Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Στο χερι. Λες να την πεταξω εξω μπας και την αρπαξει ?

E, αν σου πιάνει τον καρπό, πιάστης τον αγκώνα. Μετά θα φτάσετε στον ώμο και θ΄αρχίσει η κατηφόρα...

ΥΓ: Για μένα μάγκες το "κολπάκι" είναι να βγεις για ποτάκι μαζί της και να κεράσεις μαργαρίτα. Ε, αν το γλείφει το αλάτι....  :boobies:
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Τυποι εχω και εγω ενα προβλημα συναισθηματικης φυσεως

Πριν 2 χρονια Εκανα ραντεβου με μια Μπατσινα που μου τηλεφωνησε τυχαια ενα βραδυ της αρεσε η φωνη μου και αποφασισαμε να βγουμε
Στο πρωτο ραντεβου ολα ηταν ειδυλλιακα μεταξυ μας, εντυπωσιαστηκα απο την ομορφια της και αυτη μου εδωσε το τηλεφωνο της (μου τηλεφωνουσε παντα με αποκρυψη) για να επικοινωνω οποτε θελω μαζι της

Τα τηλεφωνα που καναμε μεταξυ μας καταληξανε σε ανειπωτα μπινελικια, χριστοπαναγιες, αναφορες στο εππαγελμα της (καταλαβαινετε πιστευω), απειλες περι της σωματικης της ακεραιοτητας απο την πλευρα μου, απειλες εμπλοκης της δικαιοσυνης απο την πλευρα της, αναφορα σε νοσοκομειακα ιδρυματα και περιθαλψης ενος εκ τςν 2 μας σε αυτα, και εκατομυρια κοσμιτικα επιθετα που στολισανε τους χαρακτηερες μας και τις οντοτητες μας ως ανθρωποι !!!

Αποτελεσμα ολων αυτων ηταν να διακοπει η επικοινωνια μας και να μην υπαρχει 2ο ραντεβου

Ωσπου πριν λιγες εβδομαδες και μετα απο 2 χρονια ξαφνικα δεχομαι τηλεφωνο της (με αποκρυψη οπως την καλο παλιο καιρο) με ευχες για την ονομαστικη μου εορτη, αναφορες στο ποσο αξιζω και παραπονα του οτι την πλξγωσα !!!!!!


Με Γουσταρει ???? Ας μου απαντησει καποιος !!!!!!!  :rockon:
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Τυποι εχω και εγω ενα προβλημα συναισθηματικης φυσεως

Πριν 2 χρονια Εκανα ραντεβου με μια Μπατσινα που μου τηλεφωνησε τυχαια ενα βραδυ της αρεσε η φωνη μου και αποφασισαμε να βγουμε
Στο πρωτο ραντεβου ολα ηταν ειδυλλιακα μεταξυ μας και μου εδωσε το τηλεφωνο της (μου τηλεφωνουσε παντα με αποκρυψη) για να επικοινωνω οποτε θελω μαζι της

Τα τηλεφωνα που καναμε μεταξυ μας καταληξανε σε ανειπωτα μπινελικια, χριστοπαναγιες, αναφορες στο εππαγελμα της (καταλαβαινετε πιστευω), απειλες περι της σωματικης της ακεραιοτητας απο την πλευρα μου, απειλες εμπλοκης της δικαιοσυνης απο την πλευρα της, αναφορα σε νοσοκομειακα ιδρυματα και περιθαλψης ενος εκ τςν 2 μας σε αυτα, και εκατομυρια κοσμιτικα επιθετα που στολισανε τους χαρακτηερες μας και τις οντοτητες μας ως ανθρωποι !!!

Αποτελεσμα ολων αυτων ηταν να διακοπει η επικοινωνια μας και να μην υπαρχει 2ο ραντεβου

Ωσπου πριν λιγες εβδομαδες και μετα απο 2 χρονια ξαφνικα δεχομαι τηλεφωνο της (με αποκρυψη οπως την καλο παλιο καιρο) με ευχες για την ονομαστικη μου εορτη, αναφορες στο ποσο αξιζω και παραπονα του οτι την πλξγωσα !!!!!!


Με Γουσταρει ???? Ας μου απαντησει καποιος !!!!!!!  :rockon:

ξέρω και εγώ μια μπατσίνα...
αυτή πίνει κάθε φορά ένα ποτιράκι κρασί, μετά κάθετε να την  :zfuck: (δλδ σε βιάζει σχεδόν  :grin:  ) και την άλλη μέρα λέει ότι δεν θυμάται τίποτα.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

είναι τρελές αυτές οι μπατσίνες τελικά  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Τυποι εχω και εγω ενα προβλημα συναισθηματικης φυσεως

Πριν 2 χρονια Εκανα ραντεβου με μια Μπατσινα που μου τηλεφωνησε τυχαια ενα βραδυ της αρεσε η φωνη μου και αποφασισαμε να βγουμε
Στο πρωτο ραντεβου ολα ηταν ειδυλλιακα μεταξυ μας, εντυπωσιαστηκα απο την ομορφια της και αυτη μου εδωσε το τηλεφωνο της (μου τηλεφωνουσε παντα με αποκρυψη) για να επικοινωνω οποτε θελω μαζι της

Τα τηλεφωνα που καναμε μεταξυ μας καταληξανε σε ανειπωτα μπινελικια, χριστοπαναγιες, αναφορες στο εππαγελμα της (καταλαβαινετε πιστευω), απειλες περι της σωματικης της ακεραιοτητας απο την πλευρα μου, απειλες εμπλοκης της δικαιοσυνης απο την πλευρα της, αναφορα σε νοσοκομειακα ιδρυματα και περιθαλψης ενος εκ τςν 2 μας σε αυτα, και εκατομυρια κοσμιτικα επιθετα που στολισανε τους χαρακτηερες μας και τις οντοτητες μας ως ανθρωποι !!!

Αποτελεσμα ολων αυτων ηταν να διακοπει η επικοινωνια μας και να μην υπαρχει 2ο ραντεβου

Ωσπου πριν λιγες εβδομαδες και μετα απο 2 χρονια ξαφνικα δεχομαι τηλεφωνο της (με αποκρυψη οπως την καλο παλιο καιρο) με ευχες για την ονομαστικη μου εορτη, αναφορες στο ποσο αξιζω και παραπονα του οτι την πλξγωσα !!!!!!


Με Γουσταρει ???? Ας μου απαντησει καποιος !!!!!!!  :rockon:

Δεν ξέρω αν σε γουστάρει αλλά αν πας στην γυναικεία πτέρυγα, μπορεί και να περάσεις καλά.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.661
Πόντοι
2.606
Ιακωβε, εχω μια γνωστη που οταν βγαινουμε ολο με ακουμπαει οταν μου μιλαει και γερνει προς το μερος μου. Τι λες να κανω κινηση μπας και της τον ακουμπησω κι εγω ?

Αν το κανει μετα την τουαλετα δεν σε γουσταρει, απλα σκουπιζει τα χερια της πανω σου
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
ξέρω και εγώ μια μπατσίνα...
αυτή πίνει κάθε φορά ένα ποτιράκι κρασί, μετά κάθετε να την  :zfuck: (δλδ σε βιάζει σχεδόν  :grin:  ) και την άλλη μέρα λέει ότι δεν θυμάται τίποτα.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

είναι τρελές αυτές οι μπατσίνες τελικά  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  επικο
 

sardelas13

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2013
Μηνύματα
19
Κριτικές
2
Like
23
Πόντοι
0
φιλε ιάκωβε , εννοώ οτί γυρνοούσα να μιλήσω σε έναν φίλο και όλο μου έλεγε γύρνα μπροστά μη μιλάς και τέτοια!
τέλος πάντων ενώ μιλάγαμε με αφορμή κατι μου λεει οτι αυτη πρωτοπορη και εγώ ακολουθώ και της κάνω εμεσως πλη σαφως με λεσ δευτερο (για να τη προκαλέσω) και μου κάνει ότι μαρεσει που τα πιανεισ με τη μια (νομίζω οτι μου την είπε άσχημα) και της κάνω ελπίζω να έρχομαι αλλού δευτερος..και απαντάει δεν καταλαβαίνω τι εννοείς! της λεω τπτ! εγώ νομίζω οτι δεν παίζει κάτι εσύ τι λες?
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
φιλε ιάκωβε , εννοώ οτί γυρνοούσα να μιλήσω σε έναν φίλο και όλο μου έλεγε γύρνα μπροστά μη μιλάς και τέτοια!
τέλος πάντων ενώ μιλάγαμε με αφορμή κατι μου λεει οτι αυτη πρωτοπορη και εγώ ακολουθώ και της κάνω εμεσως πλη σαφως με λεσ δευτερο (για να τη προκαλέσω) και μου κάνει ότι μαρεσει που τα πιανεισ με τη μια (νομίζω οτι μου την είπε άσχημα) και της κάνω ελπίζω να έρχομαι αλλού δευτερος..και απαντάει δεν καταλαβαίνω τι εννοείς! της λεω τπτ! εγώ νομίζω οτι δεν παίζει κάτι εσύ τι λες?
Νομίζω κατάλαβα τι συμβαίνει συναγωνιστή. Μάλλον είσαι αυτό που λέμε "καλό παιδί". Πιθανότατα αυτή να μη σε βλέπει πολύ ερωτικά αλλά φιλικά περισσότερο και να γοητεύεται μόνο (όπως η συντριπτική πλειοψηφία των γυναικών) από τους grande malax που ξέρουν να τις δουλεύουν ψιλό γαζί. Εσύ είσαι μάλλον ντροπαλός και καλός και άρα δεν έχεις ενδιαφέρον γι'αυτήν. Μπορεί να μίλησε με καμιά συμφοιτήτρια μέχρι να έρθει στον καφέ και να έβαλε το χεράκι της στο να μην έρθει στο ραντεβού. Το ότι σε πείραζε, μου λέει 2 πράγματα: Ή λέω μαλακίες μέχρι τώρα και η γκόμενα σε γουστάρει τρελά και περιμένει μια σου κίνηση πιό αντρίκια για να πέσει στην αγκαλιά σου ή σε δουλεύει γιατί σε θεωρεί "καλό παιδί". Υπάρχει λύση. Να βρεις μια άλλη γκόμενα και μετά θα πέσει από μόνη της. Δυστυχώς οι γκόμενες είναι γραμματόσημα, όσο τις φτύνεις, τόσο κολλάνε. ;) Ένα να θυμάσαι. Οι φοιτήτριες είναι εύκολες, αρκεί να βρεις το κουμπί τους. Η κάθε μία βέβαια έχει και διαφορετικό...
 

sardelas13

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2013
Μηνύματα
19
Κριτικές
2
Like
23
Πόντοι
0
Μάλλον όντως δεν παίζει τίποτα γιατί παρόλο που έγινε μεχρι τώρα οτι έγινε σήμερα μου ζήτησε  βοήθεια για έναν θέμα και μάλλον το καλό παιδι είμαι που λες!
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
ξέρω και εγώ μια μπατσίνα...
αυτή πίνει κάθε φορά ένα ποτιράκι κρασί, μετά κάθετε να την  :zfuck: (δλδ σε βιάζει σχεδόν  :grin:  ) και την άλλη μέρα λέει ότι δεν θυμάται τίποτα.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

είναι τρελές αυτές οι μπατσίνες τελικά  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Ενδιαφέρουσα περίπτωση φαίνεται αυτή μπατσίνα που λες φίλε... Δεν μας κάνεις και κάποιο κονέ προς τα εδώ μεριά αν γίνεται;
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Μάλλον όντως δεν παίζει τίποτα γιατί παρόλο που έγινε μεχρι τώρα οτι έγινε σήμερα μου ζήτησε  βοήθεια για έναν θέμα και μάλλον το καλό παιδι είμαι που λες!
Τι θέμα; Ερωτικής φύσεως; Γουστάρει κάποιον άλλο...; :think:
 

Επισκέπτης
Υπάρχουν πολλά ενδεχόμενα και πιθανότητες να γαμήσεις γκόμενα μέσω chat. Αν είσαι επιτήδειος και έχεις υπομονή και επιμονή, μπορεί να ξεσκιστείς και στον πούτσο.
Για να γαμήσεις γκόμενα από chat:
- πρέπει να διαθέτεις χρόνο καθημερινά. Τουλάχιστον δύο ώρες.
- πρέπει να γράφεις γρήγορα, κατά προτίμηση στα ελληνικά και ορθογραφημένα. Αυτό, πάντα εντυπωσιάζει τις γκόμενες.
- πρέπει να προσπαθείς να κεντρίσεις το ενδιαφέρον της άλλης, όποια και αν είναι, με έξυπνες ατάκες, ενδιαφέρουσες αναφορές και χιούμορ που μπορεί να φτάνει έως και τον αυτοσαρκασμό. Για να γαμήσεις γκόμενα από το chat, πρέπει να τη συναντήσεις και για να τη συναντήσεις, πρέπει να σε βρει ξεχωριστά και ενδιαφέροντα. Όποια και αν είναι?

Το «όποια και να είναι», το γράφω για δεύτερη φορά, γιατί παιδιά, κακά τα ψέματα, οι Ελληνίδες είναι συνήθως τόσο ψωνισμένες και τόσο νουμεράτζες, που ακόμη και η πιο ηλίθια, χοντρή, τριχωτή και αλλήθωρη, θέλει κάποιον με την ομορφιά του Μπραντ Πητ, τη γοητεία του Σον Κόννερυ, το πνευματικό επίπεδο του Τσόμσκυ και τα χρήματα του Μπιλ Γκέητς. Τώρα, το αν αυτή η «όποια», βγει μπάζο στη συνέχεια, μπορείτε κάλλιστα να την ξεφορτωθείτε. Αλλά μέχρι να το πάρετε χαμπάρι, θα χρειαστεί να βγείτε μαζί, έστω και για ένα καφέ.

Επιστρέφοντας στα του chatting, κοιτάξτε να βεβαιωθείτε ότι μετά από κάποιο διάστημα συνομιλίας, μιλά πλέον μαζί σας και μόνο μαζί σας. Αργοπορημένες απαντήσεις, ή συζήτηση χωρίς ειρμό, δείχνουν ότι η γκόμενα μιλά με το μισό chat. Επίσης, βεβαιωθείτε ότι μιλάτε με γυναίκα και όχι με άντρα φαρσέρ, ή γκέι. Αν είναι άντρας φαρσέρ, ή γκέι, θα αποφύγουν να μιλήσουν στο τηλέφωνο. Ενδεχομένως, θα πουν κάποια ψεματούρα, συνεχίζοντας να υποκρίνονται τη γυναίκα, του τύπου «είμαι τώρα στη δουλειά και δε μπορώ να μιλήσω», «είμαι με το παιδί μου και δε γίνεται γιατί καταλαβαίνει», «κοιμάται ο άντρας μου στο διπλανό δωμάτιο» κ.ο.κ. Εσείς βέβαια, καταλαβαίνετε πώς είναι μούφα, γιατί ο κλασσικός γυναικείος πούτανος, αν θέλει να μιλήσει στο τηλέφωνο με γκόμενο, θα μιλήσει, έστω και αν χρειαστεί να πάει στην ταράτσα, ή να ρίξει στον άντρα της χάπι «υπνοστεντόν».
Αν είστε irc, και θέλετε να σιγουρευτείτε ότι εκείνη με την οποία μιλάτε, δεν είναι άντρας φαρσέρ, ή γκέι, ή κάποια γυναίκα εντελώς διαφορετική από ?κείνη που σας έχει συστηθεί, ανοίξτε ένα δεύτερο πρόγραμμα, φτιάξτε ένα δεύτερο nick και μπείτε με αυτό. Μιλήστε με το δεύτερο nick σε αυτή, ή σε «αυτή» που μιλάτε με το πρώτο πρόγραμμα που έχετε ανοίξει και προσπαθείτε να διασταυρώσετε τις πληροφορίες που έχετε πάρει αρχικά. Αν είστε γατόνια και καλοί υποκριτές, μπορεί να αποκαλύψετε σχετικά εύκολα ότι σας δουλεύουν.
Μέχρι να βρείτε τρόπο να σιγουρευτείτε ότι μιλάτε με άνθρωπο που είναι πάνω-κάτω όπως σας έχει συστηθεί, ή περιγράψει, καλό είναι να μη στείλετε φωτογραφία. Πολλώ δε μάλλον αποκαλυπτική. Υπάρχουν πολλοί/ες φαρσέρ που είναι μανιώδεις συλλέκτες φωτογραφιών, ενώ υπάρχουν πολλά αρχιδάκια που παρουσιάζονται ως γυναίκες, μιλάνε με παιδαράδες σαν και μας, υποκλέπτουν τις φωτογραφίες μας και μετά τις πλασάρουν και τις περιφέρουν ως δικές τους.

Αν ξεκαθαρίσουν όλα τα παραπάνω, επιδιώξτε τηλεφωνική επαφή. Στο τηλέφωνο φροντίστε να είστε καύλα τύποι. Ν? ακούγεστε με βαθιά, αργή φωνή, σιγουριά στο λόγο σας, σοβαροί, προστατευτικοί, ευγενικοί, αβροί. Φροντίστε να μιλήσετε για πολλή ώρα, και επιδιώξτε και δεύτερη τηλεφωνική συνομιλία, στο τέλος της οποίας θα προτείνετε συνάντηση. Για τη συνάντηση, προτιμείστε ένα διακριτικό, αλλά εξαιρετικά καλαίσθητο καφέ, που θα βολεύει ως τοποθεσία Και τους δυο σας. Όχι restaurant, διότι δε λέει να ξοδευτείτε χωρίς να έχετε γαμήσει. Θα σας πάρει και για μαλάκα, ή λιμάρη. Από την άλλη πλευρά, σας λέω να βολεύει και τους δύο σας η τοποθεσία, διότι δε λέει να πάς από Βριλήσσια στον Πειραιά και να φας στήσιμο, ή να βρεθείς μπροστά σε κάποιο σούπερ μπάζο.

Μιλώντας για μπάζο. Αν είναι έτσι, το ξεφορτώνεστε αφού έχετε πιει καφέ για μία ωρίτσα το πολύ, αν είστε μεγαλόκαρδοι, και με ένα «χάρηκα, ελπίζω να τα πούμε ξανά σύντομα». Το μπάζο, που γνωρίζει σίγουρα πόσο μπάζο είναι, θα λάβει το μήνυμα. Αν είναι του γούστου σας η γκόμενα, ψήστε την στο «μπούρου μπούρου». Να ?στε γοητευτικοί, κολακευτικοί, τολμηροί, και να προσπαθήσετε να εντυπωσιάσετε χωρίς όμως να φανείτε τίποτα «φιοριτούρες». Εγώ, εν αντιθέσει με άλλους συμπολεμιστές σας συνιστώ να μη δοκιμάσετε να γαμήσετε από την πρώτη φορά. Καλό είναι να καληνυχτιστείτε με κάνα γερό μπαλαμουτάκι. Αν συμβεί αυτό, τη δεύτερη φορά γαμάτε άνετα και σίγουρα. Να είστε σχεδόν βέβαοι ότι γαμάτε από την πρώτη φορά, αν αυτό γίνει σαφές στην συνομιλία σας στο chat, ή στο τηλέφωνο, ή αν η περίπτωση είναι τέτοια. Δηλαδή, μία παντρεμένη που είναι από Επαρχία, επισκέπτεται την Αθήνα και αναχωρεί γα την πόλη της το βράδυ της ίδιας ημέρας στην οποία έχετε προγραμματίσει να συναντηθείτε, έρχεται στο ραντεβού αποφασισμένη να γαμηθεί, εκτός και αν πέσει πάνω ΣΤΟ μαλάκα.

Μιλώντας για παντρεμένες. Είναι οι καλύτερες. Γαμιούνται διακριτικά και όμορφα, διότι το κάνουν σε κατάσταση παρανομίας. Επίσης, δε σου πρήζουν τα ούμπαλα με εξόδους, έρωτες, αισθήματα, αγάπες, τηλεφωνήματα, ζήλιες, σκηνές, τηλεφωνήματα, sms. Αν μία παντρεμένη κάνει κάποιο/α ή όλα τα προηγούμενα, ή σας έχει πει ψέματα και δεν είναι παντρεμένη, ή έχει αποφασίσει να χωρίσει, ή είναι psycho. Εσείς πάντως, γίνεστε άφαντοι.
Αν είστε παντρεμένοι, καλό είναι να έχετε δεύτερο κινητό, το οποίο δεν παίρνετε ποτέ σπίτι. Στο γραφείο, στο αυτοκίνητο, ή στην τσάντα σε «τυφλή» θήκη. Αν είστε παντρεμένοι, επίσης κάνετε ξεκάθαρο ότι δε δέχεστε αδιακρισίες, λάθη και απαιτήσεις. Ανεξάρτητα αν είστε σε άσχημη φάση με τη γυναίκας σας, λέτε στη λεγάμενη ότι είστε καλά με τη γυναίκα σας, ότι δεν την αλλάζετε με τίποτα και ότι δε χαλάτε το γάμο σας ο κόσμος να χαλάσει. Έτσι, τα πράγματα μπαίνουν από την αρχή στη θέση τους τα πράγματα. Αν δείτε ότι κάτι τσακίζει και πάλι γίνεστε όχι απλά Λούης, αλλά Carl Lewis.
Μία ιδιαίτερη συμβουλή σε όσους είναι ελεύθεροι που δεν ψάχνουν για σχέση, ή για προοπτική σχέσης, αλλά σκέτα ? νέτα για γαμήσι, ή για όσους έχουν γκόμενες και μάλιστα ελεγκτικές. Πείτε ψέματα ότι είστε παντρεμένοι, για να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο. Αυτό βέβαια, αν είστε 20 χρόνων, είναι δύσκολο να το επικαλεστείτε. Πείτε, σε μία τέτοια περίπτωση ότι έχετε γκόμενα, δεσμό, ή αρραβωνιαστικιά. Είναι το αντίστροφο κόλπο από κάποιον που ενώ είναι παντρεμένος, το αποκρύπτει και μετά βρίσκεται θαμμένος σε δέκα μέτρα σκατά βάθος. Εσείς, και ελεύθερα πουλάκια να είστε, το παίζετε παντρεμένοι για να μην έχετε το γνωστό πρήξιμο και τις απαιτήσεις.

Όταν έρθει η στιγμή να κόψετε λάσπη οριστικά και αμετάκλητα, προφασιστείτε κάτι πολύ ρομαντικό: ότι έμεινε η υπαρκτή (ή φανταστική_ γυναίκα σας έγκυος και ότι δε μπορείτε πλέον να ζείτε διπλή ζωή, ή ότι το γαμήσι που κάνατε νιώθετε να εξελίσσεται μέσα στην ψυχή σας ως αίσθημα, και με πόνο το κόβετε μια και έξω ως γόρδιο δεσμό, για να μην πληγωθούν στο τέλος όλοι/ες. Ενδεχομένως, στο αποχαιρετιστήριο γαμήσι, η γκόμενα θα κλαίει από συγκίνηση, ενώ εσείς την ξεκωλιάζετε. Μην ξενερώσετε, δείτε το ως ανωμαλία.

Από τα chat, εκτός irc, έχω να συστήσω το zoo.gr. Προσοχή όμως! Φημολογείται έντονα και έχει δόση αληθείας, ότι τα πιο πολλά nicks είναι fake, bot-άκια δηλαδή της εταιρείας, για να γίνεται μπούγιο ότι υπάρχουν και καλά πολλοί χρήστες. Παλιά, κορυφαίο ήταν το datingclub.gr, αλλά πλέον έχει γίνει χάλια. Δε μπαίνουν καν οι administrators.
Από αγγελίες, δεν είναι σύνηθες να συμβαίνει κάτι. Πιο καλά γίνεται γνωριμία με ζωντανή συνομιλία. Επίσης, υπάρχουν πολλές αγγελίες από φαρσέρ, ή από αναποφάσιστες. Γενικά, μία αγγελία, θέλει έμπιειρο και σίγουρο μάτι, για να διαπιστώσεις αν είναι μούφα, ή όχι.

Αυτά όλα έχω να εισφέρω ως γνώσεις και εμπειρίες. Αν θυμηθώ κάτι σημαντικό επανέρχομαι. Αν έχετε απορία, γράψτε μου στο forum, ή στο mail.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Αν είστε περίεργοι για το αν με όλα τα παραπάνω, έχω καταφέρει να γαμήσω γκόμενες μέσω chat, σας λέω πώς
ναι, έχω γαμήσει πολλές, άλλες μέτριες και άλλες πολύ καλές.


ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΞΕΘΑΒΩ ΠΑΛΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ FORUM ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΕΠΕΣΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΕΚΤΕΝΕΣΤΑΤΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΑΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΑΚΤΙΚΟΤΑΤΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝΕΛΥΣΕΣ ΔΙΕΞΟΔΙΚΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ.ΕΠΙΚΕΝΤΡΩΘΗΚΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΣ ΠΙΘΑΝΕΣ ΚΑΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ ΑΚΟΜΑ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΥΣ
ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ ΕΧΕΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ-ΤΟΜΕΑ
ΤΟ 'ΘΕΜΑ' ΟΜΩΣ ΑΔΕΡΦΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΣΟΥ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΑΝΑΝ ΜΕ ΣΧΟΛΙΑ ΤΟΥΣ Η ΕΜΜΕΣΑ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΜΙΑ ΜΝΕΙΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ : ΜΗΠΩΣ ΦΙΛΕ ΑΠΛΑ ΗΣΟΥΝ ΚΩΛΟΦΑΡΔΟΣ Η ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΕΞΑΙΑΡΕΣΕΙΣ ΔΙΟΤΙ ΕΤΣΙ ΠΩΣ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ ΑΦΗΝΕΙΣ ΜΙΑ ΑΙΣΘΗΣΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ 'ΕΦΙΚΤΟ' ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙΣ Η΄ ΤΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ CHAT ΚΤΛ.
ΕΓΩ ΦΙΛΕ (ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΠΕΙΡΟΣ ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ ΑΥΤΟ) ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ (ΑΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟΛΥΤΑ) ΟΤΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΖΑΜΠΑ Ο ΚΟΠΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΕΣ ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΧΩΡΙΣ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΝΟΜΠΑΡΩ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΚΗ ΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΙΟ ΘΕΜΕΛΙΩΜΕΝΗ
ΑΝ ΤΟ ΔΕΙΣ ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΦΙΛΕ (ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΘΕΛΩ ΚΑΝΩ ΑΠΟΛΥΤΗ ΣΥΓΚΡΙΣΗ)ΤΟ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ 'ΚΑΛΟ' ΚΑΙ 'ΊΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΤΚΟ' ΑΠΟ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΙΝΟ (ΚΑΙ ΑΜΑ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ Ή ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ ΣΕ ΜΗΝΥΜΑ ΜΙΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΕΣΤΩ ΚΑΤΙ ΑΠ'ΤΟ ΚΙΝΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΔΑΜΙΝΟ ΚΕΡΔΟΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΧΕΙΣ ΞΟΔΕΨΕΙ.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Μα, άμα βρει άλλη γκόμενα ρε τύπε, θα γαμάει την άλλη, γιατί να νιαστεί για αυτή που λέει;
Γιατί άντρας, ον πολυγαμικό... ;)
Είναι σα να μου λες "αφού είσαι παντρεμένος γιατί γουστάρεις κι άλλες;;;"
(Το'χω ακούσει κι αυτό, από άντρα κιόλας...)
 

sardelas13

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2013
Μηνύματα
19
Κριτικές
2
Like
23
Πόντοι
0
αρχίζω και μισό της γυναίκες...πουτάνες δεν ξέρουν τι θέλουν...απο τη μία ψάχνουν να βρουν γιατί δεν τις χαιρετάς και απο την άλλη σε γράφουν...
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
αρχίζω και μισό της γυναίκες...πουτάνες δεν ξέρουν τι θέλουν...απο τη μία ψάχνουν να βρουν γιατί δεν τις χαιρετάς και απο την άλλη σε γράφουν...

Πετρο ελα εδω αγορι μου να μιλησεις μαζι μου... δεν θα σε τρελανει εσενα η καρια...θα σου πω εγω τι θα κανεις
Περιμενε να βαλω λιγο Ουισκακι να πιω και σου τα γραφω στο καπακι. Μονο εγω θα σε σωσω !!!!
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
Πετρο ελα εδω αγορι μου να μιλησεις μαζι μου... δεν θα σε τρελανει εσενα η καρια...θα σου πω εγω τι θα κανεις
Περιμενε να βαλω λιγο Ουισκακι να πιω και σου τα γραφω στο καπακι. Μονο εγω θα σε σωσω !!!!
περδικα; :grin:
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Ακου... σου εκανε παραπονα γιατι δεν την χαιρετας... και οτι αυτη ειναι πρωτοποριακη και εσυ δευτερος..και την ειπες να ερθει για καφε και σε εγραψε ?

Σου τα εκανε ολα αυτα ? Πεσ μου σου τα εκανε ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom