Νέα

Golden Spa Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thecleverone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 312K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
thecleverone

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
234
Κριτικές
1
Like
68
Πόντοι
1
Βασικά πήγα για μασαζ,και αν προέκυπτε κάτι έξτρα, καλό θα ήταν. Έτσι και έγινε. Δε θυμάμαι κοπέλα, αλλά μόλις μπήκα στο δωμάτιο, μου ανέφερε ότι υπάρχει και αισθησιακό μασάζ με επιπλέον 20€.Έτσι πήρα όλο το πακέτο. Υπ όψιν ότι στο αισθησιακό μασάζ υπάρχει μόνο χειρομαλαξη,τίποτα άλλο.

Χωρίς να θέλω είμαι καχύποπτος , γράφτηκες χθες στο σάιτ και στο πρώτο σου σχόλιο μας έδωσες τα φώτα ότι παίζει φραπεδια αλλά όλως τυχαίως δε θυμάσαι καν ποια κοπέλα στην έπαιξε ;

Χωρίς παρεξήγηση αλλά εγώ δε ψαρωνω .
 
Εγγρ.
9 Ιαν 2020
Μηνύματα
61
Like
243
Πόντοι
20
Φίλε μου ειλικρινά δεν συγκράτησα όνομα. Αλλά τα γραφόμενά μου είναι αληθή. Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Καλή Κυριακή σου εύχομαι.
 
Εγγρ.
8 Δεκ 2019
Μηνύματα
150
Like
104
Πόντοι
1
Εγώ όταν είχα πάει μια φορά δεν μου είπανε για αισθησιακό μασάζ και δεν ζήτησα γιατί δεν ήξερα τι παίζει ακριβώς. και το μασάζ ήταν κανονικό, όχι κάτι ιδιαίτερο βέβαια. θα ξαναπάω και θα περιμένω να δω αν θα με ενημερώσουν για αισθησιακό. όταν πήγες είχε πολλές κοπέλες; 
 
Εγγρ.
9 Ιαν 2020
Μηνύματα
61
Like
243
Πόντοι
20
Τον πρώτο καιρό λειτουργίας δεν κάνανε αισθησιακό μασάζ. Τώρα τελευταία το έβαλαν στο πρόγραμμα, όπως μου είπαν. Όταν είχα πάει είχε 4 κοπέλες.
 

dimitriskef

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2020
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Το μασάζ πως γίνεται; με εσώρουχο, γυμνός με πετσέτα από πάνω ή γυμνός; και στο λένε αυτές τι να βγάλεις και τι να αφήσεις;
 
Εγγρ.
9 Ιαν 2020
Μηνύματα
61
Like
243
Πόντοι
20
Κανείς το ντους,μένεις με την πετσέτα, και μετά σου λένε αυτές να την βγάλεις.
 

asterioskar

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2017
Μηνύματα
66
Like
15
Πόντοι
0
ΘΥΜΑΣΑΙ ΜΕ ΠΟΙΑ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΙ ΑΔΕΡΦΕ??
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
Καλημερα ! Λεγοντας αισθησιακο....εννοειτε το happy ending ή δεν...με εξτρα χρηματα;
Εχει κανεις δοκιμασει για να μην πεταμε χρηματα ;
 
Εγγρ.
9 Ιαν 2020
Μηνύματα
61
Like
243
Πόντοι
20
Αισθησιακό εννοείται με happy ending. Συν 20€.Όλες οι κοπέλες είναι διαθεσιμες.Διαλεγετε και παιρνετε.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΘΑ ΒΟΗΘΟΥΣΑΝ ΠΟΛΥ.....ΕΣΤΩ ΣΕ ΜΗΝΥΜΑ.
 

peroukas27

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2016
Μηνύματα
56
Like
10
Πόντοι
0
μου φαινεται πεφτει πολυ παραμυθι με το συγκεκριμενο καταστημα..εμεις θελουμε να ξεκινησουμε απο Βολο να δουμε τι παιζει αλλα οποιον και αν ρωτησεις που αφηνει υποννοθμενα στα pm δεν απανταει..!!
 

xouanito32

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2011
Μηνύματα
39
Like
6
Πόντοι
0
Θα σας καταγραψω την εμπειρια μου μηπως μπορεσω να σας διαφωτησω. εγω περασα απο το εν λογω μασατζιδικο ηταν 3 κοπελες οι 2 πιασμενες η μια ελευθερη ονοματι ουρανια. με το που περναω μου λεει πως εχει προγραμμα μιας ωρας με 30 ευρω και +20 ευρω εκτονωση με το χερι, της λεω κανε οτι θες....... πραγματι ετσι εγινε μολις τελειωσε το μασαζ της πλακας μου τον επαιξε χαιδευοντας για αρκετη ωρα οσοτου τελειωσα. η κοπελα ηταν χοντρουλα σκυλε προσωπο ηταν με τα ρουχα το μονο που εκανα ηταν οσο μου τον επαιζε να την χουφτωνω τα μπουτια και τον κωλο φυσικα πανω απο το καλσον. δεν ξερω εαν βοηθησα απλα σε αυτο το προγραμμα με αυτα τα χρημματα εαν ειχε και τσιμπουκι εστω και με καποτα θα ηταν μια χαρα.
 
Εγγρ.
9 Ιαν 2020
Μηνύματα
61
Like
243
Πόντοι
20
Όπως τα λες είναι τα πράγματα. Το κακό είναι ότι στην πόλη μας, δεν έχουμε υπηρεσίες μασάζ όπως στην Αθήνα.
 
Εγγρ.
8 Δεκ 2019
Μηνύματα
150
Like
104
Πόντοι
1
Από ότι κατάλαβα, δίνεις ένα 50ευρω σύνολο για χειρομάλαξη και χούφτωμα. και οι κοπέλες μέτριες.... Δεν ξέρω αν αξίζει. 
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
344
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
21
Καλησπέρα συναγωνιστές! Τελικά έχει εκτόνωση? Σκέφτομαι να πάω αύριο. Στο τηλέφωνο που μίλησα πριν λίγες μέρες μου είπε ότι το μασάζ είναι χαλαρωτικό και όχι αισθησιακό...
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
344
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους! Μπορεί να μην πήρα καμία απάντηση από κανέναν αλλά την εμπειρία μου θα την αναφέρω! Έκλεισα ραντεβού και πήγα. Αρχικά θέλω να αναφέρω το μεγάλο μείον για μένα ότι έρχεσαι σε επαφή με άτομα που είτε περιμένουν είτε βγαίνουν από το δωμάτιο. Διαθέσιμες 2 κοπέλες: η Στέλλα και η Ράνια. Επέλεξα τη Στέλλα. Πέρασμα στο δωμάτιο, μπάνιο και αναμονή. Έρχεται η κοπέλα και ξαπλώνω. Τη ρώτησα να βγάλω τη πετσέτα και μου απάντησε ότι δεν έχει πρόβλημα οπότε κι εγώ την έβγαλα. Μασάζ μέτριο, δηλαδή κυρίως χάιδεμα. Η κοπέλα φορούσε κολάν κι ένα μπλουζάκι. Μόλις έφτασε η ώρα και γυρίσαμε μπροστά τη ρώτησα αν υπάρχει κάτι περισσότερο και μου είπε ότι υπάρχει και αισθησιακό μασάζ με +20€ που περιλαμβάνει εκτόνωση με το χέρι. Δεν υπάρχει τίποτα περισσότερο μου είπε. Επειδή δεν ήθελα δε πήρα κάτι περισσότερο από το απλό μασάζ, αλλά στην ερώτησή μου αν το αισθησιακό μασάζ το κάνουν και οι άλλες κοπέλες, η απάντηση ήταν πως ναι το κάνουν και οι 4 ενώ στην αρχή όταν άνοιξε το μαγαζί δε προχωρούσαν. Τέλος θα σας παρακαλούσα να μη μου στείλετε pm γιατί δεν θα απαντήσω.. Ότι ήταν να αναφέρω το έγραψα...  :rockon:  :happy:  :heavymetalbig:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom