Νέα

Golden Spa Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thecleverone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 301K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
116
Like
88
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς το luxury spa ανοίγει αύριο?
 

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
116
Like
88
Πόντοι
1
Ξερει καποιος αν ανοιξε τελικα το luxury; , εχουν ενα τηλεφωνο αλλα πηρα και δεν απαντα κανεις.
 

sakisstrela

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2011
Μηνύματα
30
Like
52
Πόντοι
0
Luxury άνοιξε παιδιά μίλησα θα κάνω ραντεβού της επόμενες μέρες και θα ενημερώσω…αν πήγε κάποιος ας μας πει!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ykoum

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
116
Like
88
Πόντοι
1
Luxury άνοιξε παιδιά μίλησα θα κάνω ραντεβού της επόμενες μέρες και θα ενημερώσω…αν πήγε κάποιος ας μας πει!
Εκτος απο τα κλασσικα.....εμαθες καμμια πληροφορια για το μασαζ κτλ;
 

sakisstrela

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2011
Μηνύματα
30
Like
52
Πόντοι
0
Εκτος απο τα κλασσικα.....εμαθες καμμια πληροφορια για το μασαζ κτλ;
Όχι μόνο ότι άνοιξε κ δέχονται ραντεβού μέσου τηλ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όχι μόνο ότι άνοιξε κ δέχονται ραντεβού μέσου τηλ
Όταν παω θα ενημερώσω
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ykoum
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
343
Κριτικές
1
Like
244
Πόντοι
21
Καλημέρα! Πήρα τηλέφωνο για να κλείσω ραντεβού με τη Νεφέλη και πληροφορήθηκα ότι σταμάτησε.
 

Kostasperv

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2023
Μηνύματα
50
Like
32
Πόντοι
0
Ανοίγει καινούριο μαγαζί και δεν ανεβάζουν μια φωτογραφία απο τα δωμάτια, να δούμε πως ειναι τέλος πάντων. Ραντεβού στα τυφλά δηλαδή.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.731
Κριτικές
8
Like
2.445
Πόντοι
506
Luxury λοιπόν.

Για τους φίλους που ρωτάνε για νεφέλη είναι πλέον στο luxury. Δεν ξέρω αν μπαίνει στο δωμάτιο γιατί την είδα στην υποδοχή. Αμηχανία και από τους δύο όταν κοιταχτικαμε γιατί γνωριζόμαστε. Αυτή σε ενημερώνει σε αυτή πληρώνεις. Δε ξέρω αν είναι δικό της. Ελπίζω να μπαίνει και μέσα.

Κόστος 35 μασάζ, 20 εκτόνωση.

Πέρασμα με Ρια. Ξανθιά μπαμπατσικη, οχι χοντρή. Μασάζ που όντως σε χαλαρώνει. Αρκετά καλή και στο δεύτερο μέρος. Από μόνη της βγάζει ρούχα και μου λέει πιάνεις κανονικά.

Στα συν (ξέρω στα αρχιδια σας εγώ θα το πω) λίγο πιο άνετες ντουζιέρες. Έχω βαρεθεί στο golden κάθε φορά που γυρνάω μέσα να ρίχνω αγκονιες.

Δωμάτιο μια χαρά ζεστό με τη μούσκουλα του όπως πρέπει.

Ευτυχώς που άνοιξε και δεύτερο να υπάρχει λίγος ανταγωνισμός.

Πρώτη εντύπωση θετική. Όση ώρα ήμουν εκεί ήρθαν 2-3 συναδέλφοι.

Ενημερώνεται χυστες :rockon:
 

Kostasperv

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2023
Μηνύματα
50
Like
32
Πόντοι
0
Luxury λοιπόν.

Για τους φίλους που ρωτάνε για νεφέλη είναι πλέον στο luxury. Δεν ξέρω αν μπαίνει στο δωμάτιο γιατί την είδα στην υποδοχή. Αμηχανία και από τους δύο όταν κοιταχτικαμε γιατί γνωριζόμαστε. Αυτή σε ενημερώνει σε αυτή πληρώνεις. Δε ξέρω αν είναι δικό της. Ελπίζω να μπαίνει και μέσα.

Κόστος 35 μασάζ, 20 εκτόνωση.

Πέρασμα με Ρια. Ξανθιά μπαμπατσικη, οχι χοντρή. Μασάζ που όντως σε χαλαρώνει. Αρκετά καλή και στο δεύτερο μέρος. Από μόνη της βγάζει ρούχα και μου λέει πιάνεις κανονικά.

Στα συν (ξέρω στα αρχιδια σας εγώ θα το πω) λίγο πιο άνετες ντουζιέρες. Έχω βαρεθεί στο golden κάθε φορά που γυρνάω μέσα να ρίχνω αγκονιες.

Δωμάτιο μια χαρά ζεστό με τη μούσκουλα του όπως πρέπει.

Ευτυχώς που άνοιξε και δεύτερο να υπάρχει λίγος ανταγωνισμός.

Πρώτη εντύπωση θετική. Όση ώρα ήμουν εκεί ήρθαν 2-3 συναδέλφοι.

Ενημερώνεται χυστες :rockon:
Το 35αρι με χαλάει λιγο...
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
285
Like
1.332
Πόντοι
201
Luxury λοιπόν.

Για τους φίλους που ρωτάνε για νεφέλη είναι πλέον στο luxury. Δεν ξέρω αν μπαίνει στο δωμάτιο γιατί την είδα στην υποδοχή. Αμηχανία και από τους δύο όταν κοιταχτικαμε γιατί γνωριζόμαστε. Αυτή σε ενημερώνει σε αυτή πληρώνεις. Δε ξέρω αν είναι δικό της. Ελπίζω να μπαίνει και μέσα.

Κόστος 35 μασάζ, 20 εκτόνωση.

Πέρασμα με Ρια. Ξανθιά μπαμπατσικη, οχι χοντρή. Μασάζ που όντως σε χαλαρώνει. Αρκετά καλή και στο δεύτερο μέρος. Από μόνη της βγάζει ρούχα και μου λέει πιάνεις κανονικά.

Στα συν (ξέρω στα αρχιδια σας εγώ θα το πω) λίγο πιο άνετες ντουζιέρες. Έχω βαρεθεί στο golden κάθε φορά που γυρνάω μέσα να ρίχνω αγκονιες.

Δωμάτιο μια χαρά ζεστό με τη μούσκουλα του όπως πρέπει.

Ευτυχώς που άνοιξε και δεύτερο να υπάρχει λίγος ανταγωνισμός.

Πρώτη εντύπωση θετική. Όση ώρα ήμουν εκεί ήρθαν 2-3 συναδέλφοι.

Ενημερώνεται χυστες :rockon:
Να ρε αγαπουληδες που ειναι το κελεπουρι. Μεταγραφη εκανε. Αυτο θα πει επαγγελματικη εξελιξη. Πως την λενε τωρα στο λουξουρι;
Απο νεφελη το εκανε Ευτέρπη;
Ο αλλος εξυπνος ρε φιλε. Σου λεει για να πηγαινουν στο γκολντεν θα ανοιξω χειροτερο. Το ροστερ πως ηταν συναγωνιστη; ειχε τιποτα αξιολογο; η μονο αυτη η ρια. Ηλικια η ρια;
Το νημα ας μην αλλαξει ονομα. Αφου τα εχει ο ιδιος μαλλον.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Chopin

Xuseas

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2024
Μηνύματα
5
Like
10
Πόντοι
0
Συναγωνιστές η φάση είναι σκέτο μούσι !!!!!!! Πιο LUXURY ρεεεε απάτη σκέτη πέρασμα με κορασίδα στο Luxury της μοναστηριού θεσσαλονικη τα είπε όλα όχι μόνο δεν είναι ο ίδιος που τα έχει αλλά του κλέψανε και το όνομα και το βάλανε luxury για να νομίζουμε ότι έχει ίδιες παροχές αυτός που έχει τα luxury έχει σε ευοσμο μοναστηριου και στην πατρα χαχχαχα και το πιο αστείο από όλα είναι ότι μας ζητάνε και 35 εδώ ούτε τα 30 δεν αξίζουν πολλά τέτοια ελαιοτριβεία
 

Kostasperv

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2023
Μηνύματα
50
Like
32
Πόντοι
0
Ψαρεύουν σε θολά νερά φαίνεται. Όταν έχουμε εικόνα απο το ροστερ θα μπορούμε να πουμε αν έχουμε αναβάθμιση ή όχι. Προς το παρον ειμαι επιφυλακτικός
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.731
Κριτικές
8
Like
2.445
Πόντοι
506
Να ρε αγαπουληδες που ειναι το κελεπουρι. Μεταγραφη εκανε. Αυτο θα πει επαγγελματικη εξελιξη. Πως την λενε τωρα στο λουξουρι;
Απο νεφελη το εκανε Ευτέρπη;
Ο αλλος εξυπνος ρε φιλε. Σου λεει για να πηγαινουν στο γκολντεν θα ανοιξω χειροτερο. Το ροστερ πως ηταν συναγωνιστη; ειχε τιποτα αξιολογο; η μονο αυτη η ρια. Ηλικια η ρια;
Το νημα ας μην αλλαξει ονομα. Αφου τα εχει ο ιδιος μαλλον.
Δε ξέρω αν άλλαξε όνομα δεν (ξανά)συστηθήκαμε. Μόνο αυτές τις δυο είδα. Δε ξέρω αν ήταν και άλλες μέσα. Μάλλον ήταν γιατί όσο ήμουν εκεί ήρθαν 2-3 πελάτες. Ηλικία κάπου στα 30.
 

Chopin

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2021
Μηνύματα
12
Like
10
Πόντοι
0
Θα το επισκεφτώ αυτές της μέρες και θα γράψω εντυπώσεις. Αδελφέ μια ερώτηση. 30 + ήταν τα κορίτσια ή οι επισκέπτες;
 
Τελευταία τροποποίηση:

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
331
Κριτικές
8
Like
328
Πόντοι
21
Εγώ πιστεύω πως όχι. Πάντως εμφανισιακά εκεί μέσα ξεχώριζε...
φιλε μηπως μπορεις να μου περιγραψεις λιγο την Νεφελη? ή εστω με προσωπικο μνμ να μου πεις τι παρειχε για να εχω μια εικονα? Ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom