Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

3xw_sapia_x3ria

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
343
Like
0
Πόντοι
1
Μια από τα ίδια στο tinder από τις 300+ που μπορεί να έχω κανει like στην Ελλάδα (και μιλάμε για ΟΛΗ την Ελλάδα) ζήτημα να μου κάνανε like μετρημένες στα δάχτυλα από της οποίες μία τουρίστρια άξιζε (αστεράκι) κανά 2-3 μέτριες ξένες μου κάνανε like και 2-3 ελληνίδες μετριότατες μου κάνανε like και από τον υπόλοιπο κόσμο μιας και για 2 μήνες πλήρωσα tinder plus έχω πάνω από 300 match
Και δεν είμαι και του πεταματού καλές φωτογραφιές έχω με φωτό σε μέρη στο εξωτερικό, το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι δεν γράφω τίποτα στο προφίλ μου ή δεν έχω καμια φωτό μέσα σε καμιά ferari τι να πω ρε μάγκες
απαγοήτευση το tinder
Αρχι.. εχω πιασιαρικες φωτο στο τιντερ οπως και προφιλ φουλ ενημερωμενο με οτι παπαρια φανταζεσαι γραμμενη.
Δε τσιμπαει η πετονια ουτε βραχο. Σημερα το πρωι εκανα Match με ενα σοβαρο μουνι μιση Ελληνιδα μιση Αυστραλεζα που ζητημα να τα μιλαγε τα Ελληνικα, οπου ανταλλαξαμε 2-3 κουβεντες (ενω αυτη με ειχε κανει πρωτα LIKE) ,και μετα με εσβησε ετσι στο ακυρο..
 

C4mper

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.619
Like
0
Πόντοι
16
Ρε μπας κι ειστε τερμα ασχημοφατσες/λιγουροφατσες? Εγω 2 βδομαδες που 'μουνα Ελλαδα μια χαρα βολευτηκα απο Tinder ... ενταξει οχι οπως εδω που παει 10 μηνυματα, drinks after work και μεχρι τις 11 αμα δεν εισαι τερμα μαλακας εχεις τελειωσει και την στελνεις σπιτι της, αλλα οκ ηταν, και μπλαμπλα και καφε κλπ και κατσανε και 2 1/2
 

3xw_sapia_x3ria

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
343
Like
0
Πόντοι
1
Ρε μπας κι ειστε τερμα ασχημοφατσες/λιγουροφατσες? Εγω 2 βδομαδες που 'μουνα Ελλαδα μια χαρα βολευτηκα απο Tinder ... ενταξει οχι οπως εδω που παει 10 μηνυματα, drinks after work και μεχρι τις 11 αμα δεν εισαι τερμα μαλακας εχεις τελειωσει και την στελνεις σπιτι της, αλλα οκ ηταν, και μπλαμπλα και καφε κλπ και κατσανε και 2 1/2
Η τυχη του πρωταρη που λεμε..
Το "οχι οπως εδω" που ειναι ?
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Ρε μπας κι ειστε τερμα ασχημοφατσες/λιγουροφατσες? Εγω 2 βδομαδες που 'μουνα Ελλαδα μια χαρα βολευτηκα απο Tinder ... ενταξει οχι οπως εδω που παει 10 μηνυματα, drinks after work και μεχρι τις 11 αμα δεν εισαι τερμα μαλακας εχεις τελειωσει και την στελνεις σπιτι της, αλλα οκ ηταν, και μπλαμπλα και καφε κλπ και κατσανε και 2 1/2
Φιλε μου δεν υσχηρίζομαι ότι είμαι μπραντ πιτ αλλά ούτε και ο κουασιμόδος, αντικειμενικά βλέπομαι, τώρα αν είσαι κράμα Ρουβά με σώμα Κώστα Σόμερ τότε τι να πω μαγκιά σου και κάνεις match με ελληνίδες  ;)
 

greenside

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
1.295
και μετα με εσβησε ετσι στο ακυρο..

αυτο ειναι που δεν καταλαβαινω.!!!!
αρχικα και αντικειμενικα εγω μια χαρα ειμαι συμφωνα παντα με λογια πρωη η και απο φιλες μου, κατα τα αλλα οκ ποτε δεν μπορει να εσεσει καποιος/α σε ολους/ες.
Αλλα για να κανουν like μαλλον κατι θα τους αρεσει. τι στον πουτσο συμβαινει και μετα απο λιγο φευγουν χωρις να που λεξη. αυτο ειναι που δεν καταλαβαινω.
γιατι το να σου πει "μεγαλε οκ, εισαι πολυ ευγενικος και ψαχνω καποιον να μου βριζει το σπιτι και το μουνι"
το να ειναι καποιος αυτο που περιγραφω πιο πανω, ο μαλακας που δεν σέβεται και βριζει και λεει τα χειροτερα, παλι το καταλαβαινω εα του πει "αντε ρε μαλακα που θες και γκομενα"

αλλα το να κουβεντιαζεις μια χαρα 2-3 ημερες, να σου λενε και τι ωραια που τα λες και οτι συμφωνουμε σε πολλα και ξαφνικα με σε διαγραφουν, δεν το καταλαβαινω.

δηλαδη ολοι εχουμε τις ανασφαλειες μας αλλα ευτες το εχουν παρακανει. ο ορισμος του αψυχολόγητου.

Ρε μπας και εχουν κανει καμια οργανοση για να μας γαμισουν την ψυχολογια. αυτο πιο λογικο το βρίσκω !!!!
 

C4mper

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.619
Like
0
Πόντοι
16
Η τυχη του πρωταρη που λεμε..
Το "οχι οπως εδω" που ειναι ?

κει που αμολαγε αεροπλανα ο αβαταρης σου

Φιλε μου δεν υσχηρίζομαι ότι είμαι μπραντ πιτ αλλά ούτε και ο κουασιμόδος, αντικειμενικά βλέπομαι, τώρα αν είσαι κράμα Ρουβά με σώμα Κώστα Σόμερ τότε τι να πω μαγκιά σου και κάνεις match με ελληνίδες  ;)

το αντικειμενικα βλεπομαι ειναι μεγαλη ιστορια, Tinder, τουλαχιστον εδω, ειναι 95% φωτο και οτι εχεις στο instagram ... αμα βγαζεις vibe λιγουρομπακουρου η αλλη τραβαει Χ. Θελει λιγο μασαζ η εικονα που περνας.
 

3xw_sapia_x3ria

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
343
Like
0
Πόντοι
1
αυτο ειναι που δεν καταλαβαινω.!!!!
αρχικα και αντικειμενικα εγω μια χαρα ειμαι συμφωνα παντα με λογια πρωη η και απο φιλες μου, κατα τα αλλα οκ ποτε δεν μπορει να εσεσει καποιος/α σε ολους/ες.
Αλλα για να κανουν like μαλλον κατι θα τους αρεσει. τι στον πουτσο συμβαινει και μετα απο λιγο φευγουν χωρις να που λεξη. αυτο ειναι που δεν καταλαβαινω.
γιατι το να σου πει "μεγαλε οκ, εισαι πολυ ευγενικος και ψαχνω καποιον να μου βριζει το σπιτι και το μουνι"
το να ειναι καποιος αυτο που περιγραφω πιο πανω, ο μαλακας που δεν σέβεται και βριζει και λεει τα χειροτερα, παλι το καταλαβαινω εα του πει "αντε ρε μαλακα που θες και γκομενα"

αλλα το να κουβεντιαζεις μια χαρα 2-3 ημερες, να σου λενε και τι ωραια που τα λες και οτι συμφωνουμε σε πολλα και ξαφνικα με σε διαγραφουν, δεν το καταλαβαινω.

δηλαδη ολοι εχουμε τις ανασφαλειες μας αλλα ευτες το εχουν παρακανει. ο ορισμος του αψυχολόγητου.

Ρε μπας και εχουν κανει καμια οργανοση για να μας γαμισουν την ψυχολογια. αυτο πιο λογικο το βρίσκω !!!!
Μη φρικαρεις τυπε, απλα προκειται για πουτανες. Η σημερινη δε ξερω τι βλαβη εβγαλε ,αλλα το να με σβησει ενω δεν εχω πει μαλακια κι ενω μιλαμε τελεια δε μπορω να το πιασω.

κει που αμολαγε αεροπλανα ο αβαταρης σου

το αντικειμενικα βλεπομαι ειναι μεγαλη ιστορια, Tinder, τουλαχιστον εδω, ειναι 95% φωτο και οτι εχεις στο instagram ... αμα βγαζεις vibe λιγουρομπακουρου η αλλη τραβαει Χ. Θελει λιγο μασαζ η εικονα που περνας.
Οκ βρηκαμε την χωρα προελευσης σου. Πες μας τωρα τις διαφορες Αμερικανας με Ελλεινιδας να δουμε αν θα βρουμε τιποτα κοινο.
 

C4mper

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.619
Like
0
Πόντοι
16
Μη φρικαρεις τυπε, απλα προκειται για πουτανες. Η σημερινη δε ξερω τι βλαβη εβγαλε ,αλλα το να με σβησει ενω δεν εχω πει μαλακια κι ενω μιλαμε τελεια δε μπορω να το πιασω.
Οκ βρηκαμε την χωρα προελευσης σου. Πες μας τωρα τις διαφορες Αμερικανας με Ελλεινιδας να δουμε αν θα βρουμε τιποτα κοινο.

Δεν υπαρχει τροπος συγκρισης. Αλλη η Αμερικανα στη που ρθε στα 24 της ΝΥ μετα το πανεπιστημιο και θελει να περασει καλα αλλη η Αμερικανα Μορμονα ξερωγω στο SLC αλλη η Αμερικανα στο San Jose που ναι αρχιδοκαμπος και το μουνι εχει φορο πολυτελειας. Αμα θες γενικουρες η Ελληνιδα ειναι πιο πολυ του background check και να τσεκαρουμε τι/ποιος/πως ειναι αυτος που θα βαλουμε στο μουνι μας, εδω ειναι πιο χαλαρα, περναω καλα, σε γουσταρω, λετς ντου ιτ. Αλλα τουλαχιστον Tinder πιο πολλες περιπτωσεις γειωσα εγω γιατι βαριομουνα να πηγαινω στην αλλη ακρη της Αθηνας για καφεδες παρα ξερωγω γκομενες που μου πριξαν τον ερωτα στα βλεπουμε κλπ. Με οσες μιλησα περα απο τα τυπικα ηταν δεκτικες στο να βρεθουμε IRL, καποιες το προτειναν και μονες τους, η διαφορα ειναι οτι εδω αμα γουσταρει τις φωτο σου λες 2 μαλακιες και μετα οπως σου πα, παμε για ποτο μετα τη δουλεια και 8 στις 10 ειναι μεσα. 10 μηνυματα συνολο και εληξε το θεμα. Ελλαδα ηθελε πιο πολυ μπλα μπλα.

Παντως ωραια κοριτσακια ειχε το Tinder Ελλαδα ... Εχω παει και Ριο και οι 8 στις 10 που βλεπεις θα προτιμουσες να μην τις ειχες δει ποτε. Δεν ειναι η μουνοθυελλα της Στοκχολμης αλλα μια χαρα γκομενες εχει, Αθηνα τουλαχιστον.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.498
Πόντοι
5.060
Κλασσική περίπτωση βλάβης... Χθες ήμουνα καφέ με μια από το ίντερνετ τέρμα κομοδίνο. Δε μίλαγε άμα εγώ δε Ρωτούσα κάτι και κοίταζε συνέχεια μπροστά στο άπειρο. Όπως καταλαβαίνετε, φυσικά δεν έγινε τίποτα και μάλλον ούτε θα ξαναβγούμε. Απλά είναι το αυτό το γαμωτο. Εμφανισιακά ήξερε πως είμαι αφού είχε δει φώτο. Μαλακια δεν έκανα ούτε είπα. Για να το σιγουρεψω, την ρώτησα κιόλας στο τέλος που το είχαμε χάσει το κορμί. ΤΙΠΟΤΑ! Καμία λογική. Να μην ξέρουν γιατί βγαίνουν και τι θέλουν...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.498
Πόντοι
5.060
Παντως ωραια κοριτσακια ειχε το Tinder Ελλαδα ... Εχω παει και Ριο και οι 8 στις 10 που βλεπεις θα προτιμουσες να μην τις ειχες δει ποτε. Δεν ειναι η μουνοθυελλα της Στοκχολμης αλλα μια χαρα γκομενες εχει, Αθηνα τουλαχιστον.
Μαζί σου τυπε. Μουνάκια ωραία στο Τιντερ υπάρχουν. Προσωπικά έχω γαμησει 2, βγήκα με άλλες 2 που δεν έγινε κάτι και είχα κάτι δεκάδες matches ου εξαφανίστηκαν από την κουβέντα ή απέφυγαν συνάντηση. Αν επιτρέπεται, εμφανισιακά πώς εισαι;
 

greenside

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
1.295
Κλασσική περίπτωση βλάβης... Χθες ήμουνα καφέ με μια από το ίντερνετ τέρμα κομοδίνο. Δε μίλαγε άμα εγώ δε Ρωτούσα κάτι και κοίταζε συνέχεια μπροστά στο άπειρο. Όπως καταλαβαίνετε, φυσικά δεν έγινε τίποτα και μάλλον ούτε θα ξαναβγούμε. Απλά είναι το αυτό το γαμωτο. Εμφανισιακά ήξερε πως είμαι αφού είχε δει φώτο. Μαλακια δεν έκανα ούτε είπα. Για να το σιγουρεψω, την ρώτησα κιόλας στο τέλος που το είχαμε χάσει το κορμί. ΤΙΠΟΤΑ! Καμία λογική. Να μην ξέρουν γιατί βγαίνουν και τι θέλουν...

καλα, ελπιζω να μην εισαι και εσυ τιποτα φουλ αυστηρός και εκανες λαθος εκτίμηση. Ενταξει φανταζομαι δεν ειναι ολες πουτανακια και δεν εχουν ολες σκοπο να κοροιδεψουν. φανταζομαι οτι πολλες κοπελες που δεν εχουν και πολυ θαρρος μπορει να καταφυγουν σε περιτωσεις οπως το τιντερ γιατι αισθανονται ασχημα που ολες οι αλλες εχουν γκομενο διπλα τους η πιδιουνται δεξια και αριστερα. εαν επεσες σε μια τετοια, αξιζει να της δωσεις οχι μονο μια αλλα παραπανω ευκαιριες μονο και μονο γιατι δεν ειναι καμια που κοροιδευει. απο εκει και περα εσυ ξερεις εαν ειναι κατι τετοιο η ειχε μια τετοια συμπεριφορα λογο του οτι ενιωσε οτι δεν ταιριάζετε
 

3xw_sapia_x3ria

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
343
Like
0
Πόντοι
1
Μαζί σου τυπε. Μουνάκια ωραία στο Τιντερ υπάρχουν. Προσωπικά έχω γαμησει 2, βγήκα με άλλες 2 που δεν έγινε κάτι και είχα κάτι δεκάδες matches ου εξαφανίστηκαν από την κουβέντα ή απέφυγαν συνάντηση. Αν επιτρέπεται, εμφανισιακά πώς εισαι;
Ενδιαφερεσαι??

Κλασσική περίπτωση βλάβης... Χθες ήμουνα καφέ με μια από το ίντερνετ τέρμα κομοδίνο. Δε μίλαγε άμα εγώ δε Ρωτούσα κάτι και κοίταζε συνέχεια μπροστά στο άπειρο. Όπως καταλαβαίνετε, φυσικά δεν έγινε τίποτα και μάλλον ούτε θα ξαναβγούμε.
Οταν πεφτω σε τετοιες περιπτωσεις που ρωτας για να παρεις απαντησεις, ή λενε ενα "Ναι" "οχι" "χαχα" και τετοιου ειδους μαλακεις μου ερχεται να χαρισω μπουκετο πραγματικα. Δεν ασχολεισαι ΜΑΝ .. πινεις μπυρα μονορουφι και αντε γεια.ΤΙ να λεμε.

η διαφορα ειναι οτι εδω αμα γουσταρει τις φωτο σου λες 2 μαλακιες και μετα οπως σου πα, παμε για ποτο μετα τη δουλεια και 8 στις 10 ειναι μεσα. 10 μηνυματα συνολο και εληξε το θεμα. Ελλαδα ηθελε πιο πολυ μπλα μπλα.
Εχεις δικιο. ΤΑ πολλα λογια ειναι φτωχια οπως λεει και η παροιμια. Τυχερος εισαι εκει περα μεγαλε. Στειλε απο δω κανα μουνι χανομαστε. χαχ
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
re μαγκες στο τιντερ ποσα ματσες σας γινονται την εβδομαδα?
 

C4mper

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.619
Like
0
Πόντοι
16
Μαζί σου τυπε. Μουνάκια ωραία στο Τιντερ υπάρχουν. Προσωπικά έχω γαμησει 2, βγήκα με άλλες 2 που δεν έγινε κάτι και είχα κάτι δεκάδες matches ου εξαφανίστηκαν από την κουβέντα ή απέφυγαν συνάντηση. Αν επιτρέπεται, εμφανισιακά πώς εισαι;

1.92, αθλητικος (οχι γομαρι σταιλ, γυμναζομαι, γραμμωση εχω αλλα ουτε 2 μετρα περιφερεια δικεφαλο εχω ουτε τιποτα τετοια ... πες ελαφρα ottermode αν ασχολεισαι με αυτα) ... νο μουσια, ελαχιστο ink (2 πολυ μικρα βασικα ουτε καν φαινονται στις φωτο μονο αμα πας ξερωγω 6 μηνες πισο στο IG βλεπεις ink)

αλλα, disclaimer, εχω καλα πανεπιστημια που μαλλον βοηθαγε Ελλαδα σα μια μορφη background και πολυ καλο IG λινκαρισμενο ... μερικες που ουτε κανα ειδα Tinder μου πιασανε μπλαμπλα στο IG

Ενδιαφερεσαι??
Οταν πεφτω σε τετοιες περιπτωσεις που ρωτας για να παρεις απαντησεις, ή λενε ενα "Ναι" "οχι" "χαχα" και τετοιου ειδους μαλακεις μου ερχεται να χαρισω μπουκετο πραγματικα. Δεν ασχολεισαι ΜΑΝ .. πινεις μπυρα μονορουφι και αντε γεια.ΤΙ να λεμε.
Εχεις δικιο. ΤΑ πολλα λογια ειναι φτωχια οπως λεει και η παροιμια. Τυχερος εισαι εκει περα μεγαλε. Στειλε απο δω κανα μουνι χανομαστε. χαχ

μια χαρα ειστε Ελλαδα ... οι πιτσιρικες εχουν ομορφυνει πολυ, καμια σχεση με τις φακλανες που παιζαν παλια, λιγο να σπασει το "τι θα πει ο κοσμος" καταλοιπο που παιζει υποσυνειδητα στις γκομενες και θα στε βασιλιαδες Μη μπερδευεις το οτι πχ Σουηδια η γενικα στη "Δυση" γαμας ευκολα γιατι η γκομενα το σεξ το χει πιο απομυθοποιημενο, εχει αλλα ζορια μετα που δεν εχει η Ελληνιδα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.498
Πόντοι
5.060
1.92, αθλητικος (οχι γομαρι σταιλ, γυμναζομαι, γραμμωση εχω αλλα ουτε 2 μετρα περιφερεια δικεφαλο εχω ουτε τιποτα τετοια ... πες ελαφρα ottermode αν ασχολεισαι με αυτα) ... νο μουσια, ελαχιστο ink (2 πολυ μικρα βασικα ουτε καν φαινονται στις φωτο μονο αμα πας ξερωγω 6 μηνες πισο στο IG βλεπεις ink)

αλλα, disclaimer, εχω καλα πανεπιστημια που μαλλον βοηθαγε Ελλαδα σα μια μορφη background και πολυ καλο IG λινκαρισμενο ... μερικες που ουτε κανα ειδα Tinder μου πιασανε μπλαμπλα στο IG
Τελικά οι περισσότεροι που κάνουν καμάκι και έχουν συστηματικές επιτυχίες από αυτό είναι κάτι τύποι 1,90 γυμνασμένοι. Τυχαίο;
 

3xw_sapia_x3ria

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
343
Like
0
Πόντοι
1
Τελικά οι περισσότεροι που κάνουν καμάκι και έχουν συστηματικές επιτυχίες από αυτό είναι κάτι τύποι 1,90 γυμνασμένοι. Τυχαίο;
Ε πως γινεται να μην εχει επιτυχια ο νεαρος? 1,92 σου λεει και γραμμωση και autobot και ιστοριες. Καλα εισαι μορτη.

Ενα ρητο λεει λοιπον τυποι : "Τα χρονια περνανε, η πουτσα ζαρωνει, οποτε οτι κανουμε τωρα ειναι."

Ποια Tinder και badoo? To αποτελεσμα μετραει. Να μπει το μολυβι στη ξυστρα !  ;)  :fuck1:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ε πως γινεται να μην εχει επιτυχια ο νεαρος? 1,92 σου λεει και γραμμωση και autobot και ιστοριες. Καλα εισαι μορτη.

Ενα ρητο λεει λοιπον τυποι : "Τα χρονια περνανε, η πουτσα ζαρωνει, οποτε οτι κανουμε τωρα ειναι."

Ποια Tinder και badoo? To αποτελεσμα μετραει. Να μπει το μολυβι στη ξυστρα !  ;)  :fuck1:
εχετε ξεπουτσιαστει και εσείς απο νετ :2funny:....τι badoo kai tinder..καμια απο φεισ προσπαθήστε να ρίξετε ισως να πέφτουν πιο ευκολα
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
[quote author=vril msg7021079 date=1465480666]
Κλασσικη περλρπτωση βλάβης... Χθες ήμουνα καφέ με μια από το ίντερνετ τέρμα κομοδίνο. Δε μίλαγε άμα εγώ δε Ρωτούσα κάτι και κοίταζε συνέχεια μπροστά στο άπειρο. Όπως καταλαβαίνετε, φυσικά δεν έγινε τίποτα και μάλλον ούτε θα ξαναβγούμε. Απλά είναι το αυτό το γαμωτο. Εμφανισιακά ήξερε πως είμαι αφού είχε δει φώτο. Μαλακια δεν έκανα ούτε είπα.....[/quote]

Τυπε, τρια μπορεί να είναι τα αίτιά, Κατ'εμε της συμπεριφοράς:
1.Ειχε ψυχολογικα απο προσφατο χωρισμο ή γενικότερα κακη ψυχολογία, κατάθλιψη και ηθελε απλά παρεα
2. Έβγαινε πρώτη φορά από ίντερνετ.
3.Ηταν μικρή, 20-23 και ανωριμη ή πολύ ντροπαλή

Έπρεπε να την είχες κοπανησει στην αρχή οταν έβλεπες ότι ζοριζεσαι με κάποια δικαιολογία.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
[quote author=C4mper]
1.92, αθλητικος (οχι γομαρι σταιλ, γυμναζομαι, γραμμωση εχω αλλα ουτε 2 μετρα περιφερεια δικεφαλο εχω ουτε τιποτα τετοια ... πες ελαφρα ottermode αν ασχολεισαι μεο μουσια, ελαχισταχισο2 πολυ μικρα βασικα ουτε καν φαινονται στις φωτο μονο αμα πας ξερωγω 6 μηνες πισο στο IG βλεπεις ink)

αλλα, disclaimer, εχω καλα πανεπιστημια που μαλλον βοηθαγε Ελλαδα σα μια μορφη background και πολυ καλο IG λινκαρισμενο ... μερικες που ουτε κανα ειδα Tinder μου πιασανε μπλαμπλα στο IG

μια χαρα ειστε Ελλαδα ... οι πιτσιρικες εχουν ομορφυνει πολυ, καμια σχεση με τις φακλανες που παιζαν παλια, λιγο να σπασει το "τι θα πει ο κοσμος" καταλοιπο που παιζει υποσυνειδητα στις γκομενες και θα στε βασιλιαδες Μη μπερδευεις το οτι πχ Σουηδια η γενικα στη "Δυση" γαμας ευκολα γιατι η γκομενα το σεξ το χει πιο απομυθοποιημενο, εχει αλλα ζορια μετα που δεν εχει η Ελληνιδα.
[/quote]
Φίλε μου, εκτός από εμφάνιση, που όπως γράφεις την έχεις, παίζει ρόλο και το γεγονός ότι δηλώσεις Έλληνας εξωτερικού με αποτέλεσμα αυτό να ελκύει τις τυπισσες ως κάτι το διαφορετικό.Καποιες Ελληνιδες οπως και αρκετές ξένες έλκονται από τον ξενο ανδρα.
Πως ηταν οι 2 γκομενες που κατάφερες ; Με το 2 1/2 εννοεις ότι με την τρίτη έπεσε μόνο χουφτωμα ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom