Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Μάγκες καλησπέρα έκανα match στο τιντερ με μια 41 ετών.Μου έκανε αυτή πρώτη λαϊκ κει επειδή έχω το γκολντ την τσεκαρα και καναμε ματς.3 φωτό έχει φαίνεται πρόσωπο καλουλα είναι.Εγω είμαι 22.Λιγο προστυχατζα φαινεται.Τηε έστειλα και μου πε να μιλήσουμε βαιμπερ κ μου δώσε αριθμό.Λετε να παίζει τίποτα περίεργο?στο βαιμπερ δεν έχει φωτό

Προχώρα ρεεέεεεε ΜΗΝ μασάς!
Οι περισσότεροι ΔΕΝ έχουν φωτογραφία στο viber.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.485
Κριτικές
56
Like
6.193
Πόντοι
3.556
Μάγκες καλησπέρα έκανα match στο τιντερ με μια 41 ετών.Μου έκανε αυτή πρώτη λαϊκ κει επειδή έχω το γκολντ την τσεκαρα και καναμε ματς.3 φωτό έχει φαίνεται πρόσωπο καλουλα είναι.Εγω είμαι 22.Λιγο προστυχατζα φαινεται.Τηε έστειλα και μου πε να μιλήσουμε βαιμπερ κ μου δώσε αριθμό.Λετε να παίζει τίποτα περίεργο?στο βαιμπερ δεν έχει φωτό
Μια popi  μελαχρινη?
 

JJ29

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2017
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Εχει κανεις εμπειρια απο το milfakia. com ?
Φαινεται legit αλλα και ολες οι μουφες ετσι μοιαζουν..
 

aero111

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2014
Μηνύματα
597
Κριτικές
6
Like
343
Πόντοι
26
Εγω πιστευω μεσω istragam μπορει να γινει παιχνιδι
 

ludoka64

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2017
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
‘For people who don’t pull off one-night stands without using Tinder, Tinder doesn’t offer much in the way of new opportunities,’ said Trond Viggo Grøntvedt, from the Norwegian University of Science and Technology’s department of psychology. He is the first author of a new article in Evolutionary Psychological Science which found that ‘if you’re failing outside Tinder, then you don’t have much to gain from using Tinder’. ‘For people who actually have sexual relations outside Tinder, Tinder use only provides a limited increase in the number of one-night stands,’ Grøntvedt added. ‘Both age and attitudes towards casual sex affect how often you actually achieve a one-night stand after using Tinder. But these are the same factors that play in elsewhere as well.’

()
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Facebook, instagram. Τα καλυτερα σημεια για να βγαζεις γκομενες συνεχεια.

Αν εχεις προφιλ γεματο πουτσαρια και εισαι εμφανισιακα σαν μαλακας και δεν ξερεις και να μιλας και λες μαλακιες και κανεις κρα οτι εισαι αγαμητος-αμπαλος-τρολακιας-βλαμμενος-πεινασμενος-τεμπελης, αστο και τραβα σε κανα σπιτι σε καμια επαγγελματια και κανε δουλεια σου.


Εν συντομια.

Καθε γυναικα εχει δυο κουμπακια.

1) Της καυλας θελω να περασω καλα να χαρω το σεξ και τη ζωη μου να εχω να θυμαμαι οταν γινω ραμολιμεντο.

2) Της ξυνιλας-καριολιασης.


Στο χερι σου ειναι τι θα πατας στη καθε κοπελα.

Οταν εισαι βλαμμενος, πατας συνεχως το κουμπακι νουμερο 2 και μετα κατηγορεις τις κοπελες οτι εχουν θεματα ενω στην ιδια κοπελα που εσυ πατησες το 2, καποιος αλλος πατησε το 1 και περασε καλα.

Μαθετε να παιζετε με τα συναισθηματα των γυναικων και οχι να παιζουν αυτες με τα δικα σας.

Τιτανες της μαλακιας, σχολιακηδες σε καθε προφιλ της καθε κοπελας, λουλουδια, καρδουλες, σχολια συνεχεια...προσκυνημα κανονικο.

Κορυφαιοι ολων, οι τυποι "σε ευχαριστω για την αποδοχη"...

Στα μηνυματα να δειτε τι στελνουν, εκει γινεται ο κακος χαμος.

Για αυτο εχουν φρικαρει τα κοριτσια και κερνανε λεμονια με το καλημερα.

Οταν μια κοπελα σε εμφανιση 7+ εχει 200 μηνυματα την ημερα και τα πιο πολλα ειναι οτι να ναι...εχει φρικαρει πλεον η κοπελα στο τριμηνο. Μετα απο ενα ετος, τα εχει ακουσει-δει ολα. Τερματισε. Καηκε.

Και μονο που δεν θα εισαι μαλακας και τεμπελης, θα βαρεθεις να γαμας.

Αυτα τα δυο θες φιλε μεσα στα σοσιαλ, να μην εισαι μαλακας και τεμπελης.

Θα κανεις μπαμ τη διαφορα αμεσως, θα θελησει να δοκιμασει μαζι σου μηπως και δει ασπρη μερα η κοπελα.

Και αυτη σαν ανθρωπος, να περασει καλα θελει, απλα την εχουν φρικαρει ολοι οι μαλακες και οι τεμπεληδες.

Ανασα θελει να παρει το κοριτσι και να γνωρισει εναν νορμαλ αντρα να περναει καλα.

Τι δεν εχεις καταλαβει;

 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
'Το να μην ειναι καποιος στην σημερινη Ελλαδα, τεμπελης ή μαλάκας,
είναι μεγάλο προσον'.
(copyright σε συμφορουμιτη, νομιζω ο βαλκανιος το ειχε πει, κι ειναι σοφη κουβεντα).
Αμα δε, εχεις κι αλλα παραπανω προσοντα,
τοτε δεν σε πιανει κανενας.
 

MisterGrey

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2017
Μηνύματα
84
Like
22
Πόντοι
0
Εχω 3-4 μερες που ανακαλυψα το insta, κ εχω βεβαια καποιες αποριες.
Οι φωτος φαινονται κατα 99% φτιαγμενες κ πολυ γιαλισμενες,ας πω επαγγελματικες.
Ολες δουλευουν τοσο καλα φιλτρα κ φαινονται απο εμφανησιμες, η κουκλες εως μουναρες;
Ειδα 2,3 φωτος τους, χωρις φιλτρα, μικρες κ μεγαλυτερες σε ηλικια, κ ειναι η μερα με τη νυχτα.
Παντου κατα 95% ολες δειχνουν λιγο η πολυ βυζι με εσωρουχα η οχι.
Αυτες που δειχνουν φωτος απο διαφορα ακριβα ξενοδοχεια, Αθηνας Θεσσαλονικης κατα 99% ειναι βιζιτες; κ βρισκουν τοσο μαλακες που τις πληρωνουν;
Γιατι οι τυπισες αν κ μικρης ηλικιας (20-25)δεν αξιζαν για εμενα, (φτιαγμενα βυζια,κωλοι, βλεφαριδες, φρυδια,10δες τατου κλπ, σκετοι ρομποκοπ).
Βεβαια εχω καμμια 30αρια που ακολουθω, κ αρκετες με ακολουθουν.
Ψαχνω να βρω καποια κοπελα της διπλανης πορτας κ οχι με 2-3χιλιαδες λαικς σε καθε φωτο τους.
Μπαινω κανενα 10-20λεπτο καθημερινα, μεχρι στιγμης, κ αν δεν το βαρεθω θα το συνεχισω μαλλον ετσι για να περναει λιγο η ωρα στα διαλειματα.
Θα δειξει, γιατι μεχρι στιγμης βλεπω μαλλον, πολλα επαγγελματικα προφιλ απο βιζιτες η wanna be.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Facebook, instagram. Τα καλυτερα σημεια για να βγαζεις γκομενες συνεχεια.

Αν εχεις προφιλ γεματο πουτσαρια και εισαι εμφανισιακα σαν μαλακας και δεν ξερεις και να μιλας και λες μαλακιες και κανεις κρα οτι εισαι αγαμητος-αμπαλος-τρολακιας-βλαμμενος-πεινασμενος-τεμπελης, αστο και τραβα σε κανα σπιτι σε καμια επαγγελματια και κανε δουλεια σου.


Εν συντομια.

Καθε γυναικα εχει δυο κουμπακια.

1) Της καυλας θελω να περασω καλα να χαρω το σεξ και τη ζωη μου να εχω να θυμαμαι οταν γινω ραμολιμεντο.

2) Της ξυνιλας-καριολιασης.


Στο χερι σου ειναι τι θα πατας στη καθε κοπελα.

Οταν εισαι βλαμμενος, πατας συνεχως το κουμπακι νουμερο 2 και μετα κατηγορεις τις κοπελες οτι εχουν θεματα ενω στην ιδια κοπελα που εσυ πατησες το 2, καποιος αλλος πατησε το 1 και περασε καλα.

Μαθετε να παιζετε με τα συναισθηματα των γυναικων και οχι να παιζουν αυτες με τα δικα σας.

Τιτανες της μαλακιας, σχολιακηδες σε καθε προφιλ της καθε κοπελας, λουλουδια, καρδουλες, σχολια συνεχεια...προσκυνημα κανονικο.

Κορυφαιοι ολων, οι τυποι "σε ευχαριστω για την αποδοχη"...

Στα μηνυματα να δειτε τι στελνουν, εκει γινεται ο κακος χαμος.

Για αυτο εχουν φρικαρει τα κοριτσια και κερνανε λεμονια με το καλημερα.

Οταν μια κοπελα σε εμφανιση 7+ εχει 200 μηνυματα την ημερα και τα πιο πολλα ειναι οτι να ναι...εχει φρικαρει πλεον η κοπελα στο τριμηνο. Μετα απο ενα ετος, τα εχει ακουσει-δει ολα. Τερματισε. Καηκε.

Και μονο που δεν θα εισαι μαλακας και τεμπελης, θα βαρεθεις να γαμας.

Αυτα τα δυο θες φιλε μεσα στα σοσιαλ, να μην εισαι μαλακας και τεμπελης.

Θα κανεις μπαμ τη διαφορα αμεσως, θα θελησει να δοκιμασει μαζι σου μηπως και δει ασπρη μερα η κοπελα.

Και αυτη σαν ανθρωπος, να περασει καλα θελει, απλα την εχουν φρικαρει ολοι οι μαλακες και οι τεμπεληδες.

Ανασα θελει να παρει το κοριτσι και να γνωρισει εναν νορμαλ αντρα να περναει καλα.

Τι δεν εχεις καταλαβει;
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
378
Like
413
Πόντοι
21
Κι εγώ που  είχα την εντύπωση ότι αυτοί που ασχολούνται αποκλειστικά με τα sοcial media ή μαλάκες είναι ή τεμπέληδες;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.554
Κριτικές
22
Like
6.787
Πόντοι
3.346
Παιδια οσους ξερω ειτε αντρες, ειτε γυνακες που ψαχτηκαν μεσω φεις κυριος..να βρουν γυναικα η αντρα το καταφεραν! Να ξερετε οτι για ολους εχει.Ασχημοι,ασχημες,ομορφοι,ομορφες,πλουσιοι,πλουσιες,φτωχοι,φτωχες,λιγομιλητοι,λιγομιλητες.Ολοι σχεδον βρηκαν καποιον να γνωριστουνε.Ειναι βεβαια και καποιοι/καποιες που απλα περνανε την ωρα τους δεν ψαχνονται για γνωριμιες..αλλα οπως πρωειπα το συνολο παντα βρισκει αυτο που ψαχνει.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Παιδια οσους ξερω ειτε αντρες, ειτε γυνακες που ψαχτηκαν μεσω φεις κυριος..να βρουν γυναικα η αντρα το καταφεραν! Να ξερετε οτι για ολους εχει.Ασχημοι,ασχημες,ομορφοι,ομορφες,πλουσιοι,πλουσιες,φτωχοι,φτωχες,λιγομιλητοι,λιγομιλητες.Ολοι σχεδον βρηκαν καποιον να γνωριστουνε.Ειναι βεβαια και καποιοι/καποιες που απλα περνανε την ωρα τους δεν ψαχνονται για γνωριμιες..αλλα οπως πρωειπα το συνολο παντα βρισκει αυτο που ψαχνει.

:hi:
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
.αλλα οπως πρωειπα το συνολο παντα βρισκει αυτο που ψαχνει.

τι λες ρε, φιλε, οι περισσοτεροι βρισκουν πατσαβουρες και βολευονται με αυτες για να μην την παιζουν ολημερης μοναχοι τους.
ενας αντρας να βρει κατι καλο απο τετοια φεις κτλ ειναι δυσκολο γιατι ολες εχουν καβαλησει το καλαμι.
η μονη λυση ειναι να την πεφτεις αυτοπροσωπως σε οσες σου αρεσουν σε μαγαζια κτλ, εκει ναι, εχεις πλεονεκτημα ενατι ολων των υπολοιπων που μαλακιαζονται απο  το κινητο τους
 

nikolakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
229
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
1
ποιος ο λογος που δεν βγαζει ατομα στη περιοχη μου?
σκαλωμα εχει φαει το τιντερ?
και αλλαζω συνεχεια την αποσταση και τις ηλικιες
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.485
Κριτικές
56
Like
6.193
Πόντοι
3.556
ποιος ο λογος που δεν βγαζει ατομα στη περιοχη μου?
σκαλωμα εχει φαει το τιντερ?
και αλλαζω συνεχεια την αποσταση και τις ηλικιες
κάνε delete το λογαριασμό σου και ξαναφτιάξε τον
 

nikolakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
229
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
1
το κανα ηδη..ειναι η δευτερη φορα..αυτο θα κανω συνεχεια?
2 φορες μ βγαλε μονο οτι εληξαν τα δωρεαν λαικ
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.485
Κριτικές
56
Like
6.193
Πόντοι
3.556
το κανα ηδη..ειναι η δευτερη φορα..αυτο θα κανω συνεχεια?
2 φορες μ βγαλε μονο οτι εληξαν τα δωρεαν λαικ
θέλει κυνήγι η φάση αδελφέ. Βρές ότι μπορείς να τσιμπήσεις και μετά το ίδιο
 

nikolakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
229
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
1
θεωρεις οτι κολλαει δηλ? οτι βρισκω και μετα παλι διαγραφη και απο την αρχη??
δεν βλεπουμε ποιος μας κανει και λαικ και αντε να τον πετυχεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom