Νέα

Γνωρίζουν οι γυναίκες/κοπέλες σας τη συμμετοχή σας στο bourdela.com;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psaxnw(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Γνωριζει η γυναικα/κοπελα σας την υπαρξη-συμετοχη σας στο www.bourdela.tv ?

  • Ναι!

    Ψήφοι: 19 28,4%
  • Οχι!Τρελος εισαι ρε, θα με σκοτωνε...

    Ψήφοι: 38 56,7%
  • Φυσικά! Είναι κ μέλος...

    Ψήφοι: 10 14,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    67

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ρε για όλα λόγο πρέπει να δίνετε; Όλα στο βωμό της μουνοδουλίασης
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.126
Like
186
Πόντοι
16
Ναι,το ξερει!!!!
Βεβαια, εχει δει σε τι θεματα συμετασχω και ετσι τη βγαζω καθαρη  :dancing: (αν και μου χει πει οτι δεν της αρεσει που μπαινω σε τετοιο σαιτ)
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Εεεεε, ας πούμε ότι το ξέρει...

Αλλά αφού δεν ξέρει το user name.... ουσιαστικά δεν ξέρει τίποτα.
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Εγώ της λέω την αλήθεια αλλά δεν με πιστεύει  :2funny:

Όταν π.χ. με ρωτάει πως πήγε η μέρα, της απαντάω ότι δεν είχα πολύ δουλειά και πέρασα την ώρα μου μιλώντας για πουτάνες... :boobies:

Επίσης όταν με ρωτάει τι ώρα θα γυρίσω σπίτι της λεω ότι θα αργήσω γιατί θα περάσω από κανένα μπουρδέλο να μου πάρουν μια πίπα και μετά θα έρθω...  :grin:

Αυτή όμως γελάει και δεν με πιστεύει. Φταιω εγώ ???  :2funny: :2funny:
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Εγώ της λέω την αλήθεια αλλά δεν με πιστεύει  :2funny:

Όταν π.χ. με ρωτάει πως πήγε η μέρα, της απαντάω ότι δεν είχα πολύ δουλειά και πέρασα την ώρα μου μιλώντας για πουτάνες... :boobies:

Επίσης όταν με ρωτάει τι ώρα θα γυρίσω σπίτι της λεω ότι θα αργήσω γιατί θα περάσω από κανένα μπουρδέλο να μου πάρουν μια πίπα και μετά θα έρθω...  :grin:

Αυτή όμως γελάει και δεν με πιστεύει. Φταιω εγώ ???  :2funny: :2funny:

ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ   φίλε μου.
Εσύ είπες την αλήθεια.  :P  :P

Το κάνω κι εγώ αυτό ... Λέω πολλές τέτοιες μαλακίες με χαβαλετζίδικο στυλ... Ε ρε και μας τσακώσουν.... !!!!!!  :o  :o
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Ναι γνωριζει.
Μερικες φορες μαλιστα  ποσταρει και εκεινη. Αλλωστε τα καλυτερα κομματια μου τα εχει βρει αυτη.
 

lampis12

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ της λέω την αλήθεια αλλά δεν με πιστεύει  :2funny:

Όταν π.χ. με ρωτάει πως πήγε η μέρα, της απαντάω ότι δεν είχα πολύ δουλειά και πέρασα την ώρα μου μιλώντας για πουτάνες... :boobies:

Επίσης όταν με ρωτάει τι ώρα θα γυρίσω σπίτι της λεω ότι θα αργήσω γιατί θα περάσω από κανένα μπουρδέλο να μου πάρουν μια πίπα και μετά θα έρθω...  :grin:

Αυτή όμως γελάει και δεν με πιστεύει. Φταιω εγώ ???  :2funny: :2funny:

:2funny:

Κανονικά όμως οι γυναίκες δε θα πρεπε να ζηλεύουν όταν ο άντρας τους πάει με πουτάνες. Δεν είναι κάτι που απειλεί τη σχέση.
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Ετσι και τολμησω να εκστομισω κατι τετοιο θα γινει της ....τανας!!!!!!!
:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Η δική μου το ανακάλυψε τυχαία, αν και σκράπα σε θέματα υπολογιστών. Δε μιλούσε μία ολόκληρη μέρα και έβραζε. Ώσπου δεν άντεξε και μου έκανε την εξής ηλίθια ερώτηση, χωρίς εισαγωγές και περιστροφές: "Είσαι θαμώνας σε μπουρδέλα";
Εγώ, ως ΜΗ θαμώνας σε μπουρδέλα (sorry αδέρφια αν σας απογοητεύω), αλλά και έχοντας ετοιμαστεί από πριν ψυχολογικά για το τι θα επακολουθούσε (την ξέρω πώς όταν βράζει και δε μιλάει, κάτι έχει ανακαλύψει και περιμένει τη στιγμή που θα νομίζει πώς είμαι ψιλοχαλαρός για να το πετάξει και να με αιφνιδιάσει), απλά της είπα, με τον πιο cool τρόπο, πώς το βασικό μου ενδιαφέρον στο site δεν είναι η κάθε Denisa, αλλά πώς το site φιλοξενεί ανθρώπους με άποψη, χιούμορ, επίπεδο, μόρφωση, καλλιέργεια και θέματα γενικότερα με ενδιαφέρον, πληροφόρηση, ακόμη και πλάκα.

Δεν πιστεύω πώς με πίστεψε, αλλά και σείς πρέπει να πιστέψετε πώς ΧΕΣΤΗΚΑ αν με πίστεψε, ΧΕΣΤΗΚΑ και αν δε με πίστεψε.
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
"Είσαι θαμώνας σε μπουρδέλα";

αν σε ξαναρωτησει ...να της πεις οτι:  δεν ειμαι θαμωνας ...αλλα ιδιοκτητης....

που νομιζεις οτι βρισκω τα λεφτα για να τα ξοδευεις εσυ ετσι αβασανιστα...;;;
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
αν σε ξαναρωτησει ...να της πεις οτι:   δεν ειμαι θαμωνας ...αλλα ιδιοκτητης....

που νομιζεις οτι βρισκω τα λεφτα για να τα ξοδευεις εσυ ετσι αβασανιστα...;;;
Κοιτάζοντας την ακαταστασία και την ανοργανωσιά του σπιτιού μου κάθε μέρα, καταλαβαίνω όλο και περισσότερο ποιο είναι το μπουρδέλο του οποίου είμαι ιδιοκτήτης.
 
OP
OP
P

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Κοιτάζοντας την ακαταστασία και την ανοργανωσιά του σπιτιού μου κάθε μέρα, καταλαβαίνω όλο και περισσότερο ποιο είναι το μπουρδέλο του οποίου είμαι ιδιοκτήτης.
Sorry που επεμβαινω αλλα μου φενεται οτι τα χεις ψιλοπαρμενα γενικως με τη γυναικα σου...
 

Επισκέπτης
Εαν τυχαινε ? Εεε..τοτε θα ελεγα το γνωστο.. mafia ? i know nothing about mafia..
 

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
360
Like
54
Πόντοι
1
Εγω δεν ειμαι παντρεμενος ουτε εχω καποια σχεση οποτε δεν με πιανει το ερωτημα αλλα απαντησα οχι.βεβαια μερικοι λετε οτι κανονικα η γκομενα,γυναικα,αρραβωνιαστικια σας,δεν πρεπει να την πειραζει αν εσεις πηγαινεται με πουτανες γιατι η πουτανα θελει μονο τα λεφτα σας και δεν θελει να σας κλεψει  απο την εκαστοτε γυναικα σας και δεν τη νοιαζει κιολας η οικογενειακη σας κατασταση πραγμα στο οποιο συμφωνω και γω.Αλλα ας το δουμε και απο την αλλη πλευρα εμας θα μας πειραζε η γυναικα μας να παει η να εχει παει με κανεναν προικοισμενο ζιγκολο πραγμα δυσκολο και εξαιρετικα σπανιο  γιατι θα πρεπει να ειναι παρα πολυ μπαζο αφου μπορει να το βρει και τσαμπα οσο και σαυρα και να ειναι, υπαρχουν πολλοι ηρωες( καλος μυλος).τι γινεται ομως αμα το εχει χομπη και της αρεσει  να πληρωνει επαγγλεματιες,και μπαινει σε σαιτ πχ ζιγκολο.κομ  και αντι για βυζαρουδες 4+ πχ που ψαχνω εγω(εσεις) να ψαχνει για  ψωλαραδες 20+ και σεις το ανακαλυπταται οτι μπαινει σε αυτο το σαιτ.τι θα κανατε;θα σας αρεσε; εμενα δεν θα μου αρεσε. :uglystupid: :idiot:
 

KILLB

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
αδέρφια βοήθεια!!! δεν πρόλαβα να μπω και με πήρε πρέφα.... :headbang: καμία φορά δεν έρχεται να ξεσκονίσει κοντά στον Η/Υ σήμερα την έπιασε....την γκαντεμιά μου μέσα!! Να με πω γκαντέμη??? να με πω ..... :jerking:αααλακα?
Τέλος πάντων με μπινελίκωσε άσχημα και έφυγε για τη δουλειά.....δεν με άφησε να πω κουβέντα.....δεν είχα και όρεξη να πω.....μου τα πρηξε τώρα τελευταία.....χέστηκα λέω να πάω να ρίξω έναν εδώ κοντά (μένω Λιοσίων).
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
ε οχι ιμπιριαλ
εσεις ειστε ανδρες κ μπορειτε μονο εσεις να τα κανετε αυτα
οι γυναικες επ ουδενι... οι γυναικες ειναι αλλο... γιατι... ετσι :P


κ τωρα που ειμαι νηφαλια να πω πληρως την αποψη μου γιατι χθες λεγαμε οτι μας ερχοταν, δεν θα με πειραζε καθολου μα καθολου να εμπαινε εδω, φυσικα... μπαινω κ εγω οποτε ξερω κ τι λεγεται εδω μεσα..., ετσι κ αλλιως ολοι ανεξαιρετως σε καποιο παρομοιο σαιτ θα μπαινουν, ουτε τσοντες να βρω στο σπιτι του με νοιαζει ουτε τπτ
κ θεωρω οτι αν ειναι να ξενοπηδησει οπως ειπε κ ο ψαχνεις τρανς νομιζω χθες.. θα το κανει πανευκολα, αυτη την εποχη το πιο ευκολο πραγμα ειναι να πηδηξεις.  αστε που αν θα το κανει ποτε προτιμω να ειναι μια ιεροδουλη παρα μια οποιαδηποτε αλλη. μη χειρον βελτιστον δλδ. να μη το μαθω μονο...  :cool2:
κ μενα μια φορα ενας μου ειχε πει οτι πηγε σε στριπ κλαμπ κ δε τον πιστευα.. μετα ηθελα να παμε μαζι να δω πως ειναι :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom