Νέα

Grand Ritorno

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ass4ever
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 105K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

dogigr

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Σωστα Ο καθενας κανει το κουμάντο του ανάλογα με τη τσέπη του και τη διάθεσή του.
Εκτος και αν εισαι τελείως χάρβαλο  :uglystupid:  :new_shocked: ή δεν σε νοιάζει το money (Naι υπάρχουν και τέτοιοι) :bounce-glasses: όποτε σε όποιο μαγαζι και να πάς θα σε μαδήσουν σίγουρα.
Τα "πουτα.."  :boobies: :boobies: :boobies: κατι τετοιους ψάχνουν παντού..

 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μαν, αυτό ισχύει σε κάθε στριπ. Δεδομένου, πάντως, ότι στο gr δεν έχει πριβε, δε νομίζω ότι το μάδημα μπορεί να παραπάει, εκτός αν είσαι σαμπανιέρης)))

αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ
ένα πουλάκι τις προάλλες μου κελάηδησε για 1 χιλιαρικάκι σε 2,5 ωρίτσες μόνο σαμπανάκια.........
Αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ πάρτη κάνει η μαμά στην πατρίδα.......

:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 
OP
OP
A

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ
ένα πουλάκι τις προάλλες μου κελάηδησε για 1 χιλιαρικάκι σε 2,5 ωρίτσες μόνο σαμπανάκια.........
Αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ πάρτη κάνει η μαμά στην πατρίδα.......
δηλαδή δηλαδή? για ποιά δεσποινίς τέτοια ζημία? πες πες))
 

Ern1982

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά,
Ξέρει κανεις από σας να προτείνει ποίες κοπέλες είναι οι καλύτερες στο Grand Ritorno. Έχω ακούσει για μια ξανθη ρουμάνα Κλεοπάτρα με μεγάλα βυζομπαλα. Εσείς τι λέτε?
 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σας παιδιά,
Ξέρει κανεις από σας να προτείνει ποίες κοπέλες είναι οι καλύτερες στο Grand Ritorno. Έχω ακούσει για μια ξανθη ρουμάνα Κλεοπάτρα με μεγάλα βυζομπαλα. Εσείς τι λέτε?
καλή είναι αυτή και είναι άτομο που θα κάνεις κέφι, εγώ προσωπικά πέρασα πολύ ωραία μαζί της, γελούσαμε όλη την ώρα, από χόρό επίσης είναι απο τις καλύτερες στο συγκεκριμένο μαγαζί, πρόσωπο μετριότητα. καλή για παρέα είναι επίσης και η Ανέ 
 

Ern1982

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ναι αυτό λέω και εγώ, έχω ακούσει ότι η Κλεοπάτρα είναι καλο γκομενάκι αλλα και ακριβή όσον αφορά τις σαμπάνιες :). Θα ήθελα να δοκιμάσω την τύχη μου μαζί τις, αλλα μου είπανε ότι είναι δύσκολη. Θα δούμε
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
166
καλα πως και δεν εχει κλεισει ακομα αυτο αφου ναι στα ιδια επιπεδα με το μεγιστο Σιερα
 

bsinis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά,
Ξέρει κανεις από σας να προτείνει ποίες κοπέλες είναι οι καλύτερες στο Grand Ritorno. Έχω ακούσει για μια ξανθη ρουμάνα Κλεοπάτρα με μεγάλα βυζομπαλα. Εσείς τι λέτε?
Εγώ προτείνω Adellah (έχει και προφίλ στο facebook!!) και μια καινούργια (φρέσκια, φρέσκια) την Κασσάνδρα!
 

monokoloMIA

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Ξηγημενο παιδι ο πορτιερης μορτης και καραμπουζουκλης,και γνωστης του power tuning καταλαβε μεχρι και σε πιο σταδιο αναβαθμισης εχω το Ιμπρεζα,του προτεινα να αλλαξει δουλεια και να δουλεψει σε συνεργειο αυτοκινητων.Απο γυναικες η μπαργουμαν ολα τα λεφτα και η κοπελια στις τουαλετες(ρωτηστε το Βοθρο-εχουνε και βεντουζα στις τουαλετες)
δειτε κριτικη για το αξιολογο αλλα ακριβο μαγαζι
 

monokoloMIA

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
εννοεις την ξανθια ελληνιδα που εχει την εντυπωση οτι ειναι στην ιδια μοιρα με τα ρωσσιδια του μαγαζιου κ θελει ποτα,νομιζωντας οτι ολοι ειμαστε χαμπατα??? :2funny: :2funny:
οχι αυτη που δινει τηλεφωνα
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
166
ευκαιρια μοναδικη να αλλαξω δουλεια και απο Διευθυνων συμβουλος εταιρειας εκκενωσεων-αποφραξεων και καθαρισμου λιμνοδεξαμενων να μεταλλαχθω σε Προμοσιον μανατζερ(με τετοιο Δασκαλο),και να αρχισω να χτυπαω οραιες πουτες στα κολομπαρα μιας και μονο οι μπαζοσαβουρες ασχολουνται μαζι μου
 

alexxx_21

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Παιδάκια να κάνω και γω μια ερώτηση...
Απ'ότι είδα, η Ρόξυ δουλεύει Γκραντ. Όσοι τη θυμάστε από τη θητεία της σε Rich & Famous kai Rasputin θα είχατε παρατηρήσει ότι έκανε παρέα με μια κοπέλα ονόματι Ναταλί (στο Ρασπούτιν) και Αντζελίνα (στο Ριτς), ψηλή με γαμώ τα σώματα μαυρομάλλα από Μολδαβία. Μήπως κανείς γνωρίζει κάτι γι αυτήν? Δουλεύει κι αυτή μαζί με Ροξυ ή είναι αλλού? Την έχει πάρει καθόλου το μάτι σας πουθενά? Plz HELP me!!! Είτε με PM είτε εδώ.
Σας ευχαριστώ πολύ.
 

dogigr

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
καλή είναι αυτή και είναι άτομο που θα κάνεις κέφι, εγώ προσωπικά πέρασα πολύ ωραία μαζί της, γελούσαμε όλη την ώρα, από χόρό επίσης είναι απο τις καλύτερες στο συγκεκριμένο μαγαζί, πρόσωπο μετριότητα. καλή για παρέα είναι επίσης και η Ανέ 

Και τα δυο ειναι παιδια για...σπιτι που λένε.
Εαν ψαχνεσαι γενικώς θα περάσεις καλά και με τα δυο τους αρκει να μην ξεχάσεις ότι ειναι καργιολορουμανάκια και αφησεις να σου παρουν τον ελενχο..

Τελευταια φορα παντως που ειχα παει τον Αυγουστο λειπανε δεν ητανε εκει Ξαναγυρισαν?

Θα κατεβω παντως κιεγω αυτες τις ημερες και θα κανω report
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom