Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

ενα  απλο  δειγμα.....
Είναι μια παγκόσμια τακτική να βγάζουν λεφτά είτε μεμονωμένες γκόμενες είτε εταιρείες με υπαλλήλους γκόμενες που μιλανε με ένα σωρό άνδρες από διαφορετικά κινητά ταυτόχρονα πολλές φορές. Σε γνωστό μου που μιλούσε σε εφαρμογή με λάιβ κάμερα του έπεσε μπροστά του μια Ρωσίδα 18 ετών που έκανε διακοπές στην Ταϊλάνδη, να του ζητάει λεφτά (ζητούσε χρήματα στο τοπικό νόμισμα, το Μπατ). Θα του έστελνε και καλά μετά φωτό το νιμου της όπως έλεγε η ίδια.
 

antriou

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2016
Μηνύματα
56
Like
95
Πόντοι
0
Συναγωνιστές έχω μία απορία σχετικά με τα dating apps.Τι πιθανότητες επιτυχίας έχετε όσοι τα έχετε δοκιμάσει; Και ποιό από τα δύο βασικότερα datomg apps είναι καλύτερο; Το Badoo ή το Tinder;
Και τα δύο θέλουν χρόνο να διαθέσεις.Αν ξέρεις να μιλάς και είσαι σχετικά εμφανίσιμος έχεις κάποιες πιθανότητες.Στο Tinder πρέπει να γίνει match για να συνομιλήσεις με κάποια(δηλαδή μόνο χρήστες που ταιριάζουν μπορούν να συνομιλήσουν)ενώ στο Badoo μπορείς να συνομιλήσεις με όποια θες.
 

papas32

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2018
Μηνύματα
161
Like
238
Πόντοι
21
ενώ στο Badoo μπορείς να συνομιλήσεις με όποια θες.
Αμα πληρωσεις , γιατι μονο σε κατι χοντρες , μεγαλες και κακασχημες σε αφηνει να στειλεις χωρις χρηματα.
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Συναγωνιστές έχω μία απορία σχετικά με τα dating apps.Τι πιθανότητες επιτυχίας έχετε όσοι τα έχετε δοκιμάσει; Και ποιό από τα δύο βασικότερα datomg apps είναι καλύτερο; Το Badoo ή το Tinder;

Το tider δεν το ξέρω καθόλου. Στo Badoo αν ασχοληθείς έχει και καλά κομμάτια. Οι περισσότερες ξέρουν ότι μπαίνουν για εφήμερη κατάσταση αν είσαι σχετικά εμφανίσιμος με καλό στάτους θα φας σίγουρα.
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

ενα  απλο  δειγμα.....
Ρε μαλακα Πυρκαυλε , ετρωγα κριθαρακι και με πεθανες στα γελιο ειδικα με το ορθο κοφτο τελειωμα που εδωσα στην Αρπαχτροχρηματζου πουτανοΒασουλα ...... εκλαψα ασχημα, με το απολυτα extreme γυρισμα τυπου σαλτα και γαμησου ρε βρωμερο κονδυλωμα που αναπνεει, ελα και παρε τα αρχιδα ετσι αμα σε βασταει......που κοντεψε να μου φυγει το κριθαρακι....
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
μπαντου μαζευεις και credits βλεποντας διαφημισεις εχει και λαιβ που βλεπεις κοπελες να βαζονυ τραγουδια μπανου αν εχεις εμφανιση και λεγειν εχει περιπτωσεις
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
επειδή δεν παρακολουθώ το παρών νήμα,συγγνώμη αν έχει αναφερθεί σε προηγούμενες σελίδες,η Αννα μαλ στο facebok σας λέει κάτι?
γυμνές φωτογραφίες,απαντάει στα μηνύματα αλλά αρχίζει αυτά τα τλυπου δεν είμαι βίζιτα και τέτοια χωρις καν να την ρωτήσεις αν είναι ή τι ποσό θέλει για συνάντηση.
 

Kiler777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
58
Like
43
Πόντοι
0
Ρε παιδιά τι παίζει με το tender είναι αληθινές η κοπέλες η μουφα
 

Lucifer_gr37

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
467
Κριτικές
13
Like
1.622
Πόντοι
1.191
επειδή δεν παρακολουθώ το παρών νήμα,συγγνώμη αν έχει αναφερθεί σε προηγούμενες σελίδες,η Αννα μαλ στο facebok σας λέει κάτι?
γυμνές φωτογραφίες,απαντάει στα μηνύματα αλλά αρχίζει αυτά τα τλυπου δεν είμαι βίζιτα και τέτοια χωρις καν να την ρωτήσεις αν είναι ή τι ποσό θέλει για συνάντηση.

Δώσε λινκ να το ψαξουμε
 

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
Ξέρουμε τπτ για την φραουλιτσα ;
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Ρε παιδιά τι παίζει με το tender είναι αληθινές η κοπέλες η μουφα
Τα περισσότερα προφίλ είναι αληθινα. Κάνε λάικ σε όσες σου αρέσουν αλλά κοίταξε και το κείμενο στο προφίλ τους που γράφουν το ινσταγκραμ για να τους στείλεις μήνυμα γιατί για μιλήσεις στο Τιντερ πρέπει να σου κάνει κι αυτή λάικ.
Αρκετές μπαίνουν κάποιες φορές και το παρατάνε το προφίλ. Επίσης έχει πολλες ταξιδιωτισες που δεν έχουν και πολύ χρόνο και δεν ψάχνουν κάποιον για πήδημα αλλά απλά για παρέα απ ότι γράφουν.
Γνώμη μου είναι ότι αυτή την περίοδο ακόμη έχει πολλές στα νησιά. Εκεί υπάρχει μικρότερος ανταγωνισμός μεταξύ ανδρών και είναι πιο εύκολα τα πράγματα αν έχεις καλό προφίλ. Μέχρι και Οκτώβρη θα υπάρχει αρκετός τουρισμός οπότε μια εξόρμηση 3-4 μέρες λέει για πήδημα αν υπάρχει χρόνος και φράγκα.
 

Επισκέπτης
Τα περισσότερα προφίλ είναι αληθινα. Κάνε λάικ σε όσες σου αρέσουν αλλά κοίταξε και το κείμενο στο προφίλ τους που γράφουν το ινσταγκραμ για να τους στείλεις μήνυμα γιατί για μιλήσεις στο Τιντερ πρέπει να σου κάνει κι αυτή λάικ.
Αρκετές μπαίνουν κάποιες φορές και το παρατάνε το προφίλ. Επίσης έχει πολλες ταξιδιωτισες που δεν έχουν και πολύ χρόνο και δεν ψάχνουν κάποιον για πήδημα αλλά απλά για παρέα απ ότι γράφουν.
Γνώμη μου είναι ότι αυτή την περίοδο ακόμη έχει πολλές στα νησιά. Εκεί υπάρχει μικρότερος ανταγωνισμός μεταξύ ανδρών και είναι πιο εύκολα τα πράγματα αν έχεις καλό προφίλ. Μέχρι και Οκτώβρη θα υπάρχει αρκετός τουρισμός οπότε μια εξόρμηση 3-4 μέρες λέει για πήδημα αν υπάρχει χρόνος και φράγκα.
ποσες πηδηξες στις διακοπες φετος;
 

tsolias21cm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2019
Μηνύματα
380
Like
4.358
Πόντοι
441
Θέλω πλήρη ενημέρωση για dating sites κλπ
 

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
Μούφα το τιντερ, κανεις ταίριασμα μεΤα ,
Ρωτας κατι κ σου απαντάνε μετα απο 2-3 μέρες
Το κράτησα κανα μήνα κ το έσβησα , τρώει κ μπαταρία
 

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
144
Πόντοι
6.040
Αμα πληρωσεις , γιατι μονο σε κατι χοντρες , μεγαλες και κακασχημες σε αφηνει να στειλεις χωρις χρηματα.

Το badoo δεν είναι όπως παλιότερα, έχει χαλάσει πολύ.

Ένα διάστημα που είχα ασχοληθεί, είχα πετύχει... πέντε γκολ! Δυο Ελληνίδες, τρεις αλλοδαπές! Συν άλλη μια αλλοδαπή η οποία ζητούσε... μικρό δωράκι αλλά ήταν καλή, δεν το μετάνοιωσα!

Μετά έπαψα να ασχολούμαι για άλλους, δικούς μου λόγους.

Όταν ξαναέριξα μια ματιά, τα πράγματα ήταν πολύ χειρότερα - η πολιτική τους είχε γίνει σκέτο νταβατζιλίκι και συνεχώς χειροτερεύει... για να μιλήσεις σε κάποια που δεν είναι 60 χρόνων - χοντρή - άσχημη, πρέπει να πληρώσεις και μάλιστα το ποσό που πληρώνεις όλο και το αυξάνουν.

Εκτός απ' αυτό πρέπει να έχει μειωθεί ο αριθμός των γυναικών που μπαίνουν... όλο τις ίδιες και τις ίδιες βλέπεις.

ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΧΑΛΙΑ ΔΗΛΑΔΗ.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.264
Κριτικές
1
Like
29.954
Πόντοι
8.006
Το badoo δεν είναι όπως παλιότερα, έχει χαλάσει πολύ.

Ένα διάστημα που είχα ασχοληθεί, είχα πετύχει... πέντε γκολ! Δυο Ελληνίδες, τρεις αλλοδαπές! Συν άλλη μια αλλοδαπή η οποία ζητούσε... μικρό δωράκι αλλά ήταν καλή, δεν το μετάνοιωσα!

Μετά έπαψα να ασχολούμαι για άλλους, δικούς μου λόγους.

Όταν ξαναέριξα μια ματιά, τα πράγματα ήταν πολύ χειρότερα - η πολιτική τους είχε γίνει σκέτο νταβατζιλίκι και συνεχώς χειροτερεύει... για να μιλήσεις σε κάποια που δεν είναι 60 χρόνων - χοντρή - άσχημη, πρέπει να πληρώσεις και μάλιστα το ποσό που πληρώνεις όλο και το αυξάνουν.

Εκτός απ' αυτό πρέπει να έχει μειωθεί ο αριθμός των γυναικών που μπαίνουν... όλο τις ίδιες και τις ίδιες βλέπεις.

ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΧΑΛΙΑ ΔΗΛΑΔΗ.
Απολυτως σωστος ο φιλος

Εγω αναρωτιεμαι ποια κορόιδα μπαινουν πλεον στο badoo
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Απολυτως σωστος ο φιλος

Εγω αναρωτιεμαι ποια κορόιδα μπαινουν πλεον στο badoo

Εχει πολλους, μην τους απαξιωνεις. Τα παιδια προσπαθουν σκληρα. Εδω στελνουν ακομα καρτες σε φαντασματα μεσω σοσιαλ, στο badoo θα κολλησουν;

Εχεις δει την ημερα του Αγιου Βαλεντινου διαφορα τυπακια να αγοραζουν-κουβαλανε-προσφερουν δωρα-λουλουδια; Αδερφακια με τους badoo ειναι. Κανουν κατι και πιστευουν οτι εχει καποιο νοημα-σημασια-αξια-χρησιμοτητα για τα γκομενακια. Θεωρουν οτι αυτο θελουν τα γκομενακια απο εναν αντρα. Ετσι και οι badoo, πιστευουν τα δικα τους, εχουν τις δικες τους ακλονητες αποψεις για τις γυναικες και προσπαθουν να τις εφαρμοσουν εκει μεσα. Το παλευουν σκληρα, ιδρωνουν τη φανελα.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom