Νέα

Golden Spa Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thecleverone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 308K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.269
Κριτικές
4
Like
1.130
Πόντοι
216
Στο fb ποστάρει και η Βάνα, η ιδιοκτήτρια από το Βανα spa στην Θεσσαλονίκη όπου έχει εκτόνωση, οπότε σίγουρα έχει και σε αυτό στην Λάρισα....
 

κοτα

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
106
Like
64
Πόντοι
1
Παιδια πηγα 2  φορες μονο μασαζ την πρωτη φορα αλλαξσ 2 κοπελες για να κανουν εκτονωση τιποτα απολυτως φωναξα την υπευθυνη και μου ξεκαθαρισε οτι καμουν μονο μασαζ
 

asterioskar

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2017
Μηνύματα
66
Like
15
Πόντοι
0
ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΦΙΛΕ ΕΔΩ ΣΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΠΡΟΔΙΔΟΥΝ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ Κ ΚΑΘΑΡΑ
 

GAMALILEOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
346
Κριτικές
10
Like
366
Πόντοι
311
Αυτός που έγραψε την κριτική γιατί τις ειρωνεύεται για το μπουρδελάκι; Ολόκληρη Λάρισα και δεν έχει ένα μπουρδέλο εντός πόλης και απ'ότι φαίνεται μόλις άνοιξε ένα μασαζομπουρδελάκι και βγαίνει ο άλλος και το κατακρίνει. Έλεος :jerking: :jerking: :jerking:
 

κοτα

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
106
Like
64
Πόντοι
1
πηγα και κανουν μονο μασαζ gamalileos εχεις παει? ξερεις αν κανουν εστω φραπε?
 

GAMALILEOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
346
Κριτικές
10
Like
366
Πόντοι
311
πηγα και κανουν μονο μασαζ gamalileos εχεις παει? ξερεις αν κανουν εστω φραπε?
Δεν πήγα φίλε αλλά  απο την  στιχομυθία που διάβασα στο facebook μου μυρίζει μπουρδελοκατάσταση. Αν πήγες τον πρώτο καιρό που άνοιξε ίσως να φοβόντουσαν το κάρφωμα και να κάνανε μόνο μασάζ. Ίσως να πάω απο εβδομάδα για να δω τι παίζει απο πρώτο χέρι. Είδα  την Χριστίνα που απάντησε στον άλλον στο facebook και με καύλωσε άσχημα.
 

κοτα

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
106
Like
64
Πόντοι
1
μιλησα με την χριστινα στο τηλ πριν 6 μερες και μου ακυρωσε το ραντεβού γιατι ζητησα εκτονωση  gamalileos
 

GAMALILEOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
346
Κριτικές
10
Like
366
Πόντοι
311
μιλησα με την χριστινα στο τηλ πριν 6 μερες και μου ακυρωσε το ραντεβού γιατι ζητησα εκτονωση  gamalileos
Φίλε την εκτόνωση δεν την ζητάς στο τηλέφωνο. Μπαίνεις δίνεις το 30άρι και μόλις μπεί στο δωμάτιο η κοπέλα της δίνεις άλλα 20 για φραπέ ή παραπάνω αν παίζει και σεξάκι. Έτσι έχει η φάση στα μασατζίδικα τα πονηρά.
 

κοτα

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
106
Like
64
Πόντοι
1
αυτό εκανα την πρωτη φορα και δεν δεχθηκε με τιποτα μετα από μιση ωρα της ειπα να ερθει άλλη κοπελλα και παλι τιποτα
 

GAMALILEOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
346
Κριτικές
10
Like
366
Πόντοι
311

κοτα

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
106
Like
64
Πόντοι
1
ναι 45 λεπτα όχι κατι ιδιαιτερο από μασαζ όμως πολύ λαδι και σχεδόν χαιδεμα
 

xouanito32

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2011
Μηνύματα
39
Like
6
Πόντοι
0
πηγε κανενας προσφατα στο εν λογω μαγαζι? πηρα τηλ να παω αλλα δεν μου ειπε τιποτα περιεργο, απλα οτι ειναι 30 ευρω για μια ωρα αισθησιακο μασαζ. τωρα τι σημαινει το αισθησιακο δεν ξερω. πηγε καποιος συναγωνιστης να μας διαφωτισει? καλη χρονια σε ολους και καλα ψαρεματα
 

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21

Ρε παιδιά είναι ιδέα μου ή αυτή εδώ είναι η ξανθιά τύπισσα που παρουσιάζεται σαν υπεύθυνη στο μασατζίδικο και ανεβάζει φωτογραφίες στο facebook;
καμμια σχεση ...αυτη ειναι η Τσεχα με τα δεκαδες ονοματα και αγγελιες ,οι απνω φωτογρφαιες ειναι δικες της οι κατω ειναι κλοπυραιτ
 
Εγγρ.
9 Ιαν 2020
Μηνύματα
61
Like
243
Πόντοι
20
Πηγα πριν από λίγες μέρες. Μασαζ με εκτόνωση 30€+20€.Πολύ καλό το μασάζ όσο και η χειρομαλαξη.
 
Εγγρ.
8 Δεκ 2019
Μηνύματα
150
Like
104
Πόντοι
1
Μπράβο. Το ζήτησες μέσα ή είχες συνεννοηθεί πιο πριν; Δώσε μας λεπτομέρειες. Ζήτησες μόνο χειρομάλαξη ή και παραπάνω; θυμάσαι κοπέλα;
 
Εγγρ.
9 Ιαν 2020
Μηνύματα
61
Like
243
Πόντοι
20
Βασικά πήγα για μασαζ,και αν προέκυπτε κάτι έξτρα, καλό θα ήταν. Έτσι και έγινε. Δε θυμάμαι κοπέλα, αλλά μόλις μπήκα στο δωμάτιο, μου ανέφερε ότι υπάρχει και αισθησιακό μασάζ με επιπλέον 20€.Έτσι πήρα όλο το πακέτο. Υπ όψιν ότι στο αισθησιακό μασάζ υπάρχει μόνο χειρομαλαξη,τίποτα άλλο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom