Νέα

Grand Ritorno

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ass4ever
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 106K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
αν δεν αλλαξουν μυαλα και δεν εχουν καλες υπηρεσιες και τιμες πανε ολα αυτα τα μαγαζια για φουντο...λιγοι τα σκανε ακομα...
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
αν δεν αλλαξουν μυαλα και δεν εχουν καλες υπηρεσιες και τιμες πανε ολα αυτα τα μαγαζια για φουντο...λιγοι τα σκανε ακομα...

Μην  το  λές  απλά  τώρα  δεν  τα  σκάνε  με  σύστημα . Αρπαχτές  κάνουν όπου  βρούν  το  λαγό  και  τον  φάνε !
 

Επισκέπτης
To  site  του  μαγαζιού κατέβηκε  από  το  internet .

Εγω το βλεπω κανονικα...οταν διαβασα το ποστ σου,ενιωσα μια ταραχη..καθως εμεις οι πιτσιρικαδες ειχαμε βολευτει με το συστημα του 1 τσαμπα τειμπλ ντανς...παλι καλα που υπηρχε κι αυτο...
 

Επισκέπτης
Εγω το βλεπω κανονικα...οταν διαβασα το ποστ σου,ενιωσα μια ταραχη..καθως εμεις οι πιτσιρικαδες ειχαμε βολευτει με το συστημα του 1 τσαμπα τειμπλ ντανς...παλι καλα που υπηρχε κι αυτο...
Nα προσθεσω...οτι εχουμε κ νεο παπαγαλο....(παραπομπη στην τελευταια κριτικη του μαγαζιου)....

                                        Η_Μ_Α_Ρ_Τ_Ο_Ν
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Παίζει  και  εκεί  εσχάτως  και  από τις "ντίβες" εξ  όσων πληροφορούμαι . Η  αναδουλειά  και  η  κρίση , οδηγούν  μοιραίως  στον  στρατηγικό  επανασχεδιασμό  των  προσφερομένων  υπηρεσιών , από εργαζομένους  και  εργοδότες .
[/quote
Παίζει  και  εκεί  εσχάτως  και  από τις "ντίβες" εξ  όσων πληροφορούμαι . Η  αναδουλειά  και  η  κρίση , οδηγούν  μοιραίως  στον  στρατηγικό  επανασχεδιασμό  των  προσφερομένων  υπηρεσιών , από εργαζομένους  και  εργοδότες .

εχεις δικηο φιλε μου εαν δεν μας επιτρεψουν να ριξουμε κανενα παλαμαρι ...εγω τουλαχιστον θα περιορισω στο ελαχιστο τις εξοδους σε αυτο το μαγαζι και σε πολλα αλλα..ακους εκει να χαλαμε 100ριες και διακοσαριες και στο τελος να μενουμε με το παλαμαρι στο χερι...αυτα μονο στην ελλαδα γινοντε...οπως εχω ξαναγραψει πολλες απο αυτες γαμιοντουσαν ασυστολως λιβανο,κυπρο.κλπ και εδω το παιζουν μυξοπαρθενες..και κοιτανε να μαδισουν κανενα πενηνταρι αγαπουλι με σαμπανιες ,φιλακια,χαδακια και το πολυ κανενα ψηλομπαλαμουτι ....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Υπάρχουν και παπαγάλοι που έχουν πάρει το όνομα, με το λοφίο
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Αρα-Ρα λεγονται οι παπαγαλοι,ειναι κοκινοπρασινοι ή μπλε-κιτρινοι και ζουν στις ζουγλες τις νοτιας αμερικης και το αγαπημενο τους φαι ειναι το γαλα καρυδας....τους αρεσσει το αποσταλαγμα του σεικερ δηλαδη....
παντως το Ριτορνακι πρεπει να αλλαξει ονομα σε ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙ....
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
κοκκατου οχι κρακατοα....
παντως εισαι σωστος!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
3
Like
852
Πόντοι
96
Κατόπιν αρκετών επισκέψεων (χωρίς τις οποίες η όποια γνώμη είναι κατά τη γνώμη μου πολύ πρόχειρη), για μένα τα συμπεράσματα είναι εξαιρετικά απλά:

1. Τα κορίτσια είναι στατιστικά μέτρια ή και ελαφρώς κάτω του μετρίου σε εμφάνιση.
2. Τα γκαρσόνια είναι ευγενικά και (βασικό) πολύ προσεκτικά.
3. Οι προσωπικοί χοροί δεν λένε σχεδόν τίποτα, πλην εξαιρετικά ελαχίστων εξαιρέσεων.
4. Το show στην πίστα είναι σε γενικές γραμμές μέτριο.

Μετά από αυτά, το συμπέρασμα ΓΙΑ ΜΕΝΑ είναι ότι για να περάσει κανείς λίγη ευχάριστη ώρα χωρίς να ανησυχεί ότι θα τον μαδήσουν είναι ΟΚ, αλλά για πολύ μεγάλα κέφια ενδεχομένως να μην είναι κατάλληλο.
για πες ρε φιλε ποιες ειναι οι ελαχιστες εξαιρεσεις μην την πατησουμε
 
OP
OP
A

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
Λοιπόν, δε θα έγραφα τίποτε, λόγω της απόλυτης ξενέρας, αλλά το κάνω για να μην την πατήσουν κι άλλοι.
Επίσκεψη χθες στο μαγαζί-ψιλικατζίδικο.
Γεμάτο με αλβανάκια και 70άρηδες. Δε ξέρω τι συνδυασμός ήταν αυτός, αλλά έτσι ήταν. Δεν έχω τίποτε απέναντι στις παραπάνω κοινωνικές ομάδες, απλά λέω τι υπήρχε στο μαγαζί.
Το βασικό: Χοροί ΔΕΝ. Ξεκίνησαν στις 4 το πρωί, λίγο πριν φύγω.
Ως εκ τούτου, κινητικότητα μηδεν, όλες οι κοπέλες ήταν καθισμένες με ποτό. Και δεν έλεγαν να σηκωθούν να κάνουν καμια βόλτα.
Στις 4 που άρχισαν οι χοροί, και πάλι κινητικότητα μηδέν. Το μαγαζί είχε σχεδόν αδειάσει και περιφέρονταν καμια 10αριά κοπέλες. Τα πιο μπάζα.
Αυτά. Αίσχος.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Καβο καλυτερα που ειναι οριτζιναλ ΠΟΤΑΔΙΚΟ με πιο ωραιες παρουσιες βεβαια φραγκοφονισες!!!!!!!!!!!!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Λοιπόν, δε θα έγραφα τίποτε, λόγω της απόλυτης ξενέρας, αλλά το κάνω για να μην την πατήσουν κι άλλοι.
Επίσκεψη χθες στο μαγαζί-ψιλικατζίδικο.
Γεμάτο με αλβανάκια και 70άρηδες. Δε ξέρω τι συνδυασμός ήταν αυτός, αλλά έτσι ήταν. Δεν έχω τίποτε απέναντι στις παραπάνω κοινωνικές ομάδες, απλά λέω τι υπήρχε στο μαγαζί.
Το βασικό: Χοροί ΔΕΝ. Ξεκίνησαν στις 4 το πρωί, λίγο πριν φύγω.
Ως εκ τούτου, κινητικότητα μηδεν, όλες οι κοπέλες ήταν καθισμένες με ποτό. Και δεν έλεγαν να σηκωθούν να κάνουν καμια βόλτα.
Στις 4 που άρχισαν οι χοροί, και πάλι κινητικότητα μηδέν. Το μαγαζί είχε σχεδόν αδειάσει και περιφέρονταν καμια 10αριά κοπέλες. Τα πιο μπάζα.
Αυτά. Αίσχος.

Ποιο  πουτάκι  σε  πίκρανε  my dear ?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom