Νέα

Golden Spa Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thecleverone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 305K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Spitharas84

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
75
Like
150
Πόντοι
0
Ανάλογα τι αου αρέσει...βγάζεις μέσα το 20€ κ ξεκινάει η χειρομαλάξεις..
Τώρα για σεξ δεν ξέρω ούτε κ τωτησα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
Παιδια οι κοπελες κανουν μασαζακι με τα ρουχα ή βγαζουν και κατι;
 
OP
OP
thecleverone

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
234
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
Μάγκες αρχικά μπράβο για τις πληροφορίες αλλά επειδή μερικοί δεν είμαστε μυστες του χώρου και δε πιάνουμε τα παρασυνθήματα

Αφήστε τους φραπέδες και τα κλαμπ σάντουιτς να καταλάβουμε χαχα

Με λίγα λόγια είναι 30 ευρώ μασάζ όντως για μια ώρα αλλά με +20 παίζει μαλακια με το χέρι ; Δλδ πίπα και σεξ γιόκ ; 

Για το +20 το λέει μέσα η κοπέλα από μόνη της η εσυ το προτείνεις ;

Επίσης οι κοπέλες όλες αλλοδαπές ;

Ευχαριστω εκ των προτέρων
 

global12

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2019
Μηνύματα
17
Like
308
Πόντοι
20
Καλησπερα,εγω πηγα προχθες, διαλεξα μια κοπελα ελληνιδα πιτσιρικα, μολις ανεφερα κατι για εξτραδακι μου ειπε πολυ ευγενικα πως δεν κανει κατι τετοια...
Τωρα απο εκει και περα δεν γνωριζω κατι παραπανω.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
καλησπερα ! περασα προχθες με Στεφανια....καλο μασαζ αλλα μεχρι εκει. Διακριτικα ζητησα κατι παραπανω αλλα δεν , παμε για αλλα !!!
 

global12

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2019
Μηνύματα
17
Like
308
Πόντοι
20
απο οτι εχω καταλαβει, καποιες παιζουν μπαλα...καποιες οχι...
θα ξαναδοκιμασω καποια στιγμη...
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
καλησπερα ! περασα προχθες με Στεφανια....καλο μασαζ αλλα μεχρι εκει. Διακριτικα ζητησα κατι παραπανω αλλα δεν , παμε για αλλα !!!
Έτσι ξαφνικά σήμερα 2 άτομα γράφουν ότι δ γίνετε κάτι....12 ώρα κ οι 2.... τυχαίο..;; Μάλλον βρωμίσει κ ειπαν ν τ ξεβρωμίσουμε μ αστυνομία γτ η λαρισα είναι μικρή.. εγώ πάντως μια χαρά τ πήρε τ 20...
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
Καλησπερα,εγω πηγα προχθες, διαλεξα μια κοπελα ελληνιδα πιτσιρικα, μολις ανεφερα κατι για εξτραδακι μου ειπε πολυ ευγενικα πως δεν κανει κατι τετοια...
Τωρα απο εκει και περα δεν γνωριζω κατι παραπανω.
Εσυ έφτιαξες τ προφίλ γ ν μας πεις μαλακιες...;; Μήπως ήταν κ γεμάτο πελλατισες γυναίκες ν χαλαρώσουν..;; Φτάνει η κοροϊδία.. τ μαγαζι είναι φραπές άδικο κ θ χει θέμα.. αυτα
 

asterioskar

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2017
Μηνύματα
66
Like
15
Πόντοι
0
ΜΗΠΩΣ ΑΛΛΑΞΑΝ ΣΤΑΣΗ ΓΤ ΒΡΩΜΙΣΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΡΑΠΕΔΑΔΙΚΟ??
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
φιλε zipas ....δεν ξερω για τον αλλο φιλο που ανεβασε αλλα εγω δεν ειμαι καν απο Λαρισα και ερχομαι 1-2 φορες τον μηνα για επαγγελματικους λογους.Τωρα αν θες να πιστευεις οτι οι αναρτησεις γινονται για συγκεκριμενους λογους ειναι δικαιωμα σου. Δεν μιλησα αοριστα αλλα με συγκεκριμενο ονομα κοπελας , τωρα αν καποια αλλη προχωραει ειναι αλλο θεμα.
 

global12

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2019
Μηνύματα
17
Like
308
Πόντοι
20
Ειπα κ εγω να γραψω μια φορα στα τοσα χρονια που μονο διαβαζα το φορουμ, γαμησε με, για τπτ δεν ειναι
 

κοτα

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
106
Like
64
Πόντοι
1
Παιδια πηγα πριν λιγο απολυτως τιποτα μονο μαδσζ εκανα 1 ωρα αλλαξα και ζητησα αλλη κοπελλα ηρθε και 2 κοπελα παλι τιποτα ηρθε και η υπευθυνη και μου ξεκαθαρισε οτι ειναι μονο μονο μασαζ μην χανετε χρονο και χρημα πηρα αννα  κσι μετα ηρθε ρανια Τιποτα
 
OP
OP
thecleverone

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
234
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
Όντως είναι μαλακια να πάει κάποιος και να μείνει μόνο με μασάζ . Στη τελική στη Λάρισα υπάρχουν σοβαρά μασατζιδικα γι αυτό το λόγο
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
Όντως είναι μαλακια να πάει κάποιος και να μείνει μόνο με μασάζ . Στη τελική στη Λάρισα υπάρχουν σοβαρά μασατζιδικα γι αυτό το λόγο
Σου λέει εδώ στη λαρισα τσοπάνηδες έχει ας τους χορτάσω παραμύθι..
 

GAMALILEOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
346
Κριτικές
10
Like
366
Πόντοι
311
Δοκίμασε κάποιος πρόσφατα μήπως και έχουν αλλάξει το  μενού και έχουνε βάλει και σεξάκι;
 

asterioskar

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2017
Μηνύματα
66
Like
15
Πόντοι
0
ΕΧΕΙ ΚΡΙΤΙΚΙ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ ΠΟΥ Ο ΤΥΠΟΣ ΛΕΕΙ ΓΙΑ 2 ΕΚΤΟΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΝΑ ΤΗΝ ΤΣΑΤΣΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom