Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Ρε μαστορα δεν ειπα οτι δεν υπαρχουν και αληθινα προφιλ  εκει μεσα.
Απλα σου εξηγω οτι τα περισσοτερα ειναι ψευτικα απο την ιδια εταιρεια που βαζει κατα καιρους αγγελιες για δουλεια.
Τι δεν καταλαβενεις η δεν θες να καταλαβεις?
Δεν ειναι οπως παλια που τα περισσοτερα ηταν αληθινα και γινοταν χαμος. 2005-2008

εαν δε μπορεις να παρεις πρεφα ενα ψευτικο προφιλ τοτε δεν το  εχεις το αθλημα ρε φιλε ..
μετα απο λιγες μερες  οποια γουσταρει η δινει κινητο η  fb .. απλα πραγματα ..
 

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
εαν δε μπορεις να παρεις πρεφα ενα ψευτικο προφιλ τοτε δεν το  εχεις το αθλημα ρε φιλε ..
μετα απο λιγες μερες  οποια γουσταρει η δινει κινητο η  fb .. απλα πραγματα ..

Στην εταιρεια δεν τους λενε να μην βγουνε με κανενα αν γουσταρουν.
Δεν σου μιλαω στον αερα ουτε στο παιζω εξυπνος. Απλα τα λεω γιατι γνωριζω αφου δουλευα στο συγκεκριμενο τμημα μεσω μιας διαφημιστικης εταιρειας.
 

mouni_lover

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
18
Like
85
Πόντοι
10
Το twoo είναι τίγκα ψεύτικα προφιλ, τα οποία είναι πολυ ευκολο να καταλαβεις.
Κατά τ αλλα έχει και μερικά καλά μιλφ, που μπορεις να κανεις παιχνιδι και να ριξεις κανα μπουτσο
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
προφανως δεν εχετε φορτωσει καμια απο  εκει ..
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Στην εταιρεια δεν τους λενε να μην βγουνε με κανενα αν γουσταρουν.
Δεν σου μιλαω στον αερα ουτε στο παιζω εξυπνος. Απλα τα λεω γιατι γνωριζω αφου δουλευα στο συγκεκριμενο τμημα μεσω μιας διαφημιστικης εταιρειας.

Badoo kai twoo μια χαρά site είναι εiδικά απο το badoo εχω φάει εξαιρετικά milf....
 

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
Badoo kai twoo μια χαρά site είναι εiδικά απο το badoo εχω φάει εξαιρετικά milf....

Ρε παιδια καταλαβετε το τι θελω να πω ημαρτον ........
Τα 8 στα 10 προφιλ ειναι της εταιρειας.
Τωρα για να παιξεις με αυτα τα 2 προφιλ με τοσους ανδρες που εχει εκει μεσα θες μεγαλη τυχη πλεον και παρα πολυ χρονο να ξοδευεις.
Παλια ειχε λιγοτερους ανδρες και εβγαζες περισσοτερα κομματια ειδικα στην αρχη που το site ειχε χτιστει και η εταιρεια δεν εριχνε το βαρος στο κερδος τοσο πολυ.
Αυτο λεμε οτι πλεον δεν υπαρχει το chat dating στην ελλαδα.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
δεν ξερω τί παίζει σήμερα

όμως μια δεκαετία πίσω εγώ έκανα chat με πολλές στο zoo και είχα γαμήσει μάλιστα 2

χωρίς πολλές προσπάθειες εννοείται...

 

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
δεν ξερω τί παίζει σήμερα

όμως μια δεκαετία πίσω εγώ έκανα chat με πολλές στο zoo και είχα γαμήσει μάλιστα 2

χωρίς πολλές προσπάθειες εννοείται...
Αυτο λεω και εγω φιλε. Παλια ειχες πολλες περισσοτερες πιθανοτητες.
Και εγω παλια στο badoo ειχα παιξει με πολλα κομματια και αρκετα καλα για τα γουστα μου γιατι δεν υπηρχε τοσο πολυ πληθος και ειχες περισσοτερες επιλογες. Τωρα αναλογια 1 προφιλ γυναικειο για 50 αντρικα.
Ποιο ευκολα πιανω 5στα5 στο κινο.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Στο zoo παίζει τίποτα τελευταία;
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Ρε παιδια καταλαβετε το τι θελω να πω ημαρτον ........
Τα 8 στα 10 προφιλ ειναι της εταιρειας.
Τωρα για να παιξεις με αυτα τα 2 προφιλ με τοσους ανδρες που εχει εκει μεσα θες μεγαλη τυχη πλεον και παρα πολυ χρονο να ξοδευεις.
Παλια ειχε λιγοτερους ανδρες και εβγαζες περισσοτερα κομματια ειδικα στην αρχη που το site ειχε χτιστει και η εταιρεια δεν εριχνε το βαρος στο κερδος τοσο πολυ.
Αυτο λεμε οτι πλεον δεν υπαρχει το chat dating στην ελλαδα.

Για το badoo λες;
Ετσι πρεπει να ειναι. Αφου σχεδον ποτε καμια, οχι απλως δεν απαντα, αλλα δεν ανταποδιδει καν επισκεψη!!!!
Πολυ ψεμα εκει μεσα. Πρεπει να ειναι τιγκα στο ψευτικο προφιλ. Τι στην ευχη, πανε σε facebook profiles και κλεβουν εικονες, και τις ανεβαζουν ως προφιλ στο baddoo? Ικανους τους εχω...για πολυ ξυλο οι απατεωνες....
Ισως σε αλλες χωρες να εχει ψωμι, αλλα Ελλαδα πεθανε.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Like
1.447
Πόντοι
216
δεν ξερω τί παίζει σήμερα

όμως μια δεκαετία πίσω εγώ έκανα chat με πολλές στο zoo και είχα γαμήσει μάλιστα 2

χωρίς πολλές προσπάθειες εννοείται...

χαίρω πολύ ρε τύπε τότε γαμούσαμε και από MIRC χωρίς να έχουμε δει καν από πριν φωτογραφία...
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
χαίρω πολύ ρε τύπε τότε γαμούσαμε και από MIRC χωρίς να έχουμε δει καν από πριν φωτογραφία...

Που το θυμηθηκες ρε τυπε.Ψαχναμε τοτε πως μπορουμε να εχουμε το @ για να μας μιλανε οι γκομενες
 

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
χαίρω πολύ ρε τύπε τότε γαμούσαμε και από MIRC χωρίς να έχουμε δει καν από πριν φωτογραφία...

Και μας επεφταν και κατι σαυρες καποιες φορες που τραβαγαμε τα βυζια μας.
Εγω εκλεινα ραντεβου πηγενα απο μακρια εκοβα φαση και αν ηταν σαυρα ουτε που εμφανιζομουνα ασε που φοραγα και αλλα ρουχα απο αυτα που της ειχα πει για να αναγνωρισει ντε και καλα.
Αλλα τυχεναν και κατι αλλα κομματια που απλα ελεγες.... Ρε πουστη μου εκατσε το λοττο και με τζακ ποτ.
 

papas310

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2019
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
καλήμερα στη παρέα...ειμαι γραμμένος στο mistress18 δεν είμαι συνδρομητης σιγουρα έχει ψεύτικα προφιλ ...όποιος ξέρει γιαυτό να απαντήσει
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Ρε παιδια καταλαβετε το τι θελω να πω ημαρτον ........
Τα 8 στα 10 προφιλ ειναι της εταιρειας.
Τωρα για να παιξεις με αυτα τα 2 προφιλ με τοσους ανδρες που εχει εκει μεσα θες μεγαλη τυχη πλεον και παρα πολυ χρονο να ξοδευεις.
Παλια ειχε λιγοτερους ανδρες και εβγαζες περισσοτερα κομματια ειδικα στην αρχη που το site ειχε χτιστει και η εταιρεια δεν εριχνε το βαρος στο κερδος τοσο πολυ.
Αυτο λεμε οτι πλεον δεν υπαρχει το chat dating στην ελλαδα.

Είναι η γνώμη σου και την σέβομαι αλλά εγώ προσωπικά δεν έχω την ίδια.... . Ότι έχει λίγες αξιογαμητες εμφανισιακά και ψυχολογικά ναι θα συμφωνήσω ( 1 στις 20). Εγώ έχω βρει μια χαρά κοπέλες για σεξ μιλάω πάντα όχι για σχέση.

 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Και μας επεφταν και κατι σαυρες καποιες φορες που τραβαγαμε τα βυζια μας.
Εγω εκλεινα ραντεβου πηγενα απο μακρια εκοβα φαση και αν ηταν σαυρα ουτε που εμφανιζομουνα ασε που φοραγα και αλλα ρουχα απο αυτα που της ειχα πει για να αναγνωρισει ντε και καλα.
Αλλα τυχεναν και κατι αλλα κομματια που απλα ελεγες.... Ρε πουστη μου εκατσε το λοττο και με τζακ ποτ.

Αλλες εποχες κλειναμε ραντεβου στα τυφλα+δεν ξεραμε ποια θα ερθει  :rockon:
Ειχε πολυ γελιο ομως :grin:
Θυμαμαι μια χοντρουλα που με βλεπει,ερχεται να με αγκαλιασει+της λεω συγνωμη καποιο λαθος κανετε   :2funny:
μια αλλη που με ειχε βαλει να κραταω ενα περιοδικο για να με γνωρισει και αλλα πολλα...
Mια φορα πετυχα ενα φοβερο μοντελοειδες μωρο,ψηλη ξανθια γαλανοματα,
αλλα δεν μου εκατσε  :S :S
 

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Το eligiblegreeks εχει ενδιαφερον? Εχει πληρωσει κανεις?
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.413
Κριτικές
5
Like
5.534
Πόντοι
1.056
Παοχτες καλησπέρα.  Είχα χρησιμοποιησει παλιότερα twoo, Badoo, Tinder.
Έχει γραφτεί ότι όσοι συνδέσουν ένα αξιοπρεπές Facebook προφίλ με το Tinder, ενδέχεται να έχουν κάποια τύχη. Επειδή διεθετω ένα τέτοιο προφίλ, ποια η γνώμη σας, να δώσω άλλη μια ευκαιρία στο Tinder; Με τα άλλα δύο δεν θέλω να ασχοληθώ ξανά...
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.413
Κριτικές
5
Like
5.534
Πόντοι
1.056
Να προσθέσω επίσης ότι τα τελευταία 2,5 χρόνια έχω παίξει μπαλίτσα στο Twitter,  το οποίο για πολλές Ελληνίδες λειτουργεί ως ένα είδος dating app.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom