Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Apatsi

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
1
καλησπέρα μου...δεσποινίδα απο zoo μου έδωσε το skype της και το τηλ της...ειπε 100ευρω την ωρα κτλ...
το skype ειναι: Martha masaz, το τηλ θα σας το δωσει η ιδια..πιστευω. δεν ξέρω αν είναι σωστό να το δώσω εγώ...
δεν έχω δοκιμάσει και δεν ξέρω αν θα το κάνω...αν καποιος έχει την άνεση οικονομικά για δοκιμές ας μας ενημερώσει.

καλησπερα εχει μηπως καποιος εμπειρια με την συγκεκριμενη??

μιλησα skype και μου ειπε στον χωρο της(προς πειραια καπου..)
Μαρθα.....μασαζ κανει  και σεξ ..απο οτι μου ειπε..μιση ωρα 50e..

βασικα εψαξα για πληροφοριες...αλλα τιποτα....
ξερει κανεις κατι??

ευχαριστω
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Αυτά είναι γνωστά εδώ και δεκαετίες. Όταν ακούς πρώτη ερώτηση Πόσο μεγάλη την έχεις; Αν είναι χοντρός ή όχι κτλ τότε πρόκειται για δροσερό 100%
:zombie: :zombie:
 

Aaaaztek 84

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
170
Κριτικές
6
Like
557
Πόντοι
301
Μάγκες διάβαζα τα σχόλια σε προηγούμενη σελίδα με ημερομηνίες προ πενταετίας και γενικά έβλεπα στην κοινή γνώμη ότι δύσκολα κάνεις γνωριμία είτε σεξ είτε κάτι σοβαρό. Πλέον εν έτη 2019 πως το βλέπεται το onine dating? Παρακολουθώ και κάποιες ξένες σειρές τύπου ριαλιτι με νέους και θεωρούν όχι απλά δεδομένο το ραντεβού μέσω τεχνολογίας αλλά και πιο φυσιολογικό από το να μιλήσεις σε ένα μπαρ. Στο ελλαδισταν τι παίζει? Οι γυναίκες έχουν ακόμα ταμπού?
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.498
Κριτικές
56
Like
6.223
Πόντοι
3.556
Οι ελεηνιδες, στο μεγαλύτερο ποσοστό Δυστυχώς είναι κωλοζωα. Αν και τα πράγματα είναι σε πολύ καλύτερο επίπεδο, Δυστυχώς έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας,
 

Aaaaztek 84

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
170
Κριτικές
6
Like
557
Πόντοι
301
Ένας φίλος που δουλεύει πολύ τιντερ και συναφή /εργένης με νορμάλ για σημερινά δεδομένα δουλειά (φυσιοθεραπευτης) νορμάλ εμφάνιση /έχει χώσει πάνω από 10 σε λιγότερο από ένα χρόνο.
Και οι 10 του είπαν το εξής. Να ξέρεις εγώ ψάχνω σχέση και δέσμευση όχι απλά σεξ. (στο τιντερ????). Και με τις μισές το συνέχισε μόνο για σεξ λίγο ακόμα με τις υπόλοιπες απλά ΟΝΕ νάιτ σταντ.

Και κάνα δυο μου λέει δεν τις άρεσε ο ίδιος καθόλου το έδειχναν ηθελαν6νσ φύγουν νωρίς ήταν αδιάφορες και τα κλασσικά. Στο τέλος πάντα ρωτούσε πάμε σπίτι μου και δέχθηκαν και αυτές
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.805
Like
1.258
Πόντοι
216
Μα ειναι δυνατον να ειναι σοβαρη η αλλη, και να ψαχνει 'σοβαρο' αντρα, μεσω tinder?
Τι να πω...

Κρεβατοεφαρμογη την ονομαζω. Τιποτε περισσοτερο.

Αφιερωμενο στους τιντεροθαμωνες!!!
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
797
Πόντοι
96
Μετά από διακοπή 5 χρόνων εγκατέστησα ξανά το tinder και με 6μηνη συνδρομή. 4 μέρες που το έχω άκρα του τάφου σιωπή. Το 2014 είχα φτάσει 75 match. Ούτε μίλαγα από ένα σημείο και μετά. Σκέφτομαι ότι έχει κορεσθεί και αυτό. Κρίμα γιατί ήταν νο1 εφαρμογή.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.949
Κριτικές
50
Like
5.653
Πόντοι
7.636
Μετά από διακοπή 5 χρόνων εγκατέστησα ξανά το tinder και με 6μηνη συνδρομή. 4 μέρες που το έχω άκρα του τάφου σιωπή. Το 2014 είχα φτάσει 75 match. Ούτε μίλαγα από ένα σημείο και μετά. Σκέφτομαι ότι έχει κορεσθεί και αυτό. Κρίμα γιατί ήταν νο1 εφαρμογή.

ϊσως λόγου του ότι είναι καιρός διακοπών, λείπουν τα περισσότερα πουτανάκια εκτός!!
Υπομονή αδερφέ, θα έρθει η ώρα!!
 

atzev2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0

Γνωρίζει κάνεις αυτά τα date site ?
καλησπερα...εχω κανει εγγραφη στο e-hookups, αλλα μου φαινεται μουφα... πολυ μπλα μπλα για να τρωνε τα credits (νομισματα, οπως τα λενε) και καθε λιγο να φορτωνεις... μιλησα με 3-4 αλλα αερολογιες και συζητηση του στυλ μη βιαζεσαι, πες μου για σενα και τετοια.... σαν να θελουν να σε κανουν να φορτωνεις συνεχεια...
αν ξερει καποιος συναδελφος τιποτα περισσοτερο, ας ενημερωσει.
 

ΠυρΚαυλος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
438
Like
1.052
Πόντοι
201
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

ενα  απλο  δειγμα.....
 

Συνημμένα

  • εικόνα_Viber_2019-08-12_22-38-16.jpg
    εικόνα_Viber_2019-08-12_22-38-16.jpg
    71,9 KB · Εμφανίσεις: 53
  • εικόνα_Viber_2019-08-12_22-39-09.jpg
    εικόνα_Viber_2019-08-12_22-39-09.jpg
    71,9 KB · Εμφανίσεις: 50
  • εικόνα_Viber_2019-08-12_22-39-38.jpg
    εικόνα_Viber_2019-08-12_22-39-38.jpg
    110,3 KB · Εμφανίσεις: 51

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
κανενα αρσενικο δεν γαμα χωρις λεφτα. ολοι μας τις πληρωνουμε
 

Nikolas1520

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές έχω μία απορία σχετικά με τα dating apps.Τι πιθανότητες επιτυχίας έχετε όσοι τα έχετε δοκιμάσει; Και ποιό από τα δύο βασικότερα datomg apps είναι καλύτερο; Το Badoo ή το Tinder;
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

ενα  απλο  δειγμα.....
Είναι μια παγκόσμια τακτική να βγάζουν λεφτά είτε μεμονωμένες γκόμενες είτε εταιρείες με υπαλλήλους γκόμενες που μιλανε με ένα σωρό άνδρες από διαφορετικά κινητά ταυτόχρονα πολλές φορές. Σε γνωστό μου που μιλούσε σε εφαρμογή με λάιβ κάμερα του έπεσε μπροστά του μια Ρωσίδα 18 ετών που έκανε διακοπές στην Ταϊλάνδη, να του ζητάει λεφτά (ζητούσε χρήματα στο τοπικό νόμισμα, το Μπατ). Θα του έστελνε και καλά μετά φωτό το νιμου της όπως έλεγε η ίδια.
 

antriou

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2016
Μηνύματα
56
Like
95
Πόντοι
0
Συναγωνιστές έχω μία απορία σχετικά με τα dating apps.Τι πιθανότητες επιτυχίας έχετε όσοι τα έχετε δοκιμάσει; Και ποιό από τα δύο βασικότερα datomg apps είναι καλύτερο; Το Badoo ή το Tinder;
Και τα δύο θέλουν χρόνο να διαθέσεις.Αν ξέρεις να μιλάς και είσαι σχετικά εμφανίσιμος έχεις κάποιες πιθανότητες.Στο Tinder πρέπει να γίνει match για να συνομιλήσεις με κάποια(δηλαδή μόνο χρήστες που ταιριάζουν μπορούν να συνομιλήσουν)ενώ στο Badoo μπορείς να συνομιλήσεις με όποια θες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom