Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Μια 30χρονη δηλώνει εθισμένη στο σεξ: Ξεκίνησε όταν ήταν 12 και έχει πάει με 200 άντρες!



Η ίδια αποκάλυψε πως έκανε σεξ με 6 άντρες την εβδομάδα, ωστόσο ένα περιστατικό την τρομοκράτησε.
Μια κοπέλα 30 ετών δήλωσε πως είναι εθισμένη στο σεξ και μάλιστα αποκάλυψε πως έχει κοιμηθεί με περισσότερους από 200 άντρες. Η ίδια παραδέχτηκε πως κάποια στιγμή είχε χάσει το μέτρημα.
Η Laurie Jade Woodruff, 30 ετών, από το Σέφιλντ έκανε σεξ με 6 άντρες την εβδομάδα. Μάλιστα η πρώτη φορά που έκανε σεξ ήταν σε ηλικία μόλις 12 ετών, σύμφωνα με την Daily Mail.
Κάνε like στην σελίδα του Gazzetta.gr/plus στο Facebook για να είσαι ενημερωμένος για ΟΛΑ!​
Όταν επιθυμούσε να κάνει σεξ «ανέβαζε» στα social media φωτογραφίες με προκλητικά ρούχα και τότε τα λάικ και τα μηνύματα έπεφταν βροχή.

Έτσι κάθε φορά επέλεγε κάποιον ώστε να κοιμηθούν μαζί.
Όπως ανέφερε, προκειμένου να κάνει σεξ, δεν την ενδιέφερε ποιος ήταν ο άντρας που επέλεγε. Είπε πως δεν σκεφτόταν αν κινδυνεύει πηγαίνοντας στο σπίτι ενός αγνώστου.
«Τώρα που το σκέφτομαι με τρομάζει, όμως τότε πραγματικά το μόνο που με ενδιέφερε ήταν να κάνω σεξ και πήγαινα με όποιον άγνωστο έβρισκα μπροστά μου. Πολλές φορές είχα πάει σε σπίτια ανθρώπων που δεν είχα ιδέα ποιοι ήταν. Θα μπορούσε να μου έχει συμβεί οτιδήποτε», παραδέχτηκε.
Ωστόσο συνέβη κάτι που την τρομοκράτησε και αποφάσισε να αντιμετωπίσει και να σταματήσει τον εθισμό της στο σεξ.

Ένας από τους άνδρες με τους οποίους έκανε σεξ την έκανε να φοβηθεί. Πριν πάνε στο κρεβάτι ήταν ήρεμος και καλός αλλά στην συνέχεια έγινε απότομος και άγριος με αποτέλεσμα να φοβηθεί και μόλις έκανε σεξ μαζί του έφυγε τρέχοντας.  

Αυτό, όπως ανέφερε, την ταρακούνησε τόσο που αποφάσισε να κάνει κάτι για να σταματήσει τον εθισμό της.

Έτσι απάντησε σε ένα κουίζ αυτοδιάγνωσης στον ιστότοπο «Sex and Love Addicts Anonymous» και μπήκε στο πρόγραμμα των 12 βημάτων για να αντιμετωπίσει τον εθισμό της στο σεξ.
Όταν ξεκίνησε το πρόγραμμα, είχε να κάνει σεξ δυο εβδομάδες. «Ήταν το μεγαλύτερο διάστημα που έκανα αποχή από το σεξ», ανέφερε.
Πλέον αποφεύγει να δημοσιεύει αποκαλυπτικές φωτογραφίες στο instagram, ενώ έχει και έναν γιο δυο ετών.
Ωστόσο παραδέχεται πως πάντα ένα «κομμάτι» του εαυτού της θα είναι πάντα εθισμένο στο σεξ.
Περισσότερες φωτογραφίες: :tn04:
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.500
Κριτικές
56
Like
6.227
Πόντοι
3.556
Μια 30χρονη δηλώνει εθισμένη στο σεξ: Ξεκίνησε όταν ήταν 12 και έχει πάει με 200 άντρες!



Η ίδια αποκάλυψε πως έκανε σεξ με 6 άντρες την εβδομάδα, ωστόσο ένα περιστατικό την τρομοκράτησε.
Μια κοπέλα 30 ετών δήλωσε πως είναι εθισμένη στο σεξ και μάλιστα αποκάλυψε πως έχει κοιμηθεί με περισσότερους από 200 άντρες. Η ίδια παραδέχτηκε πως κάποια στιγμή είχε χάσει το μέτρημα.
Η Laurie Jade Woodruff, 30 ετών, από το Σέφιλντ έκανε σεξ με 6 άντρες την εβδομάδα. Μάλιστα η πρώτη φορά που έκανε σεξ ήταν σε ηλικία μόλις 12 ετών, σύμφωνα με την Daily Mail.
Κάνε like στην σελίδα του Gazzetta.gr/plus στο Facebook για να είσαι ενημερωμένος για ΟΛΑ!​
Όταν επιθυμούσε να κάνει σεξ «ανέβαζε» στα social media φωτογραφίες με προκλητικά ρούχα και τότε τα λάικ και τα μηνύματα έπεφταν βροχή.

Έτσι κάθε φορά επέλεγε κάποιον ώστε να κοιμηθούν μαζί.
Όπως ανέφερε, προκειμένου να κάνει σεξ, δεν την ενδιέφερε ποιος ήταν ο άντρας που επέλεγε. Είπε πως δεν σκεφτόταν αν κινδυνεύει πηγαίνοντας στο σπίτι ενός αγνώστου.
«Τώρα που το σκέφτομαι με τρομάζει, όμως τότε πραγματικά το μόνο που με ενδιέφερε ήταν να κάνω σεξ και πήγαινα με όποιον άγνωστο έβρισκα μπροστά μου. Πολλές φορές είχα πάει σε σπίτια ανθρώπων που δεν είχα ιδέα ποιοι ήταν. Θα μπορούσε να μου έχει συμβεί οτιδήποτε», παραδέχτηκε.
Ωστόσο συνέβη κάτι που την τρομοκράτησε και αποφάσισε να αντιμετωπίσει και να σταματήσει τον εθισμό της στο σεξ.

Ένας από τους άνδρες με τους οποίους έκανε σεξ την έκανε να φοβηθεί. Πριν πάνε στο κρεβάτι ήταν ήρεμος και καλός αλλά στην συνέχεια έγινε απότομος και άγριος με αποτέλεσμα να φοβηθεί και μόλις έκανε σεξ μαζί του έφυγε τρέχοντας. 

Αυτό, όπως ανέφερε, την ταρακούνησε τόσο που αποφάσισε να κάνει κάτι για να σταματήσει τον εθισμό της.

Έτσι απάντησε σε ένα κουίζ αυτοδιάγνωσης στον ιστότοπο «Sex and Love Addicts Anonymous» και μπήκε στο πρόγραμμα των 12 βημάτων για να αντιμετωπίσει τον εθισμό της στο σεξ.
Όταν ξεκίνησε το πρόγραμμα, είχε να κάνει σεξ δυο εβδομάδες. «Ήταν το μεγαλύτερο διάστημα που έκανα αποχή από το σεξ», ανέφερε.
Πλέον αποφεύγει να δημοσιεύει αποκαλυπτικές φωτογραφίες στο instagram, ενώ έχει και έναν γιο δυο ετών.
Ωστόσο παραδέχεται πως πάντα ένα «κομμάτι» του εαυτού της θα είναι πάντα εθισμένο στο σεξ.
Περισσότερες φωτογραφίες: :tn04:
Τον πατέρα του παιδιού τον ξέρει?
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Μου έχει τύχει μια τέτοια περίπτωση επί εποχής mIRC. Τέλεια φάση. Δεν θα ξανά επαναλαμβάνεται.
 

xaris42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
141
Κριτικές
2
Like
177
Πόντοι
281
Δεν γράφτηκα, γιστί μόνο που ειναι 4 site με την ίδια δομή (ο ίδιος κώδικας, άλλα γραφικά και άλλη στόχευση) και ότι στησανε σελίδες με "ανεξάρτητα review" που κάνει review για να διαλέξεις ανάμεσα από τα 4 δικά τους, με ξενέρωσε πολύ!

τα αλλα 2 ειναι CupidTaste κ MaxxLove

Έχει κανείς γνώμη για τα παρακάτω site?? Μούφα μυρίζομαι!!!!



 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Μου έχει τύχει μια τέτοια περίπτωση επί εποχής mIRC. Τέλεια φάση. Δεν θα ξανά επαναλαμβάνεται.

πες και αλλα για αυτη την περιπτωση,να δουμε και ποσοι απο εμας την εχουμε πηδηξει  :grin:
 

danziggr

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
0
ειχα στειλει και μου ειχε απαντηση,μασαζ/σεξ αλλα αν θυμαμαι καλα 120ε.Απλα την γειωσα...
 

duthmanakos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς γιατί όλες θέλουν tokens στο Badoo πλέον? Υπάρχει τρόπος να μαζέψεις tokens χωρίς να αγοράσεις? Εντωμεταξυ σε μερικές δεν ζητάει tokens πως γίνεται αυτό?
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.413
Like
736
Πόντοι
96
Σιγά σιγά κλέινουν τα ελεύθερα τσατάδικα.Μετα από το OK Cupid , τώρα το POF ζητάει αριθμό τηλεφώνου  για επαλήθευση λέει των μελών.Θα σου στέλνει ενημερωτικά μηνύματα στο κινητό που θα σε χρεώνουν.Έλεος πια!Πάντως δεν αξίζει να πληρώσεις σε κανένα στην Ελλάδα μια που οι Ελλεϊνίδες συνήθως δεν απαντούν. >:(
 

vourlismenos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Το Γκολντ θα σου δουλέψει αν θες εξωτερικό να βρεις κάτι κι έχεις χρόνο και χρήμα να πας σε άλλη χώρα. Αν μένεις εξωτερικό ίσως και καμιά συνδρομή να μην χρειάζεσαι. Εδώ στην Ελλάδα παίζει πολύ αρχιδιλα παντού και οι γκόμενες διαλέγουν από την μάζα των χιλιάδων μελών του Τιντερ. Αν δεν σε έχει κάνει λάικ κι εσύ να κάνεις δεν λέει και τίποτα. Τα λαικς που παίρνεις λένε τίποτα εμφανισιακά ή είναι μπάζα ; Η δεν έχεις λαικς ;

Καποια match που εχουν γινει ειναι καλα,αλλα πολυ ελαχιστα...και σημειωνω οτι δεν ειμαι φωτομοντελο αλλα ειμαι αρκετα εμφανισημος και με πολυ καλες φωτο,για αυτο και το ενδιαφερον που εχω δεχθει ηταν σε γενικες γραμμες απο ομορφες...
 

nasos98

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2019
Μηνύματα
71
Like
12
Πόντοι
0
παιζει καμια ωριμη κυρια απο αθηνα?
 

Phaethon 447

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2019
Μηνύματα
21
Like
12
Πόντοι
0
Γνωριμια εχει γινει απο εδω μεσα με παντρεμενη για παραδειγμα?εχουμε δειγματα οτι μπαινουν γυναικες που ψαχνουν αντιστοιχες καταστασεις?
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Εδώ μέσα αν βρεις μόνο επαγγελματίες η κραγμένους.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.934
Κριτικές
26
Like
2.326
Πόντοι
6.955
WAP LOG.


Αξίζει? Είμαι γραμμένος εδω και μια εβδομάδα αλλά μου φαίνεται μούφα κι αυτό.
 

Feodor

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
47
Like
10
Πόντοι
0
Μάγκες καλησπέρα έκανα match στο τιντερ με μια 41 ετών.Μου έκανε αυτή πρώτη λαϊκ κει επειδή έχω το γκολντ την τσεκαρα και καναμε ματς.3 φωτό έχει φαίνεται πρόσωπο καλουλα είναι.Εγω είμαι 22.Λιγο προστυχατζα φαινεται.Τηε έστειλα και μου πε να μιλήσουμε βαιμπερ κ μου δώσε αριθμό.Λετε να παίζει τίποτα περίεργο?στο βαιμπερ δεν έχει φωτό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom