Νέα

Γνωρίζουν οι γυναίκες/κοπέλες σας τη συμμετοχή σας στο bourdela.com;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psaxnw(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γνωριζει η γυναικα/κοπελα σας την υπαρξη-συμετοχη σας στο www.bourdela.tv ?

  • Ναι!

    Ψήφοι: 19 28,4%
  • Οχι!Τρελος εισαι ρε, θα με σκοτωνε...

    Ψήφοι: 38 56,7%
  • Φυσικά! Είναι κ μέλος...

    Ψήφοι: 10 14,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    67
OP
OP
P

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Να προσθέσω και κάτι ακόμα:

Στη δημοσκόπηση υπάρχει η δυνατότητα για δυο μόνο απαντήσεις, τις εξής:

> Φυσικα! Γιατι οχι...
> Οχι! Τρελος εισαι ρε θα με σκοτωνε..

Εγώ δεν απάντησα στη δημοσκόπηση.
Γιατί καμιά απ τις δυό δε με εκφράζει.

Θα απαντούσα (ναι), αν υπήρχε και μιά τρίτη που θα έλεγε:

> Όχι. Καλύτερα όχι. Φύλαγε τα ρούχα σου για νά 'χεις τα μισά.
Εβαλα αυτες τις δυο μονο απαντησεις γιατι το ερωτημα αφορα μονο την ως προς τις γυναικες/κοπελες μας αντιδραση...
 

lampis12

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Τελικά οι γυναίκες που δε μας "αφήνουν" να μπαίνουμε στο site απλά ζηλεύουν? Γιατί εμένα μου φαίνεται σαν κάτι παραπάνω από ζήλια. Σα να θέλουν να μας ευνουχίσουν και να μας επιβληθούν. Δηλαδή το επόμενο βήμα ποιό είναι? Να μας απαγορεύσουν τη μαλακία? Να μας φορέσουν ζώνη αγνότητας? Να εγκαταστήσουν συναγερμό στο βρακί μας που θα χτυπάει όταν έχουμε στύση?
 

Επισκέπτης
χααχχααχχαχαχα!!!καλο ρε σιναγονιστιο λαμπη!!!μας εκανες και γελασαμε μεγαλε καυλεα!!!!!!
 

Επισκέπτης
μολις διαβασα το αρθρο του μεγαλου χιστι και μουρδελιαρι σταθρου!σιμφονο μεγαλε απολιτα με οσα γραφεις!!!!!respect!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ας ξαναδουμε λιγο και αυτο το θρεντ... :rockon:
 

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
Τελικά οι γυναίκες που δε μας "αφήνουν" να μπαίνουμε στο site απλά ζηλεύουν? Γιατί εμένα μου φαίνεται σαν κάτι παραπάνω από ζήλια. Σα να θέλουν να μας ευνουχίσουν και να μας επιβληθούν. Δηλαδή το επόμενο βήμα ποιό είναι? Να μας απαγορεύσουν τη μαλακία? Να μας φορέσουν ζώνη αγνότητας? Να εγκαταστήσουν συναγερμό στο βρακί μας που θα χτυπάει όταν έχουμε στύση?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
καλά ρε...γυρεύοντας πάτε? :headbang: :headbang: :headbang:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
πλακα πλακα .....σκεψου να χεις και γκομενα απο δω μεσα και να μην το ξερεις για να το θεσω αντιστροφα....
 

hallskiss

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
1
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
10
Δεν πιστεύω ότι υπάρχει γυναίκα με στοιχειώδη αξιοπρέπεια που να δεχτεί το γεγονός ότι κρεμάς κι αλλού το παντελόνι σου, έστω και στον αγοραίο έρωτα. Παλαιότερα το νόμιζα ως πιθανό, όμως, όταν δοκίμασα να το τεστάρω, διαπίστωσα το πόσο μεγάλη λαλακία έκανα. Αυτή είναι η προσωπική μου γνώμη για το θέμα, με βάση την κάκιστη προσωπική εμπειρία που είχα. Και μάλιστα, όσες φορές κι αν το έκανα κουβέντα με άσχετες κοπέλες, όχι γκόμενές μου δηλαδή, όλες μα όλες μου είπαν το ίδιο: αν είναι να ξενοπηδήξεις ΜΗΝ ΤΗΣ ΤΟ ΠΕΙΣ ΠΟΤΕ!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
καλα εδω μπορει να μπαινει και καποιος που δεν εχει σχεση με τον αγοραιο ερωτα...














λεμε τωρα.... :2funny:
 

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
Δεν πιστεύω ότι υπάρχει γυναίκα με στοιχειώδη αξιοπρέπεια που να δεχτεί το γεγονός ότι κρεμάς κι αλλού το παντελόνι σου, έστω και στον αγοραίο έρωτα. Παλαιότερα το νόμιζα ως πιθανό, όμως, όταν δοκίμασα να το τεστάρω, διαπίστωσα το πόσο μεγάλη λαλακία έκανα. Αυτή είναι η προσωπική μου γνώμη για το θέμα, με βάση την κάκιστη προσωπική εμπειρία που είχα. Και μάλιστα, όσες φορές κι αν το έκανα κουβέντα με άσχετες κοπέλες, όχι γκόμενές μου δηλαδή, όλες μα όλες μου είπαν το ίδιο: αν είναι να ξενοπηδήξεις ΜΗΝ ΤΗΣ ΤΟ ΠΕΙΣ ΠΟΤΕ!!!
σώώώώπα
:idiot: :uglystupid: :idiot: :uglystupid:
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Κοπελα που ειχε δει που εμπαινα δεν ειχε πει τιποτα, αντιθετως καθοταν και διαβαζε τα ποστ.

Ενας αλλος μαλακας φλωρος που με ειχε δει σε νετ καφε σταυροκοπιοταν :jerking:.

Τι περιμενε δηλαδη... :idiot:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Κοπελα που ειχε δει που εμπαινα δεν ειχε πει τιποτα, αντιθετως καθοταν και διαβαζε τα ποστ.

Ενας αλλος μαλακας φλωρος που με ειχε δει σε νετ καφε σταυροκοπιοταν :jerking:.

Τι περιμενε δηλαδη... :idiot:
αυτο το τελευταιο φιλε συνεβη και με μενα....πολυ γελιο....το ατομο ειχε αποχαυνωθει....να κοιταει :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
Κοπελα που ειχε δει που εμπαινα δεν ειχε πει τιποτα, αντιθετως καθοταν και διαβαζε τα ποστ.
Ενας αλλος μαλακας φλωρος που με ειχε δει σε νετ καφε σταυροκοπιοταν :jerking:.
Τι περιμενε δηλαδη... :idiot:
Παιδί του κατηχητικού;! :cheesy: :think:
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
αυτο το τελευταιο φιλε συνεβη και με μενα....πολυ γελιο....το ατομο ειχε αποχαυνωθει....να κοιταει :headbang: :headbang:

Τον ειδα πως ηταν και καταλαβα οτι το παιδι ηταν παρθενο, φαινοταν απ'τη μουρη, ειχε κατακοκκινησει. :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Επρεπε να σου πει... "δωσε μου το link" :grin:
μου χει συμβει ατυχως και με οριακα ανηλικο...βλεπε...αβραμη.... λυκειοπαιδο
γυρισα την οθονη και με εντονο υφος του ειπα:δεν ειναι αυτα για σενα...ακομη.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom