα και ταυτόχρονα να χάνει λίπος ή αν δεν χάνει να μη βάζει;
στα αρχικά στάδια γίνετε αργότερα μπα..
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.724
Like
55
Πόντοι
16
αυτο προσπαθο να κανο εγο σε γενικεσ γραμεσ και το καταφερνο σχετικα καλα οσα χρονια ασχολουμε.
πιστευο ειναι εφικτο.
να μασ πι ομοσ και ο γιατροσ!!!!!!
με τί μέθοδο το καταφέρνεις;
 

Επισκέπτης
με τί μέθοδο το καταφέρνεις;
τροο ποιοτικα,.δε τροο ποτε σαβουρεσ!
απο λιπαρα τροο μονο μονοακορεστα,πολιακορεστα ω3,ω6
ποτε κορεσμενα και τρανσ.
διλαδι απο ιδατανθρακα παντα τροο χαμιλου γλικεμικου δικτι με πολεσ φιτικεσ ινεσ,οποσ καστανο ριζι ι μακαρονια ολικισ.
ε και απο προτεινι τα κλασικα,μοσχαρι,κοτατζ,αυγα.

και βλεπο οτι απο λιποσ μενο στασιμοσ ενο περνο μονο μιικι μαζα!
τουλαχιστο ετσι μου φενετε εμενα.αν κανο λαθοσ αυτο ειναι αλο θεμα!χεχε!
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.724
Like
55
Πόντοι
16
αφού βλέπεις πάνω σου ότι δεν ανεβαίνει το λίπος, τότε δεν νομίζω να κάνεις λάθος,κάτι δουλεύει πα'να πει.
πάντως και τα καλά κορεσμένα λιπαρά χρειάζονται σε ένα ποσοστό.
από προπόνηση τί κάνεις;τα κλασικά σχήματα σετ/ρεπς;
 

Επισκέπτης
αφού βλέπεις πάνω σου ότι δεν ανεβαίνει το λίπος, τότε δεν νομίζω να κάνεις λάθος,κάτι δουλεύει πα'να πει.
πάντως και τα καλά κορεσμένα λιπαρά χρειάζονται σε ένα ποσοστό.
νε ενοιτε μονο κορεσμενα λιπαρα!
τα ακορεστα πλεον ειναι απαγορευμενα!εγο ουτε καν τα σκευτομε!διαολοσ!χεχε!

ενταξι πιστευο οτι και το καθε πορνοσομα του καθε χιστι ανταποκρινετε και διαφορετικα.
διλαδι αμα κανι καπιοσ αλοσ τιν διατροφι που κανο εγο ασ πουμε μπορι να βαλι λιποσ ι δε ξερο και εγο τι αλο!

ασ μασ πι και ο γιατροσ τιν γνομι του!
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
νε ενοιτε μονο κορεσμενα λιπαρα!
τα ακορεστα πλεον ειναι απαγορευμενα!εγο ουτε καν τα σκευτομε!διαολοσ!χεχε!

ενταξι πιστευο οτι και το καθε πορνοσομα του καθε χιστι ανταποκρινετε και διαφορετικα.
διλαδι αμα κανι καπιοσ αλοσ τιν διατροφι που κανο εγο ασ πουμε μπορι να βαλι λιποσ ι δε ξερο και εγο τι αλο!

ασ μασ πι και ο γιατροσ τιν γνομι του!

Ο κάθε άνθρωπος βάζει πάνω του ΜΑΞΙΜΟΥΜ 4 κιλά μυών τον χρόνο (λέμε αν γίνουν όλα τέλεια). Παραπάνω είναι απλά αδύνατον. 1 κιλό μυϊκής μάζας είναι απίστευτη αλλαγή στο κορμί. εντάξει αν πλακωθείς σε φάρμακα κτλ σίγουρα πετυχαίνεις πολύ περισσότερα, αναφέρομαι στην κλασσική συνταγή γυμναστήριο, ντουζ με αφρόλουτρα, πρωτείνη σε γάλα πλήρες, καλός υπνάκος και αυτό για πολλές φορές το χρόνο με ωκεανούς ιδρώτα. Όγκος άλιπος και γράμμωση ταυτόχρονα??
για να βάλεις μυς θες καλές ποιοτικές θερμίδες, για να μικρύνεις την μέση σου θες έλλειμμα θερμίδων άρα πως θα γίνει?? μόνο με άλλους τρόπους
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ο κάθε άνθρωπος βάζει πάνω του ΜΑΞΙΜΟΥΜ 4 κιλά μυών τον χρόνο (λέμε αν γίνουν όλα τέλεια). Παραπάνω είναι απλά αδύνατον. 1 κιλό μυϊκής μάζας είναι απίστευτη αλλαγή στο κορμί. εντάξει αν πλακωθείς σε φάρμακα κτλ σίγουρα πετυχαίνεις πολύ περισσότερα, αναφέρομαι στην κλασσική συνταγή γυμναστήριο, ντουζ με αφρόλουτρα, πρωτείνη σε γάλα πλήρες, καλός υπνάκος και αυτό για πολλές φορές το χρόνο με ωκεανούς ιδρώτα. Όγκος άλιπος και γράμμωση ταυτόχρονα??
για να βάλεις μυς θες καλές ποιοτικές θερμίδες, για να μικρύνεις την μέση σου θες έλλειμμα θερμίδων άρα πως θα γίνει?? μόνο με άλλους τρόπους

δλδ εγω που βαζω 2.5-3 κιλα το χρονο καλα παω?

Η ειμαι hardgainer?  :think:
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.724
Like
55
Πόντοι
16
Ο κάθε άνθρωπος βάζει πάνω του ΜΑΞΙΜΟΥΜ 4 κιλά μυών τον χρόνο (λέμε αν γίνουν όλα τέλεια). Παραπάνω είναι απλά αδύνατον. 1 κιλό μυϊκής μάζας είναι απίστευτη αλλαγή στο κορμί. εντάξει αν πλακωθείς σε φάρμακα κτλ σίγουρα πετυχαίνεις πολύ περισσότερα, αναφέρομαι στην κλασσική συνταγή γυμναστήριο, ντουζ με αφρόλουτρα, πρωτείνη σε γάλα πλήρες, καλός υπνάκος και αυτό για πολλές φορές το χρόνο με ωκεανούς ιδρώτα. Όγκος άλιπος και γράμμωση ταυτόχρονα??
για να βάλεις μυς θες καλές ποιοτικές θερμίδες, για να μικρύνεις την μέση σου θες έλλειμμα θερμίδων άρα πως θα γίνει?? μόνο με άλλους τρόπους
αυτό τί ρόλο παίζει;
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.235
Like
1.308
Πόντοι
266
Ο κάθε άνθρωπος βάζει πάνω του ΜΑΞΙΜΟΥΜ 4 κιλά μυών τον χρόνο (λέμε αν γίνουν όλα τέλεια). Παραπάνω είναι απλά αδύνατον. 1 κιλό μυϊκής μάζας είναι απίστευτη αλλαγή στο κορμί. εντάξει αν πλακωθείς σε φάρμακα κτλ σίγουρα πετυχαίνεις πολύ περισσότερα, αναφέρομαι στην κλασσική συνταγή γυμναστήριο, ντουζ με αφρόλουτρα, πρωτείνη σε γάλα πλήρες, καλός υπνάκος και αυτό για πολλές φορές το χρόνο με ωκεανούς ιδρώτα. Όγκος άλιπος και γράμμωση ταυτόχρονα??
για να βάλεις μυς θες καλές ποιοτικές θερμίδες, για να μικρύνεις την μέση σου θες έλλειμμα θερμίδων άρα πως θα γίνει?? μόνο με άλλους τρόπους
ειναι εφικτο να βαλεις και πανω απο 4
αλλα πρεπει να χεστεις στο ταληρο και να μην ασχολεισαι με τιποτα αλλο εκεινη την περιοδο
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
εγω παιρνω κρετινη+γλουταμινη+καρνιτινη+τριμενη ασπιρινη+νιτρικο+κοκα κολα+μεθοξυ τρωω και μια μπανανα πριν γαμησω και μετα το γαμησι παιρνω 40000 mg αμινοξεα 20g γουταμινη και πρωτεινη απο 10 πηγες και πρηζομαι. Βαζω 1 κιλο τον μηνα...
επισης μεγαλωνει και το πεος μου κατα 0,2 cm το μηνα...
αα και το προγραμα ειναι 2 ωρες γαμησι το πρωι και μια το βραδυ με διαφορετικες γκομενες ανα 2 σετ
 

xouanito_32

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2011
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
εγω παιρνω κρετινη+γλουταμινη+καρνιτινη+τριμενη ασπιρινη+νιτρικο+κοκα κολα+μεθοξυ τρωω και μια μπανανα πριν γαμησω και μετα το γαμησι παιρνω 40000 mg αμινοξεα 20g γουταμινη και πρωτεινη απο 10 πηγες και πρηζομαι. Βαζω 1 κιλο τον μηνα...
επισης μεγαλωνει και το πεος μου κατα 0,2 cm το μηνα...
αα και το προγραμα ειναι 2 ωρες γαμησι το πρωι και μια το βραδυ με διαφορετικες γκομενες ανα 2 σετ
και τη ώρα ξύπνησες?
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
αυτό τί ρόλο παίζει;

έχεις ακούσει για πρηξίματα στους μυς με ζεστές πετσέτες?? ε, φαντάσου το μετά από 2 ώρες σκληρής γυμναστικής σε όλο το κορμί λολ. 2,5 κιλά το χρόνο ΚΑΘΑΡΗΣ μυϊκής μάζας είναι μια χαρά (το λέω για τον πιο πάνω, βαριέμαι να γράφω σε 2 ποστς)
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.235
Like
1.308
Πόντοι
266
έχεις ακούσει για πρηξίματα στους μυς με ζεστές πετσέτες?? ε, φαντάσου το μετά από 2 ώρες σκληρής γυμναστικής σε όλο το κορμί λολ. 2,5 κιλά το χρόνο ΚΑΘΑΡΗΣ μυϊκής μάζας είναι μια χαρά (το λέω για τον πιο πάνω, βαριέμαι να γράφω σε 2 ποστς)
πως γινεται αυτο με τις πετσετες;
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
πως γινεται αυτο με τις πετσετες;

καλά εγώ προσωπικά δεν το έχω κάνει, απλά ήταν να μετρήσουν μία φορά τα χέρια του άρνολντ αν θυμάμαι καλά, χρειάστηκε λοιπόν πρήξιμο γρήγορα και ήταν σε αεροπλάνο, και ο κουλόμπο το έκανε αυτό νομίζω. Θες να πρήξεις δικέφαλο βάζεις μία ζεστή πετσέτα περιμετρικά του, λόγω της ζέστης και της κόρωσης αρχίζει και διαστέλεται ο μυς, είναι λίαν βραχυπρόθεσμη λύση βέβαια (το είχα διαβάσει σε παλιό Muscle Mag).
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
εγω παιρνω κρετινη+γλουταμινη+καρνιτινη+τριμενη ασπιρινη+νιτρικο+κοκα κολα+μεθοξυ τρωω και μια μπανανα πριν γαμησω και μετα το γαμησι παιρνω 40000 mg αμινοξεα 20g γουταμινη και πρωτεινη απο 10 πηγες και πρηζομαι.

Τα πίνεις όλα,
χάπια, ουίσκι και κόκα κόλα;;;

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom