Νέα

Golden Spa Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thecleverone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 305K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
117
Like
88
Πόντοι
1
Τίνα...... παίζει να είναι ότι χειρότερο έχει περάσει από το golden.
Κάθε πέρσι και καλύτερα!
 

Panthiras 88

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
72
Like
825
Πόντοι
80
Προσφερε και καμια πληροφορια ρε μεγαλε. Μια φορα δε μπηκες να ενημερωσεις για κατι. Ολο ρωτας. Οι αλλοι ειμαστε μλκς και εσυ εισαι ο εξυπνος;
Προφανώς μεγάλε εάν είχα κάνει επίσκεψη στο κατάστημα θα ενημέρωνα!!! Έχω να πατήσω μήνες και δεν ξέρω αν θα ξανά πάω.. Να ρωτάς δεν είναι κακό!!! Και δεν είστε μλκς!!!
 

redditor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
112
Πόντοι
1
Συμφωνώ για τη Τίνα. Δεν νομίζω να μείνει και πολύ. Δεν προσπαθεί καθόλου στο μασάζ και στο δεύτερο μέρος είναι λες και σου κάνει χάρη.

Για τη Θεώνη έχουμε εικόνα? Για τι ηλικία πρόκειται? Και είναι όμορφη, γενικά μιλώντας? Ή μες στη μετριότητα. Έχουν ακουστεί καλά πράγματα για τις υπηρεσίες της για αυτό.
 

riding

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
1
Like
4.485
Πόντοι
456
Σημερα μου εβγαλε χορηγουμενο το fb το Golden Spa.

Αναδουλειες;

IMG_8598.jpeg
 

Panthiras 88

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
72
Like
825
Πόντοι
80
Τι γίνεται στο μαγαζί ρε? Χέρια δεν έχουν.. Τηλεφώνησα χθες δεν είχαν κενό.. Τηλέφωνο ξανά σήμερα και υπήρχε ένα κενό μόνο.. Τόσο πλ δουλειά.. Είπα να σπαταλήσω κάνα ευρώ μετά από καιρό και δεν υπάρχει χρόνος
 

riding

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
1
Like
4.485
Πόντοι
456
Τι γίνεται στο μαγαζί ρε? Χέρια δεν έχουν.. Τηλεφώνησα χθες δεν είχαν κενό.. Τηλέφωνο ξανά σήμερα και υπήρχε ένα κενό μόνο.. Τόσο πλ δουλειά.. Είπα να σπαταλήσω κάνα ευρώ μετά από καιρό και δεν υπάρχει χρόνος
Ισως πουλαν τρελιτσα ή ισως εχουν προβληματα.
 

Panthiras 88

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
72
Like
825
Πόντοι
80
Αφού πήγαμε στο μαγαζί στο κενό που είχε παρούσες και διαθέσιμες ήταν Νάνσυ και Βίκυ.. πέρασμα με Βίκυ... Γνωστή Βίκυ πλέον όλοι λίγο πλ ξέρουμε τν Βίκυ
 

yiohan

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2021
Μηνύματα
12
Like
4
Πόντοι
0
Αφού πήγαμε στο μαγαζί στο κενό που είχε παρούσες και διαθέσιμες ήταν Νάνσυ και Βίκυ.. πέρασμα με Βίκυ... Γνωστή Βίκυ πλέον όλοι λίγο πλ ξέρουμε τν Βίκυ
η Βίκυ τι λέει τι φάση γιατί με νάνσυ που πέρασα λίγα πράγματα
 

Richelieu

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2022
Μηνύματα
16
Like
11
Πόντοι
0
Ξερουμε αν κανει καμια μασαζ εκτος του μαγαζιου? Η αν υπαρχει καποια π δουλευει μονη της?
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
285
Like
1.333
Πόντοι
201
Περασμα μεσα στη βδομαδα. Ειχα να παω πολυ καιρο. Πηγα χωρις να κλεισω. Παρουσες νανσυ, βικη, νεφελη και μια καινούρια;;; με ονομα αλεξανδρα. Περασα με νεφελη. Νεφελη τα γνωστα. Δε χρειάζεται να πω κατι. Μετριοτητα. Πλεον δυσκολευετε να βγαλει κ ρουχα. Οποτε τελευταιο ραντεβου και με αυτην. Μαλακες. Περασε κανεις με αυτην την αλεξανδρα; μου φανηκε τραβελος. Μη λεω μαλακιες ομως δε ξερω. Την ειδα πολυ λιγο. Οποιος παει ας ενημερώσει. Φωνή και φατσα ειχε σαν να ηταν βελι. Γενικα πολυ χαλι το μαγαζι. Δε ηθελα να ρωτησω κ κατι θα ηταν χοντρο. Οποιος παει ας ενημερωσει. Πολυ κακη ποιοτητα γενικα. Χαλι μαυρο.
 

riding

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
1
Like
4.485
Πόντοι
456
Ρε τυποι ποια θα ηταν καλη περιπτωση να μ παιξει λιγο κλαρινετο;
 

Panthiras 88

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
72
Like
825
Πόντοι
80
Ρε τυποι ποια θα ηταν καλη περιπτωση να μ παιξει λιγο κλαρινετο;
Υπάρχουν κάποιες εκεί μέσα που παίζουν κλαρίνο με το αντίστοιχο δώρο φυσικά... Τώρα αν αξίζουν ή όχι είναι στην κρίση του καθενός..
 

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
117
Like
88
Πόντοι
1
Καλησπερα και καλη χρονια ! Εμαθα οτι αυτη την εβδομαδα ηρθαν νεες κοπελες.....εχει δοκιμασει καποιος; Ας ενημερωσει εδω ή σε μηνυμα. Ευχαριστω!
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.736
Κριτικές
8
Like
2.462
Πόντοι
506
Καλησπερα και καλη χρονια ! Εμαθα οτι αυτη την εβδομαδα ηρθαν νεες κοπελες.....εχει δοκιμασει καποιος; Ας ενημερωσει εδω ή σε μηνυμα. Ευχαριστω!
Για να δούμε τι καινούρια σαβούρα ήρθε πάλι. Ονόματα ξέρεις?
 

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
117
Like
88
Πόντοι
1

Mpalis1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Πήγε κάποιος να μας δώσει μια περιγραφή για τα νέα κορίτσια από άποψη εμφάνισης και υπηρεσιών?
Υγ τελευταία επίσκεψη με Βίκυ μέτριο μασάζ λίγο μπλα μπλα όπως μου αρέσει και ελεύθερα πιασίματα ως συνήθως.
 

Panthiras 88

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
72
Like
825
Πόντοι
80
Πήγε κάποιος να μας δώσει μια περιγραφή για τα νέα κορίτσια από άποψη εμφάνισης και υπηρεσιών?
Υγ τελευταία επίσκεψη με Βίκυ μέτριο μασάζ λίγο μπλα μπλα όπως μου αρέσει και ελεύθερα πιασίματα ως συνήθως.
Και εγώ αυτό θα ρωτούσα.. Αν έχουμε πληροφορίες για τα καινούρια κορασιδια??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom