Νέα

Grand Ritorno

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ass4ever
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 106K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

papatzhs

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεί καποιος συναδελφος που εχει κάνει πρόσφατη επίσκεψη να με πληροφορήσει εάν η Μπέρτα εργαζεται ακόμη στο Ritorno; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

monokoloMIA

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Μπορεί καποιος συναδελφος που εχει κάνει πρόσφατη επίσκεψη να με πληροφορήσει εάν η Μπέρτα εργαζεται ακόμη στο Ritorno; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
εΚΕΙ ΗΤΑΝ πριν μια βδομαδα
 
OP
OP
A

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
εκεί είναι, άλλαξε και το μαλλί, το έκανε πιο σκούρο, αδυνάτισε και 3-4 κιλά, κυκλοφορεί με ένα κόκκινο φόρεμα, και λαμβάνει μέρος σε όλα σχεδόν τα bachelor. και ως συνήθως, έχει υπό την εποπτεία της/φροντίδα της την Ροξάννα, τη ψηλή ρουμάνα.
φίλε pouranger, Laura, αν γνωρίζεις..
 

vital

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2008
Μηνύματα
5
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα στους συναγωνιστες. Πριν δυο εβδομαδες περιπου, εκανα επίσκεψη στο εν λογω ιδρυμα.
Οι εντυπωσεις γενικά καλες, ωραιος χώρος, γενικά ωραιες κοπέλλες (με τα δικά μου γούστα)και ας κυκλοφορανε και καποια μπαζα αναμεσα τους, και ειχε και δυο τρια ρουμανακια που μολις ειχαν ερθει τα οποια ειναι απο τις ομορφοτερες παρουσιες που εχω δει σε strip.
Show στη πιστα απλα καλα χωρις κατι το ιδιαιτερο. Χοροι απλοι (δεν εχει prive) alla εκει παιζει ρολο και η κοπελλα που θα πας Συγκεκριμμενα απο τις 4  που πηρα εγω η μια ητανε φοβερη (ρωσιδα ροξανα)Χωρις να κανει κατι το εξτρεμ σε φερνει στα ορια του να τελειωσεις απλα γιατι ξερει πως να το κανει.
Τωρα τα ασχημα νεα. Αντιληφθηκα κατι περιεργα κολπα με το λογαριασμο και τους σερβιτορους. Μας ειχανε χωσει 40 ευρωπουλα πανω. Φυσικα ακολουθησαν οι κλασσικες δικαιολογιες του τυπου "..συγνωμη γινοταν χαμος στο Ταμειο και δεν ακουσα καλα το ποσο.. κλπ"
Συμπερασμα. Ανεξαρτητα απο μαγαζι, χρειαζεται προσοχη γιατι παντου κυκλοφορανε οι επιτηδειοι που θα προσπαθησουν να σε μαδησουν.
Παντως με ξενερωσε ολη η φαση και θα το σκεφτω να ξαναπαω.
 

M3

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετε και απο μενα  πρωτο μου ποστ εδω αν και παρακολουθω καιρο το forum.Θελω να κανω μια ερωτηση στους φιλους του καταστηματος επειδη δεν εχω χρονο να παω(πεφτει και εκτος πεδιου δρασης για εμας τους νοτιους) αλλα και επειδη δεν ακουω και τα καλυτερα,εαν δουλευει εκει μια ψηλη ρωσιδα ονοματι Ναντια που δουλευε παλια σε Αφροδιτη και Μουσσες.ευχαριστω  :grin:
 
OP
OP
A

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
Νάντια δεν έχω ακούσει, και η Ρωξάννα είναι από Ρουμανία. Έκανε και μπαλέτο μικρή)
 

mal

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδες η μισελ η λαρισα,μια μιλφ ρωσιδα με ματαρες και βυζαρες ειναι ακομα εκει η εχει φυγει?
 

dogigr

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδες η μισελ η λαρισα,μια μιλφ ρωσιδα με ματαρες και βυζαρες ειναι ακομα εκει η εχει φυγει?

Εχω να παω 1-1,5 μηνα και εχω χασει επεισόδια άλλα μεσα στις επομενες μερες θα κατεβω και θα σου πω
Το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν υπάρχει πια Μισελ εδω και πολυ καιρο (και καλυτερα εδω που τα λεμε)

Α και η Ρωξανα για το φιλο συναγωνιστη που εγραψε, οτι ειναι απο Ρουμανια, 100% δεν ειναι απο Ρουμανια άλλα καπου απο Ρωσια ή τελοςπαντων καπου εκει κοντά μεριά.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Χαιρετε και απο μενα  πρωτο μου ποστ εδω αν και παρακολουθω καιρο το forum.Θελω να κανω μια ερωτηση στους φιλους του καταστηματος επειδη δεν εχω χρονο να παω(πεφτει και εκτος πεδιου δρασης για εμας τους νοτιους) αλλα και επειδη δεν ακουω και τα καλυτερα,εαν δουλευει εκει μια ψηλη ρωσιδα ονοματι Ναντια που δουλευε παλια σε Αφροδιτη και Μουσσες.ευχαριστω  :grin:

πολυ καλο παιδι η ναντια...
 

dogigr

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Vaso παιδι μου τι δουλεια εχεις εσυ εδω???
Αφου ξερεις οτι δεν σερβιρει φραπεδια το μαγαζι.
Αντε κανενα ισπανικο και αν...  :boobies: :boobies: :boobies:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Vaso παιδι μου τι δουλεια εχεις εσυ εδω???
Αφου ξερεις οτι δεν σερβιρει φραπεδια το μαγαζι.
Αντε κανενα ισπανικο και αν...  :boobies: :boobies: :boobies:

απεσπασθη απλως η προσοχιν μου εξαιτιας της πολυ καλης κορασιδος με το ονομα ναντια(πρωην baby o υπογειο,μικρο,μεγαλο αφροδιτη κλπ...)! :grin:
 

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
Ναντια/Μαριαννα αν διαβαζεις εισαι ακομα στο μαγαζι ? :grin:
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
απεσπασθη απλως η προσοχιν μου εξαιτιας της πολυ καλης κορασιδος με το ονομα ναντια(πρωην baby o υπογειο,μικρο,μεγαλο αφροδιτη κλπ...)! :grin:

Οταν μου τα γραφεις αυτα ρε Vaso δινω ρεστα.Δεν παιζεσαι με τιποτα.Portogalaua παιζει απο DD μερια η απεσυρθη ? Αφησε να εννοηθει σε καποιες που κατεβηκαν Χανια για δουλεια οτι θα κατηφορησει και αυτη για να θυμηθει τα παλια...Επισης θελω πληροφοριες για ενα ρουμανικο τριο Μονικα,Αλις,Εμμανουελα απο Athens 1.Μερα νυκτα ειναι με το αφεντικο.Τι παιζει ?
 

dogigr

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Yστερα απο πολυυυυ καιρο απουσια απο το συγκεκριμενο ιδρυμα πηγα προχθες να παρω λιγο γευση. Ωρα επισκεψης περιπου 2.00 Αρκετος κοσμος μεσα καμμια 30αρια ατομα και περιπου με το ματι υπολογισα 25-30 γκομενες. Αρκετος χαβαλες και καποιες νεες παρουσιες Καθησα με 2 νεα ρουμανακια τα οποια ειναι αστερια (Αλινα και η αλλη νομιζω αντρε) Κουκλακια πραγματικα. Πολυ φιλικες αλλα ελληνικα γρι.  Καναμε και με τις 2 χορο και ητανε υπερβολικα ανετες Εφυγα υστερα απο 1.5 ωρα και επειδη με ειχανε φιαξει τα πουτανακια πηγα γραμμη στην Αγ Μελετιου οπου ανελαβε η Ναταλι  :boobies:  :boobies: τα περαιτερω.  :grin:
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
ρε παιδια το γρντ ριτορνο , δεν ειναι κωλομπαρο ?
εχω καιρο να παω..
 
OP
OP
A

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
Ritorno - κωλόμπαρο, Gran Ritorno - στριπομάγαζο. 15 δευτερόλεπτα δρόμος το ένα από το άλλο, 5 αν 'καίγεσαι'  :rockon:
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
μην πας θα σε μαδησουν σα κοτοπουλο
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
δηλαδη θα χασεις το ρευστο και μετα θα τραβηξεις την πιστωτικη
 
OP
OP
A

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
Μαν, αυτό ισχύει σε κάθε στριπ. Δεδομένου, πάντως, ότι στο gr δεν έχει πριβε, δε νομίζω ότι το μάδημα μπορεί να παραπάει, εκτός αν είσαι σαμπανιέρης)))
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom