Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Τυπε, τρια μπορεί να είναι τα αίτιά, Κατ'εμε της συμπεριφοράς:
1.Ειχε ψυχολογικα απο προσφατο χωρισμο ή γενικότερα κακη ψυχολογία, κατάθλιψη και ηθελε απλά παρεα
2. Έβγαινε πρώτη φορά από ίντερνετ.
3.Ηταν μικρή, 20-23 και ανωριμη ή πολύ ντροπαλή

Έπρεπε να την είχες κοπανησει στην αρχή οταν έβλεπες ότι ζοριζεσαι με κάποια δικαιολογία.
1. Πρέπει να είχε κακή ψυχολογία.
2. Όντως έβγαινε πρώτη φορά.
3. Γύρω στα 22-23 ήταν. Ντροπαλή δε την έκοψα.

Όπως και να 'χει, άμα γουστάρει η άλλη, αυτά δεν είναι λόγοι να φέρεται τόσο ψυχρά. Όταν ενδιαφέρεται, έστω κάποια μη λεκτικά σημάδια θα τα δώσει (πχ θα κοιτάει ιδιαίτερα). Επίσης όταν τη ρωτάς, μπορεί να σου δώσει μια λογική εξήγηση. Τέλος πάντων με κάτι τέτοιες μαλακισμένες που δε σέβονται το χρόνο σου άκρη δε θα βγάλεις.
 

koumpater

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
251
Κριτικές
8
Like
246
Πόντοι
281
και μετα με εσβησε ετσι στο ακυρο..
Να σου το εξηγησω εγω αυτο μια και το κανω κιολας; Περνανε κατι περιοδοι που ειτε απο τις πολλες καυλες ή τη πολλη βαρεμαρα ο αλλος παταει like χωρις καν να κοιταει. Οταν κατσει το match, τοτε κοιταει. Γλιτωνει χρονο.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
αλλη η Αμερικανα στο San Jose που ναι αρχιδοκαμπος και το μουνι εχει φορο πολυτελειας

Μια χαρά είναι οι αμερικάνες του san jose.

Τούμπανα είναι , σκυλιά του πολέμου.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Αρχι.. εχω πιασιαρικες φωτο στο τιντερ οπως και προφιλ φουλ ενημερωμενο με οτι παπαρια φανταζεσαι γραμμενη.
Δε τσιμπαει η πετονια ουτε βραχο. Σημερα το πρωι εκανα Match με ενα σοβαρο μουνι μιση Ελληνιδα μιση Αυστραλεζα που ζητημα να τα μιλαγε τα Ελληνικα, οπου ανταλλαξαμε 2-3 κουβεντες (ενω αυτη με ειχε κανει πρωτα LIKE) ,και μετα με εσβησε ετσι στο ακυρο..


μου ετυχε το ιδιο με γερμανιδα που μου εστειλε οτι ειναι αθηνα κ αν εχω κανονισει τιποτα για να βγω μαζι της


της απανταω σε ποιο χοτελι μενει κ με εσβησε


αρχιζω να πιστευω οτι ειναι μουφα σαν μποτ του τιντερ για να εχει κινηση με ψευτικα προφιλ κ μνμ


 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
εγω μαγκες χρησιμοποιωντας τα σιτε εχω γαμησει 25ρικο μουνοπουλο, ειμαι 50.

Θεωρω ομως το θεμα καθαρη τυχη
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
το τελευταιο καιρο πηρα 3 τηλ απο ντειτινγκ σαιτς.η μια χοντρη ελλεηνιδα  :S :S η δευτερη 45αρα ρωσσιδα  :S :S
η τριτη μονο 26χρν ελληνιδα μετρια

τα συμπερασματα δικα σας
 

greenside

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
1.295
εγω εδω και 3-4 ημερες μιλαω στο tinder με 2 γκομανακια και αν και δεν εχουμε πει πολλα, νομιζω οτι παει καλα.
βεβαια δεν εχω εμπειρια απο tinder οποτε δεν ξερω κα ιτην λογικη του η την φιλοσοφια του. δηλαδη τωρα στα μπαμ μπαμ να προχωρισω να ζητησω ρανταβουδακι για γνωριμια απλα και οπου βγει η θα πρεπει και καλα να περιμενω να αποκτηθεί εμπιστοσύνη και μετα ! δεν μπορεις και να φανταστεις και το πως σκεφτωνται η γυναικες ρε γμτ !!!!
Η λογικη λεει οτι εισαι στο tinder για να φνωρισεις κοσμο με αποτερω σκοπο ενα ραντεβου. αμα γινει το match και μετα απο 3-4 ημερες και μετα απο λιγες ανταλλαγες μηνυματων που γινεται μια πλακιτσα και ειναι ευχαριστα τα πραγματα, τι λογο εχει να μην γινει το ραντεβου. αλλα εκει που σταματαει η λογικη αρχιζει ο Στρατος και το μυαλο της γυναικας.

και μεσα απο site εχω ηδη ανταλλαξει τηλεφωνα και 3-4 μηνυματα κουβερτες με μια γυναικα η οποια ειναι εξωτερικο τωρα και τελος του μηνΟΥ θα ειναι GR. Το εχουμε ηδη κανονισει να βρεθουμε βρεθουμε μιας και ο ενας θελει να γνωρισει τον αλλον. αντε να μην ματιασω τιποτα.
 

koumpater

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
251
Κριτικές
8
Like
246
Πόντοι
281
βεβαια δεν εχω εμπειρια απο tinder οποτε δεν ξερω κα ιτην λογικη του η την φιλοσοφια του. δηλαδη τωρα στα μπαμ μπαμ να προχωρισω να ζητησω ρανταβουδακι για γνωριμια απλα και οπου βγει η θα πρεπει και καλα να περιμενω να αποκτηθεί εμπιστοσύνη και μετα ! δεν μπορεις και να φανταστεις και το πως σκεφτωνται η γυναικες ρε γμτ !!!!
...
και μεσα απο site εχω ηδη ανταλλαξει τηλεφωνα και 3-4 μηνυματα κουβερτες με μια γυναικα η οποια ειναι εξωτερικο τωρα και τελος του μηνΟΥ θα ειναι GR. Το εχουμε ηδη κανονισει να βρεθουμε βρεθουμε μιας και ο ενας θελει να γνωρισει τον αλλον. αντε να μην ματιασω τιποτα.
Τι τριπακι ειναι αυτο που'χεις μπει ρε τυπε. "η φιλοσοφια του τιντερ" - βιβλιο θα γραψεις; Κουμπωσες με δυο μουνακια, παιξε τη μπαλιτσα σου και μη γινεσαι αμπελοφιλοσοφος.

Οσο για την περιπτωση που θα ειναι εδω στο τελος του μηνα, λυπαμαι αλλα επεσες σε bot. Πονηρεψου λιγο πριν σε παρουν τα χρονια.
 

greenside

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
1.295
Τι τριπακι ειναι αυτο που'χεις μπει ρε τυπε. "η φιλοσοφια του τιντερ" - βιβλιο θα γραψεις; Κουμπωσες με δυο μουνακια, παιξε τη μπαλιτσα σου και μη γινεσαι αμπελοφιλοσοφος.

Οσο για την περιπτωση που θα ειναι εδω στο τελος του μηνα, λυπαμαι αλλα επεσες σε bot. Πονηρεψου λιγο πριν σε παρουν τα χρονια.

καμια φυλοσοφια φιλε μου. αμα ειχες καταλαβει το τι λεω δεν θα το ελεγες αυτο. εννοω, το πως περνας στο να ζητησεις ρεντεβου και για μην πεσεις στην μαλακια που εχουν μερικες στο μυαλο τους. πχ, α μου την πεφτει χυμα αυτο κλπ κλπ. εκτος εαν το κανω ετσι και οποια ανταποκριθει ειναι οκ και ετοιμη για αυτο. εαν οχι και αρχισει τα μα και τα μου κλπ, τοτε να παει στο καλο και να περιμενει τον πρίγκιπα. το καταλαβες ?
 

koumpater

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
251
Κριτικές
8
Like
246
Πόντοι
281
καμια φυλοσοφια φιλε μου. αμα ειχες καταλαβει το τι λεω δεν θα το ελεγες αυτο. εννοω, το πως περνας στο να ζητησεις ρεντεβου και για μην πεσεις στην μαλακια που εχουν μερικες στο μυαλο τους. πχ, α μου την πεφτει χυμα αυτο κλπ κλπ. εκτος εαν το κανω ετσι και οποια ανταποκριθει ειναι οκ και ετοιμη για αυτο. εαν οχι και αρχισει τα μα και τα μου κλπ, τοτε να παει στο καλο και να περιμενει τον πρίγκιπα. το καταλαβες ?
Καταλαβα εξ αρχης τι εννοεις, αλλα αν εσυ ενδιαφερεσαι για το πως να παιξεις το παιχνιδι της καθε μιας τοτε δε μπορει κανεις να σε βοηθησει. Καλα στερνα.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Κι εκεί που μιλάς με Γκομεναρες και μουναρες από τα ξένα dating sites, στο μπαντου απαντάνε μόνο κάτιμπάζαα 80+ κιλών με 150 φωτο στο προφίλ.
Και καταλήγουμε στην τελική να συνεχίζουμε να μιλάμε με ξένες γιατί εδώ οι χαζοβιολες οι δικές μας, ειδικά οι εμφανίσιμες και δεν μιλάω για τις θεές που περνάνε την ώρα τους όπως λένε, μιλάνε με καμία 50αρια την ημερα  >:(
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
νταξει τι ειναι αυτες στο μπλιντς ρε ειναι καθυστερημενες το 99.9999% κ δεν ειμαι υπερβολικος... καθε φορα που κανω αποπειρα το σκυλομετανιωνω :S. κλεινουν τη συνομιλια μετα απο ερωτησεις του τυπου "απο που εισαι" ποσο χρονων "πως σε λενε" κ τετοια... κ ολα αυτα ενω δεν εχουν δει ακομα ουτε τη φατσα σου ουτε ηλικια ουτε τιποτα...
δεν ξερω τι σκατα θελουν κ μπαινουν τελικα. εμεις ψαχνουμε να γαμησουμε.. αυτες τι στον πουτσο θελουν? δεν ξερω αν ειναι ολα τα κωλοσαιτ ετσι μονο σ αυτο εχω επιχειρησει ως τωρα κ δεν βλεπω προκοπη στον οριζοντα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom