Νέα

Golden Spa Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thecleverone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 301K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Spitharas84

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
75
Like
150
Πόντοι
0
Δοκίμασε κανένας αυτή την Αλεξάνδρα να μας πει εντυπώσεις;
 

sakisstrela

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2011
Μηνύματα
30
Like
52
Πόντοι
0
Σήμερα πέρασα με Αλεξάνδρα το μαγαζί έχει πρόβλημα με κοπέλες….δεν βρίσκει από ότι φαίνεται….η Αλεξάνδρα είναι από Αθήνα μου είπε ότι δεν το έχει κ τόσο στο πρώτο μέρος χάιδεμα περισσότερο με πολύ χαλαρό μασάζ….στο δεύτερο μέρος είναι τούμπανο οποίος πέρασε θα καταλάβει το έχει πολύ έχει σώμα πολύ δυνατό……οποίος είναι να παει να μην το σκεφτεί δεν θα το μετανιώσει ούτε θα κλάψει τα λεφτά Κάνα δυο μέρες ακόμα μετά γυρίζει Αθήνα κ από ότι κατάλαβα θα αργήσει να επιστρέψει…..
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: riding

Panthiras 88

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
67
Like
823
Πόντοι
80
Σήμερα πέρασα με Αλεξάνδρα το μαγαζί έχει πρόβλημα με κοπέλες….δεν βρίσκει από ότι φαίνεται….η Αλεξάνδρα είναι από Αθήνα μου είπε ότι δεν το έχει κ τόσο στο πρώτο μέρος χάιδεμα περισσότερο με πολύ χαλαρό μασάζ….στο δεύτερο μέρος είναι τούμπανο οποίος πέρασε θα καταλάβει το έχει πολύ έχει σώμα πολύ δυνατό……οποίος είναι να παει να μην το σκεφτεί δεν θα το μετανιώσει ούτε θα κλάψει τα λεφτά Κάνα δυο μέρες ακόμα μετά γυρίζει Αθήνα κ από ότι κατάλαβα θα αργήσει να επιστρέψει…..
Ξέμεινε από κορίτσια το μαγαζί???
 
Εγγρ.
9 Ιαν 2020
Μηνύματα
60
Like
241
Πόντοι
20
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ. ΧΑΖΕΥΟΝΤΑΣ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ INSTAGRAM, ΜΟΥ ΠΕΤΑΞΕ ΔΙΑΦΗΜΙΖΟΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ, ΟΤΙ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ ΣΤΙΣ 5/2 LUXURY SPA MASSAGE!!! ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. ΑΡΑ ΜΕΤΑ ΤΟ GOLDEN SPA ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ.
 

Panthiras 88

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
67
Like
823
Πόντοι
80
Ναι νεφέλη νανσυ κ Βίκυ αυτές εμε

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ. ΧΑΖΕΥΟΝΤΑΣ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ INSTAGRAM, ΜΟΥ ΠΕΤΑΞΕ ΔΙΑΦΗΜΙΖΟΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ, ΟΤΙ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ ΣΤΙΣ 5/2 LUXURY SPA MASSAGE!!! ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. ΑΡΑ ΜΕΤΑ ΤΟ GOLDEN SPA ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ.
Πρέπει να άνοιξε Μονεγσσκε! Εγώ έστειλα μνμ στο fb και μου απάντησαν.. Είναι στο ίδιο στυλ με golden ή είναι κλασικό
 

Italian71

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2024
Μηνύματα
22
Like
60
Πόντοι
0
Ναι νεφέλη νανσυ κ Βίκυ αυτές εμειναν
Είχε αναφερθεί πριν λίγο καιρό επανεμφάνιση Άριας!!! Τελικά ήταν guest εμφάνιση?? Γιατί και το πρόγραμμα που είχα ζητήσει πριν κάμποσες μερες δεν ήταν μέσα καθόλου.
 

the_crafty

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
237
Like
32
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ. ΧΑΖΕΥΟΝΤΑΣ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ INSTAGRAM, ΜΟΥ ΠΕΤΑΞΕ ΔΙΑΦΗΜΙΖΟΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ, ΟΤΙ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ ΣΤΙΣ 5/2 LUXURY SPA MASSAGE!!! ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. ΑΡΑ ΜΕΤΑ ΤΟ GOLDEN SPA ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ.
ειναι στην ρουσβελτ και λεγετε "pure massage and spa"
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.731
Κριτικές
8
Like
2.445
Πόντοι
506
Πρέπει να άνοιξε Μονεγσσκε! Εγώ έστειλα μνμ στο fb και μου απάντησαν.. Είναι στο ίδιο στυλ με golden ή είναι κλασικό
Τι σου απάντησαν στο φβ? Φαντάζομαι για happy endings δεν θα λένε κάτι ακόμα και αν το κάνουν.
Είχε αναφερθεί πριν λίγο καιρό επανεμφάνιση Άριας!!! Τελικά ήταν guest εμφάνιση?? Γιατί και το πρόγραμμα που είχα ζητήσει πριν κάμποσες μερες δεν ήταν μέσα καθόλου.
Έτσι φαίνεται. Την είχα πάρει πριν κανένα μήνα όταν έμαθα ότι γύρισε. Μάλλον ήταν για λίγο δυστυχώς
ειναι στην ρουσβελτ και λεγετε "pure massage and spa"
Αυτό υπάρχει εδώ και αρκετό καιρό. Αποκλείται να αναφέρεται σε αυτό
 

Kostasperv

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2023
Μηνύματα
50
Like
32
Πόντοι
0
Στο fb εχει δνση και τηλέφωνο επικοινωνίας
 

Panthiras 88

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
67
Like
823
Πόντοι
80
35€ για 1 ώρα μασάζ σε όλο το σώμα αναφέρομαι στο luxury το καινούριο
 

Panthiras 88

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
67
Like
823
Πόντοι
80
Έχει fb luxury spα
Screenshot_2024-01-20-20-55-42-402_com.facebook.katana.jpg
 

sakisstrela

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2011
Μηνύματα
30
Like
52
Πόντοι
0
Γνωρίζουμε αν είναι αύριο ανοιχτό το luxury?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom