Νέα

Γνωρίζουν οι γυναίκες/κοπέλες σας τη συμμετοχή σας στο bourdela.com;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psaxnw(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Γνωριζει η γυναικα/κοπελα σας την υπαρξη-συμετοχη σας στο www.bourdela.tv ?

  • Ναι!

    Ψήφοι: 19 28,4%
  • Οχι!Τρελος εισαι ρε, θα με σκοτωνε...

    Ψήφοι: 38 56,7%
  • Φυσικά! Είναι κ μέλος...

    Ψήφοι: 10 14,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    67

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
αυτο να μου πεις....

οτι μπαινω με φιλους μου πολλες φορες φτιαχνει λιγο την κατασταση..? :P
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
η κοπελα μου δεν ξερει να διαβαζει ελληνικα!!!
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
Εγώ δε θα το έλεγα σε καμμία περίπτωση γιατί είναι ένα πολύ προσωπικό θέμα το μπουρδελιάρικο.

Αν ήθελα να την πικάρω, να την ανταγωνιστώ ή να ζηλέψει σίγουρα υπάρχουν άλλοι τρόποι, γιατί λοιπόν να χαλάσω τη ζαχαρένια μου και να γίνουμε μπίλιες;

 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εμενα οπως θα εχετε καταλαβει δεν με αφορα το θεμα διοτι η μονη κοπελα που θα μπορουσα να εχω εγω με την ζωη που κανω θα ηταν φραπεδοανατραφομενη! :2funny: :2funny:οπως ο ουσιοκλαστης περδικλαυτος σιαλογονος αλεγοποιος που ολα γυρω του νομιζει οτι χαλιγευονται διανυμετρανα ετσι και ο ποταπος ευαυτουλης σεργινευει προς αλλατρους περιοδευτιγολανους τροφοδορους απειροεστιαμετρικης διασωνης καλλιμπρας!αυτα ειχα να προσθεσω..ευχαριστω! :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Επισκέπτης
εμενα οπως θα εχετε καταλαβει δεν με αφορα το θεμα διοτι η μονη κοπελα που θα μπορουσα να εχω εγω με την ζωη που κανω θα ηταν φραπεδοανατραφομενη! :2funny: :2funny:οπως ο ουσιοκλαστης περδικλαυτος σιαλογονος αλεγοποιος που ολα γυρω του νομιζει οτι χαλιγευονται διανυμετρανα ετσι και ο ποταπος ευαυτουλης σεργινευει προς αλλατρους περιοδευτιγολανους τροφοδορους απειροεστιαμετρικης διασωνης καλλιμπρας!αυτα ειχα να προσθεσω..ευχαριστω! :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Πεστο και στα Ελληνικα τωρα...
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
εμενα οπως θα εχετε καταλαβει δεν με αφορα το θεμα διοτι η μονη κοπελα που θα μπορουσα να εχω εγω με την ζωη που κανω θα ηταν φραπεδοανατραφομενη! :2funny: :2funny:οπως ο ουσιοκλαστης περδικλαυτος σιαλογονος αλεγοποιος που ολα γυρω του νομιζει οτι χαλιγευονται διανυμετρανα ετσι και ο ποταπος ευαυτουλης σεργινευει προς αλλατρους περιοδευτιγολανους τροφοδορους απειροεστιαμετρικης διασωνης καλλιμπρας!αυτα ειχα να προσθεσω..ευχαριστω! :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Να δείτε παιδιά όι αυτός εδώ είναι ο Ζουράρις
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Όχι ρε παιδιά...δεν το ξέρει...και ούτε χρειάζεται να το μάθει....όλα ποιά θα τα ξέρουν οι γυναίκες?Εξάλλου προτιμώ,αν θέλω να φάω και λίγο κρεατάκι(όλο φασολάδα...αν και είναι καλά και ομορφούλα η καημένη) να πάω σε 1 μπουρδελάκι παρά να έχω 1 μόνιμη σχέση....αυτα.....
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
εμενα οπως θα εχετε καταλαβει δεν με αφορα το θεμα διοτι η μονη κοπελα που θα μπορουσα να εχω εγω με την ζωη που κανω θα ηταν φραπεδοανατραφομενη! :2funny: :2funny:οπως ο ουσιοκλαστης περδικλαυτος σιαλογονος αλεγοποιος που ολα γυρω του νομιζει οτι χαλιγευονται διανυμετρανα ετσι και ο ποταπος ευαυτουλης σεργινευει προς αλλατρους περιοδευτιγολανους τροφοδορους απειροεστιαμετρικης διασωνης καλλιμπρας!αυτα ειχα να προσθεσω..ευχαριστω! :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

αυτή η καλλίμπρα με φοβίζει...
 

dreamer24gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0
Εμενα παντως η γυναικα μου, πολλες φορες καθεται μαζι μου και χαζευουμε τα post (για να μη σας πω οτι μερικες φορες επιμενει εκεινη να δωσω καποια απαντηση). Ειναι επιλογη μου να μπαινω σε καποιο site, οπως ειναι επιλογη μου ποια εφημεριδα θα διαβασω, τι τσιγαρα θα καπνισω κλπ. Εγω απλα της το ειπα, ειτε της αρεσει ειτε οχι, απο τη στιγμη που εγω γουσταρω να μπαινω θα μπαινω. Οποτε δεν της αφηνω και πολλες επιλογες. Μπαινω εκει. Γουσταρεις να κατσεις να χαζεψουμε μαζι; Εχει καλως. Αν δε γουσταρεις, μη γουσταρεις.
 
OP
OP
P

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
σωστος...οπως επιλογη σου ειναι και ποια θα γαμησεις..την γυναικα σου η στη φυλης καποια.Αμα γουσταρει,αμα δεν γουσταρει δεν τρεχει τπτ..χεχεχεχεχε
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Απο την στιγμη που καποιος εχει ποσταρει επισκεψη σε μπουρδελο δεν παιζει να πει τιποτα,εγω ανηκω σε αυτους...
Οσοι δεν ποσταρουν για πουτανες αλλα σε αλλα  γενικα θεματα και δεν επισκεπτονται μπουρδελα μπορουν να το πουν αλλα και παλι θα την βαλουν σε σκεψεις,οτι κατι ψαχνουν εδω μεσα,χωρις λογο.
Το μονο θετικο λεγοντας το στην γκομενα ειναι οτι  ισως  σου αναγνωρισει το ελαφρυντικο της ειλικρινειας...ισως και οχι ομως
 
OP
OP
P

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Απο την στιγμη που καποιος εχει ποσταρει επισκεψη σε μπουρδελο δεν παιζει να πει τιποτα,εγω ανηκω σε αυτους...
Οσοι δεν ποσταρουν για πουτανες αλλα σε αλλα  γενικα θεματα και δεν επισκεπτονται μπουρδελα μπορουν να το πουν αλλα και παλι θα την βαλουν σε σκεψεις,οτι κατι ψαχνουν εδω μεσα,χωρις λογο.
Το μονο θετικο λεγοντας το στην γκομενα ειναι οτι  ισως  σου αναγνωρισει το ελαφρυντικο της ειλικρινειας...ισως και οχι ομως
αυτο το ελαφρηντικο μονο στα δικαστηρια περναει...στις γυναικες οχι
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
[size=9pt]1) Απο την στιγμη που καποιος εχει ποσταρει επισκεψη σε μπουρδελο δεν παιζει να πει τιποτα, εγω ανηκω σε αυτους...

2) Οσοι δεν ποσταρουν για πουτανες αλλα σε αλλα γενικα θεματα και δεν επισκεπτονται μπουρδελα μπορουν να το πουν αλλα και παλι θα την βαλουν σε σκεψεις, οτι κατι ψαχνουν εδω μεσα, χωρις λογο.

3) Το μονο θετικο λεγοντας το στην γκομενα ειναι οτι  ισως  σου αναγνωρισει το ελαφρυντικο της ειλικρινειας... ισως και οχι ομως[/size]

Kokolongo,

Αρίθμησα τις 3 (πολύ μεστές) παραγράφους σου, για να απαντήσω αναλυτικά σε κάθε μιά:

1) Έτσι είναι, δυστυχώς. Και (επίσης δυστυχώς) το ίδιο ισχύει και για φίλους (άντρες) του ευρύτερου κοινωνικού περιβάλλοντος, στους οποίους ενώ έχεις (έχουμε) όλη την καλή πρόθεση να διαφημίσουμε το site (γιατι το site δεν είναι μόνο για μπουρδέλα και πουτάνες, έχει και ΠΟΛΛΑ άλλα στοιχεία που είναι πολύ ενδιαφέροντα), δεν μπορείς να αποκαλύψεις το username σου, γιατί (όπως και να το κάνουμε) δεν έχεις ανακοινώσει ότι είσαι φανατικός του είδους...  Τι να πω εγώ π.χ., ότι είμαι και moderator στο site για τις πουτάνες? Δεν ξέρεις ΠΟΤΕ πως μπορεί να γυρίσουν τα πράματα κάποτε, και πως αυτό μπορεί να χρησιμοποιηθεί...
Αυτό που έχω κάνει (και κάνω) είναι ότι διαφημίζω το site (όπου με παίρνει), αλλά ΠΟΤΕ δεν έχω αποκαλύψει το username μου.

2) Αυτό είναι μεν επιχείρημα (εις βάρος μας κάποτε, ίσως), αλλά πολύ αποδυναμωμένο. Τι πα να πει ότι μπαίνεις σε κάποιο site δηλαδή, ότι ασπάζεσαι και τις αρχές του? Όχι. Μπορεί να έχεις μπει και σε site νεοναζί, και "αναρχοκομμουνιστών" (!), και του Καρατζαφέρη, και του Καραμαλή. Δε σημαίνει τίποτα αυτό. Τι πα να πει αυτό δηλαδή, ότι αν κάποτε μπήκες σε ένα site για πούστηδες, είσαι και πούστης? Δε το βρίσκω μεμπτό. Αλλά βέβαια υπό την προϋπόθεση ότι ΠΟΤΕ δεν έχεις ξεχάσει ότι έχεις ποστάρει και ένα σχόλιο τύπου "Η Ντενίζα στη Φυλής 109 μού έκανε φοβερή πίπα"!

3) Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση. ΚΑΝΕΝΑ ελαφρυντικό δεν πρόκειται να σου αναγνωρίσει ΚΑΜΜΙΑ γκόμενα, αν στο υπο εξέταση θέμα εμπλέκεται το γεγονός ότι (έστω) δοκίμασες (ή σκέφτηκες να δοκιμάσεις) κάποια άλλη τρύπα εκτός απ τη δική της... ʼκου τον παλιό. Είναι η περίπτωση που σε τσακώνει στο ξενοδοχείο να τον έχεις μέσα στην άλλη και να τον κουνάς μέσα-έξω, και η ΜΟΝΗ δικαιολογία που πρέπει να χρησιμοποιήσεις είναι η: "Αγάπη μου, δεν είναι αυτό που νομίζεις!". Ότι άλλο κι αν πεις, θα χρησιμοποιηθεί εναντίον σου. "Ελαφρυντικό ειλικρίνειας" υπάρχει όπου τις βολεύει, όχι αντικειμενικά.
ʼρα (συμπέρασμα), keep your mouth shut, about the site.

Βέβαια, υπάρχουν και φωτεινές εξαιρέσεις, όπως αυτή του φίλου:

[size=9pt]Εμενα παντως η γυναικα μου, πολλες φορες καθεται μαζι μου και χαζευουμε τα post (για να μη σας πω οτι μερικες φορες επιμενει εκεινη να δωσω καποια απαντηση). Ειναι επιλογη μου να μπαινω σε καποιο site, οπως ειναι επιλογη μου ποια εφημεριδα θα διαβασω, τι τσιγαρα θα καπνισω κλπ. Εγω απλα της το ειπα, ειτε της αρεσει ειτε οχι, απο τη στιγμη που εγω γουσταρω να μπαινω θα μπαινω. Οποτε δεν της αφηνω και πολλες επιλογες. Μπαινω εκει. Γουσταρεις να κατσεις να χαζεψουμε μαζι; Εχει καλως. Αν δε γουσταρεις, μη γουσταρεις.[/size]

αλλά μου φαίνεται TOO GOOD TO BE TRUE... Φίλε, ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι τα πράματα είναι όπως τα περιγράφεις?
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Να προσθέσω και κάτι ακόμα:

Στη δημοσκόπηση υπάρχει η δυνατότητα για δυο μόνο απαντήσεις, τις εξής:

> Φυσικα! Γιατι οχι...
> Οχι! Τρελος εισαι ρε θα με σκοτωνε..

Εγώ δεν απάντησα στη δημοσκόπηση.
Γιατί καμιά απ τις δυό δε με εκφράζει.

Θα απαντούσα (ναι), αν υπήρχε και μιά τρίτη που θα έλεγε:

> Όχι. Καλύτερα όχι. Φύλαγε τα ρούχα σου για νά 'χεις τα μισά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom