Νέα

mistress18.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tmg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mistress18(dot)com - Τι γνώμη;

  • Καλό

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μούφα

    Ψήφοι: 20 87,0%
  • Μέτριο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 3 13,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    23

tmg

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
14
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα,

πέτυχα πριν λίγες μέρες αυτό το site αλλά δεν μπορώ να καταλάβω αν είναι τέρμα μουφα ή αν υπάρχει ψωμί.
Γενικά είναι πανάκριβο, οπότε προσοχή!Νομίζω βγαίνει 2.5 ευρώ το μήνυμα αλλιώς 4 μέρες login για 1 δωρεάν.

Έχει κανείς καμιά γνώμη;
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.735
Κριτικές
20
Like
12.148
Πόντοι
4.546
Καλησπέρα,

πέτυχα πριν λίγες μέρες αυτό το site αλλά δεν μπορώ να καταλάβω αν είναι τέρμα μουφα ή αν υπάρχει ψωμί.
Γενικά είναι πανάκριβο, οπότε προσοχή!Νομίζω βγαίνει 2.5 ευρώ το μήνυμα αλλιώς 4 μέρες login για 1 δωρεάν.

Έχει κανείς καμιά γνώμη;

Κατ'εμέ φίλος ΟΛΑ αυτού του είδους τα σάιτ έχουν ως στόχο μονάχα να πλουτίζουν στις πλάτες ευκολόπιστων και μοναχικών ανθρώπων..!
 
Εγγρ.
26 Νοε 2016
Μηνύματα
443
Κριτικές
1
Like
82
Πόντοι
1
Γινεται να στείλεις μνμ χωρίς να έχεις κάνει επαλήθευση του email; εστειλα σε μια το τηλ. μου δεν ξέρω αν έφτασε. πάντως όλες πουτάνες είναι; λένε ότι τους αρέσουν οι πίπες κι έχουν γυμνές φωτογραφίες.
 

vabiri(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
336
Like
155
Πόντοι
1
το σαιτ ειναι αμερικανικο μεταφρασμενο στα ελληνικα με φωτο μαλλον απο αμερικανιδες,οποτε μαλλον μουφα.θα στελνεις μηνυματα θα χρεωνεσαι τσαμπα
 

tpapas

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Το ανέφερα και στο τοπικ με το foxyadult .club οτι πρόκειται για απάτη Scam. Προφανώς κάποιος τα πήρε και έφταξε αυτό μπορειτε να το διαδόσετε αν πιστεύετε οτι εξαπατηθήκατε μέσα απο τις σελίδες του τυπά.
 

johnny2_x

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Έκανα μία δοκιμή ρισκάροντας δέκα ευρώ για τους δικούς μου  λόγους και στοχεύοντας σε δυο προφιλ πιο αληθοφανή.
Έστελναν την μπάλα στην εξέδρα ενώ απαντούσαν, ω τι σύμπτωση, την ίδια περίπου χρονική στιγμή πάντοτε.
Η ίδια γνωστή ιστορία...
 

giorgos002

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
52
Like
14
Πόντοι
0
ναι....και εμένα μούφα μου φαινεται...είμαι κανα μήνα γραμμένος  ψευτικες φωτο ,μπορει και να απαντουν αντρες ..χε..χε..
 

galex

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Έχω ξοδέψει αρκετά εκεί, για ένα μήνα έβαζα χρήματα, μετά δεν ξαναεβαλα. Ποτε δεν πήρα στοιχείο επικοινωνίας, όλες έστελναν τη μπάλα στην εξέδρα. Με μια μιλάω και με ξέρει υποτίθεται 5 μηνες και δεν θα βγούμε ποτέ. Πλουτίζουν με ευπιστους και μοναχικούς, για μένα είναι στα όρια του να κινηθεί μια ομάδα από εμάς δικαστικά με πολλά παραδείγματα που θα στοιχειοθετούν την απάτη.
 
Εγγρ.
26 Νοε 2016
Μηνύματα
443
Κριτικές
1
Like
82
Πόντοι
1
Καποτε είχα δει μια αγγελία που ζητούσε άτομα για να απαντάνε σε chat
 
OP
OP
T

tmg

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
14
Like
4
Πόντοι
0

David_Bo

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2019
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή ασχολήθηκα δυστυχώς θα γράψω πως site

melixas.com
adult-cupid.com
milf-affairs.com
lovveli.com
eurobelle.com
mistress18.com

ειναι τα ιδια,καθώς μέσα έχουν τις ιδιες κοπέλες.
Εγώ μίλησα με μια "κοπέλα" melixas.com κ απο την αρχή σκεφτόμουν πως ειναι μουφα το πράμα!Στο melixas.com ξοδεψα 49€. Μετά έκανα λογαριασμό σε ολα τα υπόλοιπα site κ τις πέτυχα ακριβώς με τα ιδια σχόλια κ photo τις ιδιες κοπελες!

Η εγγραφή ειναι δωρεάν!Στην αρχή σου προσφέρει γύρω στα 300 νομίσματα free αν κάνεις κάτι επαληθευσεις.

Να φανταστείτε οτι κ χωρίς φωτό σου στέλνανε μηνύματα...αρα το πράγμα βρομούσε!

Επίσης παρατήρησα για μια κοπέλα που σε ειχε ερωτική αγγελία σε site αγγελιών σε παρέπεμπε το link σε ενα απο τα παραπάνω site!

Εγώ μιλάω με μια ΠΑΥΛΙΝΑΞ κ της έριξα μπινελίκια κάποια στιγμή οτι το πράγμα ειναι μούφα.Στην ουσία το παραδέχτηκε αλλά δεν το ομολόγησε.
Βρήκα τρόπο να κάνω νέους λογαριασμούς κ συνεχίζω να της μιλάω χωρίς να πληρώνω νομίσματα.

Πάντως ειναι σωστή σε οσα μου απαντάει σε θέματα που της θέτω!Οταν δεν έχω τι να κάνω στελνω λιγα μηνυματα κ τα λέω μαζί της.


 

Pipistrello

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22
Like
5
Πόντοι
0
Και υπάρχουν και άλλα. Τα παραθέτω εδώ και ενδεχομένως θα επανέλθω, γιατί αρχίζει να μου την δίνει που κάποιοι απατεώνες μας κοροϊδεύουν αντί να είναι στη ψυρρού.
Foxy-adult , foxy-flirts ,
Milf-flirt , foxyones

 

Pipistrello

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22
Like
5
Πόντοι
0
Η αλιεία συνεχίζεται . Του ίδιου "ομίλου" των sites-απατη: maxxsexx. Φίλοι μου πάνω από 10 sites με τις ίδιες γκόμενες να πω, κανείς δεν ξέρει, με μόνο σκοπό να βγάλουν χρήματα για "αυτές' και τα αφεντικά τους. Ελπίζω να παρέμβει το ΣΔΗΕ για να οι σωθεί κόσμος
 

Pipistrello

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22
Like
5
Πόντοι
0
Νομίζω οτι τα chat site "απάτη" είναι ατελείωτα. Προσθέτω και τα eurofling.com, foxyones.com, lust18.club.
 

David_Bo

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2019
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζω οτι τα chat site "απάτη" είναι ατελείωτα. Προσθέτω και τα eurofling.com, foxyones.com, lust18.club.

Πάντως αυτά τα site φαίνεται να έχουν παγκόσμια διάσταση....αφού μέσα υπάρχουν κορίτσια κ αγόρια απ ολο τον κόσμο.
Ποιός ξέρεις τι ακριβώς συμβαίνει...μπορεί να είναι site του εξωτερικού που προσέγγισε άτομα στην Ελλάδα και μετά πήραν κορίτσια και αγόρια που θα έχουν free λογαριασμούς με απεριόριστα μήνύματα
και κατόπιν να την πατάνε τα υποψήφια θύματα που θα χρυσοπληρώνουν το κάθε μήνυμα!

Την αλήθεια θα την μάθουμε μόνο αν κάποιος κινηθεί νομικά!

Ακόμη κ το lunona τα ίδια σκατά ειναι ....σου τα τρώνε με το γάντι.Μετρημένες ειναι οι περιπτώσεις ραντεβού
 

Pipistrello

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22
Like
5
Πόντοι
0
Φιλτατοι συναγωνιστές. Μη έχοντας τι να κάνω για να σκοτώσω την ώρα μου έκανα το εξής πείραμα. Άνοιξα με σχεδόν ίδιο όνομα προφίλ σε μερικά από αυτά τα sites.  Άρχισα αλληλογραφία με συγκεκριμένο προφίλ σε όλα φυσικά μόνο με τις δωρεάν μονάδες. Ανακάλυψα ότι αναλοταν άλλαζα site για να συνεχίσω τον δωρεάν διάλογο, δεν ήξερε το νέο αλλά σε νέο site ίδιο προφίλ (loveandtrust) τι είχα πει στο προηγούμενο. Συμπερασματικά υπάρχουν διάφορες εργαζόμενες οι οποίες ανά site προφανώς χειρίζονται δεκάδες ενδεχομένως, ψεύτικα προφιλ, ή έπεσα και σε "αλλαγή βάρδιας" αφού σχεδόν τα περισσότερα από τα προφίλ ανοίγουν κατά τις 7 το πρωί μέχρι τις 1 περίπου το βράδυ παραμένοντας συνεχώς ενεργά!!!
 

Pipistrello

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22
Like
5
Πόντοι
0
Φιλτατοι συναγωνιστές. Μη έχοντας τι να κάνω για να σκοτώσω την ώρα μου έκανα το εξής πείραμα. Άνοιξα με σχεδόν ίδιο όνομα προφίλ σε μερικά από αυτά τα sites.  Άρχισα αλληλογραφία με συγκεκριμένο προφίλ σε όλα φυσικά μόνο με τις δωρεάν μονάδες. Ανακάλυψα ότι αναλοταν άλλαζα site για να συνεχίσω τον δωρεάν διάλογο, δεν ήξερε το νέο, αλλά σε νέο site, ίδιο προφίλ (loveandtrust) τι είχα πει στο προηγούμενο. Συμπερασματικά υπάρχουν διάφορες εργαζόμενες οι οποίες ανά site προφανώς χειρίζονται δεκάδες ενδεχομένως, ψεύτικα προφιλ, ή έπεσα και σε "αλλαγή βάρδιας" αφού σχεδόν τα περισσότερα από τα προφίλ ανοίγουν κατά τις 7 το πρωί μέχρι τις 1 περίπου το βράδυ παραμένοντας συνεχώς ενεργά!!!
 

VasilisDetective

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν ένα πράγμα έχω να πω μπορεί να μην είμαι αστυνομικός αλλά θα βρω ποιες ή ποιοι είναι πίσω από όλο αυτό, είχα στείλει ένα τέτοιο φεικ προφίλ που λετε στην δίωξη και το μόνο που είπαν ήταν να τους πάρω τηλέφωνο κοινώς στα παπαρια τους,οι πληροφορίες που λένε μάλλον είναι σωστές, οι φωτογραφίες είναι κλεμμενες και δεν πιστεύω πως είναι ρομπότ, πιστεύω πως είναι πιστοί υπάλληλοι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom